Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

July 7, 2019

BC Relax CUP 07 2019

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Jan Furjesz
7 (7/0) 29 (24/5)
83%
550
2 Johny Kovalčik
7 (6/1) 30 (20/10)
67%
480
3 Damir Vrljičak
6 (4/2) 28 (16/12)
57%
420
3 Miroslav Cibere
5 (3/2) 21 (13/8)
62%
420
5 Vladimír Tomečko
4 (2/2) 17 (8/9)
47%
370
5 František Sýkora
5 (2/3) 20 (9/11)
45%
370
5 Marin Rusenov
5 (2/3) 24 (13/11)
54%
370
5 Matus Sedlak
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
370
9 Zdenko Zizi Zavadinka
4 (2/2) 12 (6/6)
50%
0
10 Juraj Talian
4 (2/2) 15 (6/9)
40%
330
10 Maroš Vanyo
4 (1/3) 15 (4/11)
27%
330
10 Tomáš Buk
3 (0/3) 9 (0/9)
0%
330
13 Andrea Gencová
4 (0/4) 15 (3/12)
20%
330
13 Jozef Čekan
4 (0/4) 15 (3/12)
20%
330
Starts Jul 7, 2019, 2:45 PM (local time)
Format Round robin (14 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Ranking - BC Relax CUP
Organizer BC Relax
Contact Zdenko Zizi Zavadinka (relaxbiliard@gmail.com, +421949300326)
More info
- iná registrácia ako online 14:45 v deň turnaja nebude akceptovaná, ak hráč nepríde do 14:45, bude z turnaja odhlásený
- turnaj sa riadi platnými pravidlami SBiZ *** v doplnení ****
- hrá sa striedavý rozstrel
- organizátor, ak neurčí inak, je zároveň hlavný rozhodca
- podľa počtu hráčov sa budú hrať skupiny s postupom do SINGLE-KO... hrá sa o 4 trofeje
- ak hráč nenastúpi na zápas do 15 minút, bude zápas kontumovaný v prospech súpera
- ak hráč odíde z turnaja pred odohraním všetkých zápasov v skupine (alebo v pavúku) alebo nenastúpi včas na 2 a viac zápasov, bude diskvalifikovaný a všetky jeho zápasy budú anulované – tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí dvojnásobné štartovné
- v prípade, že hráč odohrá všetky zápasy v skupine (základnej časti) a odíde, organizátor ho zaradí do ďalšej časti turnaja a súper takéhoto hráča má v následnom zápase voľný postup a tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí štandardné štartovné

Postupový kľúč do štvrťfinále SINGLE-KO ( 1A-8H, 4D-5E, 3C-6F, 2B-7G )

- pri 1 skupine (s1) postupujú hráči do S-KO z miesta 1-4 takto (1s1=A, 2s1=B, 3s1=C, 4s1=D) a z miesta 5-8 si vylosujú miesta E,F,G,H
- pri 2 skupinách (s1,s2) postupujú hráči do S-KO z miesta 1-2 takto (1s1=A, 2s1=C, 1s2=B, 2s2=D) a z miesta 3-4 si vylosujú miesta E,F,G,H
- pri 4 skupinách (s1,s2,s3,s4) postupujú hráči do S-KO z 1. miesta takto (1s1=A, 1s2=B, 1s3=C, 1s4=D) a z 2.miesta si vylosujú miesta E,F,G,H

- pri 3 skupinách sa dvaja najlepší hráči zo skupiny zoradia* podľa kritérií v skupine od 1 do 6 a 2 najlepší hráči z tretej pozície podľa MUS** od 7 do 8, a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine
- pri 5(6,7) skupinách sa prví najlepší hráči zo skupiny zoradia* podľa kritérií v skupine od 1 do 5(6,7) a 3(2,1) najlepší hráči z druhej pozície podľa MUS** od 6(7) do 8, a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine

- v prípade rovnosti všetkých postupových kritérií v skupine medzi hráčmi rozhodne "rozstrel" (kto zahrá bližšie guľu k mantinelu)

Prihlásením sa do turnaja hráč potvrdzuje, že sa bude riadiť pokynmi organizátora

* hráči sa zoradia bez ohľadu na rozdielny počet hráčov v skupinách
** MUS (miera úspešnosti - pomer víťazných hier ku všetkým hrám)
*** http://biliard.online/wp-content/uploads/2017/09/Pravidla_SBiZ.pdf
*** http://biliard.online/wp-content/uploads/2017/09/Pravidla_SBiZ.pdf
**** 1.12 sa vypúšťa veta 2 a 3.
A.4 odsek 2 sa vypúšta druhá veta a nahradzuje sa nasledovne:
Hra sa riadi zásadou FAIR PLAY a teda platí to, čo povie o spornej situácii HRÁČ, ktorý spornú situáciu odohral. Ak nastane sporná situácia ešte pred strkom hráča, ktorý je v nábehu, môže ten požiadať protihráča, aby pri danom strku vykonával povinnosti rozhodcu.
A.11 sa dopĺňa nasledovne:
Začatím hry hráč akceptuje súperove oblečenie, výbavu a stav protihráča. Počas hry však môže upozorniť rozhodcu na nešportové správanie protihráča.

Video / Livestream

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Johny Kovalčik 4 4 0 0 12 3 9 0 0 0 0.8 4
2 Damir Vrljičak 4 3 0 1 10 6 4 0 0 0 0.625 3
3 Marin Rusenov 4 2 0 2 10 7 3 0 0 0 0.588 2
4 Maroš Vanyo 4 1 0 3 4 11 -7 0 0 0 0.267 1
5 Jozef Čekan 4 0 0 4 3 12 -9 0 0 0 0.2 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Miroslav Cibere 3 2 0 1 8 3 5 0 0 0 0.727 2
2 Matus Sedlak 3 2 0 1 6 4 2 0 0 0 0.6 2
3 Vladimír Tomečko 3 2 0 1 7 5 2 0 0 0 0.583 2
4 Tomáš Buk 3 0 0 3 0 9 -9 0 0 0 0 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Jan Furjesz 4 4 0 0 12 1 11 0 0 0 0.923 4
2 František Sýkora 4 2 0 2 8 7 1 0 0 0 0.533 2
3 Zdenko Zizi Zavadinka 4 2 0 2 6 6 0 0 0 0 0.5 2
4 Juraj Talian 4 2 0 2 6 9 -3 0 0 0 0.4 2
5 Andrea Gencová 4 0 0 4 3 12 -9 0 0 0 0.2 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Slovakia
Jozef Čekan
Slovakia
Damir Vrljičak
Sun 15:01  Table 1
2-A   
Slovakia
Johny Kovalčik
Marin Rusenov
Sun 15:01  Table 2
3-B   
Matus Sedlak
Slovakia
Miroslav Cibere
Sun 15:01  Table 4
4-B   
Slovakia
Tomáš Buk
Slovakia
Vladimír Tomečko
Sun 15:01  Table 5
5-C   
Slovakia
František Sýkora
Slovakia
Андреја Генцова
Sun 15:01  Table 6
6-C   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Jan Furjesz
Sun 15:28  Table 4

Round 2

Race to 3
7-A   
Slovakia
Damir Vrljičak
Marin Rusenov
Sun 15:36  Table 1
8-A   
Slovakia
Jozef Čekan
Slovakia
Maroš Vanyo
Sun 15:36  Table 6
9-B   
Matus Sedlak
Slovakia
Vladimír Tomečko
Sun 15:33  Table 5
10-B   
Slovakia
Miroslav Cibere
Slovakia
Tomáš Buk
Sun 15:36  Table 2
11-C   
Slovakia
Андреја Генцова
Slovakia
Jan Furjesz
Sun 15:51  Table 4
12-C   
Slovakia
František Sýkora
Slovakia
Juraj Talian
Sun 15:51  Table 1

Round 3

Race to 3
13-A   
Marin Rusenov
Slovakia
Maroš Vanyo
Sun 16:32  Table 6
14-A   
Slovakia
Damir Vrljičak
Slovakia
Johny Kovalčik
Sun 16:09  Table 2
15-B   
Matus Sedlak
Slovakia
Tomáš Buk
Sun 16:13  Table 5
16-B   
Slovakia
Vladimír Tomečko
Slovakia
Miroslav Cibere
Sun 16:13  Table 4
17-C   
Slovakia
Jan Furjesz
Slovakia
Juraj Talian
Sun 16:26  Table 1
18-C   
Slovakia
Андреја Генцова
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 16:33  Table 2

Round 4

Race to 3
19-A   
Slovakia
Maroš Vanyo
Slovakia
Johny Kovalčik
Sun 17:08  Table 4
20-A   
Marin Rusenov
Slovakia
Jozef Čekan
Sun 17:07  Table 6
21-C   
Slovakia
Juraj Talian
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 17:02  Table 2
22-C   
Slovakia
Jan Furjesz
Slovakia
František Sýkora
Sun 16:47  Table 1

Round 5

Race to 3
23-A   
Slovakia
Johny Kovalčik
Slovakia
Jozef Čekan
Sun 17:38  Table 5
24-A   
Slovakia
Maroš Vanyo
Slovakia
Damir Vrljičak
Sun 17:31  Table 4
25-C   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
František Sýkora
Sun 17:19  Table 2
26-C   
Slovakia
Juraj Talian
Slovakia
Андреја Генцова
Sun 17:20  Table 1

Quarter final

Race to 4
27   
Slovakia
Jan Furjesz
Marin Rusenov
Sun 18:06  Table 1
28   
Slovakia
Miroslav Cibere
Slovakia
František Sýkora
Sun 18:06  Table 2
29   
Slovakia
Damir Vrljičak
Matus Sedlak
Sun 18:06  Table 4
30   
Slovakia
Johny Kovalčik
Slovakia
Vladimír Tomečko
Sun 18:06  Table 5

Semi final

Race to 4
31   
Slovakia
Jan Furjesz
Slovakia
Miroslav Cibere
Sun 19:03  Table 1
32   
Slovakia
Damir Vrljičak
Slovakia
Johny Kovalčik
Sun 18:47  Table 2

Final

Race to 4
33   
Slovakia
Jan Furjesz
Slovakia
Johny Kovalčik
Sun 19:31  Table 2

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment