Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 1, 2019

BC Relax CUP 09 2019

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Damir Vrljičak
9 (8/1) 39 (29/10)
74%
550
2 Feri Ilko
8 (7/1) 38 (26/12)
68%
480
3 Zdenko Zizi Zavadinka
8 (6/2) 32 (23/9)
72%
0
3 Vladimír Tomečko
7 (5/2) 30 (17/13)
57%
420
5 Andrea Gencová
6 (2/4) 23 (10/13)
43%
370
5 Jan Furjesz
7 (5/2) 27 (17/10)
63%
370
5 Maroš Vanyo
6 (3/3) 27 (15/12)
56%
370
5 Jozef Čekan
7 (3/4) 30 (13/17)
43%
370
9 Paťo Čabala
6 (2/4) 24 (8/16)
33%
330
9 Martin Tomek
5 (1/4) 15 (3/12)
20%
330
11 Tomáš Buk
5 (0/5) 16 (1/15)
6%
330
11 Attila Gönczi
6 (1/5) 22 (6/16)
27%
330
13 Adam Škulec
6 (0/6) 23 (5/18)
22%
330
Starts Sep 1, 2019, 2:45 PM (local time)
Format Round robin (13 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Ranking - BC Relax CUP
Organizer BC Relax
Contact Zdenko Zizi Zavadinka (relaxbiliard@gmail.com, +421949300326)
More info
- akceptujeme iba online prihlásenie do turnaja do 14:45 v deň turnaja, ak hráč nepríde do 14:45, bude z turnaja odhlásený
- nových hráčov sa pokúsime zaregistrovať u nás... snažiť sa prísť do 14:30
- turnaj sa riadi platnými pravidlami SBiZ *** v doplnení ****
- hrá sa striedavý rozstrel
- organizátor, ak neurčí inak, je zároveň hlavný rozhodca
- podľa počtu hráčov sa budú hrať skupiny s postupom do SINGLE-KO... hrá sa o 4 trofeje
- ak hráč nenastúpi na zápas do 15 minút, bude zápas kontumovaný v prospech súpera
- ak hráč odíde z turnaja pred odohraním všetkých zápasov v skupine (alebo v pavúku) alebo nenastúpi včas na 2 a viac zápasov, bude diskvalifikovaný a všetky jeho zápasy budú anulované – tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí dvojnásobné štartovné
- v prípade, že hráč odohrá všetky zápasy v skupine (základnej časti) a odíde, organizátor ho zaradí do ďalšej časti turnaja a súper takéhoto hráča má v následnom zápase voľný postup a tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí štandardné štartovné

Postupový kľúč do štvrťfinále SINGLE-KO ( 1A-8H, 4D-5E, 3C-6F, 2B-7G )

- pri 1 skupine (s1) postupujú hráči do S-KO z miesta 1-4 takto (1s1=A, 2s1=B, 3s1=C, 4s1=D) a z miesta 5-8 si vylosujú miesta E,F,G,H
- pri 2 skupinách (s1,s2) postupujú hráči do S-KO z miesta 1-2 takto (1s1=A, 2s1=C, 1s2=B, 2s2=D) a z miesta 3-4 si vylosujú miesta E,F,G,H
- pri 4 skupinách (s1,s2,s3,s4) postupujú hráči do S-KO z 1. miesta takto (1s1=A, 1s2=B, 1s3=C, 1s4=D) a z 2.miesta si vylosujú miesta E,F,G,H

- pri 3 skupinách sa dvaja najlepší hráči zo skupiny zoradia* podľa kritérií v skupine od 1 do 6 a 2 najlepší hráči z tretej pozície podľa MUS** od 7 do 8, a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine
- pri 5(6,7) skupinách sa prví najlepší hráči zo skupiny zoradia* podľa kritérií v skupine od 1 do 5(6,7) a 3(2,1) najlepší hráči z druhej pozície podľa MUS** od 6(7) do 8, a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine

- v prípade rovnosti všetkých postupových kritérií v skupine medzi hráčmi rozhodne "rozstrel" (kto zahrá bližšie guľu k mantinelu)

Prihlásením sa do turnaja hráč potvrdzuje, že sa bude riadiť pokynmi organizátora

* hráči sa zoradia bez ohľadu na rozdielny počet hráčov v skupinách
** MUS (miera úspešnosti - pomer víťazných hier ku všetkým hrám)
*** http://biliard.online/wp-content/uploads/2017/09/Pravidla_SBiZ.pdf
**** 1.12 sa vypúšťa veta 2 a 3.
A.4 odsek 2 sa vypúšta druhá veta a nahradzuje sa nasledovne:
Hra sa riadi zásadou FAIR PLAY a teda platí to, čo povie o spornej situácii HRÁČ, ktorý spornú situáciu odohral. Ak nastane sporná situácia ešte pred strkom hráča, ktorý je v nábehu, môže ten požiadať protihráča, aby pri danom strku vykonával povinnosti rozhodcu.
A.11 sa dopĺňa nasledovne:
Začatím hry hráč akceptuje súperove oblečenie, výbavu a stav protihráča. Počas hry však môže upozorniť rozhodcu na nešportové správanie protihráča.

Video / Livestream

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Damir Vrljičak 6 5 0 1 17 6 11 0 0 0 0.739 5
2 Jan Furjesz 6 5 0 1 17 6 11 0 0 0 0.739 5
3 Zdenko Zizi Zavadinka 6 5 0 1 16 5 11 0 0 0 0.762 5
4 Jozef Čekan 6 3 0 3 11 13 -2 0 0 0 0.458 3
5 Paťo Čabala 6 2 0 4 8 16 -8 0 0 0 0.333 2
6 Attila Gönczi 6 1 0 5 6 16 -10 0 0 0 0.273 1
7 Adam Škulec 6 0 0 6 5 18 -13 0 0 0 0.217 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Feri Ilko 5 5 0 0 15 3 12 0 0 0 0.833 5
2 Vladimír Tomečko 5 4 0 1 12 6 6 0 0 0 0.667 4
3 Maroš Vanyo 5 3 0 2 12 8 4 0 0 0 0.6 3
4 Andrea Gencová 5 2 0 3 10 9 1 0 0 0 0.526 2
5 Martin Tomek 5 1 0 4 3 12 -9 0 0 0 0.2 1
6 Tomáš Buk 5 0 0 5 1 15 -14 0 0 0 0.063 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Jozef Čekan
Sun 14:45  Table 1
2-A   
Slovakia
Damir Vrljičak
Attila Gönczi
Sun 14:54  Table 3
3-A   
Paťo Čabala
Slovakia
Adam Škulec
Sun 14:45  Table 2
4-B   
Slovakia
Maroš Vanyo
Feri Ilko
Sun 14:45  Table 4
5-B   
Slovakia
Tomáš Buk
Slovakia
Andrea Gencova
Sun 14:45  Table 5
6-B   
Slovakia
Vladimír Tomečko
Slovakia
Martin Tomek
Sun 14:45  Table 6

Round 2

Race to 3
7-A   
Slovakia
Jozef Čekan
Attila Gönczi
Sun 15:18  Table 5
8-A   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Adam Škulec
Sun 15:29  Table 2
9-A   
Slovakia
Damir Vrljičak
Slovakia
Jan Furjesz
Sun 15:18  Table 1
10-B   
Slovakia
Maroš Vanyo
Slovakia
Andrea Gencova
Sun 15:26  Table 4
11-B   
Feri Ilko
Slovakia
Martin Tomek
Sun 15:27  Table 6
12-B   
Slovakia
Tomáš Buk
Slovakia
Vladimír Tomečko
Sun 15:27  Table 3

Round 3

Race to 3
13-A   
Attila Gönczi
Slovakia
Adam Škulec
Sun 15:59  Table 5
14-A   
Slovakia
Jozef Čekan
Slovakia
Jan Furjesz
Sun 15:55  Table 1
15-A   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Paťo Čabala
Sun 15:50  Table 2
16-B   
Slovakia
Maroš Vanyo
Slovakia
Martin Tomek
Sun 16:12  Table 2
17-B   
Slovakia
Andrea Gencova
Slovakia
Vladimír Tomečko
Sun 16:12  Table 4
18-B   
Feri Ilko
Slovakia
Tomáš Buk
Sun 15:54  Table 6

Round 4

Race to 3
19-A   
Slovakia
Adam Škulec
Slovakia
Jan Furjesz
Sun 16:34  Table 3
20-A   
Attila Gönczi
Paťo Čabala
Sun 16:34  Table 5
21-A   
Slovakia
Jozef Čekan
Slovakia
Damir Vrljičak
Sun 16:31  Table 1
22-B   
Slovakia
Maroš Vanyo
Slovakia
Vladimír Tomečko
Sun 17:06  Table 4
23-B   
Slovakia
Martin Tomek
Slovakia
Tomáš Buk
Sun 16:49  Table 2
24-B   
Slovakia
Andrea Gencova
Feri Ilko
Sun 17:16  Table 1

Round 5

Race to 3
25-A   
Slovakia
Jan Furjesz
Paťo Čabala
Sun 18:04  Table 5
26-A   
Slovakia
Adam Škulec
Slovakia
Damir Vrljičak
Sun 18:04  Table 2
27-A   
Attila Gönczi
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 17:31  Table 2
28-B   
Slovakia
Maroš Vanyo
Slovakia
Tomáš Buk
Sun 17:47  Table 4
29-B   
Slovakia
Vladimír Tomečko
Feri Ilko
Sun 17:49  Table 3
30-B   
Slovakia
Martin Tomek
Slovakia
Andrea Gencova
Sun 17:40  Table 1

Round 6

Race to 3
31-A   
Paťo Čabala
Slovakia
Damir Vrljičak
Sun 17:31  Table 5
32-A   
Slovakia
Jan Furjesz
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 16:56  Table 1
33-A   
Slovakia
Adam Škulec
Slovakia
Jozef Čekan
Sun 16:55  Table 3

Round 7

Race to 3
34-A   
Slovakia
Damir Vrljičak
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 18:17  Table 1
35-A   
Paťo Čabala
Slovakia
Jozef Čekan
Sun 18:23  Table 2
36-A   
Slovakia
Jan Furjesz
Attila Gönczi
Sun 18:23  Table 5

Quarter final

Race to 4
37   
Slovakia
Damir Vrljičak
Slovakia
Andrea Gencova
Sun 19:00  Table 1
38   
Slovakia
Vladimír Tomečko
Slovakia
Maroš Vanyo
Sun 19:00  Table 2
39   
Slovakia
Jan Furjesz
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 19:00  Table 4
40   
Feri Ilko
Slovakia
Jozef Čekan
Sun 19:00  Table 5

Semi final

Race to 4
41   
Slovakia
Damir Vrljičak
Slovakia
Vladimír Tomečko
Sun 20:09  Table 1
42   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Feri Ilko
Sun 19:52  Table 4

Final

Race to 4
43   
Slovakia
Damir Vrljičak
Feri Ilko
Sun 20:38  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment