Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

June 13, 2021

ELIMINACJE DO MISTRZOSTW POLSKI AMATORÓW - TURNIEJ 1 - GREEN CLUB GDAŃSK

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Paweł Błachowski
7 (6/1) 34 (25/9)
74%
2 Waldemar Manyś
8 (6/2) 42 (28/14)
67%
3 Piotr Żejmo
5 (4/1) 30 (18/12)
60%
3 Zbigniew Samsel
5 (4/1) 27 (16/11)
59%
5 Patryk Jełowicki
4 (3/1) 25 (14/11)
56%
5 Mateusz Majer
4 (3/1) 23 (12/11)
52%
5 Maciej Raniszewski
4 (3/1) 20 (12/8)
60%
5 Michał Bendig
4 (3/1) 21 (14/7)
67%
9 Dawid Brzeziński
4 (2/2) 25 (12/13)
48%
Show more
9 Andrzej Pakuła
4 (2/2) 24 (13/11)
54%
9 Przemysław Chabowski
4 (2/2) 23 (12/11)
52%
9 Darek Sznurkowski
4 (2/2) 25 (12/13)
48%
9 Wiesław Kołodziejski
3 (2/1) 18 (11/7)
61%
9 Tomasz Jaks
3 (2/1) 16 (9/7)
56%
9 Krzysztof Orłowski
4 (2/2) 20 (9/11)
45%
9 Vadim Papizh
4 (2/2) 21 (11/10)
52%
17 Marek Kwiatkowski
3 (1/2) 14 (4/10)
29%
17 Dominik Homza
3 (1/2) 16 (8/8)
50%
17 Krzysztof Wodecki
3 (1/2) 18 (8/10)
44%
17 Marcin Chmiel
3 (1/2) 16 (6/10)
38%
17 Tomasz Wendicki
3 (1/2) 15 (6/9)
40%
17 Wojciech Zosiuk
3 (1/2) 19 (8/11)
42%
17 Patryk Neubauer
3 (1/2) 18 (8/10)
44%
17 Łukasz Drożdż
3 (1/2) 17 (9/8)
53%
25 Michał Smoczyński
2 (0/2) 11 (3/8)
27%
25 Mikołaj Rekiel
2 (0/2) 11 (3/8)
27%
25 Tomasz Karpiński
2 (0/2) 12 (4/8)
33%
25 Bartłomiej Pietraszuk
3 (1/2) 19 (8/11)
42%
25 Łukasz Korsak
2 (0/2) 8 (0/8)
0%
25 Maciej Kazimierz Drobny
2 (0/2) 11 (3/8)
27%
25 Mateusz Kur
3 (1/2) 15 (7/8)
47%
25 Amin Almallad
2 (0/2) 13 (5/8)
38%
33 Grzegorz Jurek
2 (0/2) 11 (3/8)
27%
33 Edyta Jaworska
3 (1/2) 16 (6/10)
38%
Entry deadline Jun 13, 2021, 12:21 PM (local time)
Starts Jun 13, 2021, 12:05 PM (local time)
Format Double elimination (34 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Organizer Green Club
Contact Leszek Pieśniak (piesniak.l@orange.pl) and Grzegorz Lasota (grzegorz.lasota@o2.pl)
More info
Zapraszamy na piąty, czyli ostatni turniej z cyklu 5 turniejów eliminacyjnych do turnieju głównego, który odbędzie się w dniach 13 - 15 listopada tego roku w Łodzi. To kolejna szansa na zebranie punktów w rankingu i osiągnięcie dobrego miejsca na koniec cyklu.

W tym roku nastąpiło kilka znaczących zmian w regulaminie turnieju. Najważniejszą, jest zmiana puli nagród, która w tegorocznym finale wyniesie 16.000 zł w gotówce (15.000 dla zawodników + losowana nagroda dla klubu - organizatora eliminacji). Inne zmiany dotyczą medalistów turnieju finałowego oraz opłaty startowej w turnieju finałowym.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1   
Poland
Dawid Brzeziński
Walk Over
 
2   
Poland
Bartłomiej Pietraszuk
Poland
Edyta Jaworska
Sun 11:30  Table 1
3   
Belarus
Vadim Papizh
Walk Over
 
4   
Walk Over
Poland
Wiesław Kołodziejski
 
5   
Poland
Tomasz Karpiński
Walk Over
 
6   
Walk Over
Poland
Paweł Błachowski
 
7   
Poland
Maciej Raniszewski
Walk Over
 
8   
Walk Over
Poland
Wojciech Zosiuk
 
9   
Poland
Łukasz Korsak
Walk Over
 
10   
Walk Over
Poland
Zbigniew Samsel
 
11   
Poland
Dominik Homza
Walk Over
 
12   
Walk Over
Poland
Patryk Neubauer
 
13   
Poland
Michał Bendig
Walk Over
 
14   
Walk Over
Poland
Maciej Kazimierz Drobny
 
15   
Poland
Marek Kwiatkowski
Walk Over
 
16   
Walk Over
Poland
Krzysztof Orłowski
 
17   
Poland
Mikołaj Rekiel
Walk Over
 
18   
Walk Over
Poland
Tomasz Jaks
 
19   
Poland
Łukasz Drożdż
Walk Over
 
20   
Walk Over
Poland
Marcin Chmiel
 
21   
Poland
Michał Smoczyński
Walk Over
 
22   
Walk Over
Poland
Andrzej Pakuła
 
23   
Poland
Mateusz Majer
Walk Over
 
24   
Walk Over
Poland
Tomasz Wendicki
 
25   
Poland
Darek Sznurkowski
Walk Over
 
26   
Walk Over
Poland
Amin Almallad
 
27   
Poland
Piotr Żejmo
Walk Over
 
28   
Walk Over
Poland
Przemysław Chabowski
 
29   
Poland
Patryk Jełowicki
Walk Over
 
30   
Walk Over
Poland
Krzysztof Wodecki
 
31   
Poland
Mateusz Kur
Poland
Waldemar Manyś
Sun 11:30  Table 3
32   
Walk Over
Poland
Grzegorz Jurek
 

Winner round 1

Race to 4
33   
Poland
Dawid Brzeziński
Poland
Edyta Jaworska
Sun 12:15  Table 4
34   
Belarus
Vadim Papizh
Poland
Wiesław Kołodziejski
Sun 11:30  Table 4
35   
Poland
Tomasz Karpiński
Poland
Paweł Błachowski
Sun 11:30  Table 5
36   
Poland
Maciej Raniszewski
Poland
Wojciech Zosiuk
Sun 11:30  Table 6
37   
Poland
Łukasz Korsak
Poland
Zbigniew Samsel
Sun 11:32  Table 2
38   
Poland
Dominik Homza
Poland
Patryk Neubauer
Sun 11:31  Table 8
39   
Poland
Michał Bendig
Poland
Maciej Kazimierz Drobny
Sun 11:31  Table 9
40   
Poland
Marek Kwiatkowski
Poland
Krzysztof Orłowski
Sun 11:31  Table 10
41   
Poland
Mikołaj Rekiel
Poland
Tomasz Jaks
Sun 11:31  Table 11
42   
Poland
Łukasz Drożdż
Poland
Marcin Chmiel
Sun 11:31  Table 12
43   
Poland
Michał Smoczyński
Poland
Andrzej Pakuła
Sun 11:31  Table 13
44   
Poland
Mateusz Majer
Poland
Tomasz Wendicki
Sun 11:31  Table 14
45   
Poland
Darek Sznurkowski
Poland
Amin Almallad
Sun 11:31  Table 15
46   
Poland
Piotr Żejmo
Poland
Przemysław Chabowski
Sun 11:31  Table 16
47   
Poland
Patryk Jełowicki
Poland
Krzysztof Wodecki
Sun 11:31  Table 7
48   
Poland
Waldemar Manyś
Poland
Grzegorz Jurek
Sun 12:21  Table 9

Loser round 1

Race to 4
49   
Walk Over
Poland
Bartłomiej Pietraszuk
 
50   
Walk Over
Walk Over
 
51   
Walk Over
Walk Over
 
52   
Walk Over
Walk Over
 
53   
Walk Over
Walk Over
 
54   
Walk Over
Walk Over
 
55   
Walk Over
Walk Over
 
56   
Walk Over
Walk Over
 
57   
Walk Over
Walk Over
 
58   
Walk Over
Walk Over
 
59   
Walk Over
Walk Over
 
60   
Walk Over
Walk Over
 
61   
Walk Over
Walk Over
 
62   
Walk Over
Walk Over
 
63   
Walk Over
Walk Over
 
64   
Poland
Mateusz Kur
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 4
65   
Poland
Bartłomiej Pietraszuk
Poland
Grzegorz Jurek
Sun 12:55  Table 16
66   
Walk Over
Poland
Krzysztof Wodecki
 
67   
Walk Over
Poland
Przemysław Chabowski
 
68   
Walk Over
Poland
Amin Almallad
 
69   
Walk Over
Poland
Tomasz Wendicki
 
70   
Walk Over
Poland
Michał Smoczyński
 
71   
Walk Over
Poland
Łukasz Drożdż
 
72   
Walk Over
Poland
Mikołaj Rekiel
 
73   
Walk Over
Poland
Marek Kwiatkowski
 
74   
Walk Over
Poland
Maciej Kazimierz Drobny
 
75   
Walk Over
Poland
Dominik Homza
 
76   
Walk Over
Poland
Łukasz Korsak
 
77   
Walk Over
Poland
Wojciech Zosiuk
 
78   
Walk Over
Poland
Tomasz Karpiński
 
79   
Walk Over
Belarus
Vadim Papizh
 
80   
Poland
Mateusz Kur
Poland
Edyta Jaworska
Sun 13:06  Table 4

Winners qualification

Race to 4
81   
Poland
Dawid Brzeziński
Poland
Wiesław Kołodziejski
Sun 13:10  Table 5
82   
Poland
Paweł Błachowski
Poland
Maciej Raniszewski
R1
Sun 12:33  Table 3
83   
Poland
Zbigniew Samsel
Poland
Patryk Neubauer
Sun 12:15  Table 1
84   
Poland
Michał Bendig
Poland
Krzysztof Orłowski
Sun 12:20  Table 5
85   
Poland
Tomasz Jaks
Poland
Marcin Chmiel
Sun 12:54  Table 8
86   
Poland
Andrzej Pakuła
Poland
Mateusz Majer
Sun 12:33  Table 6
87   
Poland
Darek Sznurkowski
Poland
Piotr Żejmo
Sun 12:33  Table 10
88   
Poland
Patryk Jełowicki
Poland
Waldemar Manyś
Sun 12:54  Table 9

Loser round 3

Race to 4
89   
Poland
Bartłomiej Pietraszuk
Poland
Krzysztof Wodecki
R1
Sun 13:52  Table 13
90   
Poland
Przemysław Chabowski
Poland
Amin Almallad
Sun 12:33  Table 12
91   
Poland
Tomasz Wendicki
Poland
Michał Smoczyński
Sun 12:33  Table 13
92   
Poland
Łukasz Drożdż
Poland
Mikołaj Rekiel
Sun 12:55  Table 11
93   
Poland
Marek Kwiatkowski
Poland
Maciej Kazimierz Drobny
Sun 12:20  Table 7
94   
Poland
Dominik Homza
Poland
Łukasz Korsak
Sun 12:16  Table 2
95   
Poland
Wojciech Zosiuk
Poland
Tomasz Karpiński
Sun 12:33  Table 14
96   
Belarus
Vadim Papizh
Poland
Mateusz Kur
Sun 13:32  Table 10

Losers qualification

Race to 4
97   
Poland
Krzysztof Wodecki
Poland
Krzysztof Orłowski
Sun 14:42  Table 13
98   
Poland
Przemysław Chabowski
Poland
Patryk Neubauer
Sun 13:21  Table 1
99   
Poland
Tomasz Wendicki
Poland
Paweł Błachowski
Sun 13:32  Table 6
100   
Poland
Łukasz Drożdż
Poland
Dawid Brzeziński
Sun 13:58  Table 4
101   
Poland
Marek Kwiatkowski
Poland
Waldemar Manyś
Sun 13:58  Table 5
102   
Poland
Dominik Homza
Poland
Darek Sznurkowski
Sun 13:21  Table 3
103   
Poland
Wojciech Zosiuk
Poland
Andrzej Pakuła
R1
Sun 13:32  Table 7
104   
Belarus
Vadim Papizh
Poland
Marcin Chmiel
Sun 14:01  Table 9

Last sixteen

Race to 4
105   
Poland
Wiesław Kołodziejski
Poland
Paweł Błachowski
Sun 14:18  Table 10
106   
Poland
Maciej Raniszewski
Poland
Krzysztof Orłowski
Sun 15:43  Table 12
107   
Poland
Zbigniew Samsel
Poland
Andrzej Pakuła
Sun 14:18  Table 11
108   
Poland
Michał Bendig
Poland
Przemysław Chabowski
Sun 14:18  Table 12
109   
Poland
Tomasz Jaks
Poland
Waldemar Manyś
Sun 14:23  Table 1
110   
Poland
Mateusz Majer
Poland
Dawid Brzeziński
Sun 14:48  Table 14
111   
Poland
Piotr Żejmo
Belarus
Vadim Papizh
Sun 14:54  Table 9
112   
Poland
Patryk Jełowicki
Poland
Darek Sznurkowski
Sun 14:18  Table 3

Quarter final

Race to 4
113   
Poland
Paweł Błachowski
Poland
Maciej Raniszewski
Sun 16:33  Table 10
114   
Poland
Zbigniew Samsel
Poland
Michał Bendig
Sun 15:17  Table 10
115   
Poland
Waldemar Manyś
Poland
Mateusz Majer
Sun 15:36  Table 11
116   
Poland
Piotr Żejmo
Poland
Patryk Jełowicki
Sun 15:43  Table 9

Semi final

Race to 4
117   
Poland
Paweł Błachowski
Poland
Zbigniew Samsel
Sun 16:57  Table 10
118   
Poland
Waldemar Manyś
Poland
Piotr Żejmo
Sun 16:51  Table 9

Final

Race to 4
119   
Poland
Paweł Błachowski
Poland
Waldemar Manyś
Sun 17:40  Table 9

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants