Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 13 - November 14, 2022

Eliminacje do Mistrzostw Polski 10 bil 13.11.2022

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Starts Nov 13, 2022, 10:30 AM (local time)
Format Double to Single elimination (38 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Organizer STREFA BILLIARDS&DARTS
Contact STREFA BILLIARDS&DARTS (strefa.bilard@gmail.com, 881606061)

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Poland
Bartosz Czapski
Poland
Dawid Brzeziński
Sun 13:30  Table 10
2   
Poland
Jacek Pietrzyk
Walk Over
 
3   
Walk Over
Poland
Jędrzej Bartkowiak
 
4   
Poland
Lesław Łukaszewicz
Walk Over
 
5   
Poland
Adam Stankiewicz
R1
Poland
Grzegorz Tabor
Sun 14:40  Table 5
6   
Poland
Szymon Koziełek
Walk Over
 
7   
Walk Over
Poland
Arkadiusz Brzękowski
 
8   
Poland
Paweł Boguszewski
Poland
Adam Kiernicki
Sun 13:45  Table 7
9   
Poland
Jacek Flasza
Poland
Wiktor Fortuński
R1
Sun 12:52  Table 7
10   
Poland
Dzmitry Hryb
Walk Over
 
11   
Walk Over
Poland
Mariusz Gnitecki
 
12   
Poland
Szymon Duda
R1
Poland
Damian Adamus
Sun 13:23  Table 5
13   
Walk Over
Poland
Dylan Jomaa
 
14   
Poland
Marcin Smolich
Walk Over
 
15   
Walk Over
Poland
Michał Puk
 
16   
Poland
Jacek Janiszewski
Poland
Piotr Twerdyk
Sun 13:48  Table 8

Winner round 1

Race to 5
17   
Poland
Piotr Polis
Poland
Dawid Brzeziński
Sun 14:38  Table 16
18   
Poland
Jacek Pietrzyk
Poland
Jan Miernowski
Sun 16:54  Table 14
19   
Poland
Dominik Wojciechowski
Poland
Jędrzej Bartkowiak
Sun 14:20  Table 4
20   
Poland
Lesław Łukaszewicz
Poland
Dominik Homza
Sun 15:31  Table 12
21   
Poland
Bartek Brzozowski
Poland
Adam Stankiewicz
Sun 15:31  Table 11
22   
Poland
Szymon Koziełek
Poland
Michał Muda
Sun 14:03  Table 13
23   
Poland
Kevin Dabrowski
R1
Poland
Arkadiusz Brzękowski
Sun 14:50  Table 8
24   
Poland
Adam Kiernicki
Poland
Mateusz Zdziech
R1
Sun 14:44  Table 11
25   
Poland
Dominik Zając
R1
Poland
Wiktor Fortuński
Sun 14:00  Table 12
26   
Poland
Dzmitry Hryb
R1
Poland
Stachowiak Sambor
Sun 15:49  Table 6
27   
Poland
Paweł Zyzek
Poland
Mariusz Gnitecki
Sun 13:40  Table 11
28   
Poland
Szymon Duda
Poland
Szymon Kaczmarek
Sun 14:33  Table 14
29   
Poland
Mateusz Jukiewicz
Poland
Dylan Jomaa
Sun 14:27  Table 6
30   
Poland
Marcin Smolich
Poland
Michał Kotiuk
Sun 14:10  Table 2
31   
Poland
Dawid Jędrzejczak
Poland
Michał Puk
Sun 13:35  Table 4
32   
Poland
Jacek Janiszewski
Poland
Roman Wasilewski
Sun 16:54  Table 10

Loser round 1

Race to 5
33   
Poland
Bartosz Czapski
Poland
Jacek Janiszewski
Sun 17:32  Table 1
34   
Walk Over
Poland
Michał Puk
 
35   
Walk Over
Poland
Marcin Smolich
 
36   
Walk Over
Poland
Mateusz Jukiewicz
 
37   
Poland
Grzegorz Tabor
Poland
Szymon Kaczmarek
Sun 15:25  Table 5
38   
Walk Over
Poland
Paweł Zyzek
 
39   
Walk Over
Poland
Stachowiak Sambor
 
40   
Poland
Paweł Boguszewski
Poland
Dominik Zając
Sun 16:04  Table 2
41   
Poland
Jacek Flasza
Poland
Adam Kiernicki
Sun 15:20  Table 4
42   
Walk Over
Poland
Kevin Dabrowski
 
43   
Walk Over
Poland
Szymon Koziełek
 
44   
Poland
Damian Adamus
Poland
Bartek Brzozowski
Sun 16:07  Table 8
45   
Walk Over
Poland
Lesław Łukaszewicz
 
46   
Walk Over
Poland
Jędrzej Bartkowiak
 
47   
Walk Over
Poland
Jacek Pietrzyk
 
48   
Poland
Piotr Twerdyk
Poland
Piotr Polis
Sun 16:16 

Winner round 2

Race to 5
49   
Poland
Dawid Brzeziński
Poland
Jan Miernowski
Sun 17:38  Table 14
50   
Poland
Dominik Wojciechowski
R1
Poland
Dominik Homza
Sun 16:07  Table 1
51   
Poland
Adam Stankiewicz
Poland
Michał Muda
Sun 16:07  Table 4
52   
Poland
Arkadiusz Brzękowski
Poland
Mateusz Zdziech
Sun 16:53  Table 2
53   
Poland
Wiktor Fortuński
R2
Poland
Dzmitry Hryb
R2
Sun 16:41  Table 11
54   
Poland
Mariusz Gnitecki
Poland
Szymon Duda
Sun 16:30  Table 5
55   
Poland
Dylan Jomaa
Poland
Michał Kotiuk
Sun 16:01  Table 16
56   
Poland
Dawid Jędrzejczak
Poland
Roman Wasilewski
Sun 15:41  Table 14

Loser round 2

Race to 5
57   
Poland
Bartosz Czapski
Poland
Michał Puk
Sun 18:38  Table 4
58   
Poland
Marcin Smolich
Poland
Mateusz Jukiewicz
Sun 15:22  Table 9
59   
Poland
Szymon Kaczmarek
Poland
Paweł Zyzek
Sun 16:31  Table 9
60   
Poland
Stachowiak Sambor
Poland
Paweł Boguszewski
R1
Sun 17:34  Table 8
61   
Poland
Adam Kiernicki
Poland
Kevin Dabrowski
Sun 16:09  Table 12
62   
Poland
Szymon Koziełek
Poland
Damian Adamus
R2
Sun 17:07  Table 7
63   
Poland
Lesław Łukaszewicz
Poland
Jędrzej Bartkowiak
Sun 16:09  Table 15
64   
Poland
Jacek Pietrzyk
Poland
Piotr Polis
Sun 17:35  Table 9

Loser round 3

Race to 5
65   
Poland
Bartosz Czapski
Poland
Arkadiusz Brzękowski
R1
Sun 19:21  Table 2
66   
Poland
Marcin Smolich
Poland
Michał Muda
Sun 17:05  Table 6
67   
Poland
Szymon Kaczmarek
Poland
Dominik Homza
Sun 17:13  Table 4
68   
Poland
Paweł Boguszewski
R1
Poland
Jan Miernowski
Sun 19:59  Table 5
69   
Poland
Adam Kiernicki
Poland
Roman Wasilewski
Sun 17:04  Table 3
70   
Poland
Damian Adamus
Poland
Dylan Jomaa
Sun 17:29  Table 5
71   
Poland
Jędrzej Bartkowiak
Poland
Mariusz Gnitecki
Sun 17:29  Table 7
72   
Poland
Jacek Pietrzyk
Poland
Wiktor Fortuński
R2
Sun 19:03  Table 5

Winners qualification

Race to 5
73   
Poland
Dawid Brzeziński
Poland
Dominik Wojciechowski
Sun 18:30  Table 10
74   
Poland
Adam Stankiewicz
R1
Poland
Mateusz Zdziech
Sun 17:57  Table 5
75   
Poland
Dzmitry Hryb
R1
Poland
Szymon Duda
Sun 18:04  Table 4
76   
Poland
Michał Kotiuk
Poland
Dawid Jędrzejczak
Sun 16:32  Table 10

Loser round 4

Race to 5
77   
Poland
Arkadiusz Brzękowski
Poland
Michał Muda
Sun 20:16  Table 1
78   
Poland
Dominik Homza
Poland
Paweł Boguszewski
Sun 20:44  Table 2
79   
Poland
Roman Wasilewski
Poland
Damian Adamus
R1
Sun 18:21  Table 9
80   
Poland
Mariusz Gnitecki
Poland
Wiktor Fortuński
Sun 19:37  Table 3

Losers qualification

Race to 5
81   
Poland
Arkadiusz Brzękowski
Poland
Szymon Duda
R1
Sun 21:40  Table 1
82   
Poland
Dominik Homza
Poland
Dawid Jędrzejczak
Sun 21:18  Table 7
83   
Poland
Roman Wasilewski
Poland
Dawid Brzeziński
Sun 19:19  Table 7
84   
Poland
Wiktor Fortuński
R1
Poland
Mateusz Zdziech
Sun 20:18  Table 6

Quarter final

Race to 5
85   
Poland
Dominik Wojciechowski
Poland
Szymon Duda
Sun 22:19  Table 5
86   
Poland
Adam Stankiewicz
Poland
Dawid Jędrzejczak
Sun 21:46  Table 7
87   
Poland
Dzmitry Hryb
R1
Poland
Roman Wasilewski
R1
Sun 21:42  Table 3
88   
Poland
Michał Kotiuk
Poland
Wiktor Fortuński
Sun 21:42  Table 5

Semi final

Race to 5
89   
Poland
Szymon Duda
Poland
Dawid Jędrzejczak
Sun 23:10  Table 4
90   
Poland
Roman Wasilewski
R1
Poland
Wiktor Fortuński
Sun 22:36  Table 2

Final

Race to 5
91   
Poland
Dawid Jędrzejczak
Poland
Wiktor Fortuński
 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants