Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 23, 2022

BILLIARD LIONS: SOFIA AMATEUR LEAGUE - ROUND 9

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Ivan Mihov
4 (4/0) 34 (20/14)
59%
550
2 Stanislav MILEV
4 (3/1) 33 (19/14)
58%
480
3 Georgi Petrov
3 (2/1) 24 (13/11)
54%
420
3 Georgi Chomovski
3 (2/1) 22 (13/9)
59%
420
5 Nik Stam
2 (1/1) 17 (8/9)
47%
370
5 Radostin Gerchev
2 (1/1) 14 (7/7)
50%
370
5 Tsvetomir Grigorov
2 (1/1) 16 (8/8)
50%
370
5 Radoslav Bogdanov
2 (1/1) 14 (6/8)
43%
370
9 Ivo Vasilev
1 (0/1) 7 (2/5)
29%
330
Show more
9 Yumer Rashidov
1 (0/1) 8 (3/5)
38%
330
9 Georgi Panov
2 (1/1) 16 (8/8)
50%
330
9 Ivaylo Cherkezov
1 (0/1) 8 (3/5)
38%
330
9 Ognyan Kolev
1 (0/1) 9 (4/5)
44%
330
9 Zdravko Georgiev
1 (0/1) 9 (4/5)
44%
330
9 Antonio Nikolov
1 (0/1) 9 (4/5)
44%
330
9 Kalin Deliiski
1 (0/1) 8 (3/5)
38%
330
17 Alexander Parvanov
1 (0/1) 8 (3/5)
38%
300
Starts Nov 23, 2022, 7:00 PM (local time)
Format Single elimination (17 Participants)
Race to 5
Handicap With handicap
Rankings BILLIARD LIONS: SOFIA AMATEUR LEAGUE 2022
Organizer The Academy-Dianabad
Contact Yavor Nedelchev
More info
Спортен клуб “Академията” Дианабад приветства всички ентусиасти по билярд на регулярните ни седмични турнири Billiard Lions - Лигата на Аматьорите 💪
Описание на турнира:
🎱 DRESS CODE: няма
🎱 Турнирът се провежда всяка сряда от 19:00 ч. и се играе на 4 маси, до 16 участници. Състезанието се провежда в рамките на деня. При участие между 16 и 24 човека – полуфиналите и финалът се играят в четвъртък от 19:00 ч., а над 24 човека – четвъртфиналите, полуфиналите и финалът се играят в четвъртък от 19:00 ч.
🏆 Фиксиран Награден Фонд
*Наградният фонд не зависи от броя регистрирани участници:
🏆 1-во място: 80 лв.
🏆 2-ро място: 40 лв.
🏆 2*3-то място: 20 лв.
🎱 Дисциплини на ротационен принцип:
8-ма топка; рейс до 5
9-та топка; 9-ка на точката с правило за 3-те топки; рейс до 5
10-та топка; рейс до 5
🎱 Хендикап система (играчът започва срещата си с брой игри, съответстващ на неговия ранг):
• Ранг С – 0 игри
• Ранг D – 1 игра
• Ранг Е – 2 игри
• Ранг F – 2 игри
*Примери:
Ранг C срещу Ранг Е започват срещата при резултат 0-2 в полза на Ранг Е;
🎱 Записване - предварително онлайн в схемата на Cue Score или на място половин час преди турнира.
🎱 Входна такса - 15 лв.
🎱 Регламент:
Директна елиминация, разменен брейк; жребий на случаен принцип.
🎱 Организационни и дисциплинарни изисквания към играчите
Всеки играч е длъжен да провери резултатите от жребия и да се запознае от колко часа са мачовете му – след 10 минути закъснение се губи една игра, а след 20 минути - целият мач. Всички мачове ще се играят според изтегления жребий и установен график, като изключения от това или размествания могат да бъдат правени само по преценка на турнирния директор (например, ако някои мачове са изиграни по-бързо и двамата участници, предвидени за следващия мач по график, са съгласни да започнат по-рано, то ще имат тази възможност, но само при положение, че и двамата могат и са съгласни).
Всеки играч има право на един таймаут от 5 минути на мач, за който е длъжен да уведоми турнирния директор, като при просрочване на това време или своеволно взимане на допълнителен таймаут, играчът ще загуби една игра след 5 минути просрочване, а при второ и повторни нарушения директно губи мача.
Играчите са длъжни да заплатят участието си в турнира, както е регламентирано, като имат предвид, че записвайки се, те си гарантират място в турнира и са включени в жребия, а при неспазване на това условие или неявяване - таксата ще им бъде потърсена преди да могат да се запишат на следващ турнир.
Играчите се задължават, по време на турнира и на територията на клуба, да се състезават и да наблюдават събитието с уважение към останалите участници, персонала и гостите на клуба, като контролират действията и думите си, така че да не пречат на своите опоненти преди и по време на игра, както и на състезаващите се на околните маси.
Всички възникнали спорове, проблеми и казуси могат да бъдат отнесени към турнирния директор, който има правото да се консултира с организаторите на турнира, но неговото решение е финално и окончателно. Със записването си за турнира всеки играч автоматично и по подразбиране се съгласява с всички правила и условия, описани по-горе.
За допълнителна информация и въпроси може да се свържете с нас на 0884882514.
Очакваме Ви! 🙂

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Bulgaria
Radoslav Bogdanov
Walk Over
 
2   
Bulgaria
Alexander Parvanov
C
Bulgaria
Georgi Panov
C
Wed 19:02  Table 3
3   
Bulgaria
Yumer Rashidov
Walk Over
 
4   
Walk Over
Bulgaria
Georgi Chomovski
 
5   
Bulgaria
Antonio Nikolov
Walk Over
 
6   
Walk Over
Bulgaria
Stanislav MILEV
 
7   
Bulgaria
Ivo Vasilev
Walk Over
 
8   
Walk Over
Bulgaria
Radostin Gerchev
 
9   
Bulgaria
Zdravko Georgiev
Walk Over
 
10   
Walk Over
Bulgaria
Nik Stam
 
11   
Bulgaria
Ognyan Kolev
Walk Over
 
12   
Walk Over
Bulgaria
Ivan Mihov
 
13   
Bulgaria
Georgi Petrov
Walk Over
 
14   
Walk Over
Bulgaria
Kalin Deliiski
 
15   
Bulgaria
Ivaylo Cherkezov
Walk Over
 
16   
Walk Over
Bulgaria
Tsvetomir Grigorov
 

Round 2

Race to 5
17   
Bulgaria
Radoslav Bogdanov
D
Bulgaria
Georgi Panov
C
Wed 20:39  Table 3
18   
Bulgaria
Yumer Rashidov
C
Bulgaria
Georgi Chomovski
C
Wed 19:02  Table 2
19   
Bulgaria
Antonio Nikolov
C
Bulgaria
Stanislav MILEV
C
Wed 19:03  Table 4
20   
Bulgaria
Ivo Vasilev
C
Bulgaria
Radostin Gerchev
C
Wed 19:03  Table 5
21   
Bulgaria
Zdravko Georgiev
C
Bulgaria
Nik Stam
C
Wed 19:55  Table 2
22   
Bulgaria
Ognyan Kolev
D
Bulgaria
Ivan Mihov
C
Wed 20:06  Table 5
23   
Bulgaria
Georgi Petrov
C
Bulgaria
Kalin Deliiski
E
Wed 20:28  Table 4
24   
Bulgaria
Ivaylo Cherkezov
C
Bulgaria
Tsvetomir Grigorov
D
Wed 21:15  Table 2

Quarter final

Race to 5
25   
Bulgaria
Radoslav Bogdanov
D
Bulgaria
Georgi Chomovski
C
Wed 21:31  Table 3
26   
Bulgaria
Stanislav MILEV
C
Bulgaria
Radostin Gerchev
C
Wed 21:28  Table 5
27   
Bulgaria
Nik Stam
C
Bulgaria
Ivan Mihov
C
Wed 21:33  Table 4
28   
Bulgaria
Georgi Petrov
C
Bulgaria
Tsvetomir Grigorov
D
Wed 22:15  Table 2

Semi final

Race to 5
29   
Bulgaria
Georgi Chomovski
C
Bulgaria
Stanislav MILEV
C
Wed 22:24  Table 3
30   
Bulgaria
Ivan Mihov
C
Bulgaria
Georgi Petrov
C
Thu 20:02 

Final

Race to 5
31   
Bulgaria
Stanislav MILEV
C
Bulgaria
Ivan Mihov
C
Thu 22:03 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants