Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

May 28, 2022

BULGARIA OPEN - Аматьори Поток C

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Starts May 28, 2022, 10:00 AM (local time)
Format Double to Single elimination (13 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Organizer The Academy-Dianabad
Contact Georgi Georgiev , Lyudmil Luchezarov Georgiev and Stanislav MILEV (slavi_milev2000@abv.bg, 0884882514)

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Bulgaria
Svetoslav Hristov
Walk Over
 
2   
Bulgaria
Nikola Kolev
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
Sat 12:33  Table 3
3   
Bulgaria
Dimitar Koichev
Bulgaria
Ralitsa Karaminkova
Sat 12:31  Table 4
4   
Bulgaria
Patar Gramchev
Bulgaria
Ivan Tanev
Sat 11:49  Table 5
5   
Bulgaria
Iliyan Kiryakov
Walk Over
 
6   
North Macedonia
Pavel Stojcevski
North Macedonia
Damyan Mladenovski
Sat 12:00  Table 6
7   
Bulgaria
Konstantin Grigorov
Bulgaria
Martina Draganova
Sat 12:28  Table 7
8   
Walk Over
Bulgaria
Dani Chavanski
 

Winner round 1

Race to 6
9   
Bulgaria
Svetoslav Hristov
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
Sat 15:45  Table 3
10   
Bulgaria
Dimitar Koichev
Bulgaria
Ivan Tanev
Sat 15:00  Table 4
11   
Bulgaria
Iliyan Kiryakov
North Macedonia
Damyan Mladenovski
Sat 15:12  Table 5
12   
Bulgaria
Konstantin Grigorov
Bulgaria
Dani Chavanski
Sat 15:23  Table 6

Loser round 1

Race to 6
13   
Walk Over
Bulgaria
Nikola Kolev
 
14   
Bulgaria
Ralitsa Karaminkova
Bulgaria
Patar Gramchev
Sat 17:06  Table 5
15   
Walk Over
North Macedonia
Pavel Stojcevski
 
16   
Bulgaria
Martina Draganova
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 6
17   
Bulgaria
Nikola Kolev
Bulgaria
Konstantin Grigorov
Sat 18:00  Table 4
18   
Bulgaria
Ralitsa Karaminkova
North Macedonia
Damyan Mladenovski
Sat 18:28  Table 8
19   
North Macedonia
Pavel Stojcevski
Bulgaria
Ivan Tanev
Sun 08:54  Table 3
20   
Bulgaria
Martina Draganova
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
Sun 08:55  Table 4

Winners qualification

Race to 6
21   
Bulgaria
Svetoslav Hristov
Bulgaria
Dimitar Koichev
Sun 10:58  Table 8
22   
Bulgaria
Iliyan Kiryakov
Bulgaria
Dani Chavanski
Sun 11:10  Table 2

Loser round 3

Race to 6
23   
Bulgaria
Nikola Kolev
Bulgaria
Ralitsa Karaminkova
Sun 12:42  Table 5
24   
Bulgaria
Ivan Tanev
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
Sun 12:56  Table 6

Losers qualification

Race to 6
25   
Bulgaria
Nikola Kolev
Bulgaria
Dimitar Koichev
Sun 14:11  Table 5
26   
Bulgaria
Ivan Tanev
Bulgaria
Dani Chavanski
Sun 14:01  Table 6

Semi final

Race to 6
27   
Bulgaria
Svetoslav Hristov
Drawn from match: 25-26
 
28   
Bulgaria
Iliyan Kiryakov
Drawn from match: 25-26
 

Final

Race to 6
29   
Winner of match 27
Winner of match 28
 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants