Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 28, 2021

Billiard Lions - 3 кръг

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Vasil Pezis
5 (5/0) 33 (25/8)
76%
550
2 Georgi Petrov
4 (3/1) 28 (16/12)
57%
480
3 Yordan Kirkov
3 (2/1) 21 (11/10)
52%
420
3 Stanislav MILEV
3 (2/1) 24 (12/12)
50%
420
5 Radostin Gerchev
3 (2/1) 22 (13/9)
59%
370
5 Dinko Kotsev
3 (2/1) 21 (14/7)
67%
370
5 Dimityr Petrovski
3 (2/1) 22 (13/9)
59%
370
5 Georgi Chomovski
2 (1/1) 16 (8/8)
50%
370
9 Yoan Papazov
2 (1/1) 15 (8/7)
53%
330
Show more
9 Tsvetan Tsvetanov
2 (1/1) 16 (7/9)
44%
330
9 Ivan Velinov
1 (0/1) 6 (1/5)
17%
330
9 Павел Стойнов
2 (1/1) 12 (7/5)
58%
330
9 Valentin Ivanov
1 (0/1) 7 (2/5)
29%
330
9 Antonio Nikolov
2 (1/1) 15 (8/7)
53%
330
9 Ivaylo Gyokov
1 (0/1) 7 (2/5)
29%
330
9 Martin Savov2
1 (0/1) 7 (2/5)
29%
330
17 Dani Chavanski
1 (0/1) 7 (2/5)
29%
300
17 Ognyan Kolev
1 (0/1) 6 (1/5)
17%
300
17 Oleg Velinov
1 (0/1) 9 (4/5)
44%
300
17 Tsveti Minkova
1 (0/1) 5 (0/5)
0%
300
17 Nikola Kolev
1 (0/1) 7 (2/5)
29%
300
17 Viktor Ignatov
1 (0/1) 7 (2/5)
29%
300
17 Nikola Kalaydzhiev
1 (0/1) 6 (1/5)
17%
300
17 Alexander Parvanov
1 (0/1) 7 (2/5)
29%
300
Starts Sep 28, 2021, 7:00 PM (local time)
Format Single elimination (24 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Rankings Billiard Lions 2021
Organizer The Academy-Dianabad
Contact Georgi Georgiev and Stanislav MILEV (slavi_milev2000@abv.bg, 0884882514)
More info
Информация за веригата турнир Billiard Lions:
1. Кой може да участва?
2. Основни цели на турнира
3. Награди
4. Основни правила за всеки кръг
5. Картотека Академята 2021
6. Такси за участие
7. Ранглиста, квалификации и плейоф
1. Кой може да участва?
В турнира ще участват доказано напреднали състезатели с ранг Б.
Редовно участващи състезатели в турнири, играчи с добра позиционна игра и реализирали предни позиции в предходни участия.
*Всички рангове ще бъдат определяни от съдийска комисия назначена от организатора на турнира, с доказан опит и знания в областта.
Във всеки кръг могат да бъдат допуснати и състезатели от по-ниски рангове, които желаят да повишат нивото си на игра.
2. Основни цели на турнира
Да повиши нивото на игра на напредналите състезателите, чрез повече двубои при равен старт и висок рейс. Да ги превърне в професионалисти.
3. Награди
Победителят във финалния плейоф печели 5 звезден уикенд за двама + 1 месечна безплатна програма с треньор.
*Отделните кръгове нямат награден фонд

4. Основни правила за всеки кръг
Всеки вторник
Начало: 19:00 часа
Директна Елиминация
Дисциплини: Редуват се 8-ма, 9-та и 10-та топка
Рейс: до 8 спечелени игри, финал до 9
Дрескод: свободно облекло

5. Картотека Академята 2021
Картотеката Академията 2021 се заплаща еднократно преди началото на сезона.
До 10.09.2021 г. – 5 лв.
От 10.09. 2021 г. до 10.10.2021 г. – 10 лв.
Тя дава възможност за участие във всички ранглисти, плейофи
и дава намаление от всички турнири.
Всеки картотекиран след дата 10.10.2021 не взима точки от предходните турнири, които е участвал.

6. Такса за участие
Таксата за участие на всеки турнир и квалификациите
картотекирани – 10 лв.
некартотекирани – 12 лв.
7. Ранглиста, квалификации и плейоф
Всеки играч получава точки за ранглиста, която ще определи финалния плейоф.
1-вият в класирането ще играе директно на финал
2-рият в класирането ще играе полуфинал
3-тият в класирането ще играе четвърфинал срещу победителят от квалификациите

Турнирната ранглиста се сформира от 10-те най-добри турнира на всеки състезател.
В квалификациите могат да играя състезатели, които са участвали на минимум 7 турнира.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Bulgaria
Ivaylo Gyokov
Walk Over
 
2   
Bulgaria
Dimityr Petrovski
Bulgaria
Alexander Parvanov
Tue 19:01  Table 1
3   
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
Bulgaria
Oleg Velinov
Tue 19:02  Table 2
4   
Walk Over
Bulgaria
Yordan Kirkov
 
5   
Bulgaria
Valentin Ivanov
Walk Over
 
6   
Bulgaria
Viktor Ignatov
Bulgaria
Radostin Gerchev
Tue 19:02  Table 3
7   
Bulgaria
Ognyan Kolev
Bulgaria
Vasil Pezis
Tue 19:02  Table 4
8   
Walk Over
Bulgaria
Martin Savov2
 
9   
Bulgaria
Georgi Petrov
Walk Over
 
10   
Bulgaria
Павел Стойнов
Bulgaria
Tsveti Minkova
Tue 19:02  Table 5
11   
Bulgaria
Dani Chavanski
Bulgaria
Antonio Nikolov
Tue 19:02  Table 6
12   
Walk Over
Bulgaria
Georgi Chomovski
 
13   
Bulgaria
Stanislav Milev
Walk Over
 
14   
Bulgaria
Nikola Kolev
Bulgaria
Yoan Papazov
Tue 19:02  Table 8
15   
Bulgaria
Nikola Kalaydzhiev
Bulgaria
Dinko Kotsev
Tue 19:02  Table 9
16   
Walk Over
Bulgaria
Ivan Velinov
 

Round 2

Race to 5
17   
Bulgaria
Ivaylo Gyokov
Bulgaria
Dimityr Petrovski
Tue 20:32 
18   
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
Bulgaria
Yordan Kirkov
Tue 20:11  Table 2
19   
Bulgaria
Valentin Ivanov
Bulgaria
Radostin Gerchev
Tue 20:11  Table 3
20   
Bulgaria
Vasil Pezis
Bulgaria
Martin Savov2
Tue 19:42  Table 4
21   
Bulgaria
Georgi Petrov
Bulgaria
Павел Стойнов
Tue 20:00  Table 5
22   
Bulgaria
Antonio Nikolov
Bulgaria
Georgi Chomovski
Tue 20:10  Table 9
23   
Bulgaria
Stanislav Milev
Bulgaria
Yoan Papazov
Tue 20:11  Table 8
24   
Bulgaria
Dinko Kotsev
Bulgaria
Ivan Velinov
Tue 20:09  Table 6

Quarter final

Race to 5
25   
Bulgaria
Dimityr Petrovski
Bulgaria
Yordan Kirkov
Tue 21:47  Table 1
26   
Bulgaria
Radostin Gerchev
Bulgaria
Vasil Pezis
Tue 21:10  Table 3
27   
Bulgaria
Georgi Petrov
Bulgaria
Georgi Chomovski
Tue 22:11  Table 8
28   
Bulgaria
Stanislav Milev
Bulgaria
Dinko Kotsev
Tue 21:48  Table 2

Semi final

Race to 5
29   
Bulgaria
Yordan Kirkov
Bulgaria
Vasil Pezis
Tue 23:18  Table 1
30   
Bulgaria
Georgi Petrov
Bulgaria
Stanislav Milev
Wed 00:45  Table 2

Final

Race to 5
31   
Bulgaria
Vasil Pezis
Bulgaria
Georgi Petrov
Wed 00:46  Table 2

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants