Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 2, 2022

BILLIARD LIONS: SOFIA AMATEUR LEAGUE - ROUND 6

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Aleksandar Kasabov
4 (4/0) 33 (20/13)
61%
550
2 Georgi Chomovski
4 (3/1) 30 (19/11)
63%
480
3 Vasil Pezis
4 (3/1) 30 (16/14)
53%
420
3 Georgi Petrov
3 (2/1) 25 (14/11)
56%
420
5 Petar Gramchev
2 (1/1) 15 (8/7)
53%
370
5 Iliya Doktorov
2 (1/1) 16 (9/7)
56%
370
5 Stanislav MILEV
2 (1/1) 16 (8/8)
50%
370
5 Antonio Nikolov
2 (1/1) 12 (7/5)
58%
370
9 Ivan Dokov
1 (0/1) 7 (2/5)
29%
330
Show more
9 Dimiter Malev
1 (0/1) 7 (2/5)
29%
330
9 Yumer Rashidov
2 (1/1) 16 (8/8)
50%
330
9 Andrei Izrantcev
2 (1/1) 16 (7/9)
44%
330
9 Dinko Kotsev
1 (0/1) 5 (0/5)
0%
330
9 Martina Draganova
1 (0/1) 8 (3/5)
38%
330
9 Zdravko Georgiev
1 (0/1) 7 (2/5)
29%
330
9 abcde abcde
1 (0/1) 8 (3/5)
38%
330
17 Radostin Gerchev
1 (0/1) 8 (3/5)
38%
300
17 Alexander Parvanov
1 (0/1) 9 (4/5)
44%
300
17 Radoslav Bogdanov
1 (0/1) 8 (3/5)
38%
300
Starts Nov 2, 2022, 7:00 PM (local time)
Format Single elimination (19 Participants)
Race to 5
Handicap With handicap
Rankings BILLIARD LIONS: SOFIA AMATEUR LEAGUE 2022
Organizer The Academy-Dianabad
Contact Yavor Nedelchev
More info
Спортен клуб “Академията” Дианабад приветства всички ентусиасти по билярд на регулярните ни седмични турнири Billiard Lions - Лигата на Аматьорите 💪
Описание на турнира:
🎱 DRESS CODE: няма
🎱 Турнирът се провежда всяка сряда от 19:00 ч. и се играе на 4 маси, до 16 участници. Състезанието се провежда в рамките на деня. При участие между 16 и 24 човека – полуфиналите и финалът се играят в четвъртък от 19:00 ч., а над 24 човека – четвъртфиналите, полуфиналите и финалът се играят в четвъртък от 19:00 ч.
🏆 Фиксиран Награден Фонд
*Наградният фонд не зависи от броя регистрирани участници:
🏆 1-во място: 80 лв.
🏆 2-ро място: 40 лв.
🏆 2*3-то място: 20 лв.
🎱 Дисциплини на ротационен принцип:
8-ма топка; рейс до 5
9-та топка; 9-ка на точката с правило за 3-те топки; рейс до 5
10-та топка; рейс до 5
🎱 Хендикап система (играчът започва срещата си с брой игри, съответстващ на неговия ранг):
• Ранг С – 0 игри
• Ранг D – 1 игра
• Ранг Е – 2 игри
• Ранг F – 2 игри
*Примери:
Ранг C срещу Ранг Е започват срещата при резултат 0-2 в полза на Ранг Е;
🎱 Записване - предварително онлайн в схемата на Cue Score или на място половин час преди турнира.
🎱 Входна такса - 15 лв.
🎱 Регламент:
Директна елиминация, разменен брейк; жребий на случаен принцип.
🎱 Организационни и дисциплинарни изисквания към играчите
Всеки играч е длъжен да провери резултатите от жребия и да се запознае от колко часа са мачовете му – след 10 минути закъснение се губи една игра, а след 20 минути - целият мач. Всички мачове ще се играят според изтегления жребий и установен график, като изключения от това или размествания могат да бъдат правени само по преценка на турнирния директор (например, ако някои мачове са изиграни по-бързо и двамата участници, предвидени за следващия мач по график, са съгласни да започнат по-рано, то ще имат тази възможност, но само при положение, че и двамата могат и са съгласни).
Всеки играч има право на един таймаут от 5 минути на мач, за който е длъжен да уведоми турнирния директор, като при просрочване на това време или своеволно взимане на допълнителен таймаут, играчът ще загуби една игра след 5 минути просрочване, а при второ и повторни нарушения директно губи мача.
Играчите са длъжни да заплатят участието си в турнира, както е регламентирано, като имат предвид, че записвайки се, те си гарантират място в турнира и са включени в жребия, а при неспазване на това условие или неявяване - таксата ще им бъде потърсена преди да могат да се запишат на следващ турнир.
Играчите се задължават, по време на турнира и на територията на клуба, да се състезават и да наблюдават събитието с уважение към останалите участници, персонала и гостите на клуба, като контролират действията и думите си, така че да не пречат на своите опоненти преди и по време на игра, както и на състезаващите се на околните маси.
Всички възникнали спорове, проблеми и казуси могат да бъдат отнесени към турнирния директор, който има правото да се консултира с организаторите на турнира, но неговото решение е финално и окончателно. Със записването си за турнира всеки играч автоматично и по подразбиране се съгласява с всички правила и условия, описани по-горе.
За допълнителна информация и въпроси може да се свържете с нас на 0884882514.
Очакваме Ви! 🙂

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Bulgaria
Aleksandar Kasabov
Walk Over
 
2   
Russia
Andrei Izrantcev
C
Bulgaria
Alexander Parvanov
C
Wed 19:01  Table 2
3   
Bulgaria
Patar Gramchev
Walk Over
 
4   
Walk Over
Bulgaria
Ivan Dokov
 
5   
Bulgaria
Dimiter Malev
Walk Over
 
6   
Walk Over
Bulgaria
Iliya Doktorov
 
7   
Bulgaria
Georgi Petrov
Walk Over
 
8   
Walk Over
Bulgaria
Zdravko Georgiev
 
9   
Bulgaria
Georgi Chomovski
Walk Over
 
10   
Bulgaria
Yumer Rashidov
C
Bulgaria
Radostin Gerchev
C
Wed 19:01  Table 3
11   
Bulgaria
Dinko Kotsev
Walk Over
 
12   
Walk Over
Bulgaria
Antonio Nikolov
 
13   
Bulgaria
Stanislav MILEV
Walk Over
 
14   
Walk Over
Bulgaria
Martina Draganova
 
15   
Bulgaria
Radoslav Bogdanov
D
Bulgaria
Vasil Pezis
C
Wed 19:01  Table 5
16   
Walk Over
Bulgaria
Kalin Stefanov
 

Round 2

Race to 5
17   
Bulgaria
Aleksandar Kasabov
C
Russia
Andrei Izrantcev
C
Wed 20:27  Table 2
18   
Bulgaria
Patar Gramchev
C
Bulgaria
Ivan Dokov
D
Wed 19:02  Table 7
19   
Bulgaria
Dimiter Malev
C
Bulgaria
Iliya Doktorov
C
Wed 19:02  Table 8
20   
Bulgaria
Georgi Petrov
C
Bulgaria
Zdravko Georgiev
C
Wed 19:29  Table 6
21   
Bulgaria
Georgi Chomovski
C
Bulgaria
Yumer Rashidov
C
Wed 19:56  Table 3
22   
Bulgaria
Dinko Kotsev
C
Bulgaria
Antonio Nikolov
C
Wed 19:57  Table 5
23   
Bulgaria
Stanislav MILEV
C
Bulgaria
Martina Draganova
D
Wed 20:08  Table 8
24   
Bulgaria
Vasil Pezis
C
Bulgaria
Kalin Stefanov
C
Wed 20:23  Table 7

Quarter final

Race to 5
25   
Bulgaria
Aleksandar Kasabov
C
Bulgaria
Patar Gramchev
C
Wed 21:31  Table 2
26   
Bulgaria
Iliya Doktorov
C
Bulgaria
Georgi Petrov
C
Wed 20:31  Table 5
27   
Bulgaria
Georgi Chomovski
C
Bulgaria
Antonio Nikolov
C
Wed 21:03  Table 3
28   
Bulgaria
Stanislav MILEV
C
Bulgaria
Vasil Pezis
C
Wed 21:13  Table 7

Semi final

Race to 5
29   
Bulgaria
Aleksandar Kasabov
C
Bulgaria
Georgi Petrov
C
Thu 19:13  Table 2
30   
Bulgaria
Georgi Chomovski
C
Bulgaria
Vasil Pezis
C
Thu 19:13  Table 4

Final

Race to 5
31   
Bulgaria
Aleksandar Kasabov
C
Bulgaria
Georgi Chomovski
C
Thu 21:25  Table 2

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants