Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 12 - September 19, 2020

Billia's Rethymno - Snooker Tournament

Snooker

Add players

Please wait...
Entry deadline Sep 12, 2020, 7:00 PM (local time)
Starts Sep 12, 2020, 1:00 PM (local time)
Format Double elimination (25 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Organizer Panagiotis Polioudakis
Contact Παναγιώτης Πολιουδάκης "Billia's" (sinedd1195@hotmail.com, 6972376912), Δημήτρης Πολιουδάκης "Billia's" (Penmaria9@gmail.com), Ιωάννα Ντεμίρη and Βασιλης Πολιουδακης
More info
🔴Το τουρνουά θα πραγματοποιηθεί σε τραπέζι Chinese Pool (9ft) τελευταίας γενιάς μπιλιάρδο Sivissidis Billiards.

🔴Δηλώσεις συμμετοχών έως το απόγευμα του Σαββατου 12 Σεπτεμβρίου έως τις 19:00

🔴Η κλήρωση θα γίνει μέσω του Cuescore Pro στη γιγαντοοθόνη του Billia's αμέσως μετά

🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️

💠Όσοι απο τους παίκτες που έχουν δηλώσει συμμετοχή παρευρίσκονται στο χώρο του Billia's την ώρα της κλήρωσης θα μπουν στο διαγωνισμό για τέσσερα μεγάλα δώρα που θα κληρωθούν απο το Billia's μετά απο τη κλήρωση τού τουρνουά

🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️

🔴Το τουρνουά αφορά τους παίκτες της πόλης του Ρεθύμνου

🔴Οι αγώνες θα καθορίζονται μέσα στην βδομάδα σε συνεννόηση των παικτών και των διοργανωτών οποιαδήποτε ώρα τους βολεύει μέσα στην ημέρα

🔴Συμετοχη 10 € για όλους

🔴Πυραμίδα διπλής ήττας

🔴Το τραπέζι πληρώνει ο χαμένος με χρέωση 6€ η ώρα

🔴Σπάσιμο εναλλάξ

🔴Τα παιχνίδια της πυραμίδας θα παιχτούν στα 3 frames (κερδίζει δηλαδή όποιος πάρει πρώτος 2 frames)

🔴Οι αγώνες των ημιτελικών θα παιχτούν στα 7 frames (κερδίζει δηλαδή όποιος πάρει πρώτος 4 frames)

🔴Ο τελικός θα παιχτεί στα 9 frames (κερδίζει δηλαδή όποιος πάρει πρώτος 5 frames)

🔴Το Billia's προσφέρει 150 € Bonus στα έπαθλα

🏆Κύπελλο στο Μεγάλο νικητή και μετάλλια στους άλλους τρείς φιναλίστ

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1   
Greece
Βαγγέλης Στεργίου
Walk Over
 
2   
Greece
Nikos Anomerianos
Greece
Γιωργος Προβιας
Sat 19:34 
3   
Greece
Manos Menioudakis
Greece
Μάνος Μαρκουλάκης
Sun 18:46 
4   
Greece
Vaso Psaroudaki
Greece
Σωτήρης Αραπάκης
Sun 21:25 
5   
Greece
Sifis Mamalakis
Walk Over
 
6   
Greece
Giorgos Vogiatzakis
Greece
Nikos Kalitsounakis
Sat 21:40 
7   
Greece
Γιάννης Γερανιωτάκης
Greece
Μανώλης Παναγιωτόπουλος
Sun 17:14 
8   
Walk Over
Greece
Dimitris Bonatakis
 
9   
Greece
Orestis Patas
Walk Over
 
10   
Greece
λευτερης μακρυδακης
Greece
Alexandros Arapakis
Mon 20:49 
11   
Cuba
Βασιλης Πολιουδακης
Greece
Στέργιος Καραΐσκος
Mon 21:29 
12   
Walk Over
Greece
Παναγιώτης Πολιουδάκης "Billia's"
 
13   
Greece
Manolis Gerarchakis
Walk Over
 
14   
Greece
Nikos Bernidakis
Greece
Manolis Metaxakis
Mon 19:51 
15   
Cyprus
Evros Aristeidou
Greece
Μανώλης Καλοειδας Cretan Secrets
Sat 18:38 
16   
Walk Over
Greece
Ilias Pisanos
 

Winner round 1

Race to 3
17   
Greece
Βαγγέλης Στεργίου
Greece
Nikos Anomerianos
Thu 17:45 
18   
Greece
Manos Menioudakis
Greece
Σωτήρης Αραπάκης
Tue 17:40 
19   
Greece
Sifis Mamalakis
Greece
Nikos Kalitsounakis
Sun 19:47 
20   
Greece
Μανώλης Παναγιωτόπουλος
Greece
Dimitris Bonatakis
Mon 16:57 
21   
Greece
Orestis Patas
Greece
λευτερης μακρυδακης
Tue 19:32 
22   
Greece
Στέργιος Καραΐσκος
Greece
Παναγιώτης Πολιουδάκης "Billia's"
Wed 21:34 
23   
Greece
Manolis Gerarchakis
Greece
Nikos Bernidakis
Thu 20:04 
24   
Cyprus
Evros Aristeidou
Greece
Ilias Pisanos
Sun 11:09 

Loser round 1

Race to 3
25   
Walk Over
Greece
Γιωργος Προβιας
 
26   
Greece
Μάνος Μαρκουλάκης
Greece
Vaso Psaroudaki
Thu 18:06 
27   
Walk Over
Greece
Giorgos Vogiatzakis
 
28   
Greece
Γιάννης Γερανιωτάκης
Walk Over
 
29   
Walk Over
Greece
Alexandros Arapakis
 
30   
Cuba
Βασιλης Πολιουδακης
Walk Over
 
31   
Walk Over
Greece
Manolis Metaxakis
 
32   
Greece
Μανώλης Καλοειδας Cretan Secrets
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 3
33   
Greece
Γιωργος Προβιας
Cyprus
Evros Aristeidou
Fri 18:25 
34   
Greece
Vaso Psaroudaki
Greece
Manolis Gerarchakis
 
35   
Greece
Giorgos Vogiatzakis
Greece
Παναγιώτης Πολιουδάκης "Billia's"
 
36   
Greece
Γιάννης Γερανιωτάκης
Greece
λευτερης μακρυδακης
Fri 21:35 
37   
Greece
Alexandros Arapakis
Greece
Dimitris Bonatakis
Fri 20:17 
38   
Cuba
Βασιλης Πολιουδακης
Greece
Nikos Kalitsounakis
Tue 12:56 
39   
Greece
Manolis Metaxakis
Greece
Σωτήρης Αραπάκης
Sat 19:00 
40   
Greece
Μανώλης Καλοειδας Cretan Secrets
Greece
Βαγγέλης Στεργίου
 

Winner round 2

Race to 3
41   
Greece
Nikos Anomerianos
Greece
Manos Menioudakis
 
42   
Greece
Sifis Mamalakis
Greece
Μανώλης Παναγιωτόπουλος
Wed 15:26 
43   
Greece
Orestis Patas
Greece
Στέργιος Καραΐσκος
Fri 19:30 
44   
Greece
Nikos Bernidakis
Greece
Ilias Pisanos
 

Loser round 3

Race to 3
45   
Greece
Γιωργος Προβιας
Winner of match 34
 
46   
Winner of match 35
Greece
Γιάννης Γερανιωτάκης
 
47   
Greece
Alexandros Arapakis
Greece
Nikos Kalitsounakis
 
48   
Winner of match 39
Winner of match 40
 

Loser round 4

Race to 3
49   
Winner of match 45
Greece
Μανώλης Παναγιωτόπουλος
 
50   
Winner of match 46
Loser of match 41
 
51   
Winner of match 47
Loser of match 44
 
52   
Winner of match 48
Greece
Orestis Patas
 

Winner round 3

Race to 3
53   
Winner of match 41
Greece
Sifis Mamalakis
 
54   
Greece
Στέργιος Καραΐσκος
Winner of match 44
 

Loser round 5

Race to 3
55   
Winner of match 49
Winner of match 50
 
56   
Winner of match 51
Winner of match 52
 

Loser round 6

Race to 3
57   
Winner of match 55
Loser of match 54
 
58   
Winner of match 56
Loser of match 53
 

Winners qualification

Race to 7
59   
Winner of match 53
Winner of match 54
 

Loser round 7

Race to 3
60   
Winner of match 57
Winner of match 58
 

Losers qualification

Race to 7
61   
Winner of match 60
Loser of match 59
 

Final

Race to 9
62   
Winner of match 59
Winner of match 61
 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment