Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Who starts to play?

Runouts
Innings
Highbreaks

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 26, 2023

Bonaparte cup - November (8-Ball)

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Belgium Mike Wouters
7 (6/1) 46 (32/14)
70%
2 Belgium kael arnaud
7 (4/3) 50 (25/25)
50%
3 Belgium Joris Dekoninck
6 (4/2) 48 (26/22)
54%
3 Belgium Swen Renier
6 (3/3) 43 (23/20)
53%
5 Belgium Joeri Rutten
5 (4/1) 36 (23/13)
64%
5 Belgium Bjorn Mangelschots
5 (1/4) 38 (16/22)
42%
5 Belgium Ronny Van de sande
5 (3/2) 35 (19/16)
54%
5 Belgium Bart Cle
5 (2/3) 38 (18/20)
47%
9 Belgium Jean Marie MONIQUET
4 (0/4) 25 (5/20)
20%
9 Belgium Yoeri Bussé
4 (0/4) 25 (5/20)
20%
Starts Nov 26, 2023, 10:30 AM (local time)
Entry deadline Nov 26, 2023, 10:30 AM (local time)
Organizer Pool & snooker Bonaparte
Contact Bjorn Mangelschots (mangelschotsbjorn@me.com, 0475931174)
Format Round robin (10 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
More info
Prijzenpot/dag: Afhankelijk van het aantal deelnemers (75/105/130)
Starttijd: 10u30 Loting
Inschrijving: 12,50€ (per deelname) / Maximaal 20 deelnemers
Deuren open: 10u

Iedere maand andere discipline (8, 9, 10-ball en Multi-ball).
Er wordt gespeeld in poules van maximaal 5 spelers en iedere speler speelt minstens 4 wedstrijden (race naar 4 of 5).
1ste en 2de van iedere poule zijn geplaatst voor de ¼ finale (SKO).
Dit kan variëren naargelang het aantal deelnemers die dag, maar wordt bij de loting bekend gemaakt.
De prijzenpot is afhankelijk van het aantal deelnemers:
Vanaf 10 spelers: 75€ (30/20/12.5/12.5)
Vanaf 15 spelers: 105€ (45/30/15/15)
20 spelers: 130€ (50/40/20/20)
Resterend bedrag van de inschrijving gaat in de eind prijzenpot die te verdelen is tijdens de finale speeldag (zondag 23 juni 2024).
Iedere deelnemer krijgt op een einde van de dag punten naargelang zijn behaalde plaats, zodanig dat er een rangschikking kan opgesteld worden. Aan de hand van deze rangschikking wordt de loting gedaan voor de finaledag waarvoor de top 16 van de ranking zich kan plaatsen en minstens 4 deelnames heeft.
Puntenverdeling:
1ste Plaats 25 punten, 2de Plaats 20 punten
3de Plaats 15 punten, 5de Plaats 10 punten
3de Plaats in de poule 8, 4de Plaats in de poule 6
5de Plaats in de poule 4

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Mike Wouters 4 3 0 1 17 9 8 0 0 0 0.654 3
2 Joris Dekoninck 4 3 0 1 17 14 3 0 0 0 0.548 3
3 Swen Renier 4 2 0 2 16 13 3 0 0 0 0.552 2
4 kael arnaud 4 2 0 2 14 13 1 0 0 0 0.519 2
5 Yoeri Bussé 4 0 0 4 5 20 -15 0 0 0 0.2 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Joeri Rutten 4 4 0 0 20 8 12 0 0 0 0.714 4
2 Ronny Van de sande 4 3 0 1 17 11 6 0 0 0 0.607 3
3 Bart Cle 4 2 0 2 15 15 0 0 0 0 0.5 2
4 Bjorn Mangelschots 4 1 0 3 14 17 -3 0 0 0 0.452 1
5 Jean Marie MONIQUET 4 0 0 4 5 20 -15 0 0 0 0.2 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1-A   
Belgium
Swen Renier
Belgium
Mike Wouters
Sun 11:37 
2-A   
Belgium
kael arnaud
Belgium
Yoeri Bussé
Sun 11:37 
3-B   
Belgium
Ronny Van de sande
Belgium
Joeri Rutten
Sun 11:37 
4-B   
Belgium
Bart Cle
Belgium
Bjorn Mangelschots
Sun 11:37 

Round 2

Race to 5
5-A   
Belgium
Mike Wouters
Belgium
Yoeri Bussé
Sun 12:26 
6-A   
Belgium
Swen Renier
Belgium
Joris Dekoninck
Sun 13:16 
7-B   
Belgium
Joeri Rutten
Belgium
Bjorn Mangelschots
Sun 11:41 
8-B   
Belgium
Ronny Van de sande
Belgium
Jean Marie MONIQUET
Sun 11:41 

Round 3

Race to 5
9-A   
Belgium
Yoeri Bussé
Belgium
Joris Dekoninck
Sun 14:46 
10-A   
Belgium
Mike Wouters
Belgium
kael arnaud
Sun 13:16 
11-B   
Belgium
Bjorn Mangelschots
Belgium
Jean Marie MONIQUET
Sun 12:30 
12-B   
Belgium
Joeri Rutten
Belgium
Bart Cle
Sun 12:30 

Round 4

Race to 5
13-A   
Belgium
Joris Dekoninck
Belgium
kael arnaud
Sun 12:27 
14-A   
Belgium
Yoeri Bussé
Belgium
Swen Renier
Sun 16:43 
15-B   
Belgium
Jean Marie MONIQUET
Belgium
Bart Cle
Sun 14:23 
16-B   
Belgium
Bjorn Mangelschots
Belgium
Ronny Van de sande
Sun 14:23 

Round 5

Race to 5
17-A   
Belgium
kael arnaud
Belgium
Swen Renier
Sun 14:46 
18-A   
Belgium
Joris Dekoninck
Belgium
Mike Wouters
Sun 16:43 
19-B   
Belgium
Bart Cle
Belgium
Ronny Van de sande
Sun 14:24 
20-B   
Belgium
Jean Marie MONIQUET
Belgium
Joeri Rutten
Sun 14:24 

Quarter final

Race to 5
21   
Belgium
Mike Wouters
Belgium
Bjorn Mangelschots
Sun 18:49 
22   
Belgium
Swen Renier
Belgium
Ronny Van de sande
Sun 18:49 
23   
Belgium
Joris Dekoninck
Belgium
Bart Cle
Sun 18:49 
24   
Belgium
kael arnaud
Belgium
Joeri Rutten
Sun 18:49 

Semi final

Race to 5
25   
Belgium
Mike Wouters
Belgium
Swen Renier
Sun 19:12 
26   
Belgium
Joris Dekoninck
Belgium
kael arnaud
Sun 19:15 

Final

Race to 5
27   
Belgium
Mike Wouters
Belgium
kael arnaud
Sun 20:36 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants