Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

April 9, 2022

Clash of the Leagues - 2022 - 4 round Amateurs

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Starts Apr 9, 2022, 10:45 PM (local time)
Format Double to Single elimination (22 Participants)
Race to 5
Handicap With handicap
Organizer The Academy-Dianabad
Contact Georgi Georgiev , Lyudmil Luchezarov Georgiev and Yoan Papazov (yoan.papazov@abv.bg)
More info
Скъпи фенове на спорта, с голяма радост обявяваме спортната програма на "Академията" Билярд Прогрес 2022!
85 билярдни турнира ще бъдат част от програмата ни за развитие на спорта през новата 2022 година.
🏆 14 000 лв. фиксирани наградни фондове
🏆 3 000 лв. ваучер за Евротур
🏆 3 х 5 звездни уикенда за двама
и още много награди.
Спортен клуб "Академията" ви кани на 7-те ни верига турнири през настоящата година:
🎱 Clash of the Leagues – 6 турнира , събота
🎱 Battle of the Teams – 15 турнира , неделя
🎱 Lord of Billiards – 8 турнира , вторник
🎱 Billiard Kings – 11 турнира , петък
🎱 War of the Titans – 15 турнира, понеделник
🎱 Billiard Lions – 15 турнира
🎱 Fight of the amateurs– 15 турнира
Повече информация за всички турнири ще получите на място и съвсем скоро на страницата ни.
🏆 Clash of the Leagues
В описанието по-долу ще откриете:
1. Турнирни дати от веригата и дисциплина
2. Турнирни категории
3. Handicap, формула за изчисление
4. Награди
5. Основни правила
6. Основни правила за всеки кръг
6. Картотека Академята 2021
7. Такси за участие
8. Ранглиста
1. Турнирни дати от веригата и дисциплина:
15.01 – 10-та топка
6.02 (неделя) – 8-ма топка
12.03 – 9-та топка
09.04 – 10-та топка
21.05 – 8-ма топка
18.06 – 9-та топка Финал – дава двойни точки
Всички турнири от тази верига започват в 10:30 ам.
2. Турнирни категории
В турнира могат да участват всички желаещи Rang A професионалисти, Rang B напреднали, Rang C аматьори, Rang D Любители на спорта
*Всички рангове ще бъдат определени от съдийска комисия, назначена от организатора на
турнира, с доказан опит и знания в областта.
🎱 Rang A Доказани български състезатели на най-високо ниво.
🎱 Rang B Редовно участващи състезатели в турнири, играчи с добра позиционна игра и реализирали предни позиции в предходни участия
🎱 Rang C Аматьори
🎱 Rang D Любители на спорта
3. Handicap, формула за изчисление
Ако Ранг А=1 ,Ранг B=2 ,Ранг C=3,Ранг D=4, то следва:
Изваждаме от стойността на по-ниско рангуваният стойността на по-високо рангуваният и прибавяме плюс 1. Получаваме броя игри предимство в мач до 7
Пример: D срещу А
4-1=3
3+1=4 игри преднина за D до 7
4. Награди
Победителят във ранглистата печели ваучер за 1000 лв. за Евротур от спортен клуб "Академията" и голямата Шампионска Титла Академията 2022
* Първите 5 кръга имат фиксиран награден фонд от 750 лв.
🏆 1-во място – 300 лв.
🏆 2-ро място – 200 лв.
🏆 2*3-то място – 100 лв.
🏆 Най- предно класиран играч от рангове B, C, D – 50 лв.
* Финалният турнир има фиксиран награден фонд от 1250 лв.
🏆 1-во място – 550 лв.
🏆 2-ро място – 300 лв.
🏆 2*3-то място – 150 лв.
🏆 Най- предно класиран играч от рангове B, C, D – 100 лв.
5. Основни правила
Турнирът е изграден в 2 Фази.
🎱 Фаза 1 – двойна елиминация
Поток 1 – Ранг А
Поток 2 – Ранг B, C , D двойна елиминация
🎱 Фаза 2 - Тегли се жребий за четвъртфинали, като най-добрите 4-ма от ранг А се изправят срещу 4-мата спечелили поток 2
🎱 Схемата продължава до края на турнира, като се запазват правилата за хендикап между ранговете.
* Финалният кръг на 9-та топка ще дава двоен размер точки от всички останали.
6. Картотека Академята 2022
Картотеката Академията 2022 се заплаща еднократно в началото на сезона– 5 лв. Тя дава възможност за участие във всички ранглисти, плейофи и дава намаление от всички турнири. Всеки картотекиран след дата 10.10.2021 не взима точки от предходните турнири, които е
участвал.
7. Такси за участие
Таксата за участие на всеки турнир и квалификациите
картотекирани А - 20 лв. ; некартотекирани А– 30 лв.
картотекирани B - 20 лв. ; некартотекирани B – 30 лв.
картотекирани C и D - 15 лв.; некартотекирани В – 20 лв.
8. Ранглиста
Всички турнири дават равни точки, освен финала. Той ще даде на всеки играч двоен размер точки.
Турнирната ранглиста се сформира от всички турнири.
* Финалният кръг ще дава двоен размер точки от всички останали.
🏆 Победителят във ранглистата печели ваучер за 1000 лв. за Евротур от спортен клуб "Академията" и голямата Шампионска Титла Академията 2022.
Най-добрият напреднал и най-добрият аматьор печелят шампионски купи в края на сезона!

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Bulgaria
Rosen Cakov
Bulgaria
Simona Grigorova
Sat 10:46  Table 3
2   
Bulgaria
Kalin Stefanov
Walk Over
 
3   
Bulgaria
Ognyan Kolev
Bulgaria
Mario Kucarov
Sat 10:46  Table 4
4   
Bulgaria
Yoan Papazov
Bulgaria
Antonio Nikolov
Sat 10:46  Table 5
5   
Bulgaria
David Penkov
Bulgaria
Konstantin Grigorov
Sat 10:47  Table 6
6   
Bulgaria
Hristo Hristov
Bulgaria
Alexander Parvanov
Sat 10:47  Table 8
7   
Walk Over
Bulgaria
Dimitar Koychev
 
8   
Bulgaria
Deyan Simeonov
Russia
Andrei Izrantcev
Sat 10:47  Table 7

Winner round 1

Race to 5
9   
Bulgaria
Georgi Chomovski
Bulgaria
Simona Grigorova
Sat 11:34  Table 7
10   
Bulgaria
Kalin Stefanov
Bulgaria
Jelqzko Bahchevanov
Sat 11:27  Table 6
11   
Bulgaria
Dani Chavanski
Bulgaria
Mario Kucarov
Sat 12:22  Table 5
12   
Bulgaria
Antonio Nikolov
Bulgaria
Иво Стефанов
Sat 11:39  Table 4
13   
Bulgaria
Lyudmil Iliev
Bulgaria
David Penkov
Sat 11:33  Table 3
14   
Bulgaria
Alexander Parvanov
Bulgaria
Georgi Petrov
Sat 12:28  Table 8
15   
Bulgaria
Yordan Kirkov
Bulgaria
Dimitar Koychev
Sat 11:33  Table 5
16   
Bulgaria
Deyan Simeonov
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
Sat 12:23  Table 6

Loser round 1

Race to 5
17   
Bulgaria
Rosen Cakov
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
Sat 13:06  Table 6
18   
Walk Over
Bulgaria
Yordan Kirkov
 
19   
Bulgaria
Ognyan Kolev
Bulgaria
Alexander Parvanov
Sat 14:01  Table 4
20   
Bulgaria
Yoan Papazov
Bulgaria
Lyudmil Iliev
Sat 13:33  Table 3
21   
Bulgaria
Konstantin Grigorov
Bulgaria
Иво Стефанов
Sat 12:54  Table 4
22   
Bulgaria
Hristo Hristov
Bulgaria
Mario Kucarov
Sat 14:02  Table 5
23   
Walk Over
Bulgaria
Kalin Stefanov
 
24   
Russia
Andrei Izrantcev
Bulgaria
Simona Grigorova
Sat 12:36  Table 3

Loser round 2

Race to 5
25   
Bulgaria
Rosen Cakov
Bulgaria
Yordan Kirkov
Sat 13:36  Table 6
26   
Bulgaria
Alexander Parvanov
Bulgaria
Yoan Papazov
Sat 14:46  Table 4
27   
Bulgaria
Иво Стефанов
Bulgaria
Mario Kucarov
Sat 15:06  Table 5
28   
Bulgaria
Kalin Stefanov
Russia
Andrei Izrantcev
Sat 13:49  Table 8

Winners qualification

Race to 5
29   
Bulgaria
Georgi Chomovski
Bulgaria
Jelqzko Bahchevanov
Sat 14:08  Table 7
30   
Bulgaria
Dani Chavanski
Bulgaria
Antonio Nikolov
Sat 14:26  Table 3
31   
Bulgaria
David Penkov
Bulgaria
Georgi Petrov
Sat 14:32  Table 6
32   
Bulgaria
Dimitar Koychev
Bulgaria
Deyan Simeonov
Sat 15:19 

Losers qualification

Race to 5
33   
Bulgaria
Rosen Cakov
Bulgaria
Dani Chavanski
Sat 16:41  Table 4
34   
Bulgaria
Yoan Papazov
Bulgaria
Georgi Chomovski
Sat 15:34  Table 4
35   
Bulgaria
Mario Kucarov
Bulgaria
Deyan Simeonov
Sat 16:42  Table 5
36   
Bulgaria
Kalin Stefanov
Bulgaria
Georgi Petrov
Sat 15:31  Table 6

Quarter final

Race to 6
37   
Bulgaria
Jelqzko Bahchevanov
Bulgaria
Georgi Petrov
Sat 17:39  Table 1
38   
Bulgaria
Antonio Nikolov
Bulgaria
Georgi Chomovski
Sat 17:39  Table 3
39   
Bulgaria
David Penkov
Bulgaria
Dani Chavanski
Sat 17:39  Table 4
40   
Bulgaria
Dimitar Koychev
Bulgaria
Mario Kucarov
Sat 17:48  Table 5

Semi final

Race to 5
41   
Winner of match 37
Winner of match 38
 
42   
Winner of match 39
Bulgaria
Dimitar Koychev
 

Final

Race to 5
43   
Winner of match 41
Winner of match 42
 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants