Dodaj drużyny
Dodaj drużyny
Proszę czekać…
Rozpoczęcie | 10 mar 2023, 18:00 Do 29 sie 2023 (czas lokalny) |
---|---|
Organizator | Malta Pool Association |
Format | Drabinka pojedynczej przegranej (1KO) (32 Uczestnicy) |
Handicap | Bez handicapu |
Drabinka
Try the new playing schedule (beta). Try now!
Oczekuje
Zakończony
Runda 1 |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cospicua Rangers B |
Tal Gilju Mqabba |
Ta' Kruc Siggiewi | 10 mar 2023, 20:37 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Cospicua Dynamos FC A |
Tarxien Rainbows FC B |
Cospicua Dynamos FC | 10 mar 2023, 18:49 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Ghaxaq Bocci Pit Stop |
King Elvis Bar |
Ghaxaq Bocci Club | 10 mar 2023, 18:49 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | St. Georges BC Qormi A |
PL Fgura Sensi |
St. George's BC Qormi | 10 mar 2023, 18:49 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Sixteen Seven Fgura B |
Duke of Connaughts BC B'Kara A |
Fgura Band Club | 10 mar 2023, 19:15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | SEPC Zejtun |
Anici Band Club Qormi |
SEPC Zejtun | 10 mar 2023, 18:49 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | St. Joseph BC Kalkara A |
St. Catherine BC Zurrieq |
St. Joseph BC Kalkara | 10 mar 2023, 18:49 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | St. George's FC Cospicua |
Splendid Bar Qormi |
St. George's FC Cospicua | 10 mar 2023, 18:49 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | St. Mary BC Imqabba A |
St. Georges BC Qormi B |
St. Mary BC Imqabba | 10 mar 2023, 18:49 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 | St. Joseph BC Hamrun |
Imqabba Football Club |
St. Joseph BC Hamrun | 10 mar 2023, 18:49 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 | PL Fgura Luce Energy Drink |
La Stella BC Gudja |
PL Fgura | 10 mar 2023, 18:49 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12 | Tiki Taka San Gwann A |
Duke of Connaughts BC B'Kara B |
Tiki Taka San Gwann | 10 mar 2023, 18:49 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13 | Tarxien Rainbows FC A |
Hamrun Liberty B |
Tarxien Rainbows | 10 mar 2023, 18:49 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14 | Cospicua Dynamos FC B |
BYE |
Cospicua Dynamos FC | 10 mar 2023, 18:49 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15 | San Bastjan Bocci Qormi A |
Sixteen Seven Fgura A |
Fgura Band Club | 10 mar 2023, 18:49 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16 | St. Joseph BC Kalkara B |
BYE |
St. Joseph BC Kalkara | 10 mar 2023, 19:15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Ostatnia 16 |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17 | Cospicua Rangers B |
Cospicua Dynamos FC A |
Cospicua Rangers | 14 mar 2023, 19:31 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18 | King Elvis Bar |
PL Fgura Sensi |
King Elvis Bar | 14 mar 2023, 19:31 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19 | Duke of Connaughts BC B'Kara A |
SEPC Zejtun R2 |
Duke of Connaughts BC B'Kara | 14 mar 2023, 19:32 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20 | St. Catherine BC Zurrieq |
St. George's FC Cospicua |
St. Catherine BC Zurrieq | 14 mar 2023, 19:32 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21 | St. Georges BC Qormi B |
St. Joseph BC Hamrun |
St. George's BC Qormi | 14 mar 2023, 19:32 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22 | La Stella BC Gudja |
Duke of Connaughts BC B'Kara B |
La Stella BC Gudja | 14 mar 2023, 19:32 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23 | Tarxien Rainbows FC A |
Cospicua Dynamos FC B |
Tarxien Rainbows | 14 mar 2023, 19:32 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24 | Sixteen Seven Fgura A |
St. Joseph BC Kalkara B |
Fgura Band Club | 14 mar 2023, 19:32 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Ćwierćfinał |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25 | Cospicua Dynamos FC A |
King Elvis Bar |
Cospicua Dynamos FC | 16 mar 2023, 19:01 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26 | Duke of Connaughts BC B'Kara A |
St. Catherine BC Zurrieq |
Duke of Connaughts BC B'Kara | 16 mar 2023, 19:01 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27 | St. Joseph BC Hamrun |
Duke of Connaughts BC B'Kara B |
St. Joseph BC Hamrun | 16 mar 2023, 19:01 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28 | Cospicua Dynamos FC B |
Sixteen Seven Fgura A |
Cospicua Dynamos FC | 16 mar 2023, 19:01 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Półfinał |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29 | Cospicua Dynamos FC A |
Duke of Connaughts BC B'Kara A |
Cospicua Dynamos FC | 24 mar 2023, 09:11 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30 | St. Joseph BC Hamrun |
Sixteen Seven Fgura A |
St. Joseph BC Hamrun | 24 mar 2023, 09:15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Finał |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
31 | Cospicua Dynamos FC A R1 |
Sixteen Seven Fgura A R1 |
MPA Premises - SGBC - Qormi | 29 mar 2023, 18:41 | Stół 7 MPSQ |
Komentarze