Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

December 5, 2021

Duel of the Gentlemen - 3 кръг

Snooker 6-reds

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentageHighest break Points
1 Georgi Velichkov
4 (4/0) 14 (12/2)
86%
550
2 Georgi Georgiev
4 (3/1) 18 (11/7)
61%
480
3 Maksim Kostov
3 (2/1) 11 (6/5)
55%
420
3 Viktor Iliev
3 (2/1) 11 (8/3)
73%
420
5 Spasian Spasov
3 (2/1) 15 (8/7)
53%
370
5 Dimo Angelov
2 (1/1) 6 (3/3)
50%
370
5 Rumen Rashkov
2 (1/1) 8 (4/4)
50%
370
5 Darin Dimov
2 (1/1) 7 (3/4)
43%
370
9 Dimityr Bankov
1 (0/1) 4 (1/3)
25%
330
Show more
9 Lyudmil Luchezarov Georgiev
1 (0/1) 5 (2/3)
40%
330
9 Денис Маздрашки
1 (0/1) 4 (1/3)
25%
330
9 Andrei Izrantcev
1 (0/1) 3 (0/3)
0%
330
9 Ognyan Kolev
1 (0/1) 4 (1/3)
25%
330
9 Yordan Kirkov
2 (1/1) 5 (2/3)
40%
330
9 Aleksandar Pramatarski
1 (0/1) 3 (0/3)
0%
330
9 Kalin Stefanov
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
330
17 Rosen Cakov
1 (0/1) 2 (0/2)
0%
300
17 Dimitar Angelov
1 (0/1) 5 (2/3)
40%
300
Starts Dec 5, 2021, 11:00 AM (local time)
Format Single elimination (18 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Duel of the Gentlemen
Organizer The Academy-Dianabad
Contact Georgi Georgiev , Lyudmil Luchezarov Georgiev , Andrei Izrantcev and Desislava Bozhilova (dbozhilova@abv.bg)
More info
1. Кой може да участва?
2. Основни правила на турнира и защо всеки може да спечели?
3. Основни цели на турнира
4. Награди
5. Такси за участие
6. Ранглиста


1. Кой може да участва?

В турнира могат да участват всички желаещи Ранг А (професионалисти), Ранг B (напреднали),
ранг C (начинаещи), ранг D (любители)

*Всички рангове ще бъдат определени от съдийска комисия, назначена от организатора на турнира, с доказан опит и знания в областта.

Ранг А: Доказани български състезатели на най-високо ниво.

Ранг B: Редовно участващи състезатели в турнири, играчи с добра позиционна игра и реализирали предни позиции в предходни участия.

Ранг C: Начинаещи играчи

Ранг D: Любители на спорта

2. Основи правила и защо всеки може да спечели?

В турнирна е включена хендикап система за изравняване на силите между състезателите
от различните нива.

Регламент: Турнира ще се по правилата за 6 червени
Формат: до 3 спечелени фрейма

Схема: директна елиминация
Дрескод: Свободно облекло

Хендикап Формат:
Ранг А срещу Ранг B – 8 точки преднина за фрейм до 3 спечелени
Ранг А срещу Ранг C – 16 точки преднина за всеки фрейм до 3 спечелени
Ранг А срещу Ранг D – 24 точки преднина във всеки фрейм до 3 спечелени
Ранг B срещу Ранг C – 8 точки преднина във всеки фрейм до 3 спечелени
Ранг B срещу Ранг D – 16 точки преднина във всеки фрейм до 3 спечелени
Ранг C срещу Ранг D – 8 точки преднина във всеки фрейм до 3 спечелени

*Мачове между Ранг С – Ранг C, Ранг C – Ранг D, Ранг D – Ранг D играят до 2 спечелени фрейма

3. Основни цели на турнира

Да развива и популяризира снукър спорта в България. Да мотивира повече кадри да се
развиват в професионална насока.

4. Награди

*Всеки кръг има фиксиран награден фонд от 600 лв.
1-во място – 220 лв. + медал
2-ро място – 120 лв.
2*3-то място – 60 лв.
Най- предно класиран аматьор (Ранг C или Ранг D) – 60 лв. + медал


В края на всеки турнир се тегли томбола за всички присъстващи на финала за 80 лв. + награда

5. Такси за участие

Ранг А, Ранг Б – 25 лв.
Ранг C- 20 лв.
Ранг D – 15 лв.


6. Ранглиста

Всички турнири дават равни точки, освен финала.

* Финалният кръг на 05.12.2021 г. Ще дава двоен размер точки от всички останали.

Победителят във ранглистата печели голямата Шампионска Титла Академията 2021

Най- добрият аматьор също печели шампионска статуеткa в края на сезона.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1   
Bulgaria
Georgi Velichkov
Walk Over
 
2   
Bulgaria
Rosen Cakov
Bulgaria
Yordan Kirkov
Sun 11:13  Table 12
3   
Bulgaria
Dimo Angelov
Walk Over
 
4   
Walk Over
Bulgaria
Aleksandar Pramatarski
 
5   
Bulgaria
Maksim Kostov
Walk Over
 
6   
Walk Over
Bulgaria
Денис Маздрашки
 
7   
Bulgaria
Ognyan Kolev
Walk Over
 
8   
Walk Over
Bulgaria
Rumen Rashkov
 
9   
Russia
Andrei Izrantcev
Walk Over
 
10   
Walk Over
Bulgaria
Viktor Iliev
 
11   
Bulgaria
Darin Dimov
Walk Over
 
12   
Walk Over
Bulgaria
Dimityr Bankov
 
13   
Bulgaria
Kalin Stefanov
Walk Over
 
14   
Walk Over
Bulgaria
Georgi Georgiev
 
15   
Bulgaria
Dimitar Angelov
Bulgaria
Spasian Spasov
Sun 11:13  Table 11
16   
Walk Over
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
 

Round 2

Race to 3
17   
Bulgaria
Georgi Velichkov
Bulgaria
Yordan Kirkov
Sun 12:02  Table 12
18   
Bulgaria
Dimo Angelov
Bulgaria
Aleksandar Pramatarski
Sun 12:13  Table 10
19   
Bulgaria
Maksim Kostov
Bulgaria
Денис Маздрашки
Sun 13:33  Table 12
20   
Bulgaria
Ognyan Kolev
Bulgaria
Rumen Rashkov
Sun 12:24  Table 11
21   
Russia
Andrei Izrantcev
Bulgaria
Viktor Iliev
Sun 12:41  Table 12
22   
Bulgaria
Darin Dimov
Bulgaria
Dimityr Bankov
Sun 13:33  Table 11
23   
Bulgaria
Kalin Stefanov
Bulgaria
Georgi Georgiev
Sun 11:14  Table 10
24   
Bulgaria
Spasian Spasov
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
Sun 13:06  Table 10

Quarter final

Race to 3
25   
Bulgaria
Georgi Velichkov
Bulgaria
Dimo Angelov
Sun 14:38  Table 11
26   
Bulgaria
Maksim Kostov
Bulgaria
Rumen Rashkov
Sun 14:22  Table 12
27   
Bulgaria
Viktor Iliev
Bulgaria
Darin Dimov
Sun 15:00  Table 12
28   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Spasian Spasov
Sun 15:06  Table 10

Semi final

Race to 3
29   
Bulgaria
Georgi Velichkov
Bulgaria
Maksim Kostov
Sun 16:12  Table 11
30   
Bulgaria
Viktor Iliev
Bulgaria
Georgi Georgiev
Sun 16:12  Table 10

Final

Race to 3
31   
Bulgaria
Georgi Velichkov
Bulgaria
Georgi Georgiev
Mon 22:14 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants