Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

April 17, 2022

Duvelcup 2022 laatste 16

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Starts Apr 17, 2022, 6:00 PM (local time)
Format Single elimination (16 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Organizer Sport Pub Goes
More info
Duvelcup 2022
Mede mogelijk gemaakt door Duvel Moortgat en J&A Dakservice (Alexander Stabler).

Maximaal 65 deelnemers
Zondag 17 april, starttoernooi 11:00
Alweer de 9e editie van de Duvelcup.
Deelname € 15,00. Poule van 5.
Dit is hét toernooi waarin iedereen kan winnen.
Waarschijnlijk zullen er nog wel regels zijn, dan zullen wij dit kenbaar maken

Toernooi uitleg:
Poulesysteem
65 spelers maximaal
Speltype 8 Ball
Race tot 4 in poule
Magic rack met alternate break
Na de poulefase single KO, min 4 max 5 per poule
SKO 3 vs 2 na poulefase,
Nr 1,2 en 3 naar winnaarskant en nr 4 en 5 naar verliezerkant.


Traditioneel bij de Duvelcup zijn de extra prijzen.
Duvelcup staat voor een gezelligheidstoernooi, waarin je voldoende aan tafel komt, tegen verschillende spelers speelt maar vooral heel veel gezelligheid, ook dat proberen wij natuurlijk te regelen maar dit gaat alleen met medewerking van jullie allemaal.
Wij van Sport Pub Goes vinden het ook wel eens leuk om wat uit te delen en zo iets terug te kunnen doen aan jullie die trouw altijd aanwezig zijn en zo krijgt iedereen een welkomst presentje. Als dank voor de moeite die men neemt om een toernooi te komen spelen.

Verder houden wij weer een verloting en gaat 1 iemand al met volle handen terug zonder 1 bal gespeeld te hebben.

Natuurlijk zijn er geldprijzen, maar dat staat in dit toernooi niet op de 1e plaats.
In de poulefase spelen we 8 ball race tot 4. In groepjes van 5 worden de wedstrijden dan, volgens het wedstrijdpapier afgewerkt. Dit doe je op de toegewezen / omgeroepen tafel.
Na de poulefase start het dan echt met een verliezersronde en een winnaarsronde.
Eerst punten, onderling resultaat, gewonnen racks, racks verschil en als dan nog alles gelijk is 1 rack spelen, bij 3 of meer gelijk, dan wit én de 8 bal in het midden van de tafel (spot).

Verliezersronde = race tot 4 all the way
Winnaarsronde = race tot 5 en vanaf de laatste 8 race tot 6.

De extra prijzen die te winnen zijn kan men behalen door de volgende opgaves:
- 1e Donut gegeven
- 1e Donut gekregen
- Winst Hill Hill
- Verlies Hill Hill
- 1e gepotte 8 ball door middel van een Jumpball ( over een andere ball )
- 1e gepotte 8 ball door middel van een Bank korte band over de tafel
- 1e gepotte 8 ball door middel van een Bank lange band over de tafel
- 1e gepotte 8 ball en scratch witte bal. Prijs voor de pechvogel
- 1e gepotte 8 ball door middel van een losse band
- 1e gepotte 8 ball met je mindere hand
- 1e gepotte 8 ball met de keu achter je rug gespeeld
Combinaties zijn NIET mogelijk en 1 prijs per deelnemer.
Heb je prijs, dan gelijk innen anders ben je misschien te laat.

De geldprijzen, maar dat is bijzaak:
1e wr € 225,00 + € 100,00 (J&A Dakservice)
2e wr € 150,00
3e wr € 115,00
3e wr € 115,00
5e wr € 70,00
5e wr € 70,00
5e wr € 70,00
5e wr € 70,00
1e vr € 50,00
2e vr € 35,00
3e vr € 20,00
3e vr € 20,00
Totaal prijzenpot € 1.110,00

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Belgium
Moritz Lauwereyns
Belgium
Davy Steveninck
Sun 20:32  Table 12
2   
Netherlands
Ronny Brocken
Netherlands
Jelle Kijlstra
Sun 20:34  Table 19
3   
Belgium
Cliff Castelein
Belgium
Nicky Vanacker
Sun 20:35  Table 18
4   
Netherlands
Alexander Stabler
Belgium
Jeffrey Tempelaere
Sun 20:36  Table 17
5   
Iran
Juan Rahimzadeh
Belgium
Hasan Shono
Sun 20:37  Table 16
6   
Netherlands
Wijnand Sloos
Belgium
Piet Savoir
Sun 20:37  Table 15
7   
Belgium
Noël Bruynooghe
Belgium
Olivier Vandepitte
Sun 20:39  Table 14
8   
Belgium
Olivier van Lotringen
Netherlands
Jeroen Rijsdijk
R1
Sun 20:40  Table 13

Quarter final

Race to 6
9   
Belgium
Davy Steveninck
Netherlands
Jelle Kijlstra
Sun 21:46  Table 12
10   
Belgium
Cliff Castelein
Belgium
Jeffrey Tempelaere
Sun 21:33  Table 13
11   
Belgium
Hasan Shono
Belgium
Piet Savoir
Sun 21:47  Table 17
12   
Belgium
Noël Bruynooghe
R2
Netherlands
Jeroen Rijsdijk
R1
Sun 21:37  Table 19

Semi final

Race to 6
13   
Netherlands
Jelle Kijlstra
Belgium
Cliff Castelein
Sun 22:40  Table 12
14   
Belgium
Hasan Shono
Belgium
Noël Bruynooghe
Sun 23:19  Table 13

Final

Race to 6
15   
Belgium
Cliff Castelein
Belgium
Noël Bruynooghe
Mon 01:10  Table 13

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants