Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 19, 2021

Billiard Lions - 6 кръг

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Tsvetan Tsvetanov
4 (4/0) 27 (20/7)
74%
550
2 Vasil Pezis
4 (3/1) 27 (17/10)
63%
480
3 Yoan Papazov
3 (2/1) 22 (10/12)
45%
420
3 Georgi Chomovski
3 (2/1) 20 (11/9)
55%
420
5 Ivan Velinov
2 (1/1) 14 (6/8)
43%
370
5 Boyan Toshev
2 (1/1) 14 (6/8)
43%
370
5 Borislav Bosev
2 (1/1) 14 (7/7)
50%
370
5 Boris Strizhlev
3 (2/1) 22 (14/8)
64%
370
9 Andrei Izrantcev
1 (0/1) 8 (3/5)
38%
330
Show more
9 Radostin Gerchev
1 (0/1) 8 (3/5)
38%
330
9 Dani Chavanski
2 (1/1) 17 (8/9)
47%
330
9 Yordan Kirkov
1 (0/1) 8 (3/5)
38%
330
9 Georgi Petrov
1 (0/1) 8 (3/5)
38%
330
9 Stanislav Milev
1 (0/1) 8 (3/5)
38%
330
9 Valentin Ivanov
1 (0/1) 8 (3/5)
38%
330
9 Antonio Nikolov
1 (0/1) 7 (2/5)
29%
330
17 Ivan Mihov
1 (0/1) 9 (4/5)
44%
300
17 Nikola Kalaydzhiev
1 (0/1) 5 (0/5)
0%
300
Starts Oct 19, 2021, 7:00 PM (local time)
Format Single elimination (18 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Rankings Billiard Lions
Organizer The Academy-Dianabad
Contact Georgi Georgiev and Stanislav Milev (slavi_milev2000@abv.bg, 0884882514)
More info
Информация за веригата турнир Billiard Lions:
1. Кой може да участва?
2. Основни цели на турнира
3. Награди
4. Основни правила за всеки кръг
5. Картотека Академята 2021
6. Такси за участие
7. Ранглиста, квалификации и плейоф
1. Кой може да участва?
В турнира ще участват доказано напреднали състезатели с ранг Б.
Редовно участващи състезатели в турнири, играчи с добра позиционна игра и реализирали предни позиции в предходни участия.
*Всички рангове ще бъдат определяни от съдийска комисия назначена от организатора на турнира, с доказан опит и знания в областта.
Във всеки кръг могат да бъдат допуснати и състезатели от по-ниски рангове, които желаят да повишат нивото си на игра.
2. Основни цели на турнира
Да повиши нивото на игра на напредналите състезателите, чрез повече двубои при равен старт и висок рейс. Да ги превърне в професионалисти.
3. Награди
Победителят във финалния плейоф печели 5 звезден уикенд за двама + 1 месечна безплатна програма с треньор.
*Отделните кръгове нямат награден фонд

4. Основни правила за всеки кръг
Всеки вторник
Начало: 19:00 часа
Директна Елиминация
Дисциплини: Редуват се 8-ма, 9-та и 10-та топка
Рейс: до 8 спечелени игри, финал до 9
Дрескод: свободно облекло

5. Картотека Академята 2021
Картотеката Академията 2021 се заплаща еднократно преди началото на сезона.
До 10.09.2021 г. – 5 лв.
От 10.09. 2021 г. до 10.10.2021 г. – 10 лв.
Тя дава възможност за участие във всички ранглисти, плейофи
и дава намаление от всички турнири.
Всеки картотекиран след дата 10.10.2021 не взима точки от предходните турнири, които е участвал.

6. Такса за участие
Таксата за участие на всеки турнир и квалификациите
картотекирани – 10 лв.
некартотекирани – 12 лв.
7. Ранглиста, квалификации и плейоф
Всеки играч получава точки за ранглиста, която ще определи финалния плейоф.
1-вият в класирането ще играе директно на финал
2-рият в класирането ще играе полуфинал
3-тият в класирането ще играе четвърфинал срещу победителят от квалификациите

Турнирната ранглиста се сформира от 10-те най-добри турнира на всеки състезател.
В квалификациите могат да играя състезатели, които са участвали на минимум 7 турнира.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Bulgaria
Vasil Pezis
Walk Over
 
2   
Bulgaria
Dani Chavanski
Bulgaria
Ivan Mihov
Tue 19:17  Table 1
3   
Bulgaria
Yordan Kirkov
Walk Over
 
4   
Walk Over
Bulgaria
Ivan Velinov
 
5   
Bulgaria
Boyan Toshev
Walk Over
 
6   
Walk Over
Afghanistan
Radostin Gerchev
 
7   
Bulgaria
Georgi Chomovski
Walk Over
 
8   
Walk Over
Bulgaria
Stanislav Milev
 
9   
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
Walk Over
 
10   
Walk Over
Russia
Andrei Izrantcev
 
11   
Bulgaria
Antonio Nikolov
Walk Over
 
12   
Walk Over
Bulgaria
Borislav Bosev
 
13   
Bulgaria
Yoan Papazov
Walk Over
 
14   
Walk Over
Bulgaria
Valentin Ivanov
 
15   
Bulgaria
Boris Strizhlev
Bulgaria
Nikola Kalaydzhiev
Tue 19:17  Table 2
16   
Walk Over
Bulgaria
Georgi Petrov
 

Round 2

Race to 5
17   
Bulgaria
Vasil Pezis
Bulgaria
Dani Chavanski
Tue 21:21  Table 1
18   
Bulgaria
Yordan Kirkov
Bulgaria
Ivan Velinov
Tue 20:46  Table 3
19   
Bulgaria
Boyan Toshev
Afghanistan
Radostin Gerchev
Tue 19:14  Table 3
20   
Bulgaria
Georgi Chomovski
Bulgaria
Stanislav Milev
Tue 19:16  Table 5
21   
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
Russia
Andrei Izrantcev
Tue 19:20  Table 8
22   
Bulgaria
Antonio Nikolov
Bulgaria
Borislav Bosev
Tue 19:18  Table 7
23   
Bulgaria
Yoan Papazov
Bulgaria
Valentin Ivanov
Tue 20:10  Table 2
24   
Bulgaria
Boris Strizhlev
Bulgaria
Georgi Petrov
Tue 20:23  Table 7

Quarter final

Race to 5
25   
Bulgaria
Vasil Pezis
Bulgaria
Ivan Velinov
Tue 22:45  Table 1
26   
Bulgaria
Boyan Toshev
Bulgaria
Georgi Chomovski
Tue 21:26  Table 2
27   
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
Bulgaria
Borislav Bosev
Tue 21:02  Table 5
28   
Bulgaria
Yoan Papazov
Bulgaria
Boris Strizhlev
Tue 21:32  Table 3

Semi final

Race to 5
29   
Bulgaria
Vasil Pezis
Bulgaria
Georgi Chomovski
Tue 22:48  Table 2
30   
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
Bulgaria
Yoan Papazov
Tue 23:10  Table 3

Final

Race to 5
31   
Bulgaria
Vasil Pezis
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
Tue 23:48  Table 2

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants