Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 11, 2021

Clash of the Leagues - 1 round - Professionals

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Starts Sep 11, 2021, 10:30 AM (local time)
Format Double to Single elimination (15 Participants)
Race to 7
Handicap No handicap
Organizer The Academy-Dianabad
Contact Georgi Georgiev , Lyudmil Luchezarov Georgiev and Yoan Papazov (yoan.papazov@abv.bg)
More info
Информация за верига турнири Clash of the Leagues:
1. Кой може да участва?
2. Основни правила на турнира и защо всеки може да спечели?
3. Основни правила за всеки кръг
4. Основни цели на турнира
5. Награди
6. Картотека Академята 2021
7. Такси за участие
8. Ранглиста
1. Кой може да участва?
В турнира могат да участват всички желаещи Ранг А (професионалисти), Ранг Б (напреднали),
ранг В (начинаещи).
*Всички рангове ще бъдат определени от съдийска комисия, назначена от организатора на турнира, с доказан опит и знания в областта.
Ранг А - Доказани български състезатели на най-високо ниво.
Ранг Б - Редовно участващи състезатели в турнири, играчи с добра позиционна игра и реализирали предни позиции в предходни участия.
Ранг В - Начинаещи и любители на спорта
2. Защо всеки може да спечели?
Турнирът е изграден в 3 Фази.
Фаза 1 – Няма Хендикап
Всеки отделен ранг играе в собствен поток при равен старт, без хендикап, до излъчване на най-добрите 4-ма
Поток А (Ранг А) – Рейс до 7
Поток Б (Ранг Б) – Рейс до 5
Поток В (Ранг В) – Рейс до 3
Фаза 2 – Тегли се жребий, като най-добрите 4-ма от ранг Б се изправят
срещу най-добрите 4-ма от ранг В
Хендикап:
Ранг Б дава 2 игри преднина на ранг В до 6 спечелени
Фаза 3 – Тегли се жребий за четвъртфинали, като най-добрите 4-ма от ранг А се изправят
срещу 4-мата спечелили аматьора от Фаза 2
Хендикап:
Ранг А дава 2 игри преднина на ранг Б до 8 спечелени
Ранг А дава 4 игри преднина на ранг В до 8 спечелени
Схемата продължава до края на турнира, като се запазват правилата за хендикап между ранговете.
В края на всеки турнир се тегли томбола за всички присъстващи на финала за 100 лв. + награда
3. Основни правила
Схема:
Турнирът се играе на двойна елиминация само първи кръг от всеки поток !!!
По преценка на съдиите и желанието на над 50 % от състезателите, двойната елиминация може да бъде удължена. Двойната елимиция е фиксирана в момента по този начин, защото клубът ще провежда важни вечерни уикендни събития за развитието си, които имат необходимост от висока музика, която не е подходяща за подобни турнири. Това е единствиния вариант състезанието да приключи в по-ранен час и да няма недоволни състезатели. Правилото подлежи на промяна, спрямо желанието на мнозинството.
След това турнира преминава в директна елиминация.
Дрескод: Свободно облекло
Турнири:
9-та топка – 3 кръга
10-та топка – 1 кръг
8-ма топка – 1 кръг
* Финалният кръг на 9-та топка на 11.12.2021 г. Ще дава двоен размер точки от всички останали.
4. Основни цели на турнира
Да създава по-масови уикендни събития между всички нива, при равно създадени условия.
5. Награди
Победителят във ранглистата печели ваучер за 1000 лв. За Евротур от спортен клуб Академията
и голямата Шампионска Титла Академията 2021
*Ако сумата не е достатъчна за хотел, такса за участие и пътни разходи, спорт клуб Акдемията ще
допълни необходими средства.
*Всеки кръг има фиксиран награден фонд от 1000 лв.
1-во място – 400 лв. + медал
2-ро място – 200 лв.
2*3-то място – 100 лв.
Най- предно класиран напреднал (ранг Б) – 50 лв. + медал
Най- предно класиран начинаещ (ранг В) – 50 лв. + медал
В края на всеки турнир се тегли томбола за всички присъстващи на финала за 100 лв. + награда
6. Картотека Академята 2021
Картотеката Академията 2021 се заплаща еднократно преди началото на сезона.
До 10.09.2021 г. – 5 лв.
От 10.09. 2021 г. до 10.10.2021 г. – 10 лв.
Тя дава възможност за участие във всички ранглисти, плейофи
и дава намаление от всички турнири.
Всеки картотекиран след дата 10.10.2021 не взима точки от предходните турнири, които е участвал.

7. Такси за участие
Таксата за участие на всеки турнир и квалификациите
картотекирани А – 20 лв. Некартотекирани А– 25 лв.
картотекирани Б – 15 лв. Некартотекирани Б – 20 лв.
Картотекирани В – 10 лв. Некартотекирани В – 15 лв.
8. Ранглиста
Всички турнири дават равни точки, освен финала. Той ще даде на всеки играч двоен размер точки.
Турнирната ранглиста се сформира от всички турнири.
* Финалният кръг на 18.12.2021 г. Ще дава двоен размер точки от всички останали.
Победителят във ранглистата печели ваучер за 1000 лв. За Евротур от спортен клуб Академията
и голямата Шампионска Титла Академията 2021
Най- добрият напреднал и най-добрият начинаещ също печелят шампионски статуетки в края на сезона.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Walk Over
 
2   
Bulgaria
Spasian Spasov
Bulgaria
Martin Savov
Sat 11:10  Table 1
3   
Bulgaria
Mario Valchev
Bulgaria
Krasimir Kameshev
Sat 11:10  Table 8
4   
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
R1
Bulgaria
Yoan Salambashev
Sat 11:47  Table 8
5   
Bulgaria
Gabriel Syarov
Bulgaria
Dilian Tiklev
Sat 11:10  Table 9
6   
Bulgaria
Viktor Iliev
Bulgaria
Kristiyan Spasov
 
7   
Bulgaria
Kristina Zlateva
Bulgaria
Nikolai Hristov
Sat 12:15  Table 9
8   
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
Bulgaria
Денис Маздрашки
Sat 12:32  Table 8

Winners qualification

Race to 7
9   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Spasian Spasov
Sat 14:12  Table 1
10   
Bulgaria
Mario Valchev
R3
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
R3
Sat 13:32  Table 8
11   
Bulgaria
Dilian Tiklev
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Sat 12:58  Table 2
12   
Bulgaria
Nikolai Hristov
Bulgaria
Денис Маздрашки
Sat 14:22  Table 2

Loser round 1

Race to 7
13   
Walk Over
Bulgaria
Martin Savov
 
14   
Bulgaria
Krasimir Kameshev
Bulgaria
Yoan Salambashev
 
15   
Bulgaria
Gabriel Syarov
Walk Over
 
16   
Bulgaria
Kristina Zlateva
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
R1
Sat 15:05  Table 8

Losers qualification

Race to 7
17   
Bulgaria
Martin Savov
Bulgaria
Nikolai Hristov
Sat 15:56  Table 1
18   
Bulgaria
Yoan Salambashev
Bulgaria
Dilian Tiklev
Sat 15:06  Table 9
19   
Bulgaria
Gabriel Syarov
Bulgaria
Mario Valchev
Sat 15:20  Table 2
20   
Bulgaria
Kristina Zlateva
Bulgaria
Spasian Spasov
R1
Sat 16:31  Table 8

Quarter final

Race to 8
21   
Bulgaria
Georgi Georgiev
R2
Bulgaria
Mario Valchev
R1
Sat 18:03  Table 8
22   
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
Bulgaria
Kristina Zlateva
Sat 18:03  Table 9
23   
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Bulgaria
Nikolai Hristov
Sat 18:03  Table 1
24   
Bulgaria
Денис Маздрашки
Bulgaria
Dilian Tiklev
Sat 18:03  Table 2

Semi final

Race to 7
25   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Kristina Zlateva
 
26   
Bulgaria
Nikolai Hristov
Bulgaria
Dilian Tiklev
 

Final

Race to 7
27   
Winner of match 25
Winner of match 26
 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants