Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

January 18, 2022

Billiard Lions - 2022 - 1 round

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Павел Стойнов
4 (4/0) 32 (24/8)
75%
550
2 Ivaylo Cherkezov
4 (3/1) 35 (19/16)
54%
480
3 Andrei Izrantcev
3 (2/1) 24 (13/11)
54%
420
3 Georgi Chomovski
3 (2/1) 24 (15/9)
63%
420
5 Yoan Papazov
2 (1/1) 21 (10/11)
48%
370
5 Georgi Petrov
2 (1/1) 20 (10/10)
50%
370
5 Nikola Kolev
2 (1/1) 15 (6/9)
40%
370
5 Antonio Nikolov
2 (1/1) 19 (9/10)
47%
370
9 Radostin Gerchev
1 (0/1) 9 (3/6)
33%
330
Show more
9 Dinko Kotsev
2 (1/1) 22 (11/11)
50%
330
9 Yordan Kirkov
1 (0/1) 9 (3/6)
33%
330
9 Yavor Nedelchev
1 (0/1) 7 (1/6)
14%
330
9 Stanislav MILEV
1 (0/1) 9 (3/6)
33%
330
9 Valentin Ivanov
1 (0/1) 10 (4/6)
40%
330
9 Radoslav Bogdanov
1 (0/1) 10 (4/6)
40%
330
9 Darin Dimov
1 (0/1) 9 (3/6)
33%
330
17 Nikola Kalaydzhiev
1 (0/1) 11 (5/6)
45%
300
Starts Jan 18, 2022, 7:00 PM (local time)
Format Single elimination (17 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Rankings Billiard Lions - 2022
Organizer The Academy-Dianabad
Contact Georgi Georgiev and Stanislav MILEV (slavi_milev2000@abv.bg, 0884882514)
More info
1. Турнирни дати
2. Кой може да участва
3. Награди
4. Основни правила за всеки кръг
5. Картотека
6. Такси за участие
7. Ранглиста, квалификации и плейоф
1️⃣ Турнирни дати
Турнирни дати
18.01 – 9 топка
01.02 - 10 топка
15.02 – 8 топка
22.02 – 9 топка
8.03 – 10 топка
15.03 – 8 топка
29.03 – 9 топка
5.04 – 10 топка
19.04 – 8 топка
26.04 – 9топка
10.05 – 10 топка
17.05 – 8 топка
31.05 – 9 топка
7.06 квалификация
21.06 финал
В ранглистата се включват 10-те най-добри класирания на всеки състезател.
За да се участва в квалификацията са необходими минимум 8 участия в турнирите.
2️⃣ Кой може да участва?
В турнира ще участват доказано напреднали състезатели с ранг B.
Редовно участващи състезатели в турнири, играчи с добра позиционна игра и реализирали предни позиции в предходни участия.
*Всички рангове ще бъдат определяни от съдийска комисия назначена от организатора на турнира, с доказан опит и знания в областта.
Във всеки кръг могат да бъдат допуснати и състезатели от по-ниски рангове, които желаят да повишат нивото си на игра. Ще бъде даден минимален хендикап на по-ниско рангуваните.
3️⃣ Награди
Награди получават само финалистите в плейофа:
🏆 Победителят във финалния плейоф печели 5 звезден уикенд за двама.
*Отделните кръгове нямат награден фонд
4️⃣ Основни правила за всеки кръг
Начало: 19:00 часа, датите са обявени по-горе в текста
Директна Елиминация
Рейс: до 5 спечелени игри
Дрескод: свободно облекло
5️⃣ Картотека
Картотеката се заплаща еднократно преди началото на сезона – 5 лв. Тя дава възможност за участие във всички ранглисти, плейофи
и дава намаление от всички турнири.
6️⃣ Такси за участие
Таксата за участие на всеки турнир и квалификациите
картотекирани - 10 лв.; некартотекирани – 15 лв.
7️⃣ Ранглиста, квалификации и плейоф
Всеки играч получава точки за ранглиста, която ще определи финалния плейоф.
1-вият в класирането ще играе директно на финал
2-рият в класирането ще играе полуфинал
3-тият в класирането ще играе четвърфинал срещу победителят от квалификациите
⚠️ За да се участва в квалификацията са необходими минимум 8 участия в турнирите.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Bulgaria
Yoan Papazov
Walk Over
 
2   
Bulgaria
Dinko Kotsev
Bulgaria
Nikola Kalaydzhiev
Tue 19:08  Table 1
3   
Bulgaria
Ivaylo Cherkezov
Walk Over
 
4   
Walk Over
Bulgaria
Stanislav Milev
 
5   
Bulgaria
Georgi Chomovski
Walk Over
 
6   
Walk Over
Bulgaria
Darin Dimov
 
7   
Bulgaria
Nikola Kolev
Walk Over
 
8   
Walk Over
Bulgaria
Yordan Kirkov
 
9   
Bulgaria
Georgi Petrov
Walk Over
 
10   
Walk Over
Bulgaria
Valentin Ivanov
 
11   
Bulgaria
Yavor Nedelchev
Walk Over
 
12   
Walk Over
Russia
Andrei Izrantcev
 
13   
Bulgaria
Radostin Gerchev
Walk Over
 
14   
Walk Over
Bulgaria
Павел Стойнов
 
15   
Bulgaria
Antonio Nikolov
Walk Over
 
16   
Walk Over
Bulgaria
Radoslav Bogdanov
 

Round 2

Race to 6
17   
Bulgaria
Yoan Papazov
Bulgaria
Dinko Kotsev
Tue 20:23  Table 1
18   
Bulgaria
Ivaylo Cherkezov
Bulgaria
Stanislav Milev
Tue 19:08  Table 7
19   
Bulgaria
Georgi Chomovski
R1
Bulgaria
Darin Dimov
Tue 19:06  Table 2
20   
Bulgaria
Nikola Kolev
Bulgaria
Yordan Kirkov
Tue 19:08  Table 4
21   
Bulgaria
Georgi Petrov
Bulgaria
Valentin Ivanov
Tue 19:54  Table 3
22   
Bulgaria
Yavor Nedelchev
Russia
Andrei Izrantcev
Tue 19:07  Table 3
23   
Bulgaria
Radostin Gerchev
Bulgaria
Павел Стойнов
Tue 20:03  Table 2
24   
Bulgaria
Antonio Nikolov
Bulgaria
Radoslav Bogdanov
Tue 20:09  Table 4

Quarter final

Race to 6
25   
Bulgaria
Yoan Papazov
Bulgaria
Ivaylo Cherkezov
Tue 21:18  Table 2
26   
Bulgaria
Georgi Chomovski
Bulgaria
Nikola Kolev
Tue 20:27  Table 7
27   
Bulgaria
Georgi Petrov
Russia
Andrei Izrantcev
Tue 20:51  Table 3
28   
Bulgaria
Павел Стойнов
Bulgaria
Antonio Nikolov
Tue 21:12  Table 4

Semi final

Race to 6
29   
Bulgaria
Ivaylo Cherkezov
Bulgaria
Georgi Chomovski
Tue 22:19  Table 2
30   
Russia
Andrei Izrantcev
Bulgaria
Павел Стойнов
Tue 22:09  Table 4

Final

Race to 6
31   
Bulgaria
Ivaylo Cherkezov
Bulgaria
Павел Стойнов
Tue 23:41  Table 2

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants