Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

May 14, 2022

Campionato Galego Feminino Bola-10

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

Qualified
#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Fatima Perez Gonzalez
3 (3/0) 22 (18/4)
82%
1 Mayte Ropero
3 (3/0) 20 (18/2)
90%
3 Covadonga Marín
4 (3/1) 33 (19/14)
58%
3 GEMMA MALENA GIL SOLLA
5 (4/1) 42 (27/15)
64%
5 ISABEL SANTIN CALVAR
4 (2/2) 30 (15/15)
50%
5 Belén Encabo González
5 (3/2) 39 (23/16)
59%
7 SHEILA HERMIDA ESTORNELL
4 (2/2) 33 (17/16)
52%
7 VERONICA GONZALEZ CABIDO
4 (2/2) 36 (21/15)
58%
9 Diana Álvarez Gayoso
3 (1/2) 22 (10/12)
45%
9 Emma Álvarez Gayoso
3 (1/2) 27 (12/15)
44%
9 ISABEL SALGADO NEIRA
3 (1/2) 20 (6/14)
30%
9 Mar Expósito
3 (1/2) 18 (6/12)
33%
13 PATRICIA GONZALEZ PARAJUA
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
13 MARIA AMALIA BUIDE VIÑA
2 (0/2) 14 (2/12)
14%
13 NOEMI SEÑORANS MARTINEZ
2 (0/2) 12 (0/12)
0%
13 YAIZA YAÑEZ ALTAMIRANO
2 (0/2) 12 (0/12)
0%
Starts May 14, 2022, 10:00 AM (local time)
Format Double elimination qualifier (16 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Organizer Clubdebillaradai
Contact Club de Billar Adai (clubdebillaradai@gmail.com, 674927659)
More info
Campionato Galego Feminino Bola-9 e Bola-10.
- Sábado, 14 de maio | Modalidade Bola-10
- Domingo, 15 de maio | Modalidade Bola-9 + finais
- Doble KO Europeo
- Xogo a 6 ganadas
- Saque alterno | Saque ilegal
- Uso de reloxo
- Normativa establecida pola EPBF
- Indumentaria completa
- Cotas de inscrición por modalidade: féminas 10€ - júnior 0€

- Premios Campionato Galego Feminino de Bola-9:
1ª. Título oficial e homologado pola FGB de Campiona Galega B9 21/22 + Trofeo + Praza Campionato España Feminino B9 + 50%
2ª. Trofeo + Praza Campionato España Feminino B9 + 25%
3ª. Trofeo + Praza Campionato España Feminino B9 + 12,5%
4ª Trofeo + Praza Campionato España Feminino B9 + 12,5%
- Premios Campionato Galego Feminino de Bola-10:
1ª. Título oficial e homologado pola FGB de Campiona Galega B10 21/22 + Trofeo + Praza Campionato España Feminino B10 + 50%
2ª. Trofeo + Praza Campionato España Feminino B10 + 25%
3ª. Trofeo + Praza Campionato España Feminino B10 + 12,5%
4ª. Trofeo + Praza Campionato España Feminino B10 + 12,5%

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Spain
VERONICA GONZALEZ CABIDO
Spain
SHEILA HERMIDA ESTORNELL
Sat 10:56  Table 1
2   
Spain
Fatima Perez Gonzalez
Spain
NOEMI SEÑORANS MARTINEZ
Sat 12:02 
3   
Spain
GEMMA MALENA GIL SOLLA
Spain
ISABEL SANTIN CALVAR
Sat 10:56  Table 2
4   
Spain
ISABEL SALGADO NEIRA
Spain
MARIA AMALIA BUIDE VIÑA
Sat 12:13 
5   
Spain
PATRICIA GONZALEZ PARAJUA
Spain
Emma Álvarez Gayoso
Sat 10:56  Table 3
6   
Spain
Covadonga Marín
Greece
Belén Encabo González
Sat 10:56  Table 4
7   
Spain
Mayte Ropero
Spain
Mar Expósito
Sat 12:14 
8   
Spain
YAIZA YAÑEZ ALTAMIRANO
Spain
Diana Álvarez Gayoso
Sat 12:14 

Winner round 1

Race to 6
9   
Spain
SHEILA HERMIDA ESTORNELL
Spain
Fatima Perez Gonzalez
Sat 12:19  Table 4
10   
Spain
ISABEL SANTIN CALVAR
Spain
ISABEL SALGADO NEIRA
Sat 12:20  Table 1
11   
Spain
Emma Álvarez Gayoso
Spain
Covadonga Marín
Sat 12:37  Table 3
12   
Spain
Mayte Ropero
Spain
Diana Álvarez Gayoso
Sat 12:15  Table 2

Loser round 1

Race to 6
13   
Spain
VERONICA GONZALEZ CABIDO
Spain
NOEMI SEÑORANS MARTINEZ
Sat 13:50 
14   
Spain
GEMMA MALENA GIL SOLLA
Spain
MARIA AMALIA BUIDE VIÑA
Sat 13:50 
15   
Spain
PATRICIA GONZALEZ PARAJUA
Greece
Belén Encabo González
Sat 12:43  Table 1
16   
Spain
Mar Expósito
Spain
YAIZA YAÑEZ ALTAMIRANO
Sat 13:50 

Loser round 2

Race to 6
17   
Spain
VERONICA GONZALEZ CABIDO
Spain
Diana Álvarez Gayoso
Sat 16:47  Table 1
18   
Spain
GEMMA MALENA GIL SOLLA
Spain
Emma Álvarez Gayoso
Sat 16:47  Table 2
19   
Greece
Belén Encabo González
Spain
ISABEL SALGADO NEIRA
Sat 15:30  Table 3
20   
Spain
Mar Expósito
Spain
SHEILA HERMIDA ESTORNELL
Sat 15:30  Table 4

Winners qualification

Race to 6
21   
Spain
Fatima Perez Gonzalez
Spain
ISABEL SANTIN CALVAR
Sat 16:58  Table 3
22   
Spain
Covadonga Marín
Spain
Mayte Ropero
Sat 16:59  Table 4

Loser round 3

Race to 6
23   
Spain
VERONICA GONZALEZ CABIDO
Spain
GEMMA MALENA GIL SOLLA
Sat 18:35  Table 2
24   
Greece
Belén Encabo González
Spain
SHEILA HERMIDA ESTORNELL
Sat 17:51  Table 4

Losers qualification

Race to 6
25   
Spain
GEMMA MALENA GIL SOLLA
Spain
ISABEL SANTIN CALVAR
Sat 20:09  Table 2
26   
Greece
Belén Encabo González
Spain
Covadonga Marín
Sat 19:19  Table 4

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants