Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 13 - November 14, 2022

Eliminacje do Mistrzostw Polski 9 bil 13.11.2022

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Starts Nov 13, 2022, 10:30 AM (local time)
Format Double to Single elimination (37 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Organizer STREFA BILLIARDS&DARTS
Contact STREFA BILLIARDS&DARTS (strefa.bilard@gmail.com, 881606061)

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Poland
Paweł Boguszewski
Poland
Dawid Brzeziński
Sun 10:45  Table 1
2   
Poland
Jacek Flasza
Walk Over
 
3   
Walk Over
Poland
Bartek Brzozowski
 
4   
Poland
Mariusz Gnitecki
Walk Over
 
5   
Poland
Michał Kotiuk
Poland
Marcin Smolich
Sun 10:45  Table 2
6   
Poland
Piotr Polis
Walk Over
 
7   
Walk Over
Poland
Mateusz Jukiewicz
 
8   
Poland
Dominik Homza
Poland
Dzmitry Hryb
Sun 10:45  Table 3
9   
Poland
Szymon Kaczmarek
Poland
Adam Stankiewicz
R1
Sun 10:45  Table 4
10   
Poland
Jacek Pietrzyk
Walk Over
 
11   
Walk Over
Poland
Lesław Łukaszewicz
 
12   
Poland
Szymon Koziełek
Walk Over
 
13   
Walk Over
Poland
Bartosz Czapski
 
14   
Poland
Michał Muda
Walk Over
 
15   
Walk Over
Poland
Dominik Wojciechowski
 
16   
Poland
Mateusz Zdziech
Poland
Grzegorz Tabor
Sun 10:45  Table 5

Winner round 1

Race to 5
17   
Poland
Kevin Dabrowski
Poland
Paweł Boguszewski
Sun 11:32  Table 5
18   
Poland
Jacek Flasza
Poland
Arkadiusz Brzękowski
Sun 10:45  Table 6
19   
Poland
Wiktor Fortuński
Poland
Bartek Brzozowski
Sun 10:45  Table 7
20   
Poland
Mariusz Gnitecki
Poland
Damian Adamus
Sun 10:45  Table 8
21   
Poland
Sambor Stachowiak
Poland
Michał Kotiuk
Sun 11:41  Table 1
22   
Poland
Piotr Polis
R1
Poland
Michał Puk
Sun 10:46  Table 9
23   
Poland
Dominik Zając
Poland
Mateusz Jukiewicz
Sun 10:46  Table 10
24   
Poland
Dzmitry Hryb
Poland
Jacek Janiszewski
Sun 11:44  Table 2
25   
Poland
Paweł Zyzek
Poland
Adam Stankiewicz
R3
Sun 11:18  Table 4
26   
Poland
Jacek Pietrzyk
Poland
Jan Miernowski
Sun 10:46  Table 11
27   
Poland
Piotr Twerdyk
R1
Poland
Lesław Łukaszewicz
Sun 10:46  Table 12
28   
Poland
Szymon Koziełek
Poland
Adam Kiernicki
Sun 10:46  Table 23
29   
Poland
Jędrzej Bartkowiak
Poland
Bartosz Czapski
Sun 10:46  Table 14
30   
Poland
Michał Muda
Poland
Dawid Jędrzejczak
Sun 10:46  Table 15
31   
Poland
Szymon Duda
R2
Poland
Dominik Wojciechowski
Sun 10:46  Table 16
32   
Poland
Mateusz Zdziech
Poland
Dylan Jomaa
Sun 11:32  Table 8

Loser round 1

Race to 5
33   
Poland
Dawid Brzeziński
Poland
Dylan Jomaa
Sun 11:59  Table 7
34   
Walk Over
Poland
Dominik Wojciechowski
 
35   
Walk Over
Poland
Michał Muda
 
36   
Walk Over
Poland
Jędrzej Bartkowiak
 
37   
Poland
Marcin Smolich
Poland
Szymon Koziełek
Sun 11:42  Table 6
38   
Walk Over
Poland
Lesław Łukaszewicz
 
39   
Walk Over
Poland
Jacek Pietrzyk
 
40   
Poland
Dominik Homza
Poland
Paweł Zyzek
Sun 11:48  Table 4
41   
Poland
Szymon Kaczmarek
Poland
Jacek Janiszewski
Sun 12:15  Table 8
42   
Walk Over
Poland
Mateusz Jukiewicz
 
43   
Walk Over
Poland
Michał Puk
 
44   
Walk Over
Poland
Sambor Stachowiak
 
45   
Walk Over
Poland
Mariusz Gnitecki
 
46   
Walk Over
Poland
Bartek Brzozowski
 
47   
Walk Over
Poland
Jacek Flasza
 
48   
Poland
Grzegorz Tabor
R1
Poland
Kevin Dabrowski
Sun 12:39  Table 1

Winner round 2

Race to 5
49   
Poland
Paweł Boguszewski
Poland
Arkadiusz Brzękowski
Sun 12:40  Table 3
50   
Poland
Wiktor Fortuński
R2
Poland
Damian Adamus
R1
Sun 11:22  Table 14
51   
Poland
Michał Kotiuk
Poland
Piotr Polis
Sun 12:39  Table 5
52   
Poland
Dominik Zając
Poland
Dzmitry Hryb
Sun 12:16  Table 16
53   
Poland
Adam Stankiewicz
R1
Poland
Jan Miernowski
Sun 11:48  Table 3
54   
Poland
Piotr Twerdyk
Poland
Adam Kiernicki
Sun 11:37  Table 12
55   
Poland
Bartosz Czapski
Poland
Dawid Jędrzejczak
Sun 11:46  Table 10
56   
Poland
Szymon Duda
R1
Poland
Mateusz Zdziech
Sun 12:01  Table 15

Loser round 2

Race to 5
57   
Poland
Dawid Brzeziński
Poland
Dominik Wojciechowski
R1
Sun 12:49  Table 10
58   
Poland
Michał Muda
Poland
Jędrzej Bartkowiak
Sun 11:50  Table 11
59   
Poland
Szymon Koziełek
Poland
Lesław Łukaszewicz
Sun 13:02  Table 8
60   
Poland
Jacek Pietrzyk
Poland
Dominik Homza
R1
Sun 12:18  Table 2
61   
Poland
Jacek Janiszewski
Poland
Mateusz Jukiewicz
Sun 12:57  Table 24
62   
Poland
Michał Puk
R1
Poland
Sambor Stachowiak
Sun 12:40  Table 11
63   
Poland
Mariusz Gnitecki
Poland
Bartek Brzozowski
Sun 11:25  Table 9
64   
Poland
Jacek Flasza
Poland
Grzegorz Tabor
Sun 13:41  Table 9

Loser round 3

Race to 5
65   
Poland
Dominik Wojciechowski
Poland
Dzmitry Hryb
R1
Sun 13:25  Table 16
66   
Poland
Michał Muda
Poland
Michał Kotiuk
Sun 13:09  Table 6
67   
Poland
Lesław Łukaszewicz
Poland
Damian Adamus
Sun 14:36  Table 7
68   
Poland
Jacek Pietrzyk
Poland
Arkadiusz Brzękowski
Sun 13:44  Table 1
69   
Poland
Mateusz Jukiewicz
Poland
Mateusz Zdziech
Sun 13:46  Table 3
70   
Poland
Sambor Stachowiak
Poland
Bartosz Czapski
Sun 14:34  Table 3
71   
Poland
Mariusz Gnitecki
Poland
Adam Kiernicki
Sun 12:21  Table 13
72   
Poland
Jacek Flasza
Poland
Jan Miernowski
Sun 14:37  Table 15

Winners qualification

Race to 5
73   
Poland
Paweł Boguszewski
R2
Poland
Wiktor Fortuński
R2
Sun 15:04  Table 1
74   
Poland
Piotr Polis
Poland
Dominik Zając
Sun 13:17  Table 2
75   
Poland
Adam Stankiewicz
Poland
Piotr Twerdyk
Sun 12:41  Table 4
76   
Poland
Dawid Jędrzejczak
Poland
Szymon Duda
R1
Sun 12:43  Table 9

Loser round 4

Race to 5
77   
Poland
Dzmitry Hryb
Poland
Michał Kotiuk
Sun 14:53  Table 9
78   
Poland
Damian Adamus
R1
Poland
Jacek Pietrzyk
Sun 15:16  Table 15
79   
Poland
Mateusz Zdziech
Poland
Bartosz Czapski
Sun 15:48  Table 3
80   
Poland
Mariusz Gnitecki
Poland
Jan Miernowski
Sun 15:12  Table 2

Losers qualification

Race to 5
81   
Poland
Michał Kotiuk
Poland
Piotr Twerdyk
Sun 15:17  Table 7
82   
Poland
Jacek Pietrzyk
Poland
Szymon Duda
Sun 15:58  Table 10
83   
Poland
Bartosz Czapski
Poland
Paweł Boguszewski
Sun 16:52  Table 1
84   
Poland
Jan Miernowski
Poland
Piotr Polis
Sun 15:59  Table 7

Quarter final

Race to 5
85   
Poland
Wiktor Fortuński
Poland
Michał Kotiuk
Sun 17:36  Table 10
86   
Poland
Dominik Zając
Poland
Szymon Duda
Sun 17:36  Table 12
87   
Poland
Adam Stankiewicz
Poland
Paweł Boguszewski
Sun 18:52  Table 1
88   
Poland
Dawid Jędrzejczak
Poland
Piotr Polis
Sun 18:20  Table 3

Semi final

Race to 5
89   
Poland
Wiktor Fortuński
Poland
Dominik Zając
Sun 18:19  Table 2
90   
Poland
Adam Stankiewicz
R1
Poland
Dawid Jędrzejczak
Sun 19:59  Table 4

Final

Race to 5
91   
Poland
Dominik Zając
Poland
Adam Stankiewicz
 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants