Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

June 28, 2020

Eliminacje do Mistrzostw Polski Amatorów - Turniej 2 - Green Club Gdańsk

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Waldemar Manyś
6 (6/0) 34 (27/7)
79%
2 Robert Lech
7 (6/1) 38 (28/10)
74%
3 Marcin Saczewa
8 (6/2) 46 (27/19)
59%
3 Piotr Żejmo
6 (5/1) 32 (21/11)
66%
5 Tomasz Walczak
4 (3/1) 21 (14/7)
67%
5 Andrzej Pakuła
4 (3/1) 25 (15/10)
60%
5 Patryk Jełowicki
5 (3/2) 28 (15/13)
54%
5 Dawid Całka
5 (3/2) 30 (13/17)
43%
9 Michał Smoczyński
5 (3/2) 26 (12/14)
46%
Show more
9 Mirosław Murawski
3 (2/1) 15 (11/4)
73%
9 Krzysztof Leżoń
4 (2/2) 21 (8/13)
38%
9 Bartłomiej Pietraszuk
3 (2/1) 15 (10/5)
67%
9 Łukasz Korsak
3 (2/1) 17 (10/7)
59%
9 Grzegorz Jurek
4 (2/2) 19 (11/8)
58%
9 Marcin Chmiel
4 (2/2) 24 (14/10)
58%
9 Tomasz Wendicki
4 (2/2) 23 (12/11)
52%
17 Piotr Ostrowski
3 (1/2) 19 (8/11)
42%
17 Marcin Mysłek
3 (1/2) 15 (5/10)
33%
17 Konrad Suchocki
3 (1/2) 20 (9/11)
45%
17 Mariusz Symonowicz
3 (1/2) 16 (5/11)
31%
17 JAKUB KOZŁOWSKI
3 (1/2) 13 (5/8)
38%
17 Krzysztof Wodecki
3 (1/2) 14 (5/9)
36%
17 Paweł Mallach
3 (1/2) 16 (7/9)
44%
17 Paweł Sugalski
3 (1/2) 18 (9/9)
50%
25 Dawid Brzeziński
3 (1/2) 15 (6/9)
40%
25 Przemysław Chabowski
2 (0/2) 11 (3/8)
27%
25 Krzysztof Kasprzak
2 (0/2) 8 (0/8)
0%
25 Tomasz Karpiński
2 (0/2) 11 (3/8)
27%
25 Marek Kwiatkowski
2 (0/2) 9 (1/8)
11%
25 Mirosław Ziętarski
2 (0/2) 11 (3/8)
27%
25 Adam Żejmo
2 (0/2) 14 (6/8)
43%
25 Edyta Jaworska
2 (0/2) 11 (3/8)
27%
33 Kamil Sowiński
2 (0/2) 12 (4/8)
33%
33 Paulina Jezierska
2 (0/2) 9 (1/8)
11%
33 Mateusz Majer
2 (0/2) 10 (2/8)
20%
Entry deadline Jun 28, 2020, 11:00 AM (local time)
Starts Jun 28, 2020, 11:15 AM (local time)
Format Double elimination (35 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Organizer Green Club
Contact Leszek Pieśniak (piesniak.l@orange.pl) and Grzegorz Lasota (grzegorz.lasota@o2.pl)
More info
Wracamy z turniejami do Greena!
Już 28 czerwca zapraszamy na drugi turniej z cyklu 5 turniejów eliminacyjnych do turnieju głównego, który odbędzie się w dniach 13 - 15 listopada tego roku w Łodzi. To kolejna szansa na zebranie punktów w rankingu i osiągnięcie dobrego miejsca na koniec cyklu.

W tym roku nastąpiło kilka znaczących zmian w regulaminie turnieju. Najważniejszą, jest zmiana puli nagród, która w tegorocznym finale wyniesie 16.000 zł w gotówce (15.000 dla zawodników + losowana nagroda dla klubu - organizatora eliminacji). Inne zmiany dotyczą medalistów turnieju finałowego oraz opłaty startowej w turnieju finałowym.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1   
Poland
Łukasz Korsak
Walk Over
 
2   
Poland
Kamil Sowiński
Poland
Marcin Saczewa
Sun 10:22  Table 1
3   
Poland
Grzegorz Jurek
Walk Over
 
4   
Walk Over
Poland
Krzysztof Kasprzak
 
5   
Poland
Mirosław Murawski
Walk Over
 
6   
Walk Over
Poland
Przemysław Chabowski
 
7   
Poland
Dawid Całka
Walk Over
 
8   
Walk Over
Poland
Konrad Suchocki
 
9   
Poland
Tomasz Wendicki
Walk Over
 
10   
Walk Over
Poland
Patryk Jełowicki
 
11   
Poland
Bartłomiej Pietraszuk
Walk Over
 
12   
Walk Over
Poland
Marek Kwiatkowski
 
13   
Poland
JAKUB KOZŁOWSKI
Walk Over
 
14   
Walk Over
Poland
Paweł Mallach
 
15   
Poland
Mateusz Majer
Walk Over
 
16   
Walk Over
Poland
Waldemar Manyś
 
17   
Poland
Mirosław Ziętarski
Walk Over
 
18   
Poland
Dawid Brzeziński
R1
Poland
Robert Lech
Sun 10:22  Table 2
19   
Poland
Marcin Mysłek
Walk Over
 
20   
Walk Over
Poland
Krzysztof Wodecki
 
21   
Poland
Adam Żejmo
Walk Over
 
22   
Walk Over
Poland
Krzysztof Leżoń
 
23   
Poland
Tomasz Walczak
Walk Over
 
24   
Walk Over
Piotr Ostrowski
 
25   
Poland
Mariusz Symonowicz
Walk Over
 
26   
Walk Over
Poland
Paweł Sugalski
 
27   
Poland
Andrzej Pakuła
Walk Over
 
28   
Walk Over
Poland
Tomasz Karpiński
 
29   
Poland
Edyta Jaworska
Walk Over
 
30   
Walk Over
Poland
Marcin Chmiel
 
31   
Poland
Piotr Żejmo
Poland
Paulina Jezierska
Sun 10:22  Table 3
32   
Walk Over
Poland
Michał Smoczyński
 

Winner round 1

Race to 4
33   
Poland
Łukasz Korsak
Poland
Marcin Saczewa
Sun 11:24  Table 1
34   
Poland
Grzegorz Jurek
Poland
Krzysztof Kasprzak
Sun 10:23  Table 4
35   
Poland
Mirosław Murawski
Poland
Przemysław Chabowski
Sun 10:24  Table 5
36   
Poland
Dawid Całka
Poland
Konrad Suchocki
Sun 10:24  Table 6
37   
Poland
Tomasz Wendicki
Poland
Patryk Jełowicki
Sun 10:25  Table 7
38   
Poland
Bartłomiej Pietraszuk
Poland
Marek Kwiatkowski
Sun 10:25  Table 8
39   
Poland
JAKUB KOZŁOWSKI
Poland
Paweł Mallach
Sun 10:26  Table 4
40   
Poland
Mateusz Majer
Poland
Waldemar Manyś
Sun 10:38  Table 15
41   
Poland
Mirosław Ziętarski
Poland
Robert Lech
Sun 10:59  Table 2
42   
Poland
Marcin Mysłek
Poland
Krzysztof Wodecki
Sun 10:39  Table 10
43   
Poland
Adam Żejmo
Poland
Krzysztof Leżoń
Sun 10:39  Table 11
44   
Poland
Tomasz Walczak
Piotr Ostrowski
Sun 10:39  Table 12
45   
Poland
Mariusz Symonowicz
Poland
Paweł Sugalski
Sun 10:39  Table 13
46   
Poland
Andrzej Pakuła
Poland
Tomasz Karpiński
Sun 10:39  Table 14
47   
Poland
Edyta Jaworska
Poland
Marcin Chmiel
Sun 10:39  Table 16
48   
Poland
Piotr Żejmo
Poland
Michał Smoczyński
Sun 11:16  Table 3

Loser round 1

Race to 4
49   
Walk Over
Poland
Kamil Sowiński
 
50   
Walk Over
Walk Over
 
51   
Walk Over
Walk Over
 
52   
Walk Over
Walk Over
 
53   
Walk Over
Walk Over
 
54   
Walk Over
Walk Over
 
55   
Walk Over
Walk Over
 
56   
Walk Over
Walk Over
 
57   
Walk Over
Poland
Dawid Brzeziński
 
58   
Walk Over
Walk Over
 
59   
Walk Over
Walk Over
 
60   
Walk Over
Walk Over
 
61   
Walk Over
Walk Over
 
62   
Walk Over
Walk Over
 
63   
Walk Over
Walk Over
 
64   
Poland
Paulina Jezierska
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 4
65   
Poland
Kamil Sowiński
Poland
Michał Smoczyński
Sun 12:06  Table 7
66   
Walk Over
Poland
Edyta Jaworska
 
67   
Walk Over
Poland
Tomasz Karpiński
 
68   
Walk Over
Poland
Mariusz Symonowicz
 
69   
Walk Over
Piotr Ostrowski
 
70   
Walk Over
Poland
Adam Żejmo
 
71   
Walk Over
Poland
Marcin Mysłek
 
72   
Walk Over
Poland
Mirosław Ziętarski
 
73   
Poland
Dawid Brzeziński
Poland
Mateusz Majer
Sun 11:02  Table 15
74   
Walk Over
Poland
JAKUB KOZŁOWSKI
 
75   
Walk Over
Poland
Marek Kwiatkowski
 
76   
Walk Over
Poland
Tomasz Wendicki
 
77   
Walk Over
Poland
Konrad Suchocki
 
78   
Walk Over
Poland
Przemysław Chabowski
 
79   
Walk Over
Poland
Krzysztof Kasprzak
 
80   
Poland
Paulina Jezierska
Poland
Marcin Saczewa
Sun 12:10  Table 1

Winners qualification

Race to 4
81   
Poland
Łukasz Korsak
Poland
Grzegorz Jurek
Sun 12:10  Table 4
82   
Poland
Mirosław Murawski
Poland
Dawid Całka
Sun 11:28  Table 5
83   
Poland
Patryk Jełowicki
Poland
Bartłomiej Pietraszuk
Sun 11:34  Table 7
84   
Poland
Paweł Mallach
Poland
Waldemar Manyś
Sun 11:23  Table 4
85   
Poland
Robert Lech
Poland
Krzysztof Wodecki
Sun 11:45  Table 2
86   
Poland
Krzysztof Leżoń
Poland
Tomasz Walczak
Sun 11:28  Table 10
87   
Poland
Paweł Sugalski
Poland
Andrzej Pakuła
Sun 11:15  Table 13
88   
Poland
Marcin Chmiel
Poland
Piotr Żejmo
Sun 12:03  Table 3

Loser round 3

Race to 4
89   
Poland
Michał Smoczyński
Poland
Edyta Jaworska
Sun 13:10  Table 5
90   
Poland
Tomasz Karpiński
Poland
Mariusz Symonowicz
Sun 11:18  Table 8
91   
Piotr Ostrowski
Poland
Adam Żejmo
Sun 11:30  Table 6
92   
Poland
Marcin Mysłek
Poland
Mirosław Ziętarski
Sun 11:46  Table 11
93   
Poland
Dawid Brzeziński
Poland
JAKUB KOZŁOWSKI
Sun 11:29  Table 15
94   
Poland
Marek Kwiatkowski
Poland
Tomasz Wendicki
Sun 11:33  Table 16
95   
Poland
Konrad Suchocki
Poland
Przemysław Chabowski
Sun 11:29  Table 12
96   
Poland
Krzysztof Kasprzak
Poland
Marcin Saczewa
  Table 1

Losers qualification

Race to 4
97   
Poland
Michał Smoczyński
Poland
Paweł Mallach
Sun 13:52  Table 5
98   
Poland
Mariusz Symonowicz
Poland
Patryk Jełowicki
Sun 12:33  Table 8
99   
Piotr Ostrowski
Poland
Dawid Całka
Sun 12:25  Table 5
100   
Poland
Marcin Mysłek
Poland
Grzegorz Jurek
Sun 12:48  Table 4
101   
Poland
JAKUB KOZŁOWSKI
Poland
Marcin Chmiel
Sun 13:08  Table 3
102   
Poland
Tomasz Wendicki
Poland
Paweł Sugalski
Sun 12:05  Table 16
103   
Poland
Konrad Suchocki
Poland
Krzysztof Leżoń
Sun 12:28  Table 6
104   
Poland
Marcin Saczewa
Poland
Krzysztof Wodecki
Sun 13:00  Table 1

Last sixteen

Race to 4
105   
Poland
Łukasz Korsak
Poland
Patryk Jełowicki
Sun 13:41  Table 1
106   
Poland
Mirosław Murawski
Poland
Marcin Saczewa
Sun 13:42  Table 2
107   
Poland
Bartłomiej Pietraszuk
Poland
Dawid Całka
Sun 13:42  Table 4
108   
Poland
Waldemar Manyś
Poland
Tomasz Wendicki
Sun 13:43  Table 8
109   
Poland
Robert Lech
Poland
Krzysztof Leżoń
Sun 13:44  Table 3
110   
Poland
Tomasz Walczak
Poland
Grzegorz Jurek
Sun 13:44  Table 15
111   
Poland
Andrzej Pakuła
Poland
Marcin Chmiel
Sun 13:45  Table 16
112   
Poland
Piotr Żejmo
Poland
Michał Smoczyński
Sun 14:55  Table 4

Quarter final

Race to 5
113   
Poland
Patryk Jełowicki
Poland
Marcin Saczewa
Sun 14:42  Table 1
114   
Poland
Dawid Całka
Poland
Waldemar Manyś
Sun 14:55  Table 5
115   
Poland
Robert Lech
Poland
Tomasz Walczak
Sun 14:42  Table 2
116   
Poland
Andrzej Pakuła
Poland
Piotr Żejmo
Sun 15:40  Table 4

Semi final

Race to 5
117   
Poland
Marcin Saczewa
Poland
Waldemar Manyś
Sun 15:42  Table 1
118   
Poland
Robert Lech
Poland
Piotr Żejmo
Sun 16:49  Table 2

Final

Race to 5
119   
Poland
Waldemar Manyś
Poland
Robert Lech
Sun 17:23  Table 2

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants