Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

April 15, 2019

Cyber 4th Ranking Best Player 2019 Rethymno

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Ilias Pisanos
5 (5/0) 52 (37/15)
71%
500
2 Nikos Kalitsounakis
5 (4/1) 54 (30/24)
56%
450
3 Γεωργιος Μοτακης
3 (2/1) 30 (18/12)
60%
350
3 Μαριδακης Παντελης
4 (3/1) 48 (27/21)
56%
350
5 Γιάννης Γερανιωτάκης
2 (1/1) 19 (11/8)
58%
300
5 λευτερης μακρυδακης
2 (1/1) 20 (10/10)
50%
300
5 Μανώλης Καλοειδάς
2 (1/1) 22 (9/13)
41%
300
5 Manolis Gerarchakis
2 (1/1) 25 (12/13)
48%
300
9 Manos Menioudakis
2 (1/1) 21 (13/8)
62%
200
Show more
9 Μανος Μαρκουλακης
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
200
9 Sifis Mamalakis
1 (0/1) 10 (3/7)
30%
200
9 Orestis Patas
2 (1/1) 18 (9/9)
50%
200
9 Μάνόλης Μεταξάκης
1 (0/1) 10 (3/7)
30%
200
9 Nikos Anomerianos
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
200
9 Andreas Drandakis
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
200
9 Pandelis Papadakis
2 (1/1) 17 (8/9)
47%
200
17 Κωστας Νυκταρης
1 (0/1) 9 (2/7)
22%
100
17 Dimitris Bonatakis
1 (0/1) 9 (2/7)
22%
100
17 Giannis Pappas
1 (0/1) 10 (3/7)
30%
100
17 Alexandros Arapakis
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
100
17 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΥΡΙΟΚΕΦΑΛΙΤΑΚΗΣ
1 (0/1) 8 (1/7)
13%
100
17 Νικήτας Δραν Δρανδακης
1 (0/1) 8 (1/7)
13%
100
Starts Apr 15, 2019, 6:00 PM (local time)
Format Single elimination (23 Participants)
Race to 7
Handicap No handicap
Rankings Rankinglist Cyber Best Player 9- BALL 2019 Rethymno
Contact Manos Menioudakis (manos.menioudakis@gmail.com, 6973356787) and nikos aleksandrakis (naleksandrakis@gmail.com, 6948106080)
More info
4o ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΠΟ ΤΑ 12o
Τα 8 καλύτερα τουρνουά του κάθε παίκτη θα μετρήσουν στην βαθμολογία του για την ανάδειξη του καλύτερου παίκτη της χρονιά 2019 στο Ρέθυμνο.

Ο καλύτερος παίκτης που θα βγει για το 2019 στο Ρέθυμνο θα πάρει δώρο τις συμμετοχές του σε Παγκρήτια, Mega Handicap, Crete Ranking τουρνουά που θα γινoυν το 2019 στο CYBER BILLIARDS.

ΤΡΟΠΟΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ:
Νοκ αουτ.
Χωρίς χάρισμα.
Σπάσιμο εναλλάξ και dry break.
Στα 7 παιχνίδια οι αγώνες & 9 ο τελικός
Σύστημα βαθμολογίας: BCQ Monday Masters 12-16-24-32 ανάλογα της συμμετοχές.
Το τραπέζι το πληρώνει ο χαμένος σταθερά 5€.
Στα τραπέζια: 1, 2, 3, 4, 5
Ώρες αγώνων: 18:00, 19:15, 20:30, 21:45, 23:00.
Συμμετοχή: 5€
Έπαθλα: Δεν θα υπάρχουν έπαθλα σε κάθε τουρνουά παρα μόνο στο τελευταίο τουρνουά όσα χρήματα έχουν μαζευτεί από της συμμετοχές των 12 Ranking θα τα μοιραστούν οι 8 καλύτερη στην τελική κατάταξη της βαθμολογίας 1ος 40%, 2ος 20%, 3ος-4ος 10%, 5ος-8ος 5% και 1 κύπελλο στον πρώτο.
Προθεσμία εγγραφών την προηγούμενη μέρα στις 21:00 όπου θα γίνει και η κλήρωση
Οι δηλώσεις συμμετοχών θα γίνονται δεκτές μόνο τηλεφωνικώς ή μέσω inbox στο Facebook Manos Menioudakis.

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Greece
Sifis Mamalakis
Walk Over
 
2   
Greece
Alexandros Arapakis
Greece
Nikos Kalitsounakis
Sun 23:38  Table 2
3   
Andreas Drandakis
Walk Over
 
4   
Walk Over
Greece
Μανώλης Καλοειδάς
 
5   
Greece
Manolis Gerarchakis
Walk Over
 
6   
Greece
ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΥΡΙΟΚΕΦΑΛΙΤΑΚΗΣ
Greece
Manos Menioudakis
Mon 18:16  Table 3
7   
Greece
Μαριδακης Παντελης
Greece
Giannis Pappas
Mon 18:16  Table 2
8   
Walk Over
Greece
Nikos Anomerianos
 
9   
Γεωργιος Μοτακης
Walk Over
 
10   
Greece
Orestis Patas
Greece
Dimitris Bonatakis
Mon 18:26  Table 1
11   
Greece
λευτερης μακρυδακης
Greece
Αλεξης Αραπακης
 
12   
Walk Over
Greece
Μάνόλης Μεταξάκης
 
13   
Greece
Μανος Μαρκουλακης
Walk Over
 
14   
Greece
Νικήτας Δραν Δρανδακης
Greece
Ilias Pisanos
Mon 19:10  Table 1
15   
Greece
Κωστας Νυκταρης
Greece
Pandelis Papadakis
Mon 18:16  Table 4
16   
Walk Over
Greece
Γιάννης Γερανιωτάκης
 

Round 2

Race to 7
17   
Greece
Sifis Mamalakis
Greece
Nikos Kalitsounakis
Mon 20:21  Table 1
18   
Andreas Drandakis
Greece
Μανώλης Καλοειδάς
Mon 18:50  Table 2
19   
Greece
Manolis Gerarchakis
Greece
Manos Menioudakis
Mon 19:08  Table 3
20   
Greece
Μαριδακης Παντελης
Greece
Nikos Anomerianos
Mon 19:16  Table 4
21   
Γεωργιος Μοτακης
Greece
Orestis Patas
Mon 19:16  Table 5
22   
Greece
λευτερης μακρυδακης
Greece
Μάνόλης Μεταξάκης
Mon 20:20  Table 2
23   
Greece
Μανος Μαρκουλακης
Greece
Ilias Pisanos
Mon 20:36  Table 3
24   
Greece
Pandelis Papadakis
Greece
Γιάννης Γερανιωτάκης
Mon 20:37  Table 4

Quarter final

Race to 7
25   
Greece
Nikos Kalitsounakis
Greece
Μανώλης Καλοειδάς
Mon 21:37  Table 1
26   
Greece
Manolis Gerarchakis
Greece
Μαριδακης Παντελης
Mon 21:33  Table 2
27   
Γεωργιος Μοτακης
Greece
λευτερης μακρυδακης
Mon 21:46  Table 3
28   
Greece
Ilias Pisanos
Greece
Γιάννης Γερανιωτάκης
Mon 22:44  Table 4

Semi final

Race to 7
29   
Greece
Nikos Kalitsounakis
Greece
Μαριδακης Παντελης
Mon 22:38  Table 1
30   
Γεωργιος Μοτακης
Greece
Ilias Pisanos
Mon 23:33  Table 2

Final

Race to 9
31   
Greece
Nikos Kalitsounakis
Greece
Ilias Pisanos
Tue 00:44  Table 2