Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 16, 2021

Duel of the Gentlemen - 2 кръг

Snooker 6-reds

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentageHighest break Points
1 Simeon Raikov
5 (5/0) 19 (15/4)
79%
550
2 Lyudmil Luchezarov Georgiev
4 (3/1) 12 (7/5)
58%
480
3 Teodor Chomovski
4 (3/1) 14 (9/5)
64%
420
3 Darin Dimov
4 (3/1) 14 (8/6)
57%
420
5 Nikolai Popov
2 (1/1) 7 (3/4)
43%
370
5 Rumen Rashkov
3 (2/1) 8 (5/3)
63%
370
5 Bratislav Krastev
2 (1/1) 4 (3/1)
75%
370
5 Georgi Velichkov
2 (1/1) 9 (5/4)
56%
370
9 Dimityr Bankov
1 (0/1) 2 (0/2)
0%
330
Show more
9 Georgi Georgiev
2 (1/1) 7 (4/3)
57%
330
9 Andrei Izrantcev
1 (0/1) 4 (1/3)
25%
330
9 Dimo Angelov
2 (1/1) 10 (5/5)
50%
330
9 Rosen Cakov
1 (0/1) 3 (1/2)
33%
330
9 Dimitar Angelov
2 (1/1) 9 (4/5)
44%
330
9 Alex Chukur
1 (0/1) 4 (1/3)
25%
330
9 Radoslav Bogdanov
2 (1/1) 4 (1/3)
25%
330
17 Sashko Dimitrov
1 (0/1) 5 (2/3)
40%
300
17 Kristina Zlateva
1 (0/1) 3 (0/3)
0%
300
17 Aleksandar Pramatarski
1 (0/1) 3 (0/3)
0%
300
17 Ghost 1
1 (0/1) 1 (0/1)
0%
300
17 Ghost 2
1 (0/1) 1 (0/1)
0%
300
17 Boris Lazarkov
1 (0/1) 2 (0/2)
0%
300
17 Ivan Kyupov
1 (0/1) 4 (1/3)
25%
300
17 Kalin Stefanov
1 (0/1) 5 (2/3)
40%
300
Starts Oct 16, 2021, 10:30 AM (local time)
Format Single elimination (24 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Duel of the Gentlemen
Organizer The Academy-Dianabad
Contact Georgi Georgiev , Lyudmil Luchezarov Georgiev , Andrei Izrantcev and Desislava Bozhilova (dbozhilova@abv.bg)
More info
1. Кой може да участва?
2. Основни правила на турнира и защо всеки може да спечели?
3. Основни цели на турнира
4. Награди
5. Такси за участие
6. Ранглиста


1. Кой може да участва?

В турнира могат да участват всички желаещи Ранг А (професионалисти), Ранг B (напреднали),
ранг C (начинаещи), ранг D (любители)

*Всички рангове ще бъдат определени от съдийска комисия, назначена от организатора на турнира, с доказан опит и знания в областта.

Ранг А: Доказани български състезатели на най-високо ниво.

Ранг B: Редовно участващи състезатели в турнири, играчи с добра позиционна игра и реализирали предни позиции в предходни участия.

Ранг C: Начинаещи играчи

Ранг D: Любители на спорта

2. Основи правила и защо всеки може да спечели?

В турнирна е включена хендикап система за изравняване на силите между състезателите
от различните нива.

Регламент: Турнира ще се по правилата за 6 червени
Формат: до 3 спечелени фрейма

Схема: директна елиминация
Дрескод: Свободно облекло

Хендикап Формат:
Ранг А срещу Ранг B – 8 точки преднина за фрейм до 3 спечелени
Ранг А срещу Ранг C – 16 точки преднина за всеки фрейм до 3 спечелени
Ранг А срещу Ранг D – 24 точки преднина във всеки фрейм до 3 спечелени
Ранг B срещу Ранг C – 8 точки преднина във всеки фрейм до 3 спечелени
Ранг B срещу Ранг D – 16 точки преднина във всеки фрейм до 3 спечелени
Ранг C срещу Ранг D – 8 точки преднина във всеки фрейм до 3 спечелени

*Мачове между Ранг С – Ранг C, Ранг C – Ранг D, Ранг D – Ранг D играят до 2 спечелени фрейма

3. Основни цели на турнира

Да развива и популяризира снукър спорта в България. Да мотивира повече кадри да се
развиват в професионална насока.

4. Награди

*Всеки кръг има фиксиран награден фонд от 600 лв.
1-во място – 220 лв. + медал
2-ро място – 120 лв.
2*3-то място – 60 лв.
Най- предно класиран аматьор (Ранг C или Ранг D) – 60 лв. + медал


В края на всеки турнир се тегли томбола за всички присъстващи на финала за 80 лв. + награда

5. Такси за участие

Ранг А, Ранг Б – 25 лв.
Ранг C- 20 лв.
Ранг D – 15 лв.


6. Ранглиста

Всички турнири дават равни точки, освен финала.

* Финалният кръг на 05.12.2021 г. Ще дава двоен размер точки от всички останали.

Победителят във ранглистата печели голямата Шампионска Титла Академията 2021

Най- добрият аматьор също печели шампионска статуеткa в края на сезона.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1   
Bulgaria
Georgi Velichkov
Walk Over
 
2   
Bulgaria
Kalin Stefanov
Bulgaria
Dimitar Angelov
Sat 10:52  Table 11
3   
Bulgaria
Boris Lazarkov
Bulgaria
Darin Dimov
Sat 10:53  Table 12
4   
Walk Over
Bulgaria
Rosen Cakov
 
5   
Bulgaria
Dimityr Bankov
Walk Over
 
6   
Bulgaria
Ghost 1
Bulgaria
Rumen Rashkov
Sat 12:12 
7   
Bulgaria
Simeon Raikov
Bulgaria
Aleksandar Pramatarski
Sat 10:52  Table 10
8   
Walk Over
Russia
Andrei Izrantcev
 
9   
Bulgaria
Alex Chukur
Walk Over
 
10   
Bulgaria
Teodor Chomovski
Bulgaria
Ivan Kyupov
Sat 11:48  Table 11
11   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Kristina Zlateva
Sat 11:28  Table 10
12   
Walk Over
Bulgaria
Nikolai Popov
 
13   
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
Walk Over
 
14   
Bulgaria
Dimo Angelov
Bulgaria
Sashko Dimitrov
Sat 12:29  Table 10
15   
Bulgaria
Radoslav Bogdanov
Bulgaria
Ghost 2
Sat 12:11 
16   
Walk Over
Bulgaria
Bratislav Krastev
 

Round 2

Race to 3
17   
Bulgaria
Georgi Velichkov
Bulgaria
Dimitar Angelov
Sat 13:58  Table 10
18   
Bulgaria
Darin Dimov
Bulgaria
Rosen Cakov
Sat 13:09  Table 11
19   
Bulgaria
Dimityr Bankov
Bulgaria
Rumen Rashkov
Sat 13:58  Table 11
20   
Bulgaria
Simeon Raikov
Russia
Andrei Izrantcev
Sat 14:39  Table 11
21   
Bulgaria
Alex Chukur
Bulgaria
Teodor Chomovski
Sat 15:22  Table 10
22   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Nikolai Popov
Sat 15:37  Table 11
23   
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
Bulgaria
Dimo Angelov
Sat 16:24  Table 10
24   
Bulgaria
Radoslav Bogdanov
Bulgaria
Bratislav Krastev
Sat 16:49  Table 11

Quarter final

Race to 3
25   
Bulgaria
Georgi Velichkov
Bulgaria
Darin Dimov
Sat 17:50  Table 11
26   
Bulgaria
Rumen Rashkov
Bulgaria
Simeon Raikov
Sat 18:47 
27   
Bulgaria
Teodor Chomovski
Bulgaria
Nikolai Popov
Sat 19:39 
28   
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
Bulgaria
Bratislav Krastev
Sat 19:26 

Semi final

Race to 3
29   
Bulgaria
Darin Dimov
Bulgaria
Simeon Raikov
Sat 19:37  Table 10
30   
Bulgaria
Teodor Chomovski
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
Sat 20:34 

Final

Race to 3
31   
Bulgaria
Simeon Raikov
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
Sat 20:35  Table 10

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants