Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

August 8, 2021

ELIMINACJE DO MISTRZOSTW POLSKI AMATORÓW - TURNIEJ 3 - GREEN CLUB GDAŃSK

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Paweł Błachowski
5 (5/0) 30 (21/9)
70%
2 Mateusz Kur
5 (4/1) 34 (18/16)
53%
3 Krzysztof Wodecki
4 (3/1) 26 (15/11)
58%
3 Waldemar Manyś
5 (3/2) 31 (17/14)
55%
5 Andrzej Pakuła
4 (3/1) 19 (12/7)
63%
5 Przemysław Chabowski
4 (2/2) 23 (12/11)
52%
5 Tomasz Karpiński
4 (2/2) 23 (11/12)
48%
5 Tomasz Wendicki
5 (3/2) 26 (14/12)
54%
9 Bartłomiej Pietraszuk
3 (1/2) 16 (6/10)
38%
Show more
9 Piotr Żejmo
2 (0/2) 13 (5/8)
38%
9 Patryk Neubauer
3 (1/2) 19 (8/11)
42%
9 Łukasz Drożdż
2 (0/2) 8 (1/7)
13%
13 Marek Kwiatkowski
2 (0/2) 13 (5/8)
38%
13 Zbigniew Samsel
2 (0/2) 12 (4/8)
33%
13 Amin Almallad
2 (0/2) 14 (6/8)
43%
17 Michał Bendig
2 (0/2) 13 (5/8)
38%
888 Maciej Raniszewski
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
Starts Aug 8, 2021, 1:00 PM (local time)
Format Double to Single elimination (17 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Organizer Green Club
Contact Leszek Pieśniak (piesniak.l@orange.pl), Kamil Spicha (kamilspicha147@gmail.com) and Grzegorz Lasota (grzegorz.lasota@o2.pl)
More info
Zapraszamy na piąty, czyli ostatni turniej z cyklu 5 turniejów eliminacyjnych do turnieju głównego, który odbędzie się w dniach 13 - 15 listopada tego roku w Łodzi. To kolejna szansa na zebranie punktów w rankingu i osiągnięcie dobrego miejsca na koniec cyklu.

W tym roku nastąpiło kilka znaczących zmian w regulaminie turnieju. Najważniejszą, jest zmiana puli nagród, która w tegorocznym finale wyniesie 16.000 zł w gotówce (15.000 dla zawodników + losowana nagroda dla klubu - organizatora eliminacji). Inne zmiany dotyczą medalistów turnieju finałowego oraz opłaty startowej w turnieju finałowym.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1   
Poland
Bartłomiej Pietraszuk
Walk Over
 
2   
Poland
Tomasz Wendicki
Poland
Andrzej Pakuła
Sun 11:31  Table 13
3   
Poland
Zbigniew Samsel
Walk Over
 
4   
Walk Over
Poland
Przemysław Chabowski
 
5   
Poland
Łukasz Drożdż
Walk Over
 
6   
Walk Over
Poland
Maciej Raniszewski
 
7   
Poland
Piotr Żejmo
Walk Over
 
8   
Walk Over
Poland
Paweł Błachowski
 
9   
Poland
Amin Almallad
Walk Over
 
10   
Walk Over
Poland
Mateusz Kur
 
11   
Poland
Patryk Neubauer
Walk Over
 
12   
Walk Over
Poland
Tomasz Karpiński
 
13   
Poland
Marek Kwiatkowski
Walk Over
 
14   
Walk Over
Poland
Waldemar Manyś
 
15   
Poland
Krzysztof Wodecki
Walk Over
 
16   
Walk Over
Poland
Michał Bendig
 

Winner round 1

Race to 4
17   
Poland
Bartłomiej Pietraszuk
Poland
Andrzej Pakuła
Sun 12:04  Table 9
18   
Poland
Zbigniew Samsel
Poland
Przemysław Chabowski
Sun 11:20  Table 9
19   
Poland
Łukasz Drożdż
Poland
Maciej Raniszewski
 
20   
Poland
Piotr Żejmo
Poland
Paweł Błachowski
Sun 11:36  Table 15
21   
Poland
Amin Almallad
Poland
Mateusz Kur
Sun 11:20  Table 10
22   
Poland
Patryk Neubauer
Poland
Tomasz Karpiński
Sun 11:31  Table 14
23   
Poland
Marek Kwiatkowski
Poland
Waldemar Manyś
Sun 11:21  Table 11
24   
Poland
Krzysztof Wodecki
Poland
Michał Bendig
Sun 11:24  Table 12

Loser round 1

Race to 4
25   
Walk Over
Poland
Tomasz Wendicki
 
26   
Walk Over
Walk Over
 
27   
Walk Over
Walk Over
 
28   
Walk Over
Walk Over
 
29   
Walk Over
Walk Over
 
30   
Walk Over
Walk Over
 
31   
Walk Over
Walk Over
 
32   
Walk Over
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 4
33   
Poland
Tomasz Wendicki
Poland
Michał Bendig
Sun 12:13  Table 12
34   
Walk Over
Poland
Marek Kwiatkowski
 
35   
Walk Over
Poland
Patryk Neubauer
 
36   
Walk Over
Poland
Amin Almallad
 
37   
Walk Over
Poland
Piotr Żejmo
 
38   
Walk Over
Poland
Maciej Raniszewski
 
39   
Walk Over
Poland
Zbigniew Samsel
 
40   
Walk Over
Poland
Bartłomiej Pietraszuk
 

Winners qualification

Race to 4
41   
Poland
Andrzej Pakuła
Poland
Przemysław Chabowski
Sun 12:37  Table 9
42   
Poland
Łukasz Drożdż
Poland
Paweł Błachowski
Sun 12:31  Table 11
43   
Poland
Mateusz Kur
Poland
Tomasz Karpiński
Sun 12:47  Table 15
44   
Poland
Waldemar Manyś
Poland
Krzysztof Wodecki
Sun 12:17  Table 10

Loser round 3

Race to 4
45   
Poland
Tomasz Wendicki
Poland
Marek Kwiatkowski
Sun 12:57  Table 10
46   
Poland
Patryk Neubauer
Poland
Amin Almallad
Sun 12:47  Table 14
47   
Poland
Piotr Żejmo
Poland
Maciej Raniszewski
  Table 9
48   
Poland
Zbigniew Samsel
Poland
Bartłomiej Pietraszuk
Sun 12:37  Table 13

Losers qualification

Race to 4
49   
Poland
Tomasz Wendicki
Poland
Łukasz Drożdż
Sun 13:47  Table 10
50   
Poland
Patryk Neubauer
Poland
Przemysław Chabowski
Sun 13:47  Table 11
51   
Poland
Piotr Żejmo
Poland
Waldemar Manyś
Sun 12:57  Table 12
52   
Poland
Bartłomiej Pietraszuk
Poland
Tomasz Karpiński
Sun 13:39  Table 15

Quarter final

Race to 4
53   
Poland
Andrzej Pakuła
Poland
Waldemar Manyś
Sun 13:54  Table 9
54   
Poland
Paweł Błachowski
Poland
Tomasz Wendicki
Sun 14:12  Table 10
55   
Poland
Mateusz Kur
Poland
Przemysław Chabowski
Sun 14:34  Table 11
56   
Poland
Krzysztof Wodecki
Poland
Tomasz Karpiński
Sun 14:31  Table 9

Semi final

Race to 5
57   
Poland
Waldemar Manyś
Poland
Paweł Błachowski
Sun 14:55  Table 10
58   
Poland
Mateusz Kur
Poland
Krzysztof Wodecki
R1
Sun 15:14  Table 9

Final

Race to 5
59   
Poland
Paweł Błachowski
Poland
Mateusz Kur
Sun 16:04  Table 9

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants