Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

January 15 - January 16, 2020

Billia's Rethymno - 9-Ball Open C' Division

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Giorgos Vogiatzakis
4 (4/0) 49 (28/21)
57%
500
2 Giannhs Giannopoulos
5 (4/1) 54 (34/20)
63%
440
3 Γιάννης Γερανιωτάκης
4 (3/1) 40 (27/13)
68%
400
3 Mixalis Samolis
4 (3/1) 46 (26/20)
57%
400
5 Γεωργιος Μοτακης
2 (1/1) 25 (12/13)
48%
370
5 λευτερης μακρυδακης
3 (2/1) 35 (19/16)
54%
370
5 Evros Aristeidou
3 (2/1) 37 (20/17)
54%
370
5 Βασιλης Πολιουδακης
2 (1/1) 21 (8/13)
38%
370
9 Orestis Patas
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
350
Show more
9 Kyriakos Xalvatzakis
2 (1/1) 22 (13/9)
59%
350
9 Nikos Bernidakis
1 (0/1) 8 (1/7)
13%
350
9 Μανώλης Καλοειδας Cretan Secrets
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
350
9 Vaso Psaroudaki
2 (1/1) 23 (12/11)
52%
350
9 Κώστας Συμεωνίδης
1 (0/1) 9 (2/7)
22%
350
9 Μανώλης Παττακός
2 (1/1) 19 (11/8)
58%
350
9 Λευτέρης Στελιουδάκης
2 (1/1) 26 (13/13)
50%
350
17 Παναγιώτης Πολιουδάκης "Billia's"
1 (0/1) 9 (2/7)
22%
300
17 Nikos Kalitsounakis
1 (0/1) 9 (2/7)
22%
300
17 Sifis Mamalakis
1 (0/1) 8 (1/7)
13%
300
17 Manolis Gerarchakis
1 (0/1) 13 (6/7)
46%
300
17 Andreas Drandakis
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
300
17 Manolis Vourvaxakhs
1 (0/1) 8 (1/7)
13%
300
17 Μανος Καντηλακης
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
300
17 Στέλιος Σχοινάκης
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
300
17 Γεωργία Μιχελάκη
1 (0/1) 10 (3/7)
30%
300
Entry deadline Jan 14, 2020, 9:00 PM (local time)
Starts Jan 15, 2020, 6:00 PM (local time)
Format Single elimination (25 Participants)
Race to 7
Handicap No handicap
Organizer Panagiotis Polioudakis
Contact Παναγιώτης Πολιουδάκης "Billia's" (sinedd1195@hotmail.com, 6972376912) and Δημήτρης Πολιουδάκης "Billia's" (Penmaria9@gmail.com)
More info
□ Η διοργάνωση αφορά όλους τούς αθλητές Γ' κατηγορίας και κατω απο ολη τη Κρήτη

□ Συμμετοχές ανα κατηγορία
Γ' κατηγορία: 15 €
Δ' κατηγορία: 10 €
Ε' & Στ' κατηγορία: 5 €

□ Το τραπέζι πληρώνει ο χαμένος με χρέωση 6 ευρώ η ώρα

□ Σπάει ο νικητής ( winner break )

□ Η κλήρωση θα γίνει Τρίτη 14/01 στις 21:00

□ Σε περίπτωση που οι συμμετοχές είναι πανω απο 20 (είκοσι) την Τρίτη 14/01 το τουρνουά θα ξεκινήσει τη Τετάρτη και θα τελειώσει τη Πέμπτη 16/01

🏆Πρώτο βραβείο: 125 €
🥈Δεύτερο βραβείο: 65 €
🥉Τρίτο βραβείο: 15 € & 15 €

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Greece
Giorgos Vogiatzakis
Walk Over
 
2   
Greece
Μανώλης Παττακός
Manolis Vourvaxakhs
Wed 18:00  Table 3
3   
Greece
Στέλιος Σχοινάκης
Greece
Vaso Psaroudaki
Wed 18:18  Table 3
4   
Greece
Μανος Καντηλακης
Greece
λευτερης μακρυδακης
Wed 18:07  Table 5
5   
Greece
Κώστας Συμεωνίδης
Walk Over
 
6   
Greece
Γεωργία Μιχελάκη
Greece
Γιάννης Γερανιωτάκης
Wed 16:51  Table 3
7   
Greece
Παναγιώτης Πολιουδάκης "Billia's"
Greece
Kyriakos Xalvatzakis
Thu 16:55  Table 3
8   
Walk Over
Cuba
Βασιλης Πολιουδακης
 
9   
Greece
Μανώλης Καλοειδας Cretan Secrets
Walk Over
 
10   
Cyprus
Evros Aristeidou
Greece
Andreas Drandakis
Wed 16:51  Table 4
11   
Greece
Sifis Mamalakis
Greece
Giannhs Giannopoulos
Thu 16:55  Table 4
12   
Walk Over
Greece
Nikos Bernidakis
 
13   
Γεωργιος Μοτακης
Walk Over
 
14   
Greece
Manolis Gerarchakis
Greece
Λευτέρης Στελιουδάκης
Wed 16:51  Table 5
15   
Greece
Nikos Kalitsounakis
Greece
Mixalis Samolis
Thu 19:03  Table 5
16   
Walk Over
Greece
Orestis Patas
 

Round 2

Race to 7
17   
Greece
Giorgos Vogiatzakis
Greece
Μανώλης Παττακός
Wed 19:21  Table 4
18   
Greece
Vaso Psaroudaki
Greece
λευτερης μακρυδακης
Wed 19:51  Table 3
19   
Greece
Κώστας Συμεωνίδης
Greece
Γιάννης Γερανιωτάκης
Wed 18:21  Table 4
20   
Greece
Kyriakos Xalvatzakis
Cuba
Βασιλης Πολιουδακης
Thu 18:19  Table 3
21   
Greece
Μανώλης Καλοειδας Cretan Secrets
Cyprus
Evros Aristeidou
Wed 19:54  Table 5
22   
Greece
Giannhs Giannopoulos
Greece
Nikos Bernidakis
Thu 18:11  Table 4
23   
Γεωργιος Μοτακης
Greece
Λευτέρης Στελιουδάκης
Wed 19:20  Table 2
24   
Greece
Mixalis Samolis
Greece
Orestis Patas
Thu 20:26  Table 5

Quarter final

Race to 7
25   
Greece
Giorgos Vogiatzakis
Greece
λευτερης μακρυδακης
Thu 17:53  Table 5
26   
Greece
Γιάννης Γερανιωτάκης
Cuba
Βασιλης Πολιουδακης
Thu 19:49  Table 3
27   
Cyprus
Evros Aristeidou
Greece
Giannhs Giannopoulos
Thu 19:14  Table 4
28   
Γεωργιος Μοτακης
Greece
Mixalis Samolis
Thu 21:43  Table 5

Semi final

Race to 7
29   
Greece
Giorgos Vogiatzakis
Greece
Γιάννης Γερανιωτάκης
Thu 21:45  Table 4
30   
Greece
Giannhs Giannopoulos
Greece
Mixalis Samolis
Thu 23:16  Table 5

Final

Race to 7
31   
Greece
Giorgos Vogiatzakis
Greece
Giannhs Giannopoulos
Fri 00:43  Table 4

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment