Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

June 2, 2019

BC Relax CUP 06 2019

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Johny Kovalčik
9 (7/2) 43 (27/16)
63%
550
2 Damir Vrljičak
9 (6/3) 39 (24/15)
62%
480
3 Zoltán Lukács
8 (7/1) 34 (23/11)
68%
420
3 Matus Sedlak
8 (4/4) 30 (16/14)
53%
420
5 Zdenko Zizi Zavadinka
7 (3/4) 31 (17/14)
55%
0
5 Andrea Gencová
7 (4/3) 31 (13/18)
42%
370
5 Marian Males
7 (5/2) 29 (19/10)
66%
370
5 Jan Furjesz
7 (4/3) 31 (16/15)
52%
370
9 Vladimír Tomečko
6 (3/3) 21 (12/9)
57%
330
9 Miroslav Cibere
6 (3/3) 24 (12/12)
50%
330
11 František Sýkora
6 (1/5) 20 (5/15)
25%
330
11 Maroš Vanyo
6 (2/4) 26 (10/16)
38%
330
13 Richard Ox
6 (0/6) 19 (1/18)
5%
330
13 Jozef Čekan
6 (0/6) 24 (6/18)
25%
330
Starts Jun 2, 2019, 2:45 PM (local time)
Format Round robin (14 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Ranking - BC Relax CUP
Organizer BC Relax
Contact Zdenko Zizi Zavadinka (relaxbiliard@gmail.com, +421949300326)
More info
- iná registrácia ako online 14:45 v deň turnaja nebude akceptovaná, ak hráč nepríde do 14:45, bude z turnaja odhlásený
- turnaj sa riadi platnými pravidlami SBiZ *** v doplnení ****
- hrá sa striedavý rozstrel
- organizátor, ak neurčí inak, je zároveň hlavný rozhodca
- podľa počtu hráčov sa budú hrať skupiny s postupom do SINGLE-KO... hrá sa o 4 trofeje
- ak hráč nenastúpi na zápas do 15 minút, bude zápas kontumovaný v prospech súpera
- ak hráč odíde z turnaja pred odohraním všetkých zápasov v skupine (alebo v pavúku) alebo nenastúpi včas na 2 a viac zápasov, bude diskvalifikovaný a všetky jeho zápasy budú anulované – tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí dvojnásobné štartovné
- v prípade, že hráč odohrá všetky zápasy v skupine (základnej časti) a odíde, organizátor ho zaradí do ďalšej časti turnaja a súper takéhoto hráča má v následnom zápase voľný postup a tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí štandardné štartovné

Postupový kľúč do štvrťfinále SINGLE-KO ( 1A-8H, 4D-5E, 3C-6F, 2B-7G )

- pri 1 skupine (s1) postupujú hráči do S-KO z miesta 1-4 takto (1s1=A, 2s1=B, 3s1=C, 4s1=D) a z miesta 5-8 si vylosujú miesta E,F,G,H
- pri 2 skupinách (s1,s2) postupujú hráči do S-KO z miesta 1-2 takto (1s1=A, 2s1=C, 1s2=B, 2s2=D) a z miesta 3-4 si vylosujú miesta E,F,G,H
- pri 4 skupinách (s1,s2,s3,s4) postupujú hráči do S-KO z 1. miesta takto (1s1=A, 1s2=B, 1s3=C, 1s4=D) a z 2.miesta si vylosujú miesta E,F,G,H

- pri 3 skupinách sa dvaja najlepší hráči zo skupiny zoradia* podľa kritérií v skupine od 1 do 6 a 2 najlepší hráči z tretej pozície podľa MUS** od 7 do 8, a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine
- pri 5(6,7) skupinách sa prví najlepší hráči zo skupiny zoradia* podľa kritérií v skupine od 1 do 5(6,7) a 3(2,1) najlepší hráči z druhej pozície podľa MUS** od 6(7) do 8, a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine

- v prípade rovnosti všetkých postupových kritérií v skupine medzi hráčmi rozhodne "rozstrel" (kto zahrá bližšie guľu k mantinelu)

Prihlásením sa do turnaja hráč potvrdzuje, že sa bude riadiť pokynmi organizátora

* hráči sa zoradia bez ohľadu na rozdielny počet hráčov v skupinách
** MUS (miera úspešnosti - pomer víťazných hier ku všetkým hrám)
*** http://biliard.online/wp-content/uploads/2017/09/Pravidla_SBiZ.pdf
*** http://biliard.online/wp-content/uploads/2017/09/Pravidla_SBiZ.pdf
**** 1.12 sa vypúšťa veta 2 a 3.
A.4 odsek 2 sa vypúšta druhá veta a nahradzuje sa nasledovne:
Hra sa riadi zásadou FAIR PLAY a teda platí to, čo povie o spornej situácii HRÁČ, ktorý spornú situáciu odohral. Ak nastane sporná situácia ešte pred strkom hráča, ktorý je v nábehu, môže ten požiadať protihráča, aby pri danom strku vykonával povinnosti rozhodcu.
A.11 sa dopĺňa nasledovne:
Začatím hry hráč akceptuje súperove oblečenie, výbavu a stav protihráča. Počas hry však môže upozorniť rozhodcu na nešportové správanie protihráča.

Video / Livestream

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Marian Males 6 5 0 1 17 6 11 0 0 0 0.739 5
2 Damir Vrljičak 6 4 0 2 14 8 6 0 0 0 0.636 4
3 Johny Kovalčik 6 4 0 2 15 11 4 0 0 0 0.577 4
4 Jan Furjesz 6 4 0 2 14 11 3 0 0 0 0.56 4
5 Vladimír Tomečko 6 3 0 3 12 9 3 0 0 0 0.571 3
6 František Sýkora 6 1 0 5 5 15 -10 0 0 0 0.25 1
7 Richard Ox 6 0 0 6 1 18 -17 0 0 0 0.053 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Zoltán Lukács 6 6 0 0 18 4 14 0 0 0 0.818 6
2 Andrea Gencová 6 4 0 2 13 14 -1 0 0 0 0.481 4
3 Zdenko Zizi Zavadinka 6 3 0 3 14 10 4 0 0 0 0.583 3
4 Matus Sedlak 6 3 0 3 11 10 1 0 0 0 0.524 3
5 Miroslav Cibere 6 3 0 3 12 12 0 0 0 0 0.5 3
6 Maroš Vanyo 6 2 0 4 10 16 -6 0 0 0 0.385 2
7 Jozef Čekan 6 0 0 6 6 18 -12 0 0 0 0.25 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Slovakia
František Sýkora
Slovakia
Johny Kovalčik
Sun 15:00  Table 6
2-A   
Slovakia
Damir Vrljičak
Slovakia
Marian Males
Sun 14:49  Table 1
3-A   
Slovakia
Vladimír Tomečko
Richard Ox
Sun 14:49  Table 2
4-B   
Slovakia
Maroš Vanyo
Matus Sedlak
Sun 14:49  Table 4
5-B   
Slovakia
Андреја Генцова
Slovakia
Zoltán Lukács
Sun 14:49  Table 4
6-B   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Miroslav Cibere
Sun 14:49  Table 5

Round 2

Race to 3
7-A   
Slovakia
Johny Kovalčik
Slovakia
Marian Males
Sun 15:37  Table 1
8-A   
Slovakia
František Sýkora
Richard Ox
Sun 15:15  Table 5
9-A   
Slovakia
Damir Vrljičak
Slovakia
Jan Furjesz
Sun 15:37  Table 2
10-B   
Matus Sedlak
Slovakia
Zoltán Lukács
Sun 15:23  Table 2
11-B   
Slovakia
Maroš Vanyo
Slovakia
Miroslav Cibere
Sun 15:24  Table 4
12-B   
Slovakia
Андреја Генцова
Slovakia
Jozef Čekan
Sun 15:16  Table 6

Round 3

Race to 3
13-A   
Slovakia
Marian Males
Richard Ox
Sun 16:12  Table 2
14-A   
Slovakia
Johny Kovalčik
Slovakia
Jan Furjesz
Sun 16:12  Table 1
15-A   
Slovakia
František Sýkora
Slovakia
Vladimír Tomečko
Sun 15:41  Table 5
16-B   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Miroslav Cibere
Sun 15:54  Table 4
17-B   
Matus Sedlak
Slovakia
Jozef Čekan
Sun 16:03  Table 6
18-B   
Slovakia
Maroš Vanyo
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 16:02  Table 5

Round 4

Race to 3
19-A   
Richard Ox
Slovakia
Jan Furjesz
Sun 16:38  Table 1
20-A   
Slovakia
Marian Males
Slovakia
Vladimír Tomečko
Sun 16:32  Table 2
21-A   
Slovakia
Johny Kovalčik
Slovakia
Damir Vrljičak
Sun 16:48  Table 5
22-B   
Slovakia
Miroslav Cibere
Slovakia
Jozef Čekan
Sun 16:33  Table 4
23-B   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 16:52  Table 2
24-B   
Matus Sedlak
Slovakia
Андреја Генцова
Sun 16:33  Table 6

Round 5

Race to 3
25-A   
Slovakia
Jan Furjesz
Slovakia
Vladimír Tomečko
Sun 16:57  Table 1
26-A   
Richard Ox
Slovakia
Damir Vrljičak
Sun 17:13  Table 5
27-A   
Slovakia
Marian Males
Slovakia
František Sýkora
Sun 17:04  Table 6
28-B   
Slovakia
Jozef Čekan
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 17:25  Table 2
29-B   
Slovakia
Miroslav Cibere
Slovakia
Андреја Генцова
Sun 17:25  Table 4
30-B   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Maroš Vanyo
Sun 17:25  Table 6

Round 6

Race to 3
31-A   
Slovakia
Vladimír Tomečko
Slovakia
Damir Vrljičak
Sun 17:31  Table 1
32-A   
Slovakia
Jan Furjesz
Slovakia
František Sýkora
Sun 17:45  Table 2
33-A   
Richard Ox
Slovakia
Johny Kovalčik
Sun 17:28  Table 5
34-B   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Андреја Генцова
Sun 18:07  Table 4
35-B   
Slovakia
Jozef Čekan
Slovakia
Maroš Vanyo
Sun 18:07  Table 6
36-B   
Slovakia
Miroslav Cibere
Matus Sedlak
Sun 18:07  Table 5

Round 7

Race to 3
37-A   
Slovakia
Damir Vrljičak
Slovakia
František Sýkora
Sun 18:10  Table 2
38-A   
Slovakia
Vladimír Tomečko
Slovakia
Johny Kovalčik
Sun 17:57  Table 1
39-A   
Slovakia
Jan Furjesz
Slovakia
Marian Males
Sun 18:24  Table 2
40-B   
Slovakia
Андреја Генцова
Slovakia
Maroš Vanyo
Sun 18:54  Table 5
41-B   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Matus Sedlak
Sun 18:41  Table 1
42-B   
Slovakia
Jozef Čekan
Slovakia
Zoltán Lukács
Sun 18:55  Table 1

Quarter final

Race to 4
43   
Slovakia
Marian Males
Slovakia
Johny Kovalčik
Sun 19:40  Table 1
44   
Slovakia
Андреја Генцова
Matus Sedlak
Sun 19:40  Table 2
45   
Slovakia
Damir Vrljičak
Slovakia
Jan Furjesz
Sun 19:40  Table 4
46   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 19:40  Table 5

Semi final

Race to 4
47   
Slovakia
Johny Kovalčik
Matus Sedlak
Sun 20:15  Table 2
48   
Slovakia
Damir Vrljičak
Slovakia
Zoltán Lukács
Sun 20:26  Table 1

Final

Race to 4
49   
Slovakia
Johny Kovalčik
Slovakia
Damir Vrljičak
Sun 21:00  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment