Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 8, 2019

Crown Hunter Series 2019 #13

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Stein Posthuma
7 (7/0) 34 (27/7)
79%
50
2 Anthony Cheung
8 (7/1) 40 (26/14)
65%
35
3 Adam Kiernicki
6 (5/1) 32 (20/12)
63%
25
3 Muhsin Yagli
7 (6/1) 34 (24/10)
71%
25
5 Bas Verwijmeren
6 (3/3) 26 (13/13)
50%
20
5 Sander Tetelepta
6 (5/1) 24 (16/8)
67%
20
5 Bob Worku
6 (4/2) 29 (17/12)
59%
20
5 Hassan Osman
5 (3/2) 24 (14/10)
58%
20
9 Manta Ip
5 (3/2) 21 (10/11)
48%
15
Show more
9 Lynn Pijpers
5 (4/1) 20 (14/6)
70%
15
9 Rick Telehala
4 (2/2) 18 (9/9)
50%
15
9 Alvin Stevens
5 (3/2) 21 (11/10)
52%
15
9 Jeroen van Uffelen
4 (2/2) 16 (7/9)
44%
15
9 Harry Strörmann
5 (3/2) 18 (9/9)
50%
15
9 Wim Terlingen
Pool and Billiards Delft
4 (2/2) 21 (10/11)
48%
15
9 Yvo Tieleman
5 (2/3) 22 (11/11)
50%
15
17 Ka Yu Man
4 (1/3) 17 (7/10)
41%
10
17 Mervin Saib
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
10
17 Theo Schutte
4 (2/2) 14 (7/7)
50%
10
17 H.F. Chen
3 (1/2) 12 (5/7)
42%
10
17 Fauzi Halaby
4 (2/2) 17 (9/8)
53%
10
17 Anh Thien Bui
4 (2/2) 19 (10/9)
53%
10
17 Sigfried Janga
3 (1/2) 15 (7/8)
47%
10
17 Alastair Greene
3 (2/1) 14 (7/7)
50%
10
25 Jok Tang
4 (2/2) 14 (7/7)
50%
5
25 Mirjam Alfons
4 (2/2) 15 (7/8)
47%
5
25 Viktor Sandalis
3 (0/3) 10 (1/9)
10%
5
25 Scott Laurens
Pool and Billiards Delft
4 (1/3) 13 (3/10)
23%
5
25 Zumfer Benquku
4 (2/2) 14 (8/6)
57%
5
25 Satoru Sakai
3 (0/3) 13 (4/9)
31%
5
25 Alex Van galen
4 (1/3) 16 (5/11)
31%
5
25 E a Costa
3 (0/3) 11 (2/9)
18%
5
33 Mario Martokarijo
4 (0/4) 18 (6/12)
33%
5
33 Aidan Mauricio
Pool and Billiards Delft
4 (0/4) 14 (2/12)
14%
5
33 Michael Da Costa Goncalo
Poolcentrum Keus
4 (0/4) 14 (2/12)
14%
5
33 Jullian Alfons
4 (0/4) 15 (3/12)
20%
5
33 Jochem Blonk
4 (1/3) 13 (4/9)
31%
5
Entry deadline Sep 8, 2019, 12:00 PM (local time)
Starts Sep 8, 2019, 12:00 PM (local time)
Format Round robin (37 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and Crown Hunter Series 2019 Ranking
Organizer Pool and Billiards Delft
More info
UPDATE 07-09: Alle spelers van de reservelijst kunnen meedoen. Er is zelfs nog 1 spot beschikbaar!

UPDATE 22-08: Alle 40 spots zijn uitgedeeld. Laat een CueScore-comment achter als je op de reservelijst wilt.

RESERVELIJST:
1. ...
2. ...
----

Pool and Billiards Delft’s “Crown Hunter Series 2019”
Crown Hunter Series 2019 is de opvolger van de succesvolle Road to the Crown ranking 2018. Het is een reeks huistoernooien die twee keer per maand gespeeld wordt in Pool and Billiards Delft.

(( RANKING OPZET ))
* Huistoernooi twee zondagen per maand.
* 20 huistoernooien in totaal, waarvan 4 SUPER-huistoernooien.
* Rankingpunten tellen mee voor de Crown Hunter Series Ranking en voor Pool Ranking Nederland. “Normale” huistoernooien zijn C-toernooien en “SUPER” huistoernooien zijn B-toernooien.
* Inschrijfgeld bij een “normaal”-huistoernooi is 10 euro, inschrijfgeld bij een “SUPER”-huistoernooi is 15 euro. Dit is inclusief deelname aan Jackpot en inclusief een hapje van het huis.
* Aanmelden uitsluitend via CueScore, betaling op de toernooidag zelf (alleen contant).
* Er wordt gespeeld op 9 Brunswick-tafels met Simonis-lakens en Aramith poolballen.
* Afwisseld 8-, 9- en 10-ball.
* Inschrijving is open voor spelers van alle niveaus; lidmaatschap bij de KNBB is niet verplicht. Spelers op de blacklist worden uitgesloten van deelname.
* Op zondag 29 december 2019 speelt de Top-16 van de Crown Hunter Series Ranking het “King/Queen Of The Table” Masters-toernooi. Deze spelers dienen aan minimaal 8 huistoernooien te hebben deelgenomen.

(( HUISTOERNOOI OPZET ))
* Zaal open 11.30, meldtijd 12.00, start toernooi 12.30.
* Maximaal 40 spelers die per toernooi kunnen meedoen.
* Aan het eind van de poulefase GRATIS hapje van het huisje.
* Alternate break. Gebruik van magic-rack bij 9-ball en 10-ball.
* Starten met poules, open loting, geen handicapsysteem, spelers onder 16 jaar worden verdeeld over de poules.
* Na de poulefase volgen de SKO-A-ronde en de SKO-B-ronde. Doorgaans plaatsen de beste 2 spelers van elke poule zich voor de SKO-A-ronde en Nummers 3 en 4 zich voor de SKO-B-ronde.
* SKO-B-ronde wordt met pen en papier bijgehouden. Rankingpunten van de spelers van SKO-B-ronde worden bepaald door de eindstand in de poulefase.
* Prijzengeld is er voor de Top-4 van de SKO-A-ronde (#1: 37,5%, #2: 22,5%, #3: 14%) en de finalisten van de SKO-B-ronde (#1: 8%, #2: 4%). De exacte bedragen worden afgerond op basis van de percentages.

(( RANKING DATA ))
De ranking-data zijn als volgt vastgesteld:
* 3 en 24 maart (9/10-ball),
* 7 en 28 [S] april (8/9-ball),
* 12 en 26 mei (10/8-ball),
* 9 en 30 juni (9/10-ball),
* 14 en 28 juli (8/9-ball),
* 11 [S] en 25 augustus (10/8-ball).
* 8 en 29 september (9/10-ball),
* 13 [S] en 27 oktober (8/9-ball),
* 17 en 24 november (10/8-ball),
* 8 [S] en 22 december (9/10-ball)
[S] betekent dat het een SUPER-toernooi is.

De tweede reeks (13e t/m 20e rankingtoernooi) wordt vastgesteld eind augustus, zodra de poolkalender bekend is van het 2e semester.

(( JACKPOT OPZET ))
* Een speler wint 75% van de gehele jackpot door in 1 beurt een 9-ball rack winnend af te sluiten. 9-ball breaks en combo’s zijn toegestaan.
* Break-format is 9-ball op de spot, geen 3-puntsregel, gebruik van magic rack verplicht.
* Als er meerdere spelers de jackpot schieten, dan wordt het gewonnen geldbedrag eerlijk verdeeld onder deze spelers.
* Per 10 deelnemers wordt er 1 persoon geloot om de jackpot te schieten. De kans is groter om geloot te worden bij meer deelnames.
* Het geld wat na 20 edities nog in de Jackpot zit wordt volledig als prijzengeld uitgekeerd bij het side-event voorafgaand aan de Masters op zondag 29 december 2019.

(( RANKING ))
* De Crown Hunter Series en Pool Ranking Nederland ranking worden in CueScore bijgehouden.
* KNBB-C rankingpunten worden gehanteerd voor “normale” toernooien (max 50 pnt per speler) en KNBB-B rankingpunten voor “super” toernooien (max 250 pnt per speler).
* Spelers die zonder een legitieme reden voortijdig het toernooi verlaten, worden geschrapt uit de uitslagen van het betreffende toernooi. Dit betekent dat b.v. spelers die zich na de poulefase zich plaatsen voor een van de SKO-rondes geacht worden hun eerstvolgende SKO-partij te spelen.

(( INSCHRIJVEN EN AFMELDEN ))
* Inschrijven kan door in te loggen op CueScore en op de Going-knop te drukken in het betreffende CueScore-event.
* De inschrijving van elk toernooi gaat minimaal een maand van tevoren open.
* Afmelden kan door je deelname in CueScore ongedaan te maken.
* LET OP: Onafgemeld afwezig zijn wordt niet gewaardeerd. Deze spelers worden op de blacklist geplaatst en worden uitgesloten van deelname aan volgende rankingtoernooien.
* Bij het inschrijven ga je ook akkoord met onze huisregels, waaronder sportief gedrag tijdens het gehele toernooi, geen oordoppen tijdens het spel en geen eigen consumpties.
* Van het inschrijfgeld van 10 euro gaat 1 euro naar de jackpot, 3 euro naar de Masters-pot en 6 euro naar het prijzengeld op de dag zelf. Van het inschrijfgeld van 15 euro gaat 1 euro naar de jackpot, 5 euro naar de Masters-pot en 9 euro naar het prijzengeld op de dag zelf.
* De organisatie behoudt het recht om spelers op de wedstrijddag uit te sluiten indien ze zich pas na de uiterlijke meldtijd aanmelden bij de wedstrijdbalie.

(( MASTERS ))
* Top-16 na 20 edities van de Ranking plaatst zich voor de “King/Queen Of The Table”-Masters op 29 december 2019, met als criterium dat je aan minimaal 8 van de 20 edities hebt deelgenomen.
* De Top-16 wordt bepaald aan de hand van het meest aantal rankingpunten, daarna gevolgd door het meest aantal deelnames, daarna gevolgd door de hoogste gemiddelde eindpositie van de gespeelde toernooien. Mochten dan nog spelers gelijk staan in de Ranking, dan wordt er een of meerdere beslissingspartijen gespeeld op de dag van de Masters.
* Bij afmeldingen worden de hoogst geeindigde spelers in de Ranking uitgenodigd voor de Masters.
Format: Poulefase met vier poules volgens een vaste draw, gevolgd door SKO.
* Spelsoort: Multi-ball (2 racks 8-ball, 2 racks 9-ball, 2 racks 10-ball, 2 racks 8-ball, etc), race naar 6 (poulefase), race naar 7 (SKO-fase).
* Alle spelers krijgen prijzengeld. Bedragen worden afgerond op basis van vaste percentages (#1: 32%, #2: 16%, #3: 8%, #5: 4%, #9: 3% en #13: 2%).

(( LIVESTREAM ))
* De livestream wordt verzorgd door Pool and Billiards Delft en is te volgen op de Pool and Billiards Delft pagina van YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCYUyP0RPzziaJ-TNLtDSE_A
* Bij inschrijving gaat de speler automatisch akkoord met dat ze in beeld kunnen verschijnen op de livestream en ook tevens op social-media foto’s.

(( ORGANISATIE ))
* Het toernooi wordt mogelijk gemaakt door Pool and Billiards Delft. De hoofdorganisatoren zijn Peter Bron en Jok Tang. Ook betrokken bij de wedstrijdleiding zijn Awin Sewgobind, Aidan Mauricio, Carsten Florijn, Matthijn de Jong, Daisy Brouwer en Niels van Adrichem.
* De organisatie en wedstrijdleiding behouden het recht om in gevallen, waarbij de uitvoer van dit reglement dermate ongewenste gevolgen heeft, afwijken van dit reglement. Verder kunnen aan dit reglement geen rechten ontleend worden.
* Laat een bericht achter in dit event of op de Facebook pagina (https://www.facebook.com/Crown-Hunter-Series-2019-286704718682992/?modal=admin_todo_tour) als je vragen/opmerkingen/verbeterpunten hebt.

Video / Livestream

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Lynn Pijpers 4 4 0 0 12 2 10 0 0 0 0.857 4
2 Harry Strörmann 4 3 0 1 9 5 4 0 0 0 0.643 3
3 Ka Yu Man 4 1 0 3 7 10 -3 0 0 0 0.412 1
4 Alex Van galen 4 1 0 3 5 11 -6 0 0 0 0.313 1
5 Jochem Blonk 4 1 0 3 4 9 -5 0 0 0 0.308 1
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Adam Kiernicki 3 3 0 0 9 2 7 0 0 0 0.818 3
2 Jeroen van Uffelen 3 2 0 1 6 5 1 0 0 0 0.545 2
3 Sigfried Janga 3 1 0 2 7 8 -1 0 0 0 0.467 1
4 E a Costa 3 0 0 3 2 9 -7 0 0 0 0.182 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Muhsin Yagli 4 4 0 0 12 3 9 0 0 0 0.8 4
2 Yvo Tieleman 4 2 0 2 9 7 2 1 0 0 0.563 2
3 Theo Schutte 4 2 0 2 7 7 0 0 0 0 0.5 2
4 Mirjam Alfons 4 2 0 2 7 8 -1 0 0 0 0.467 2
5 Michael Da Costa Goncalo 4 0 0 4 2 12 -10 0 0 0 0.143 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Sander Tetelepta 4 4 0 0 12 3 9 0 0 0 0.8 4
2 Bob Worku 4 3 0 1 10 7 3 0 0 0 0.588 3
3 Fauzi Halaby 4 2 0 2 9 8 1 0 0 0 0.529 2
4 Scott Laurens 4 1 0 3 3 10 -7 0 0 0 0.231 1
5 Mario Martokarijo 4 0 0 4 6 12 -6 0 0 0 0.333 0
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Manta Ip 4 3 0 1 9 7 2 0 0 0 0.563 3
2 Alvin Stevens 4 3 0 1 10 6 4 0 0 0 0.625 3
3 Anh Thien Bui 4 2 0 2 10 9 1 0 0 0 0.526 2
4 Zumfer Benquku 4 2 0 2 8 6 2 0 0 0 0.571 2
5 Jullian Alfons 4 0 0 4 3 12 -9 0 0 0 0.2 0
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Hassan Osman 3 2 0 1 8 4 4 0 0 0 0.667 2
2 Wim Terlingen 3 2 0 1 8 7 1 0 0 0 0.533 2
3 Alastair Greene 3 2 0 1 7 7 0 0 0 0 0.5 2
4 Satoru Sakai 3 0 0 3 4 9 -5 0 0 0 0.308 0
Group G Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Stein Posthuma 3 3 0 0 9 1 8 0 0 0 0.9 3
2 Rick Telehala 3 2 0 1 7 5 2 0 0 0 0.583 2
3 H.F. Chen 3 1 0 2 5 7 -2 0 0 0 0.417 1
4 Viktor Sandalis 3 0 0 3 1 9 -8 0 0 0 0.1 0
Group H Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Anthony Cheung 4 4 0 0 12 4 8 0 0 0 0.75 4
2 Bas Verwijmeren 4 2 0 2 9 7 2 0 0 0 0.563 2
3 Mervin Saib 4 2 0 2 8 8 0 0 0 0 0.5 2
4 Jok Tang 4 2 0 2 7 7 0 0 0 0 0.5 2
5 Aidan Mauricio 4 0 0 4 2 12 -10 0 0 0 0.143 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Hong Kong
Ka Yu Man
Netherlands
Alex Van galen
Sun 12:22  Table 8
2-A   
Netherlands
Jochem Blonk
Netherlands
Harry Strörmann
Sun 12:22  Table 9
3-B   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Sun 12:22  Table 10
4-B   
Netherlands
Sigfried Janga
Portugal
Alex Costa
Sun 12:22  Table 11
5-C   
Netherlands
Yvo Tieleman
Netherlands
Muhsin Yagli
Sun 12:22  Table 15
6-C   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
Mirjam Alfons
Sun 12:22  Table 16
7-D   
Netherlands
Sander Tetelepta
Netherlands
Scott Laurens
Sun 12:22  Table 17
8-D   
Netherlands
Fauzi Halaby
Netherlands
Bob Worku
Sun 12:22  Table 7
9-E   
Kosovo
Zumfer Benquku
Netherlands
Jullian Alfons
Sun 12:22  Table 18
10-E   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Manta Ip
Sun 12:51  Table 17
11-F   
Sudan
Hassan Osman
Ireland
Alastair Greene
Sun 12:52  Table 9
12-F   
Netherlands
Wim Terlingen
Netherlands
Satoru Sakai
Sun 12:55  Table 7
13-G   
Netherlands
Stein Posthuma
Netherlands
H.F. Chen
Sun 12:53  Table 10
14-G   
Netherlands
Rick Telehala
Netherlands
Viktor Sandalis
Sun 12:59  Table 18
15-H   
Netherlands
Mervin Saib
China
Anthony Cheung
Sun 13:08  Table 16
16-H   
Netherlands
Jok Tang
Netherlands
Bas Verwijmeren
Sun 13:11  Table 8

Round 2

Race to 3
17-A   
Netherlands
Alex Van galen
Netherlands
Harry Strörmann
Sun 13:19  Table 17
18-A   
Hong Kong
Ka Yu Man
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Sun 13:11  Table 11
19-B   
Poland
Adam Kiernicki
Portugal
Alex Costa
Sun 13:20  Table 10
20-B   
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 13:32  Table 7
21-C   
Netherlands
Muhsin Yagli
Netherlands
Mirjam Alfons
Sun 13:35  Table 16
22-C   
Netherlands
Yvo Tieleman
Netherlands
Theo Schutte
Sun 13:14  Table 18
23-D   
Netherlands
Scott Laurens
Netherlands
Bob Worku
Sun 13:43  Table 11
24-D   
Netherlands
Sander Tetelepta
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 13:14  Table 15
25-E   
Netherlands
Jullian Alfons
Netherlands
Manta Ip
Sun 13:42  Table 18
26-E   
Kosovo
Zumfer Benquku
Vietnam
Anh Thien Bui
Sun 13:29  Table 9
27-F   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Satoru Sakai
Sun 13:47  Table 9
28-F   
Ireland
Alastair Greene
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 13:48  Table 10
29-G   
Netherlands
Stein Posthuma
Netherlands
Viktor Sandalis
Sun 13:54  Table 15
30-G   
Netherlands
H.F. Chen
Netherlands
Rick Telehala
Sun 13:55  Table 17
31-H   
China
Anthony Cheung
Netherlands
Bas Verwijmeren
Sun 13:59  Table 11
32-H   
Netherlands
Mervin Saib
Netherlands
Aidan Mauricio
Sun 13:35  Table 8

Round 3

Race to 3
33-A   
Netherlands
Harry Strörmann
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Sun 14:27  Table 9
34-A   
Netherlands
Alex Van galen
Netherlands
Jochem Blonk
Sun 14:27  Table 16
35-B   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 14:35  Table 11
36-B   
Portugal
Alex Costa
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Sun 14:40  Table 17
37-C   
Netherlands
Mirjam Alfons
Netherlands
Theo Schutte
Sun 14:41  Table 10
38-C   
Netherlands
Muhsin Yagli
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sun 14:43  Table 15
39-D   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 14:46  Table 18
40-D   
Netherlands
Scott Laurens
Netherlands
Fauzi Halaby
Sun 14:52  Table 9
41-E   
Netherlands
Manta Ip
Vietnam
Anh Thien Bui
Sun 14:57  Table 8
42-E   
Netherlands
Jullian Alfons
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 15:04  Table 10
43-F   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 15:06  Table 16
44-F   
Netherlands
Satoru Sakai
Ireland
Alastair Greene
Sun 15:06  Table 17
45-G   
Netherlands
Stein Posthuma
Netherlands
Rick Telehala
Sun 15:04  Table 7
46-G   
Netherlands
Viktor Sandalis
Netherlands
H.F. Chen
Sun 15:09  Table 9
47-H   
Netherlands
Bas Verwijmeren
Netherlands
Aidan Mauricio
Sun 15:10  Table 11
48-H   
China
Anthony Cheung
Netherlands
Jok Tang
Sun 15:18  Table 10

Round 4

Race to 3
49-A   
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Netherlands
Jochem Blonk
Sun 14:00  Table 8
50-A   
Netherlands
Harry Strörmann
Hong Kong
Ka Yu Man
Sun 14:07  Table 16
51-C   
Netherlands
Theo Schutte
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sun 14:08  Table 9
52-C   
Netherlands
Mirjam Alfons
Netherlands
Yvo Tieleman
R1
Sun 14:09  Table 7
53-D   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Fauzi Halaby
Sun 14:09  Table 18
54-D   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Sander Tetelepta
Sun 14:12  Table 15
55-E   
Vietnam
Anh Thien Bui
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 14:21  Table 8
56-E   
Netherlands
Manta Ip
Kosovo
Zumfer Benquku
Sun 14:23  Table 10
57-H   
Netherlands
Aidan Mauricio
Netherlands
Jok Tang
Sun 14:17  Table 17
58-H   
Netherlands
Bas Verwijmeren
Netherlands
Mervin Saib
Sun 14:38  Table 7

Round 5

Race to 3
59-A   
Netherlands
Jochem Blonk
Hong Kong
Ka Yu Man
Sun 15:13  Table 15
60-A   
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Netherlands
Alex Van galen
Sun 15:16  Table 18
61-C   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
Yvo Tieleman
Sun 15:26  Table 8
62-C   
Netherlands
Theo Schutte
Netherlands
Muhsin Yagli
Sun 15:30  Table 9
63-D   
Netherlands
Fauzi Halaby
Netherlands
Sander Tetelepta
Sun 15:32  Table 7
64-D   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Scott Laurens
Sun 15:33  Table 11
65-E   
Indonesia
Alvin Stevens
Kosovo
Zumfer Benquku
Sun 15:36  Table 18
66-E   
Vietnam
Anh Thien Bui
Netherlands
Jullian Alfons
Sun 15:39  Table 16
67-H   
Netherlands
Jok Tang
Netherlands
Mervin Saib
Sun 15:40  Table 15
68-H   
Netherlands
Aidan Mauricio
China
Anthony Cheung
Sun 15:40  Table 10

Last sixteen

Race to 4
69   
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Netherlands
Bas Verwijmeren
Sun 16:18  Table 7
70   
Netherlands
Muhsin Yagli
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 16:18  Table 8
71   
Netherlands
Sander Tetelepta
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 16:18  Table 9
72   
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Netherlands
Stein Posthuma
Sun 16:18  Table 10
73   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Rick Telehala
Sun 16:18  Table 11
74   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Manta Ip
Sun 16:58  Table 9
75   
Netherlands
Yvo Tieleman
Sudan
Hassan Osman
Sun 16:58  Table 11
76   
Netherlands
Harry Strörmann
China
Anthony Cheung
Sun 16:59  Table 7

Quarter final

Race to 4
77   
Netherlands
Bas Verwijmeren
Netherlands
Muhsin Yagli
Sun 17:05  Table 10
78   
Netherlands
Sander Tetelepta
Netherlands
Stein Posthuma
Sun 17:05  Table 8
79   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Bob Worku
Sun 17:18  Table 9
80   
Sudan
Hassan Osman
China
Anthony Cheung
Sun 17:45  Table 7

Semi final

Race to 5
81   
Netherlands
Muhsin Yagli
Netherlands
Stein Posthuma
Sun 17:48  Table 8
82   
Poland
Adam Kiernicki
China
Anthony Cheung
Sun 18:47  Table 7

Final

Race to 5
83   
Netherlands
Stein Posthuma
China
Anthony Cheung
Sun 19:50  Table 7

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment