Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

August 4, 2019

BC Relax CUP 08 2019

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Péter Ujfalusi
7 (7/0) 31 (24/7)
77%
550
2 Johny Kovalčik
7 (4/3) 34 (18/16)
53%
480
3 Zoltán Lukács
6 (3/3) 29 (14/15)
48%
420
3 Marin Rusenov
6 (4/2) 29 (17/12)
59%
420
5 Zdenko Zizi Zavadinka
5 (4/1) 19 (14/5)
74%
0
5 Juraj Talian
5 (3/2) 21 (12/9)
57%
370
5 Damir Vrljičak
5 (4/1) 21 (14/7)
67%
370
5 Miroslav Cibere
5 (2/3) 20 (8/12)
40%
370
9 Jozef Čekan
4 (1/3) 17 (6/11)
35%
330
10 Vladimír Tomečko
4 (2/2) 17 (8/9)
47%
330
10 František Sýkora
4 (1/3) 17 (6/11)
35%
330
10 Maroš Vanyo
4 (1/3) 15 (6/9)
40%
330
13 Andrea Gencová
4 (1/3) 15 (5/10)
33%
330
13 Tomas Klobusnik
4 (0/4) 13 (1/12)
8%
330
13 Peter Varhoľák
4 (0/4) 16 (4/12)
25%
330
Starts Aug 4, 2019, 2:45 PM (local time)
Format Round robin (15 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Ranking - BC Relax CUP
Organizer BC Relax
Contact Zdenko Zizi Zavadinka (relaxbiliard@gmail.com, +421949300326)
More info
- akceptujeme iba online prihlásenie do turnaja do 14:45 v deň turnaja, ak hráč nepríde do 14:45, bude z turnaja odhlásený
- turnaj sa riadi platnými pravidlami SBiZ *** v doplnení ****
- hrá sa striedavý rozstrel
- organizátor, ak neurčí inak, je zároveň hlavný rozhodca
- podľa počtu hráčov sa budú hrať skupiny s postupom do SINGLE-KO... hrá sa o 4 trofeje
- ak hráč nenastúpi na zápas do 15 minút, bude zápas kontumovaný v prospech súpera
- ak hráč odíde z turnaja pred odohraním všetkých zápasov v skupine (alebo v pavúku) alebo nenastúpi včas na 2 a viac zápasov, bude diskvalifikovaný a všetky jeho zápasy budú anulované – tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí dvojnásobné štartovné
- v prípade, že hráč odohrá všetky zápasy v skupine (základnej časti) a odíde, organizátor ho zaradí do ďalšej časti turnaja a súper takéhoto hráča má v následnom zápase voľný postup a tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí štandardné štartovné

Postupový kľúč do štvrťfinále SINGLE-KO ( 1A-8H, 4D-5E, 3C-6F, 2B-7G )

- pri 1 skupine (s1) postupujú hráči do S-KO z miesta 1-4 takto (1s1=A, 2s1=B, 3s1=C, 4s1=D) a z miesta 5-8 si vylosujú miesta E,F,G,H
- pri 2 skupinách (s1,s2) postupujú hráči do S-KO z miesta 1-2 takto (1s1=A, 2s1=C, 1s2=B, 2s2=D) a z miesta 3-4 si vylosujú miesta E,F,G,H
- pri 4 skupinách (s1,s2,s3,s4) postupujú hráči do S-KO z 1. miesta takto (1s1=A, 1s2=B, 1s3=C, 1s4=D) a z 2.miesta si vylosujú miesta E,F,G,H

- pri 3 skupinách sa dvaja najlepší hráči zo skupiny zoradia* podľa kritérií v skupine od 1 do 6 a 2 najlepší hráči z tretej pozície podľa MUS** od 7 do 8, a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine
- pri 5(6,7) skupinách sa prví najlepší hráči zo skupiny zoradia* podľa kritérií v skupine od 1 do 5(6,7) a 3(2,1) najlepší hráči z druhej pozície podľa MUS** od 6(7) do 8, a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine

- v prípade rovnosti všetkých postupových kritérií v skupine medzi hráčmi rozhodne "rozstrel" (kto zahrá bližšie guľu k mantinelu)

Prihlásením sa do turnaja hráč potvrdzuje, že sa bude riadiť pokynmi organizátora

* hráči sa zoradia bez ohľadu na rozdielny počet hráčov v skupinách
** MUS (miera úspešnosti - pomer víťazných hier ku všetkým hrám)
*** http://biliard.online/wp-content/uploads/2017/09/Pravidla_SBiZ.pdf
**** 1.12 sa vypúšťa veta 2 a 3.
A.4 odsek 2 sa vypúšta druhá veta a nahradzuje sa nasledovne:
Hra sa riadi zásadou FAIR PLAY a teda platí to, čo povie o spornej situácii HRÁČ, ktorý spornú situáciu odohral. Ak nastane sporná situácia ešte pred strkom hráča, ktorý je v nábehu, môže ten požiadať protihráča, aby pri danom strku vykonával povinnosti rozhodcu.
A.11 sa dopĺňa nasledovne:
Začatím hry hráč akceptuje súperove oblečenie, výbavu a stav protihráča. Počas hry však môže upozorniť rozhodcu na nešportové správanie protihráča.

Video / Livestream

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Damir Vrljičak 4 4 0 0 12 3 9 0 0 0 0.8 4
2 Marin Rusenov 4 3 0 1 11 5 6 0 0 0 0.688 3
3 Jozef Čekan 4 1 0 3 6 11 -5 0 0 0 0.353 1
4 František Sýkora 4 1 0 3 6 11 -5 0 0 0 0.353 1
5 Andrea Gencová 4 1 0 3 5 10 -5 0 0 0 0.333 1
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Péter Ujfalusi 4 4 0 0 12 4 8 0 0 0 0.75 4
2 Johny Kovalčik 4 2 0 2 9 8 1 0 0 0 0.529 2
3 Zoltán Lukács 4 2 0 2 9 9 0 0 0 0 0.5 2
4 Vladimír Tomečko 4 2 0 2 8 9 -1 0 0 0 0.471 2
5 Peter Varhoľák 4 0 0 4 4 12 -8 0 0 0 0.25 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Zdenko Zizi Zavadinka 4 4 0 0 12 1 11 0 0 0 0.923 4
2 Juraj Talian 4 3 0 1 9 5 4 0 0 0 0.643 3
3 Miroslav Cibere 4 2 0 2 7 8 -1 0 0 0 0.467 2
4 Maroš Vanyo 4 1 0 3 6 9 -3 0 0 0 0.4 1
5 Tomas Klobusnik 4 0 0 4 1 12 -11 0 0 0 0.077 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Slovakia
Damir Vrljičak
Slovakia
František Sýkora
Sun 14:50  Table 1
2-A   
Slovakia
Jozef Čekan
Slovakia
Андреја Генцова
Sun 14:50  Table 2
3-B   
Slovakia
Vladimír Tomečko
Hungary
Péter Ujfalusi
Sun 14:50  Table 3
4-B   
Slovakia
Peter Varhoľák
Slovakia
Zoltán Lukács
Sun 14:50  Table 4
5-C   
Slovakia
Miroslav Cibere
Slovakia
Maroš Vanyo
Sun 14:50  Table 5
6-C   
Slovakia
Tomas Klobusnik
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 14:50  Table 6

Round 2

Race to 3
7-A   
Slovakia
František Sýkora
Slovakia
Андреја Генцова
Sun 15:34  Table 6
8-A   
Slovakia
Damir Vrljičak
Marin Rusenov
Sun 15:21  Table 1
9-B   
Hungary
Péter Ujfalusi
Slovakia
Zoltán Lukács
Sun 15:35  Table 2
10-B   
Slovakia
Vladimír Tomečko
Slovakia
Johny Kovalčik
Sun 15:13  Table 3
11-C   
Slovakia
Maroš Vanyo
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 15:53  Table 4
12-C   
Slovakia
Miroslav Cibere
Slovakia
Juraj Talian
Sun 15:53  Table 5

Round 3

Race to 3
13-A   
Slovakia
Андреја Генцова
Marin Rusenov
Sun 16:21  Table 2
14-A   
Slovakia
František Sýkora
Slovakia
Jozef Čekan
Sun 16:07  Table 6
15-B   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Johny Kovalčik
Sun 15:55  Table 1
16-B   
Hungary
Péter Ujfalusi
Slovakia
Peter Varhoľák
Sun 15:55  Table 2
17-C   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Juraj Talian
Sun 15:36  Table 4
18-C   
Slovakia
Maroš Vanyo
Slovakia
Tomas Klobusnik
Sun 16:31  Table 1

Round 4

Race to 3
19-A   
Marin Rusenov
Slovakia
Jozef Čekan
Sun 16:49  Table 6
20-A   
Slovakia
Андреја Генцова
Slovakia
Damir Vrljičak
Sun 16:40  Table 5
21-B   
Slovakia
Johny Kovalčik
Slovakia
Peter Varhoľák
Sun 16:31  Table 4
22-B   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Vladimír Tomečko
Sun 16:40  Table 2
23-C   
Slovakia
Juraj Talian
Slovakia
Tomas Klobusnik
Sun 17:06  Table 1
24-C   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Miroslav Cibere
Sun 17:01  Table 4

Round 5

Race to 3
25-A   
Slovakia
Jozef Čekan
Slovakia
Damir Vrljičak
Sun 17:41  Table 6
26-A   
Marin Rusenov
Slovakia
František Sýkora
Sun 17:41  Table 4
27-B   
Slovakia
Peter Varhoľák
Slovakia
Vladimír Tomečko
Sun 17:31  Table 2
28-B   
Slovakia
Johny Kovalčik
Hungary
Péter Ujfalusi
Sun 17:07  Table 5
29-C   
Slovakia
Tomas Klobusnik
Slovakia
Miroslav Cibere
Sun 17:53  Table 5
30-C   
Slovakia
Juraj Talian
Slovakia
Maroš Vanyo
Sun 17:53  Table 1

Quarter final

Race to 4
31   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Johny Kovalčik
Sun 18:32  Table 1
32   
Marin Rusenov
Slovakia
Juraj Talian
Sun 18:32  Table 2
33   
Hungary
Péter Ujfalusi
Slovakia
Miroslav Cibere
Sun 18:32  Table 4
34   
Slovakia
Damir Vrljičak
Slovakia
Zoltán Lukács
Sun 18:32  Table 5

Semi final

Race to 4
35   
Slovakia
Johny Kovalčik
R1
Marin Rusenov
Sun 19:24  Table 2
36   
Hungary
Péter Ujfalusi
Slovakia
Zoltán Lukács
Sun 19:36  Table 5

Final

Race to 4
37   
Slovakia
Johny Kovalčik
Hungary
Péter Ujfalusi
Sun 20:02  Table 2

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment