Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

August 17, 2019

Club toernooi

Snooker 10-reds

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentageHighest break
1 Luk Simoens
7 (5/0) 19 (14/5)
74%
2 Jean Pierre Nelemans
7 (5/1) 19 (13/6)
68%
3 Tim Crabbé
6 (4/1) 15 (11/4)
73%
3 Kristof Van Den Berge
6 (4/1) 14 (10/4)
71%
5 julien Livens
5 (3/1) 10 (7/3)
70%
5 Steven Heyselberghs
5 (3/1) 10 (7/3)
70%
5 George Pirard
5 (3/1) 10 (7/3)
70%
5 Wesley Mertens
5 (2/2) 11 (6/5)
55%
9 Bob Bakosie
4 (2/2) 8 (4/4)
50%
Show more
9 Leyton Kesteloot
4 (1/1) 8 (4/4)
50%
9 Thijs Pauwels
4 (2/2) 8 (4/4)
50%
9 Glen Leemans
4 (2/2) 8 (4/4)
50%
13 Tim Schoenmaeckers
4 (0/2) 8 (2/6)
25%
13 Marc van Dyck
4 (0/3) 8 (1/7)
13%
13 Eddy Crabbé
4 (0/3) 8 (1/7)
13%
13 Florian Van Berghen
4 (0/3) 8 (1/7)
13%
13 Herman Leus
4 (1/1) 8 (4/4)
50%
13 Gunter Van de Meirssche
4 (0/3) 8 (1/7)
13%
19 Sebastian Socaciu
4 (0/4) 8 (0/8)
0%
19 Radu Voloage
4 (0/3) 8 (1/7)
13%
Starts Aug 17, 2019, 11:00 AM (local time)
Format Round robin (20 Participants)
Race to 2
Handicap No handicap
Contact D'haeseleer Tom (dhtom8@gmail.com, 0032(0)497420946)
More info
Inleg 15 euro per speler
start om 11h > aanwezig 10h45 < zaal open om 10h
Inschrijven aan de bar/ evenement pagina facebook Bal-enzo Pool, snooker en carambole club.

Poules van 5 spelers (iedereen speelt min. 4 wedstrijden)
2 frames per wedstrijd,
u score kan zijn, 2-0, 1-1, 0-2
Eerste twee van de poule spelen kwart finale naar twee winnende frames.
Om alles vlot te laten verlopen spelen we met 10 rode ballen.
Spelers van de club gaan voor op de inschrijvingslijst

Als bonus,
hoogste break = 50 euro

1e 150 euro
2de 100 euro
3 en 4 25 euro

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 julien Livens 4 3 1 0 7 1 6 0 0 0 0.875 3.5
1 Steven Heyselberghs 4 3 1 0 7 1 6 0 0 0 0.875 3.5
3 Thijs Pauwels 4 2 0 2 4 4 0 0 0 0 0.5 2
4 Eddy Crabbé 4 0 1 3 1 7 -6 0 0 0 0.125 0.5
4 Florian Van Berghen 4 0 1 3 1 7 -6 0 0 0 0.125 0.5
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Kristof Van Den Berge 4 3 1 0 7 1 6 0 0 0 0.875 3.5
2 Luk Simoens 4 2 2 0 6 2 4 0 0 0 0.75 3
3 Leyton Kesteloot 4 1 2 1 4 4 0 0 0 0 0.5 2
4 Tim Schoenmaeckers 4 0 2 2 2 6 -4 0 0 0 0.25 1
5 Radu Voloage 4 0 1 3 1 7 -6 0 0 0 0.125 0.5
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Tim Crabbé 4 3 1 0 7 1 6 0 0 0 0.875 3.5
1 Jean Pierre Nelemans 4 3 1 0 7 1 6 0 0 0 0.875 3.5
3 Glen Leemans 4 2 0 2 4 4 0 0 0 0 0.5 2
4 Marc van Dyck 4 0 1 3 1 7 -6 0 0 0 0.125 0.5
4 Gunter Van de Meirssche 4 0 1 3 1 7 -6 0 0 0 0.125 0.5
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 George Pirard 4 3 1 0 7 1 6 0 0 0 0.875 3.5
2 Wesley Mertens 4 2 1 1 5 3 2 0 0 0 0.625 2.5
3 Bob Bakosie 4 2 0 2 4 4 0 0 0 0 0.5 2
4 Herman Leus 4 1 2 1 4 4 0 0 0 0 0.5 2
5 Sebastian Socaciu 4 0 0 4 0 8 -8 0 0 0 0 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 2
1-A   
Belgium
Steven Heyselberghs
Belgium
julien Livens
Sat 12:04  Table 1
2-A   
Belgium
Eddy Crabbé
Belgium
Thijs Pauwels
Sat 11:13  Table 1
3-B   
Belgium
Luk Simoens
Belgium
Tim Schoenmaeckers
Sat 11:03  Table 2
4-B   
Romania
Radu Voloage
Belgium
Leyton Kesteloot
Sat 11:50  Table 2
5-C   
Netherlands
Jean Pierre Nelemans
Belgium
Glen Leemans
Sat 11:03  Table 3
6-C   
Belgium
Marc van Dyck
Belgium
Tim Crabbé
Sat 11:41  Table 3
7-D   
Belgium
Wesley Mertens
Belgium
Herman Leus
Sat 11:03  Table 4
8-D   
Iran
Bob Bakosie
Romania
Sebastian Socaciu
Sat 11:47  Table 4

Round 2

Race to 2
9-A   
Belgium
julien Livens
Belgium
Thijs Pauwels
Sat 16:15  Table 1
10-A   
Belgium
Steven Heyselberghs
Belgium
Florian Van Berghen
Sat 16:57  Table 1
11-B   
Belgium
Tim Schoenmaeckers
Belgium
Leyton Kesteloot
Sat 14:52  Table 2
12-B   
Belgium
Luk Simoens
Belgium
Kristof Van Den Berge
Sat 14:04  Table 2
13-C   
Belgium
Glen Leemans
Belgium
Tim Crabbé
Sat 12:42  Table 3
14-C   
Netherlands
Jean Pierre Nelemans
Belgium
Gunter Van de Meirssche
Sat 12:11  Table 3
15-D   
Belgium
Herman Leus
Romania
Sebastian Socaciu
Sat 17:23  Table 4
16-D   
Belgium
Wesley Mertens
Belgium
George Pirard
Sat 18:05  Table 3

Round 3

Race to 2
17-A   
Belgium
Thijs Pauwels
Belgium
Florian Van Berghen
Sat 12:39  Table 1
18-A   
Belgium
julien Livens
Belgium
Eddy Crabbé
Sat 18:15 
19-B   
Belgium
Leyton Kesteloot
Belgium
Kristof Van Den Berge
Sat 12:25  Table 2
20-B   
Belgium
Tim Schoenmaeckers
Romania
Radu Voloage
Sat 17:58  Table 2
21-C   
Belgium
Tim Crabbé
Belgium
Gunter Van de Meirssche
Sat 15:31  Table 3
22-C   
Belgium
Glen Leemans
Belgium
Marc van Dyck
Sat 15:30  Table 3
23-D   
Romania
Sebastian Socaciu
Belgium
George Pirard
Sat 14:29  Table 4
24-D   
Belgium
Herman Leus
Iran
Bob Bakosie
Sat 15:28  Table 4

Round 4

Race to 2
25-A   
Belgium
Florian Van Berghen
Belgium
Eddy Crabbé
Sat 15:20  Table 1
26-A   
Belgium
Thijs Pauwels
Belgium
Steven Heyselberghs
Sat 14:29  Table 1
27-B   
Belgium
Kristof Van Den Berge
Romania
Radu Voloage
Sat 15:54  Table 2
28-B   
Belgium
Leyton Kesteloot
Belgium
Luk Simoens
Sat 16:18  Table 2
29-C   
Belgium
Gunter Van de Meirssche
Belgium
Marc van Dyck
Sat 13:29  Table 3
30-C   
Belgium
Tim Crabbé
Netherlands
Jean Pierre Nelemans
Sat 14:17  Table 3
31-D   
Belgium
George Pirard
Iran
Bob Bakosie
Sat 17:15  Table 3
32-D   
Romania
Sebastian Socaciu
Belgium
Wesley Mertens
Sat 16:26  Table 4

Round 5

Race to 2
33-A   
Belgium
Eddy Crabbé
Belgium
Steven Heyselberghs
Sat 13:22  Table 1
34-A   
Belgium
Florian Van Berghen
Belgium
julien Livens
Sat 14:00  Table 1
35-B   
Romania
Radu Voloage
Belgium
Luk Simoens
Sat 17:30  Table 2
36-B   
Belgium
Kristof Van Den Berge
Belgium
Tim Schoenmaeckers
Sat 17:00  Table 2
37-C   
Belgium
Marc van Dyck
Netherlands
Jean Pierre Nelemans
Sat 16:00  Table 3
38-C   
Belgium
Gunter Van de Meirssche
Belgium
Glen Leemans
Sat 16:24  Table 3
39-D   
Iran
Bob Bakosie
Belgium
Wesley Mertens
Sat 13:37  Table 4
40-D   
Belgium
George Pirard
Belgium
Herman Leus
Sat 12:54  Table 4

Quarter final

Race to 2
41   
Belgium
Wesley Mertens
Netherlands
Jean Pierre Nelemans
Sat 18:48  Table 1
42   
Belgium
Steven Heyselberghs
Belgium
Kristof Van Den Berge
Sat 18:48  Table 2
43   
Belgium
julien Livens
Belgium
Luk Simoens
Sat 18:48  Table 3
44   
Belgium
Tim Crabbé
Belgium
George Pirard
Sat 18:49  Table 4

Semi final

Race to 3
45   
Netherlands
Jean Pierre Nelemans
Belgium
Kristof Van Den Berge
Sat 19:28  Table 2
46   
Belgium
Luk Simoens
Belgium
Tim Crabbé
Sat 19:28  Table 1

Final

Race to 3
47   
Netherlands
Jean Pierre Nelemans
Belgium
Luk Simoens
Sat 22:51 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment