Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

June 6, 2021

BC Relax CUP 06 2021-22

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Johny Kovalčik
8 (7/1) 45 (30/15)
67%
250
2 Tomas Jusko
8 (6/2) 45 (29/16)
64%
220
3 Damir Vrljičak
7 (5/2) 35 (24/11)
69%
200
3 Jaroslav Kern
7 (5/2) 41 (25/16)
61%
200
5 Zdenko Zizi Zavadinka
6 (3/3) 35 (19/16)
54%
1
5 Vladimír Tomečko
6 (2/4) 33 (13/20)
39%
180
5 Marian Males
6 (3/3) 40 (20/20)
50%
180
5 Samuel Szunyog
6 (2/4) 35 (13/22)
37%
180
9 Matus Sedlak
5 (2/3) 27 (10/17)
37%
160
9 Peter Varhoľák
5 (1/4) 26 (7/19)
27%
160
11 Miroslav Cibere
5 (0/5) 27 (7/20)
26%
160
11 Adam Škulec
5 (1/4) 29 (12/17)
41%
160
Starts Jun 6, 2021, 3:00 PM (local time)
Format Round robin (12 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings BC Relax CUP 2021-22
Organizer BC Relax
Contact Zdenko Zizi Zavadinka (relaxbiliard@gmail.com, +421949300326)
More info
- akceptujeme iba online prihlásenie do turnaja do 15:00 v deň turnaja, ak hráč nepríde do 15:00, bude z turnaja odhlásený
- nových hráčov sa pokúsime zaregistrovať u nás... snažiť sa prísť do 14:45

Prihlásením sa do turnaja hráč potvrdzuje, že sa bude riadiť pokynmi organizátora
- turnaj sa riadi platnými pravidlami SBiZ *** v doplnení ****
- hrá sa striedavý rozstrel
- organizátor, ak neurčí inak, je zároveň hlavný rozhodca
- hráč ktorý je v nábehu ma 30 sekúnd na odohranie strku a počas jednej hry má jedno 30 sekundové predĺženie (aplikácia *****)
- podľa počtu hráčov sa budú hrať skupiny s postupom do SINGLE-KO... hrá sa o 4 trofeje
- ak hráč nenastúpi na zápas do 5 minút, bude zápas kontumovaný v prospech súpera
- ak hráč odíde z turnaja pred odohraním všetkých zápasov v skupine (alebo v pavúku) alebo nenastúpi včas na 2 a viac zápasov, bude diskvalifikovaný a všetky jeho zápasy budú anulované – tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí dvojnásobné štartovné
- v prípade, že hráč odohrá všetky zápasy v skupine (základnej časti) a odíde, organizátor ho zaradí do ďalšej časti turnaja a súper takéhoto hráča má v následnom zápase voľný postup a tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí štandardné štartovné

Postupový kľúč do štvrťfinále SINGLE-KO
-------------------------
1.zápas: 1A - 8H
-------------------------
2.zápas: 4D - 5E
-------------------------
3.zápas: 3C - 6F
-------------------------
4.zápas: 2B - 7G
-------------------------

- pri 1 skupine (s1)
A) postupujú hráči do S-KO z miesta 1-4 takto (1s1=A, 2s1=B, 3s1=C, 4s1=D)
B) hráči z miesta A,B,C,D si postupne vylosujú hráčov z miest 5-8 na postupové miesta E,F,G,H

- pri 2 skupinách (s1,s2)
- postupujú hráči do S-KO z miesta 1-2 takto (1s1=A, 2s1=C, 1s2=B, 2s2=D),
- hráči zo 3 a 4 miest zo skupín sa zoradia podľa MUS** na pozície 5-8 a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- pri 4 skupinách (s1,s2,s3,s4)
- postupujú hráči do S-KO z 1. miesta takto (1s1=A, 1s2=B, 1s3=C, 1s4=D)
- hráči z 2 miest zo skupín sa zoradia podľa MUS** na pozície 5-8 a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- pri 3 skupinách sa
- hráči z 1.miesta zo skupín zoradia podľa MUS** na miesta 1 až 3, hráči z 2.miesta zo skupín sa zoradia podľa MUS** na miesta 4 až 6.
- dvaja najlepší hráči z tretej pozície zo skupín sa zoradia podľa MUS** na miesta 7 a 8, a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- pri 5(6,7) skupinách sa hráči z 1.miesta zo skupín zoradia podľa MUS** na miesta 1 až 5(6,7)
a 3(2,1) najlepší hráči z druhej pozície sa zoradia podľa MUS** na miesta 6(7,8), a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- v prípade rovnosti všetkých postupových kritérií v skupine medzi hráčmi rozhodne "rozstrel" (kto zahrá bližšie guľu k mantinelu)

Bodovanie:
bodovanie sa riadi rebríčkom EASTERN SLOVAK BC
- po odohraní posledného kola súťažného ročníka:
a) ak hráč odohrá všetky súťažné bodované kolá súťažného ročníka, tak sa najhorší bodový výsledok hráča BODOVO ANULUJE (najhorší bodový výsledok sa nahradí počtom bodov 0)
b) ak hráč vynechá najmenej 1 súťažné kolo, tak sa najhorší bodový výsledok hráča NEBUDE ANULOVAŤ
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* B) hráči z miesta A,B,C,D si postupne vylosujú hráčov z miest 5-8 na postupové miesta E,F,G,H
** MUS (miera úspešnosti - pomer víťazných hier ku všetkým hrám)
*** http://biliard.online/wp-content/uploads/2017/09/Pravidla_SBiZ.pdf
**** 1.12 sa vypúšťa veta 2 a 3.
A.4 odsek 2 sa vypúšťa druhá veta a nahradzuje sa nasledovne:
Hra sa riadi zásadou FAIR PLAY a teda platí to, čo povie o spornej situácii HRÁČ, ktorý spornú situáciu odohral. Ak nastane sporná situácia ešte pred strkom hráča, ktorý je v nábehu, môže ten požiadať protihráča, aby pri danom strku vykonával povinnosti rozhodcu.
A.11 sa dopĺňa nasledovne:
Začatím hry hráč akceptuje súperove oblečenie, výbavu a stav protihráča. Počas hry však môže upozorniť rozhodcu na nešportové správanie protihráča.
***** appka: https://play.google.com/store/apps/details?id=me.denley.android.eightballumpire&gl=SK
- nastavenie: https://photos.app.goo.gl/vxh3o4LZgi8F2aMh9

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Tomas Jusko 5 4 0 1 19 6 13 1 0 0 0.76 4
2 Johny Kovalčik 5 4 0 1 18 9 9 0 0 0 0.667 4
3 Jaroslav Kern 5 4 0 1 18 9 9 0 0 0 0.667 4
4 Vladimír Tomečko 5 2 0 3 10 16 -6 0 0 0 0.385 2
5 Peter Varhoľák 5 1 0 4 7 19 -12 0 0 0 0.269 1
6 Miroslav Cibere 5 0 0 5 7 20 -13 0 0 0 0.259 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Damir Vrljičak 5 4 0 1 19 7 12 0 0 0 0.731 4
2 Zdenko Zizi Zavadinka 5 3 0 2 16 12 4 0 0 0 0.571 3
3 Marian Males 5 3 0 2 17 16 1 0 0 0 0.515 3
4 Samuel Szunyog 5 2 0 3 13 18 -5 0 0 0 0.419 2
5 Matus Sedlak 5 2 0 3 10 17 -7 0 0 0 0.37 2
6 Adam Škulec 5 1 0 4 12 17 -5 0 0 0 0.414 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A   
Slovakia
Peter Varhoľák
Slovakia
Tomas Jusko
Sun 15:09  Table 1
2-A   
Slovakia
Vladimír Tomečko
Slovakia
Jaroslav Kern
Sun 15:20  Table 3
3-A   
Slovakia
Miroslav Cibere
Slovakia
Johny Kovalčik
Sun 15:09  Table 2
4-B   
Slovakia
Marian Males
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 15:09  Table 4
5-B   
Slovakia
Samuel Szunyog
Slovakia
Damir Vrljičak
Sun 15:09  Table 5
6-B   
Slovakia
Adam Škulec
Matus Sedlak
Sun 15:09  Table 6

Round 2

Race to 4
7-A   
Slovakia
Peter Varhoľák
Slovakia
Jaroslav Kern
Sun 15:56  Table 6
8-A   
Slovakia
Tomas Jusko
Slovakia
Johny Kovalčik
Sun 15:56  Table 1
9-A   
Slovakia
Vladimír Tomečko
Slovakia
Miroslav Cibere
Sun 15:55  Table 2
10-B   
Slovakia
Marian Males
Slovakia
Damir Vrljičak
Sun 15:55  Table 4
11-B   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Matus Sedlak
Sun 15:55  Table 5
12-B   
Slovakia
Samuel Szunyog
Slovakia
Adam Škulec
Sun 15:55  Table 3

Round 3

Race to 4
13-A   
Slovakia
Peter Varhoľák
Slovakia
Johny Kovalčik
Sun 16:50  Table 1
14-A   
Slovakia
Jaroslav Kern
Slovakia
Miroslav Cibere
Sun 16:46  Table 6
15-A   
Slovakia
Tomas Jusko
Slovakia
Vladimír Tomečko
Sun 16:50  Table 4
16-B   
Slovakia
Marian Males
Matus Sedlak
Sun 16:47  Table 5
17-B   
Slovakia
Damir Vrljičak
Slovakia
Adam Škulec
Sun 16:54  Table 3
18-B   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Samuel Szunyog
Sun 16:54  Table 2

Round 4

Race to 4
19-A   
Slovakia
Peter Varhoľák
Slovakia
Miroslav Cibere
Sun 17:36  Table 6
20-A   
Slovakia
Johny Kovalčik
Slovakia
Vladimír Tomečko
Sun 17:30  Table 4
21-A   
Slovakia
Jaroslav Kern
Slovakia
Tomas Jusko
Sun 17:36  Table 1
22-B   
Slovakia
Marian Males
Slovakia
Adam Škulec
Sun 17:49  Table 2
23-B   
Matus Sedlak
Slovakia
Samuel Szunyog
Sun 17:49  Table 5
24-B   
Slovakia
Damir Vrljičak
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 18:02  Table 4

Round 5

Race to 4
25-A   
Slovakia
Peter Varhoľák
Slovakia
Vladimír Tomečko
Sun 19:07  Table 6
26-A   
Slovakia
Miroslav Cibere
Slovakia
Tomas Jusko
R1
Sun 19:07  Table 3
27-A   
Slovakia
Johny Kovalčik
Slovakia
Jaroslav Kern
Sun 18:48  Table 2
28-B   
Slovakia
Marian Males
Slovakia
Samuel Szunyog
Sun 18:57  Table 1
29-B   
Slovakia
Adam Škulec
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 18:38  Table 4
30-B   
Matus Sedlak
Slovakia
Damir Vrljičak
Sun 18:57  Table 5

Quarter final

Race to 4
31   
Slovakia
Tomas Jusko
Slovakia
Vladimír Tomečko
Sun 21:17  Table 1
32   
Slovakia
Jaroslav Kern
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 21:12 
33   
Slovakia
Johny Kovalčik
Slovakia
Marian Males
Sun 21:20 
34   
Slovakia
Samuel Szunyog
Slovakia
Damir Vrljičak
Sun 21:12 

Semi final

Race to 4
35   
Slovakia
Tomas Jusko
Slovakia
Jaroslav Kern
Sun 21:32  Table 1
36   
Slovakia
Johny Kovalčik
Slovakia
Damir Vrljičak
Sun 21:20  Table 4

Final

Race to 4
37   
Slovakia
Tomas Jusko
Slovakia
Johny Kovalčik
Sun 22:36  Table 2

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants