Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

May 5, 2019

BC Relax CUP 05 2019

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Zoltán Lukács
7 (6/1) 39 (26/13)
67%
550
2 Damir Vrljičak
7 (6/1) 35 (24/11)
69%
480
3 Attila Halasz
6 (5/1) 34 (22/12)
65%
420
3 Feri Ilko
5 (4/1) 28 (18/10)
64%
420
5 Johny Kovalčik
5 (4/1) 26 (19/7)
73%
370
5 Miroslav Cibere
4 (2/2) 22 (12/10)
55%
370
5 Tomas Jusko
5 (3/2) 24 (15/9)
63%
370
5 Gabriel Bilkei
5 (2/3) 25 (10/15)
40%
370
9 Peter Baran
4 (2/2) 22 (12/10)
55%
330
Show more
9 Andrea Gencová
4 (2/2) 22 (10/12)
45%
330
9 Vladimír Tomečko
3 (1/2) 15 (6/9)
40%
330
9 Marek Jakubik
4 (2/2) 23 (11/12)
48%
330
13 Marian Males
4 (1/3) 23 (9/14)
39%
330
13 Juraj Talian
4 (1/3) 23 (10/13)
43%
330
13 Vladimír Kačmar
4 (1/3) 21 (9/12)
43%
330
13 Timotej Išky-Janík
3 (0/3) 15 (3/12)
20%
330
17 Maroš Vanyo
4 (0/4) 18 (2/16)
11%
300
17 Peter Varhoľák
4 (0/4) 19 (3/16)
16%
300
17 Marcel Zelvay
4 (1/3) 20 (6/14)
30%
300
Starts May 5, 2019, 2:45 PM (local time)
Format Round robin (19 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings Ranking - BC Relax CUP
Organizer BC Relax
Contact Zdenko Zizi Zavadinka (relaxbiliard@gmail.com, +421949300326)
More info
- iná registrácia ako online 14:45 v deň turnaja nebude akceptovaná, ak hráč nepríde do 14:45, bude z turnaja odhlásený
- turnaj sa riadi platnými pravidlami SBiZ a hrá sa striedavý rozstrel
- podľa počtu hráčov sa budú hrať skupiny s postupom do SINGLE-KO... hrá sa o 4 trofeje
- ak hráč nenastúpi na zápas do 5 minút, bude zápas kontumovaný v prospech súpera
- ak hráč odíde z turnaja pred odohraním všetkých zápasov v skupine (alebo v pavúku) alebo nenastúpi včas na 1 a viac zápasov, bude diskvalifikovaný a všetky jeho zápasy budú anulované – tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí dvojnásobné štartovné
- v prípade, že hráč odohrá všetky zápasy v skupine (základnej časti) a odíde, organizátor ho zaradí do ďalšej časti turnaja a súper takéhoto hráča má v následnom zápase voľný postup a tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí štandardné štartovné

Postupový kľúč do štvrťfinále SINGLE-KO ( 1A-8H, 4D-5E, 3C-6F, 2B-7G )

- pri 1 skupine (s1) postupujú hráči do S-KO z miesta 1-4 takto (1s1=A, 2s1=B, 3s1=C, 4s1=D) a z miesta 5-8 si vylosujú miesta E,F,G,H
- pri 2 skupinách (s1,s2) postupujú hráči do S-KO z miesta 1-2 takto (1s1=A, 2s1=C, 1s2=B, 2s2=D) a z miesta 3-4 si vylosujú miesta E,F,G,H
- pri 4 skupinách (s1,s2,s3,s4) postupujú hráči do S-KO z 1. miesta takto (1s1=A, 1s2=B, 1s3=C, 1s4=D) a z 2.miesta si vylosujú miesta E,F,G,H

- pri 3 skupinách sa dvaja najlepší hráči zo skupiny zoradia* podľa kritérií v skupine od 1 do 6 a 2 najlepší hráči z tretej pozície podľa MUS** od 7 do 8, a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine
- pri 5(6,7) skupinách sa prví najlepší hráči zo skupiny zoradia* podľa kritérií v skupine od 1 do 5(6,7) a 3(2,1) najlepší hráči z druhej pozície podľa MUS** od 6(7) do 8, a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine

- v prípade rovnosti všetkých postupových kritérií v skupine medzi hráčmi rozhodne "rozstrel" (kto zahrá bližšie guľu k mantinelu)

Prihlásením sa do turnaja hráč potvrdzuje, že sa bude riadiť pokynmi organizátora
* hráči sa zoradia bez ohľadu na rozdielny počet hráčov v skupinách
** MUS (miera úspešnosti - pomer víťazných hier ku všetkým hrám)

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Johny Kovalčik 4 4 0 0 16 3 13 1 0 0 0.842 4
2 Gabriel Bilkei 4 2 0 2 10 11 -1 0 0 0 0.476 2
3 Marek Jakubik 4 2 0 2 11 12 -1 0 0 0 0.478 2
4 Vladimír Kačmar 4 1 0 3 9 12 -3 0 0 0 0.429 1
5 Marcel Zelvay 4 1 0 3 6 14 -8 0 0 0 0.3 1
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Feri Ilko 3 3 0 0 12 5 7 0 0 0 0.706 3
2 Miroslav Cibere 3 2 0 1 11 6 5 0 0 0 0.647 2
3 Vladimír Tomečko 3 1 0 2 6 9 -3 0 0 0 0.4 1
4 Timotej Išky-Janík 3 0 0 3 3 12 -9 0 0 0 0.2 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Damir Vrljičak 4 4 0 0 16 5 11 0 0 0 0.762 4
2 Zoltán Lukács 4 3 0 1 14 8 6 0 0 0 0.636 3
3 Peter Baran 4 2 0 2 12 10 2 0 0 0 0.545 2
4 Marian Males 4 1 0 3 9 14 -5 0 0 0 0.391 1
5 Maroš Vanyo 4 0 0 4 2 16 -14 0 0 0 0.111 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Attila Halasz 4 4 0 0 16 8 8 0 0 0 0.667 4
2 Tomas Jusko 4 3 0 1 15 5 10 0 0 0 0.75 3
3 Andrea Gencová 4 2 0 2 10 12 -2 0 0 0 0.455 2
4 Juraj Talian 4 1 0 3 10 13 -3 0 0 0 0.435 1
5 Peter Varhoľák 4 0 0 4 3 16 -13 0 0 0 0.158 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A   
Slovakia
Johny Kovalčik
R1
Slovakia
Vladimír Kačmar
Sun 14:58  Table 1
2-A   
Slovakia
Marek Jakubik
Slovakia
Marcel Zelvay
Sun 14:58  Table 2
3-B   
Slovakia
Vladimír Tomečko
Slovakia
Miroslav Cibere
Sun 15:35  Table 1
4-B   
Feri Ilko
Slovakia
Timotej Išky-Janík
Sun 14:58  Table 4
5-C   
Slovakia
Peter Baran
Slovakia
Maroš Vanyo
Sun 14:58  Table 5
6-C   
Slovakia
Damir Vrljičak
Slovakia
Zoltán Lukács
Sun 15:00  Table 3
7-D   
Slovakia
Andrea Gencová
Slovakia
Attila Halàsz
Sun 15:41  Table 3
8-D   
Slovakia
Juraj Talian
Slovakia
Peter Varhoľák
Sun 15:44  Table 5

Round 2

Race to 4
9-A   
Slovakia
Vladimír Kačmar
Slovakia
Marcel Zelvay
Sun 15:44  Table 2
10-A   
Slovakia
Johny Kovalčik
Gabriel Bilkei
Sun 15:44  Table 4
11-B   
Slovakia
Vladimír Tomečko
Slovakia
Timotej Išky-Janík
Sun 16:23  Table 1
12-B   
Slovakia
Miroslav Cibere
Feri Ilko
Sun 16:25  Table 3
13-C   
Slovakia
Maroš Vanyo
Slovakia
Zoltán Lukács
Sun 16:12  Table 4
14-C   
Slovakia
Peter Baran
Slovakia
Marian Males
Sun 16:20  Table 2
15-D   
Slovakia
Attila Halàsz
Slovakia
Peter Varhoľák
Sun 16:39  Table 5
16-D   
Slovakia
Andrea Gencová
Slovakia
Tomas Jusko
Sun 16:33  Table 4

Round 3

Race to 4
17-A   
Slovakia
Marcel Zelvay
Gabriel Bilkei
Sun 17:05  Table 1
18-A   
Slovakia
Vladimír Kačmar
Slovakia
Marek Jakubik
Sun 17:05  Table 2
19-B   
Slovakia
Vladimír Tomečko
Feri Ilko
Sun 17:15  Table 3
20-B   
Slovakia
Timotej Išky-Janík
Slovakia
Miroslav Cibere
Sun 17:25  Table 5
21-C   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Marian Males
Sun 17:12  Table 4
22-C   
Slovakia
Maroš Vanyo
Slovakia
Damir Vrljičak
Sun 17:46  Table 3
23-D   
Slovakia
Peter Varhoľák
Slovakia
Tomas Jusko
Sun 17:57  Table 2
24-D   
Slovakia
Attila Halàsz
Slovakia
Juraj Talian
Sun 18:04  Table 4

Round 4

Race to 4
25-A   
Gabriel Bilkei
Slovakia
Marek Jakubik
Sun 18:00  Table 1
26-A   
Slovakia
Marcel Zelvay
Slovakia
Johny Kovalčik
Sun 18:11  Table 3
27-C   
Slovakia
Marian Males
Slovakia
Damir Vrljičak
Sun 18:11  Table 5
28-C   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Peter Baran
Sun 18:34  Table 2
29-D   
Slovakia
Tomas Jusko
Slovakia
Juraj Talian
Sun 19:05  Table 4
30-D   
Slovakia
Peter Varhoľák
Slovakia
Andrea Gencová
Sun 18:44  Table 5

Round 5

Race to 4
31-A   
Slovakia
Marek Jakubik
Slovakia
Johny Kovalčik
Sun 18:49  Table 1
32-A   
Gabriel Bilkei
Slovakia
Vladimír Kačmar
Sun 18:50  Table 3
33-C   
Slovakia
Damir Vrljičak
Slovakia
Peter Baran
Sun 19:16  Table 2
34-C   
Slovakia
Marian Males
Slovakia
Maroš Vanyo
Sun 19:21  Table 1
35-D   
Slovakia
Juraj Talian
Slovakia
Andrea Gencová
Sun 19:32  Table 4
36-D   
Slovakia
Tomas Jusko
Slovakia
Attila Halàsz
Sun 19:39  Table 5

Quarter final

Race to 4
37   
Slovakia
Johny Kovalčik
Slovakia
Zoltán Lukács
Sun 20:56  Table 1
38   
Slovakia
Miroslav Cibere
Feri Ilko
Sun 20:56  Table 2
39   
Slovakia
Attila Halàsz
Gabriel Bilkei
Sun 20:56  Table 4
40   
Slovakia
Tomas Jusko
Slovakia
Damir Vrljičak
Sun 20:56  Table 5

Semi final

Race to 4
41   
Slovakia
Zoltán Lukács
Feri Ilko
Sun 21:56  Table 1
42   
Slovakia
Attila Halàsz
Slovakia
Damir Vrljičak
Sun 21:37  Table 4

Final

Race to 4
43   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Damir Vrljičak
Sun 22:39  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment