Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 6, 2019

BC Relax CUP 10 2019

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Zdenko Zizi Zavadinka
7 (7/0) 28 (24/4)
86%
0
2 Damir Vrljičak
6 (5/1) 28 (18/10)
64%
480
3 Vladimír Tomečko
6 (4/2) 29 (15/14)
52%
420
3 rusen rusenov
6 (4/2) 27 (15/12)
56%
420
5 Johny Kovalčik
5 (3/2) 21 (10/11)
48%
370
5 Marin Rusenov
4 (2/2) 18 (10/8)
56%
370
5 Miroslav Cibere
5 (2/3) 23 (10/13)
43%
370
5 Matus Sedlak
5 (2/3) 23 (13/10)
57%
370
9 Marek Jakubik
3 (1/2) 12 (4/8)
33%
330
10 Andrea Gencová
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
330
10 Jozef Čekan
4 (1/3) 18 (7/11)
39%
330
12 Tomas Jusko
3 (0/3) 12 (3/9)
25%
330
12 Adam Škulec
4 (0/4) 15 (3/12)
20%
330
12 Tomas Barkoci
4 (0/4) 14 (2/12)
14%
330
Starts Oct 6, 2019, 2:45 PM (local time)
Format Round robin (15 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Ranking - BC Relax CUP
Organizer BC Relax
Contact Zdenko Zizi Zavadinka (relaxbiliard@gmail.com, +421949300326)
More info
- akceptujeme iba online prihlásenie do turnaja do 14:45 v deň turnaja, ak hráč nepríde do 14:45, bude z turnaja odhlásený
- nových hráčov sa pokúsime zaregistrovať u nás... snažiť sa prísť do 14:30
- turnaj sa riadi platnými pravidlami SBiZ *** v doplnení ****
- hrá sa striedavý rozstrel
- organizátor, ak neurčí inak, je zároveň hlavný rozhodca
- podľa počtu hráčov sa budú hrať skupiny s postupom do SINGLE-KO... hrá sa o 4 trofeje
- ak hráč nenastúpi na zápas do 15 minút, bude zápas kontumovaný v prospech súpera
- ak hráč odíde z turnaja pred odohraním všetkých zápasov v skupine (alebo v pavúku) alebo nenastúpi včas na 2 a viac zápasov, bude diskvalifikovaný a všetky jeho zápasy budú anulované – tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí dvojnásobné štartovné
- v prípade, že hráč odohrá všetky zápasy v skupine (základnej časti) a odíde, organizátor ho zaradí do ďalšej časti turnaja a súper takéhoto hráča má v následnom zápase voľný postup a tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí štandardné štartovné

Postupový kľúč do štvrťfinále SINGLE-KO ( 1A-8H, 4D-5E, 3C-6F, 2B-7G )

- pri 1 skupine (s1) postupujú hráči do S-KO z miesta 1-4 takto (1s1=A, 2s1=B, 3s1=C, 4s1=D) a z miesta 5-8 si vylosujú miesta E,F,G,H
- pri 2 skupinách (s1,s2) postupujú hráči do S-KO z miesta 1-2 takto (1s1=A, 2s1=C, 1s2=B, 2s2=D) a z miesta 3-4 si vylosujú miesta E,F,G,H
- pri 4 skupinách (s1,s2,s3,s4) postupujú hráči do S-KO z 1. miesta takto (1s1=A, 1s2=B, 1s3=C, 1s4=D) a z 2.miesta si vylosujú miesta E,F,G,H

- pri 3 skupinách sa dvaja najlepší hráči zo skupiny zoradia* podľa kritérií v skupine od 1 do 6 a 2 najlepší hráči z tretej pozície podľa MUS** od 7 do 8, a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine
- pri 5(6,7) skupinách sa prví najlepší hráči zo skupiny zoradia* podľa kritérií v skupine od 1 do 5(6,7) a 3(2,1) najlepší hráči z druhej pozície podľa MUS** od 6(7) do 8, a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine

- v prípade rovnosti všetkých postupových kritérií v skupine medzi hráčmi rozhodne "rozstrel" (kto zahrá bližšie guľu k mantinelu)

Prihlásením sa do turnaja hráč potvrdzuje, že sa bude riadiť pokynmi organizátora

* hráči sa zoradia bez ohľadu na rozdielny počet hráčov v skupinách
** MUS (miera úspešnosti - pomer víťazných hier ku všetkým hrám)
*** http://biliard.online/wp-content/uploads/2017/09/Pravidla_SBiZ.pdf
**** 1.12 sa vypúšťa veta 2 a 3.
A.4 odsek 2 sa vypúšta druhá veta a nahradzuje sa nasledovne:
Hra sa riadi zásadou FAIR PLAY a teda platí to, čo povie o spornej situácii HRÁČ, ktorý spornú situáciu odohral. Ak nastane sporná situácia ešte pred strkom hráča, ktorý je v nábehu, môže ten požiadať protihráča, aby pri danom strku vykonával povinnosti rozhodcu.
A.11 sa dopĺňa nasledovne:
Začatím hry hráč akceptuje súperove oblečenie, výbavu a stav protihráča. Počas hry však môže upozorniť rozhodcu na nešportové správanie protihráča.

Video / Livestream

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Zdenko Zizi Zavadinka 4 4 0 0 12 1 11 0 0 0 0.923 4
2 Vladimír Tomečko 4 3 0 1 10 7 3 0 0 0 0.588 3
3 Miroslav Cibere 4 2 0 2 8 9 -1 0 0 0 0.471 2
4 Jozef Čekan 4 1 0 3 7 11 -4 0 0 0 0.389 1
5 Adam Škulec 4 0 0 4 3 12 -9 0 0 0 0.2 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Damir Vrljičak 3 3 0 0 9 2 7 0 0 0 0.818 3
2 Marin Rusenov 3 2 0 1 7 4 3 0 0 0 0.636 2
3 Marek Jakubik 3 1 0 2 4 8 -4 0 0 0 0.333 1
4 Tomas Klobusnik 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Tomas Jusko 3 0 0 3 3 9 -6 0 0 0 0.25 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 rusen rusenov 4 3 0 1 10 6 4 0 0 0 0.625 3
2 Johny Kovalčik 4 3 0 1 9 7 2 1 0 0 0.563 3
3 Matus Sedlak 4 2 0 2 10 6 4 0 0 0 0.625 2
4 Andrea Gencová 4 2 0 2 8 8 0 0 0 0 0.5 2
5 Tomas Barkoci 4 0 0 4 2 12 -10 0 0 0 0.143 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Vladimír Tomečko
Sun 15:06  Table 3
2-A   
Slovakia
Miroslav Cibere
Slovakia
Jozef Čekan
Sun 14:56  Table 2
3-B   
Slovakia
Damir Vrljičak
Slovakia
Marek Jakubik
Sun 15:01  Table 1
4-B   
Slovakia
Tomas Klobusnik
Marin Rusenov
Sun 14:56  Table 4
5-C   
Antarctica
rusen rusenov
Slovakia
Andrea Gencova
Sun 14:56  Table 5
6-C   
Slovakia
Tomas Barkoci
Slovakia
Johny Kovalčik
R1
Sun 14:56  Table 6

Round 2

Race to 3
7-A   
Slovakia
Vladimír Tomečko
Slovakia
Jozef Čekan
Sun 15:29  Table 2
8-A   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Adam Škulec
Sun 15:46  Table 3
9-B   
Slovakia
Marek Jakubik
Marin Rusenov
Sun 15:29  Table 4
10-B   
Slovakia
Damir Vrljičak
Slovakia
Tomas Jusko
Sun 15:38  Table 1
11-C   
Slovakia
Andrea Gencova
Slovakia
Johny Kovalčik
Sun 16:04  Table 6
12-C   
Antarctica
rusen rusenov
Matus Sedlak
Sun 15:34  Table 5

Round 3

Race to 3
13-A   
Slovakia
Jozef Čekan
Slovakia
Adam Škulec
Sun 16:28  Table 4
14-A   
Slovakia
Vladimír Tomečko
Slovakia
Miroslav Cibere
Sun 16:30  Table 1
15-B   
Marin Rusenov
Slovakia
Tomas Jusko
Sun 15:51  Table 4
16-B   
Slovakia
Marek Jakubik
Slovakia
Tomas Klobusnik
 
17-C   
Slovakia
Johny Kovalčik
Matus Sedlak
Sun 16:32  Table 2
18-C   
Slovakia
Andrea Gencova
Slovakia
Tomas Barkoci
Sun 16:33  Table 6

Round 4

Race to 3
19-A   
Slovakia
Adam Škulec
Slovakia
Miroslav Cibere
Sun 17:17  Table 1
20-A   
Slovakia
Jozef Čekan
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 17:03  Table 6
21-B   
Slovakia
Tomas Jusko
Slovakia
Tomas Klobusnik
 
22-B   
Marin Rusenov
Slovakia
Damir Vrljičak
Sun 16:35  Table 5
23-C   
Matus Sedlak
Slovakia
Tomas Barkoci
Sun 17:06  Table 4
24-C   
Slovakia
Johny Kovalčik
Antarctica
rusen rusenov
Sun 17:05  Table 2

Round 5

Race to 3
25-A   
Slovakia
Miroslav Cibere
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 17:53  Table 4
26-A   
Slovakia
Adam Škulec
Slovakia
Vladimír Tomečko
Sun 17:53  Table 1
27-B   
Slovakia
Tomas Klobusnik
Slovakia
Damir Vrljičak
 
28-B   
Slovakia
Tomas Jusko
Slovakia
Marek Jakubik
Sun 17:12  Table 5
29-C   
Slovakia
Tomas Barkoci
Antarctica
rusen rusenov
Sun 17:39  Table 3
30-C   
Matus Sedlak
Slovakia
Andrea Gencova
Sun 17:28  Table 6

Quarter final

Race to 4
31   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Johny Kovalčik
Sun 18:28  Table 1
32   
Slovakia
Vladimír Tomečko
Matus Sedlak
Sun 18:28  Table 2
33   
Antarctica
rusen rusenov
Slovakia
Miroslav Cibere
Sun 18:28  Table 4
34   
Slovakia
Damir Vrljičak
Marin Rusenov
Sun 18:28  Table 5

Semi final

Race to 4
35   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Vladimír Tomečko
Sun 19:51  Table 2
36   
Antarctica
rusen rusenov
Slovakia
Damir Vrljičak
Sun 19:24  Table 1

Final

Race to 4
37   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Damir Vrljičak
Sun 20:20  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment