Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 11, 2021

Clash of the Leagues - 1 round - Amateurs

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Starts Sep 11, 2021, 10:30 AM (local time)
Format Double to Single elimination (19 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Organizer The Academy-Dianabad
Contact Georgi Georgiev , Lyudmil Luchezarov Georgiev and Yoan Papazov (yoan.papazov@abv.bg)
More info
Информация за верига турнири Clash of the Leagues:
1. Кой може да участва?
2. Основни правила на турнира и защо всеки може да спечели?
3. Основни правила за всеки кръг
4. Основни цели на турнира
5. Награди
6. Картотека Академята 2021
7. Такси за участие
8. Ранглиста
1. Кой може да участва?
В турнира могат да участват всички желаещи Ранг А (професионалисти), Ранг Б (напреднали),
ранг В (начинаещи).
*Всички рангове ще бъдат определени от съдийска комисия, назначена от организатора на турнира, с доказан опит и знания в областта.
Ранг А - Доказани български състезатели на най-високо ниво.
Ранг Б - Редовно участващи състезатели в турнири, играчи с добра позиционна игра и реализирали предни позиции в предходни участия.
Ранг В - Начинаещи и любители на спорта
2. Защо всеки може да спечели?
Турнирът е изграден в 3 Фази.
Фаза 1 – Няма Хендикап
Всеки отделен ранг играе в собствен поток при равен старт, без хендикап, до излъчване на най-добрите 4-ма
Поток А (Ранг А) – Рейс до 7
Поток Б (Ранг Б) – Рейс до 5
Поток В (Ранг В) – Рейс до 3
Фаза 2 – Тегли се жребий, като най-добрите 4-ма от ранг Б се изправят
срещу най-добрите 4-ма от ранг В
Хендикап:
Ранг Б дава 2 игри преднина на ранг В до 6 спечелени
Фаза 3 – Тегли се жребий за четвъртфинали, като най-добрите 4-ма от ранг А се изправят
срещу 4-мата спечелили аматьора от Фаза 2
Хендикап:
Ранг А дава 2 игри преднина на ранг Б до 8 спечелени
Ранг А дава 4 игри преднина на ранг В до 8 спечелени
Схемата продължава до края на турнира, като се запазват правилата за хендикап между ранговете.
В края на всеки турнир се тегли томбола за всички присъстващи на финала за 100 лв. + награда
3. Основни правила
Схема:
Турнирът се играе на двойна елиминация само първи кръг от всеки поток !!!
По преценка на съдиите и желанието на над 50 % от състезателите, двойната елиминация може да бъде удължена. Двойната елимиция е фиксирана в момента по този начин, защото клубът ще провежда важни вечерни уикендни събития за развитието си, които имат необходимост от висока музика, която не е подходяща за подобни турнири. Това е единствиния вариант състезанието да приключи в по-ранен час и да няма недоволни състезатели. Правилото подлежи на промяна, спрямо желанието на мнозинството.
След това турнира преминава в директна елиминация.
Дрескод: Свободно облекло
Турнири:
9-та топка – 3 кръга
10-та топка – 1 кръг
8-ма топка – 1 кръг
* Финалният кръг на 9-та топка на 11.12.2021 г. Ще дава двоен размер точки от всички останали.
4. Основни цели на турнира
Да създава по-масови уикендни събития между всички нива, при равно създадени условия.
5. Награди
Победителят във ранглистата печели ваучер за 1000 лв. За Евротур от спортен клуб Академията
и голямата Шампионска Титла Академията 2021
*Ако сумата не е достатъчна за хотел, такса за участие и пътни разходи, спорт клуб Акдемията ще
допълни необходими средства.
*Всеки кръг има фиксиран награден фонд от 1000 лв.
1-во място – 400 лв. + медал
2-ро място – 200 лв.
2*3-то място – 100 лв.
Най- предно класиран напреднал (ранг Б) – 50 лв. + медал
Най- предно класиран начинаещ (ранг В) – 50 лв. + медал
В края на всеки турнир се тегли томбола за всички присъстващи на финала за 100 лв. + награда
6. Картотека Академята 2021
Картотеката Академията 2021 се заплаща еднократно преди началото на сезона.
До 10.09.2021 г. – 5 лв.
От 10.09. 2021 г. до 10.10.2021 г. – 10 лв.
Тя дава възможност за участие във всички ранглисти, плейофи
и дава намаление от всички турнири.
Всеки картотекиран след дата 10.10.2021 не взима точки от предходните турнири, които е участвал.

7. Такси за участие
Таксата за участие на всеки турнир и квалификациите
картотекирани А – 20 лв. Некартотекирани А– 25 лв.
картотекирани Б – 15 лв. Некартотекирани Б – 20 лв.
Картотекирани В – 10 лв. Некартотекирани В – 15 лв.
8. Ранглиста
Всички турнири дават равни точки, освен финала. Той ще даде на всеки играч двоен размер точки.
Турнирната ранглиста се сформира от всички турнири.
* Финалният кръг на 18.12.2021 г. Ще дава двоен размер точки от всички останали.
Победителят във ранглистата печели ваучер за 1000 лв. За Евротур от спортен клуб Академията
и голямата Шампионска Титла Академията 2021
Най- добрият напреднал и най-добрият начинаещ също печелят шампионски статуетки в края на сезона.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Bulgaria
Vasil Pezis
Bulgaria
Martin Savov2
Sat 11:09  Table 3
2   
Bulgaria
Borislav Bosev
Walk Over
 
3   
Walk Over
Bulgaria
Nikola Kalaydzhiev
 
4   
Bulgaria
Eduard Nikolaev
Walk Over
 
5   
Bulgaria
Ivaylo Cherkezov
Bulgaria
Darin Dimov
Sat 11:09  Table 4
6   
Bulgaria
Yoan Papazov
Walk Over
 
7   
Walk Over
Russia
Andrei Izrantcev
 
8   
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
Bulgaria
Viktor Shishov
Sat 11:09  Table 2

Winner round 1

Race to 6
9   
Bulgaria
Dani Chavanski
Bulgaria
Vasil Pezis
Sat 11:58  Table 2
10   
Bulgaria
Borislav Bosev
Bulgaria
Ivan Velinov
Sat 12:04  Table 5
11   
Bulgaria
Antonio Nikolov
Bulgaria
Nikola Kalaydzhiev
Sat 11:32  Table 3
12   
Bulgaria
Eduard Nikolaev
Bulgaria
Georgi Petrov
Sat 12:27  Table 1
13   
Bulgaria
Kalin Stefanov
Bulgaria
Darin Dimov
Sat 12:35  Table 3
14   
Bulgaria
Yoan Papazov
Bulgaria
Dinko Kotsev
Sat 12:33  Table 3
15   
Bulgaria
Liuben Slavov
Russia
Andrei Izrantcev
Sat 11:55  Table 4
16   
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
Bulgaria
Georgi Chomovski
Sat 12:50  Table 5

Loser round 1

Race to 6
17   
Bulgaria
Martin Savov2
Bulgaria
Georgi Chomovski
Sat 14:20  Table 4
18   
Walk Over
Bulgaria
Liuben Slavov
 
19   
Walk Over
Bulgaria
Yoan Papazov
 
20   
Walk Over
Bulgaria
Kalin Stefanov
 
21   
Bulgaria
Ivaylo Cherkezov
Bulgaria
Georgi Petrov
Sat 13:28  Table 1
22   
Walk Over
Bulgaria
Nikola Kalaydzhiev
 
23   
Walk Over
Bulgaria
Ivan Velinov
 
24   
Bulgaria
Viktor Shishov
Bulgaria
Vasil Pezis
Sat 12:57  Table 4

Loser round 2

Race to 6
25   
Bulgaria
Georgi Chomovski
Bulgaria
Liuben Slavov
Sat 15:43  Table 4
26   
Bulgaria
Yoan Papazov
Bulgaria
Kalin Stefanov
Sat 13:35 
27   
Bulgaria
Ivaylo Cherkezov
Bulgaria
Nikola Kalaydzhiev
Sat 14:33  Table 7
28   
Bulgaria
Ivan Velinov
Bulgaria
Vasil Pezis
Sat 13:37  Table 4

Winners qualification

Race to 6
29   
Bulgaria
Dani Chavanski
Bulgaria
Borislav Bosev
Sat 13:36  Table 3
30   
Bulgaria
Antonio Nikolov
Bulgaria
Eduard Nikolaev
Sat 13:51  Table 5
31   
Bulgaria
Darin Dimov
Bulgaria
Dinko Kotsev
Sat 14:44  Table 5
32   
Russia
Andrei Izrantcev
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
Sat 14:11  Table 9

Losers qualification

Race to 6
33   
Bulgaria
Georgi Chomovski
Bulgaria
Antonio Nikolov
Sat 17:00  Table 4
34   
Bulgaria
Kalin Stefanov
Bulgaria
Borislav Bosev
Sat 14:53  Table 3
35   
Bulgaria
Nikola Kalaydzhiev
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
Sat 15:37  Table 3
36   
Bulgaria
Vasil Pezis
Bulgaria
Darin Dimov
Sat 15:45  Table 5

Quarter final

Race to 6
37   
Bulgaria
Dani Chavanski
Bulgaria
Georgi Chomovski
Sat 18:36  Table 3
38   
Bulgaria
Eduard Nikolaev
Bulgaria
Kalin Stefanov
Sat 18:36  Table 4
39   
Bulgaria
Dinko Kotsev
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
Sat 18:36  Table 5
40   
Russia
Andrei Izrantcev
Bulgaria
Vasil Pezis
Sat 18:36  Table 6

Semi final

Race to 6
41   
Bulgaria
Dani Chavanski
Bulgaria
Eduard Nikolaev
 
42   
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
Bulgaria
Vasil Pezis
 

Final

Race to 6
43   
Winner of match 41
Winner of match 42
 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants