Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

April 17, 2022

Duvelcup 2022 10e Editie

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Starts Apr 17, 2022, 11:00 AM (local time)
Format Round robin (55 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland
Organizer Sport Pub Goes
Contact Vincent Peemen (Info@sportpub.nl, +31113211843)
More info
Duvelcup 2022
Mede mogelijk gemaakt door Duvel Moortgat en J&A Dakservice (Alexander Stabler).

Maximaal 65 deelnemers
Zondag 17 april, starttoernooi 11:00
Alweer de 9e editie van de Duvelcup.
Deelname € 15,00. Poule van 5.
Dit is hét toernooi waarin iedereen kan winnen.
Waarschijnlijk zullen er nog wel regels zijn, dan zullen wij dit kenbaar maken

Toernooi uitleg:
Poulesysteem
65 spelers maximaal
Speltype 8 Ball
Race tot 4 in poule
Magic rack met alternate break
Na de poulefase single KO, min 4 max 5 per poule
SKO 3 vs 2 na poulefase,
Nr 1,2 en 3 naar winnaarskant en nr 4 en 5 naar verliezerkant.


Traditioneel bij de Duvelcup zijn de extra prijzen.
Duvelcup staat voor een gezelligheidstoernooi, waarin je voldoende aan tafel komt, tegen verschillende spelers speelt maar vooral heel veel gezelligheid, ook dat proberen wij natuurlijk te regelen maar dit gaat alleen met medewerking van jullie allemaal.
Wij van Sport Pub Goes vinden het ook wel eens leuk om wat uit te delen en zo iets terug te kunnen doen aan jullie die trouw altijd aanwezig zijn en zo krijgt iedereen een welkomst presentje. Als dank voor de moeite die men neemt om een toernooi te komen spelen.

Verder houden wij weer een verloting en gaat 1 iemand al met volle handen terug zonder 1 bal gespeeld te hebben.

Natuurlijk zijn er geldprijzen, maar dat staat in dit toernooi niet op de 1e plaats.
In de poulefase spelen we 8 ball race tot 4. In groepjes van 5 worden de wedstrijden dan, volgens het wedstrijdpapier afgewerkt. Dit doe je op de toegewezen / omgeroepen tafel.
Na de poulefase start het dan echt met een verliezersronde en een winnaarsronde.
Eerst punten, onderling resultaat, gewonnen racks, racks verschil en als dan nog alles gelijk is 1 rack spelen, bij 3 of meer gelijk, dan wit én de 8 bal in het midden van de tafel (spot).

Verliezersronde = race tot 4 all the way
Winnaarsronde = race tot 5 en vanaf de laatste 8 race tot 6.

De extra prijzen die te winnen zijn kan men behalen door de volgende opgaves:
- 1e Donut gegeven
- 1e Donut gekregen
- Winst Hill Hill
- Verlies Hill Hill
- 1e gepotte 8 ball door middel van een Jumpball ( over een andere ball )
- 1e gepotte 8 ball door middel van een Bank korte band over de tafel
- 1e gepotte 8 ball door middel van een Bank lange band over de tafel
- 1e gepotte 8 ball en scratch witte bal. Prijs voor de pechvogel
- 1e gepotte 8 ball door middel van een losse band
- 1e gepotte 8 ball met je mindere hand
- 1e gepotte 8 ball met de keu achter je rug gespeeld
Combinaties zijn NIET mogelijk en 1 prijs per deelnemer.
Heb je prijs, dan gelijk innen anders ben je misschien te laat.

De geldprijzen, maar dat is bijzaak:
1e wr € 225,00 + € 100,00 (J&A Dakservice)
2e wr € 150,00
3e wr € 115,00
3e wr € 115,00
5e wr € 70,00
5e wr € 70,00
5e wr € 70,00
5e wr € 70,00
1e vr € 50,00
2e vr € 35,00
3e vr € 20,00
3e vr € 20,00
Totaal prijzenpot € 1.110,00

Video / Livestream

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Moritz Lauwereyns 4 4 0 0 16 5 11 0 0 0 0.762 4
2 Valen Tino 4 3 0 1 12 8 4 2 0 0 0.6 3
3 Davy Steveninck 4 2 0 2 14 10 4 1 0 0 0.583 2
4 Mihai Szabo 4 1 0 3 7 13 -6 0 0 0 0.35 1
5 Faroek Mangroe 4 0 0 4 3 16 -13 0 0 0 0.158 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Ronny Brocken 4 4 0 0 16 3 13 0 0 0 0.842 4
2 Xian Mongaré 4 3 0 1 13 9 4 4 0 0 0.591 3
3 Jelle Kijlstra 4 2 0 2 13 8 5 1 0 0 0.619 2
4 Duoc Nguyen 4 1 0 3 5 13 -8 0 0 0 0.278 1
5 Jesper Pijnen 4 0 0 4 2 16 -14 0 0 0 0.111 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Cliff Castelein 4 4 0 0 16 3 13 1 0 0 0.842 4
2 Jeroen Rijsdijk 4 3 0 1 14 6 8 0 0 0 0.7 3
3 Jeffrey Tempelaere 4 2 0 2 11 11 0 0 0 0 0.5 2
4 Kevin van der Brink 26 4 1 0 3 6 14 -8 0 0 0 0.3 1
5 Karin Roijen 4 0 0 4 3 16 -13 0 0 0 0.158 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Alexander Stabler 4 3 0 1 15 5 10 1 0 0 0.75 3
2 Wesley van der Weide 4 3 0 1 14 9 5 0 0 0 0.609 3
3 Maarten Poirters 4 3 0 1 13 6 7 0 0 0 0.684 3
4 Arne Spee 4 1 0 3 6 15 -9 0 0 0 0.286 1
5 Naomi Hagenaars 4 0 0 4 3 16 -13 0 0 0 0.158 0
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Rahimzadeh Juan 4 4 0 0 16 9 7 0 0 0 0.64 4
2 Nicky Vanacker 4 3 0 1 15 8 7 0 0 0 0.652 3
3 Hasan Shono 4 2 0 2 10 9 1 0 0 0 0.526 2
4 Frans Ooijen 4 1 0 3 8 13 -5 0 0 0 0.381 1
5 Marco Harms 4 0 0 4 6 16 -10 0 0 0 0.273 0
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Amar Panday 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Quinten Brack 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Arno Meuwese 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Sam Mouthaan 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Jurrian Heijmans 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Group G Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Stephane Defrasnes 4 4 0 0 16 4 12 2 0 0 0.8 4
2 Wijnand Sloos 4 3 0 1 13 8 5 0 0 0 0.619 3
3 Vincent Peemen 4 2 0 2 13 12 1 1 0 0 0.52 2
4 Dennis Koot 4 1 0 3 7 13 -6 0 0 0 0.35 1
5 Ben Pieterse 4 0 0 4 4 16 -12 0 0 0 0.2 0
Group H Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Noël Bruynooghe 4 4 0 0 16 2 14 1 0 0 0.889 4
2 Piet Savoir 4 3 0 1 12 7 5 0 0 0 0.632 3
3 Chris Hoth 4 2 0 2 8 12 -4 0 0 0 0.4 2
4 Nicolas Mintjens 4 1 0 3 9 12 -3 1 0 0 0.429 1
5 Ginette Moerman 4 0 0 4 4 16 -12 0 0 0 0.2 0
Group I Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Joeri van den Broeck 4 3 0 1 13 10 3 1 0 0 0.565 3
2 Peter Van Den Bussche 4 3 0 1 13 4 9 0 0 0 0.765 3
3 Patrick Franssen 4 2 0 2 10 12 -2 0 0 0 0.455 2
4 Danny Aneca 4 1 0 3 10 13 -3 0 0 0 0.435 1
5 Matthias Droesbeke 4 1 0 3 6 13 -7 0 0 0 0.316 1
Group J Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Kevin Lannoye 4 3 0 1 15 5 10 1 0 0 0.75 3
2 Olivier Vandepitte 4 3 0 1 15 9 6 0 0 0 0.625 3
3 Dave Kuzee 4 3 0 1 13 8 5 3 0 0 0.619 3
4 Ruud Schilders 4 1 0 3 6 12 -6 0 0 0 0.333 1
5 Frank Meulblok 4 0 0 4 1 16 -15 0 0 0 0.059 0
Group K Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Chantal Ooijen 3 3 0 0 15 5 10 0 0 0 0.75 3
2 Olivier van Lotringen 3 2 0 1 12 5 7 0 0 0 0.706 2
3 Kevin Dijkstra 3 1 0 2 5 12 -7 0 0 0 0.294 1
4 Ayala Telehala 3 0 0 3 5 15 -10 0 0 0 0.25 0
5 Margreet Struik 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A   
Belgium
Davy Steveninck
R1
Netherlands
Valen Tino
R1
Sun 15:30  Table 19
2-A   
Belgium
Moritz Lauwereyns
Romania
Mihai Szabo
Sun 16:23  Table 19
3-B   
Belgium
Xian Mongaré
R1
Netherlands
Jelle Kijlstra
R1
Sun 12:56  Table 18
4-B   
Netherlands
Jesper Pijnen
Vietnam
Duoc Nguyen
Sun 14:43  Table 18
5-C   
Belgium
Cliff Castelein
Belgium
Jeffrey Tempelaere
Sun 15:08  Table 17
6-C   
Netherlands
Karin Roijen
Netherlands
Jeroen Rijsdijk
Sun 15:31  Table 17
7-D   
Netherlands
Maarten Poirters
Netherlands
Arne Spee
Sun 12:58  Table 16
8-D   
Netherlands
Wesley van der Weide
Netherlands
Naomi Hagenaars
Sun 13:41  Table 16
9-E   
Russia
Hasan Shono
Netherlands
Frans Ooijen
Sun 12:08  Table 6
10-E   
Netherlands
Marco Harms
Iran
Juan Rahimzadeh
Sun 12:08  Table 15
11-F   
Netherlands
Quinten Brack
Netherlands
Sam Mouthaan
 
12-F   
Netherlands
Arno Meuwese
Netherlands
Jurrian Heijmans
 
13-G   
Netherlands
Dennis Koot
Netherlands
Wijnand Sloos
Sun 12:09  Table 14
14-G   
Netherlands
Ben Pieterse
Belgium
Stephane Defrasnes
R1
Sun 14:26  Table 6
15-H   
Belgium
Noël Bruynooghe
Belgium
Ginette Moerman
Sun 12:09  Table 13
16-H   
Netherlands
Chris Hoth
Belgium
Nicolas Mintjens
Sun 12:09  Table 8
17-I   
Belgium
Matthias Droesbeke
Belgium
Peter Van Den Bussche
Sun 13:40  Table 12
18-I   
Belgium
Patrick Franssen
Belgium
Danny Aneca
Sun 14:50  Table 8
19-J   
Netherlands
Frank Meulblok
Belgium
Olivier Vandepitte
Sun 14:30  Table 7
20-J   
Netherlands
Dave Kuzee
R2
Netherlands
Ruud Schilders
Sun 14:17  Table 11
21-K   
Netherlands
Chantal Ooijen
Netherlands
Margreet Struik
 
22-K   
Papua New Guinea
Ayala Telehala
Belgium
Olivier van Lotringen
Sun 13:43  Table 5

Round 2

Race to 4
23-A   
Netherlands
Valen Tino
R1
Romania
Mihai Szabo
Sun 14:57  Table 6
24-A   
Belgium
Davy Steveninck
Netherlands
Faroek Mangroe
Sun 14:17  Table 19
25-B   
Netherlands
Jelle Kijlstra
Vietnam
Duoc Nguyen
Sun 14:15  Table 18
26-B   
Belgium
Xian Mongaré
Netherlands
Ronny Brocken
Sun 15:30  Table 6
27-C   
Belgium
Jeffrey Tempelaere
Netherlands
Jeroen Rijsdijk
Sun 16:18  Table 17
28-C   
Belgium
Cliff Castelein
R1
Netherlands
Kevin van der Brink 26
Sun 16:01  Table 17
29-D   
Netherlands
Arne Spee
Netherlands
Naomi Hagenaars
Sun 15:02  Table 7
30-D   
Netherlands
Maarten Poirters
Netherlands
Alexander Stabler
Sun 15:07  Table 16
31-E   
Netherlands
Frans Ooijen
Iran
Juan Rahimzadeh
Sun 15:43  Table 8
32-E   
Russia
Hasan Shono
Belgium
Nicky Vanacker
Sun 13:49  Table 7
33-F   
Netherlands
Sam Mouthaan
Netherlands
Jurrian Heijmans
 
34-F   
Netherlands
Quinten Brack
Netherlands
Amar Panday
 
35-G   
Netherlands
Wijnand Sloos
Belgium
Stephane Defrasnes
Sun 15:49  Table 16
36-G   
Netherlands
Dennis Koot
Netherlands
Vincent Peemen
Sun 15:38  Table 14
37-H   
Belgium
Ginette Moerman
Belgium
Nicolas Mintjens
Sun 13:01  Table 13
38-H   
Belgium
Noël Bruynooghe
Belgium
Piet Savoir
Sun 12:16  Table 13
39-I   
Belgium
Peter Van Den Bussche
Belgium
Danny Aneca
Sun 14:14  Table 12
40-I   
Belgium
Matthias Droesbeke
Belgium
Joeri van den Broeck
Sun 14:50  Table 12
41-J   
Belgium
Olivier Vandepitte
Netherlands
Ruud Schilders
Sun 15:38  Table 11
42-J   
Netherlands
Frank Meulblok
Belgium
Kevin Lannoye
R1
Sun 16:07  Table 11
43-K   
Netherlands
Margreet Struik
Belgium
Olivier van Lotringen
 
44-K   
Netherlands
Chantal Ooijen
Isle of Man
Kevin Dijkstra
Sun 14:28  Table 5

Round 3

Race to 4
45-A   
Romania
Mihai Szabo
Netherlands
Faroek Mangroe
Sun 12:55  Table 19
46-A   
Netherlands
Valen Tino
Belgium
Moritz Lauwereyns
Sun 13:44  Table 19
47-B   
Vietnam
Duoc Nguyen
Netherlands
Ronny Brocken
Sun 12:28  Table 18
48-B   
Netherlands
Jelle Kijlstra
Netherlands
Jesper Pijnen
Sun 12:04  Table 18
49-C   
Netherlands
Jeroen Rijsdijk
Netherlands
Kevin van der Brink 26
Sun 12:37  Table 7
50-C   
Belgium
Jeffrey Tempelaere
Netherlands
Karin Roijen
Sun 12:06  Table 17
51-D   
Netherlands
Naomi Hagenaars
Netherlands
Alexander Stabler
Sun 16:41  Table 18
52-D   
Netherlands
Arne Spee
Netherlands
Wesley van der Weide
Sun 16:41  Table 14
53-E   
Iran
Juan Rahimzadeh
Belgium
Nicky Vanacker
Sun 12:42  Table 15
54-E   
Netherlands
Frans Ooijen
Netherlands
Marco Harms
Sun 13:48  Table 15
55-F   
Netherlands
Jurrian Heijmans
Netherlands
Amar Panday
 
56-F   
Netherlands
Sam Mouthaan
Netherlands
Arno Meuwese
 
57-G   
Belgium
Stephane Defrasnes
R1
Netherlands
Vincent Peemen
R1
Sun 13:03  Table 8
58-G   
Netherlands
Wijnand Sloos
Netherlands
Ben Pieterse
Sun 12:17  Table 14
59-H   
Belgium
Nicolas Mintjens
Belgium
Piet Savoir
Sun 15:34  Table 18
60-H   
Belgium
Ginette Moerman
Netherlands
Chris Hoth
Sun 15:05  Table 13
61-I   
Belgium
Danny Aneca
Belgium
Joeri van den Broeck
Sun 12:41  Table 12
62-I   
Belgium
Peter Van Den Bussche
Belgium
Patrick Franssen
Sun 12:11  Table 12
63-J   
Netherlands
Ruud Schilders
Belgium
Kevin Lannoye
Sun 13:00  Table 11
64-J   
Belgium
Olivier Vandepitte
Netherlands
Dave Kuzee
Sun 12:11  Table 11
65-K   
Belgium
Olivier van Lotringen
Isle of Man
Kevin Dijkstra
Sun 15:27  Table 5
66-K   
Netherlands
Margreet Struik
Papua New Guinea
Ayala Telehala
Sun 12:12 

Round 4

Race to 4
67-A   
Netherlands
Faroek Mangroe
Belgium
Moritz Lauwereyns
Sun 15:00  Table 19
68-A   
Romania
Mihai Szabo
Belgium
Davy Steveninck
Sun 12:03  Table 19
69-B   
Netherlands
Ronny Brocken
Netherlands
Jesper Pijnen
Sun 13:42  Table 18
70-B   
Vietnam
Duoc Nguyen
Belgium
Xian Mongaré
R3
Sun 12:03  Table 18
71-C   
Netherlands
Kevin van der Brink 26
Netherlands
Karin Roijen
Sun 14:00  Table 17
72-C   
Netherlands
Jeroen Rijsdijk
Belgium
Cliff Castelein
Sun 12:05 
73-D   
Netherlands
Alexander Stabler
Netherlands
Wesley van der Weide
Sun 12:06  Table 16
74-D   
Netherlands
Naomi Hagenaars
Netherlands
Maarten Poirters
Sun 12:06 
75-E   
Belgium
Nicky Vanacker
Netherlands
Marco Harms
Sun 15:29  Table 15
76-E   
Iran
Juan Rahimzadeh
Russia
Hasan Shono
Sun 14:37  Table 15
77-F   
Netherlands
Amar Panday
Netherlands
Arno Meuwese
 
78-F   
Netherlands
Jurrian Heijmans
Netherlands
Quinten Brack
 
79-G   
Netherlands
Vincent Peemen
Netherlands
Ben Pieterse
Sun 15:04  Table 14
80-G   
Belgium
Stephane Defrasnes
Netherlands
Dennis Koot
Sun 12:18  Table 7
81-H   
Belgium
Piet Savoir
Netherlands
Chris Hoth
Sun 13:34  Table 13
82-H   
Belgium
Nicolas Mintjens
R1
Belgium
Noël Bruynooghe
R1
Sun 14:22  Table 13
83-I   
Belgium
Joeri van den Broeck
R1
Belgium
Patrick Franssen
Sun 13:57  Table 8
84-I   
Belgium
Danny Aneca
Belgium
Matthias Droesbeke
Sun 12:10  Table 12
85-J   
Belgium
Kevin Lannoye
Netherlands
Dave Kuzee
Sun 15:00  Table 11
86-J   
Netherlands
Ruud Schilders
Netherlands
Frank Meulblok
Sun 12:11  Table 11
87-K   
Isle of Man
Kevin Dijkstra
Papua New Guinea
Ayala Telehala
Sun 12:36 
88-K   
Belgium
Olivier van Lotringen
Netherlands
Chantal Ooijen
Sun 12:12 

Round 5

Race to 4
89-A   
Belgium
Moritz Lauwereyns
Belgium
Davy Steveninck
Sun 12:47  Table 6
90-A   
Netherlands
Faroek Mangroe
Netherlands
Valen Tino
Sun 12:07  Table 19
91-B   
Netherlands
Jesper Pijnen
Belgium
Xian Mongaré
Sun 16:21  Table 8
92-B   
Netherlands
Ronny Brocken
Netherlands
Jelle Kijlstra
Sun 16:07  Table 18
93-C   
Netherlands
Karin Roijen
Belgium
Cliff Castelein
Sun 12:57  Table 17
94-C   
Netherlands
Kevin van der Brink 26
Belgium
Jeffrey Tempelaere
Sun 13:11  Table 17
95-D   
Netherlands
Wesley van der Weide
Netherlands
Maarten Poirters
Sun 14:21  Table 16
96-D   
Netherlands
Alexander Stabler
R1
Netherlands
Arne Spee
Sun 13:46  Table 6
97-E   
Netherlands
Marco Harms
Russia
Hasan Shono
Sun 16:16  Table 15
98-E   
Belgium
Nicky Vanacker
Netherlands
Frans Ooijen
Sun 16:23  Table 16
99-F   
Netherlands
Arno Meuwese
Netherlands
Quinten Brack
 
100-F   
Netherlands
Amar Panday
Netherlands
Sam Mouthaan
 
101-G   
Netherlands
Ben Pieterse
Netherlands
Dennis Koot
Sun 13:20  Table 14
102-G   
Netherlands
Vincent Peemen
Netherlands
Wijnand Sloos
Sun 14:16  Table 14
103-H   
Netherlands
Chris Hoth
Belgium
Noël Bruynooghe
Sun 16:04  Table 13
104-H   
Belgium
Piet Savoir
Belgium
Ginette Moerman
Sun 16:10  Table 6
105-I   
Belgium
Patrick Franssen
Belgium
Matthias Droesbeke
Sun 16:08  Table 12
106-I   
Belgium
Joeri van den Broeck
Belgium
Peter Van Den Bussche
Sun 15:28  Table 12
107-J   
Netherlands
Dave Kuzee
R1
Netherlands
Frank Meulblok
Sun 13:13  Table 7
108-J   
Belgium
Kevin Lannoye
Belgium
Olivier Vandepitte
Sun 13:38  Table 11
109-K   
Papua New Guinea
Ayala Telehala
Netherlands
Chantal Ooijen
Sun 16:09  Table 5
110-K   
Isle of Man
Kevin Dijkstra
Netherlands
Margreet Struik
 

Last sixtyfour

Race to 5
111   
Belgium
Moritz Lauwereyns
Walk Over
 
112   
Netherlands
Vincent Peemen
Netherlands
Dave Kuzee
Sun 17:49  Table 5
113   
Belgium
Piet Savoir
Netherlands
Marco Harms
Sun 17:33  Table 11
114   
Netherlands
Naomi Hagenaars
Netherlands
Wesley van der Weide
Sun 17:33  Table 6
115   
Netherlands
Ronny Brocken
Netherlands
Amar Panday
Sun 17:49 
116   
Netherlands
Kevin van der Brink 26
Isle of Man
Kevin Dijkstra
Sun 17:33 
117   
Netherlands
Arno Meuwese
Belgium
Danny Aneca
Sun 17:33 
118   
Walk Over
Belgium
Cliff Castelein
 
119   
Netherlands
Alexander Stabler
Walk Over
 
120   
Netherlands
Frans Ooijen
Netherlands
Chris Hoth
Sun 17:34 
121   
Belgium
Olivier Vandepitte
Netherlands
Dennis Koot
Sun 17:34 
122   
Netherlands
Jesper Pijnen
Netherlands
Valen Tino
Sun 17:34 
123   
Belgium
Olivier van Lotringen
Netherlands
Karin Roijen
Sun 17:35 
124   
Netherlands
Faroek Mangroe
Belgium
Xian Mongaré
Sun 17:35 
125   
Belgium
Patrick Franssen
Netherlands
Sam Mouthaan
Sun 17:35 
126   
Walk Over
Iran
Juan Rahimzadeh
 
127   
Netherlands
Amar Panday
Walk Over
 
128   
Papua New Guinea
Ayala Telehala
Belgium
Jeffrey Tempelaere
Sun 17:35 
129   
Netherlands
Jeroen Rijsdijk
Netherlands
Margreet Struik
Sun 17:35 
130   
Belgium
Matthias Droesbeke
Netherlands
Quinten Brack
Sun 17:36 
131   
Belgium
Stephane Defrasnes
Netherlands
Frank Meulblok
Sun 17:37 
132   
Netherlands
Ruud Schilders
Netherlands
Wijnand Sloos
Sun 17:37 
133   
Netherlands
Maarten Poirters
Netherlands
Arne Spee
Sun 17:37 
134   
Walk Over
Belgium
Noël Bruynooghe
 
135   
Belgium
Joeri van den Broeck
Walk Over
 
136   
Belgium
Nicolas Mintjens
Russia
Hasan Shono
Sun 17:38 
137   
Belgium
Davy Steveninck
Vietnam
Duoc Nguyen
Sun 17:38 
138   
Netherlands
Ben Pieterse
Belgium
Kevin Lannoye
Sun 17:39 
139   
Belgium
Nicky Vanacker
Belgium
Ginette Moerman
Sun 17:39 
140   
Netherlands
Jurrian Heijmans
Belgium
Peter Van Den Bussche
Sun 17:39 
141   
Netherlands
Jelle Kijlstra
Romania
Mihai Szabo
Sun 17:39 
142   
Walk Over
Netherlands
Chantal Ooijen
 

Last thirtytwo

Race to 5
143   
Belgium
Moritz Lauwereyns
Netherlands
Vincent Peemen
Sun 19:06  Table 13
144   
Belgium
Piet Savoir
Netherlands
Wesley van der Weide
Sun 17:40  Table 11
145   
Netherlands
Ronny Brocken
Isle of Man
Kevin Dijkstra
Sun 18:08  Table 13
146   
Belgium
Danny Aneca
Belgium
Cliff Castelein
Sun 18:17 
147   
Netherlands
Alexander Stabler
Netherlands
Chris Hoth
Sun 18:50  Table 14
148   
Belgium
Olivier Vandepitte
Netherlands
Valen Tino
Sun 17:41  Table 6
149   
Belgium
Olivier van Lotringen
Belgium
Xian Mongaré
Sun 17:41  Table 7
150   
Belgium
Patrick Franssen
Iran
Juan Rahimzadeh
Sun 18:12  Table 18
151   
Netherlands
Amar Panday
Belgium
Jeffrey Tempelaere
Sun 18:17 
152   
Netherlands
Jeroen Rijsdijk
Belgium
Matthias Droesbeke
Sun 17:39 
153   
Belgium
Stephane Defrasnes
Netherlands
Wijnand Sloos
Sun 18:24  Table 15
154   
Netherlands
Maarten Poirters
Belgium
Noël Bruynooghe
Sun 18:14  Table 17
155   
Belgium
Joeri van den Broeck
Russia
Hasan Shono
Sun 18:29  Table 16
156   
Belgium
Davy Steveninck
Belgium
Kevin Lannoye
Sun 18:32  Table 19
157   
Belgium
Nicky Vanacker
Belgium
Peter Van Den Bussche
Sun 18:35  Table 11
158   
Netherlands
Jelle Kijlstra
Netherlands
Chantal Ooijen
Sun 18:39  Table 12

Last sixteen

Race to 5
159   
Belgium
Moritz Lauwereyns
Belgium
Piet Savoir
 
160   
Netherlands
Ronny Brocken
Belgium
Cliff Castelein
 
161   
Netherlands
Alexander Stabler
Belgium
Olivier Vandepitte
 
162   
Belgium
Olivier van Lotringen
Iran
Juan Rahimzadeh
 
163   
Belgium
Jeffrey Tempelaere
Netherlands
Jeroen Rijsdijk
 
164   
Netherlands
Wijnand Sloos
Belgium
Noël Bruynooghe
 
165   
Russia
Hasan Shono
Belgium
Davy Steveninck
 
166   
Belgium
Nicky Vanacker
Netherlands
Jelle Kijlstra
 

Quarter final

Race to 5
167   
Winner of match 159
Winner of match 160
 
168   
Winner of match 161
Winner of match 162
 
169   
Winner of match 163
Winner of match 164
 
170   
Winner of match 165
Winner of match 166
 

Semi final

Race to 5
171   
Winner of match 167
Winner of match 168
 
172   
Winner of match 169
Winner of match 170
 

Final

Race to 5
173   
Winner of match 171
Winner of match 172
 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants