Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

April 7, 2019

BC Relax CUP 04 2019

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Péter Ujfalusi
6 (6/0) 32 (24/8)
75%
550
2 Marin Rusenov
7 (6/1) 36 (24/12)
67%
480
3 Zdenko Zizi Zavadinka
6 (5/1) 31 (21/10)
68%
0
3 Johny Kovalčik
6 (5/1) 32 (22/10)
69%
420
5 Damir Vrljičak
5 (3/2) 26 (14/12)
54%
370
5 Peter Varhoľák
5 (3/2) 28 (16/12)
57%
370
5 Tomas Jusko
5 (3/2) 30 (17/13)
57%
370
5 rusen rusenov
4 (2/2) 20 (9/11)
45%
370
9 Andrea Gencová
4 (2/2) 22 (11/11)
50%
330
Show more
9 Vladimír Tomečko
4 (2/2) 23 (14/9)
61%
330
9 Juraj Hudo
3 (1/2) 17 (7/10)
41%
330
9 Jaroslav Kern
4 (2/2) 20 (12/8)
60%
330
13 Marian Males
3 (0/3) 18 (6/12)
33%
330
13 Denis Zvolanek
4 (1/3) 19 (5/14)
26%
330
13 Timotej Išky-Janík
4 (1/3) 17 (5/12)
29%
330
13 Gabriel Bilkei
4 (1/3) 22 (9/13)
41%
330
17 Maroš Vanyo
4 (0/4) 19 (3/16)
16%
300
17 Matus Sedlak
4 (0/4) 19 (3/16)
16%
300
17 Martin Tomek
4 (0/4) 19 (3/16)
16%
300
Entry deadline Apr 7, 2019, 2:45 PM (local time)
Starts Apr 7, 2019, 2:45 PM (local time)
Format Round robin (19 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Ranking - BC Relax CUP
Organizer BC Relax
Contact Zdenko Zizi Zavadinka (relaxbiliard@gmail.com, +421949300326)
More info
- iná registrácia ako online 14:45 v deň turnaja nebude akceptovaná, ak hráč nepríde do 14:45, bude z turnaja odhlásený
- turnaj sa riadi platnými pravidlami SBiZ a hrá sa striedavý rozstrel
- podľa počtu hráčov sa budú hrať skupiny s postupom do SINGLE-KO... hrá sa o 4 trofeje
- ak hráč nenastúpi na zápas do 5 minút, bude zápas kontumovaný v prospech súpera
- ak hráč odíde z turnaja pred odohraním všetkých zápasov v skupine (alebo v pavúku) alebo nenastúpi včas na 1 a viac zápasov, bude diskvalifikovaný a všetky jeho zápasy budú anulované – tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí dvojnásobné štartovné
- v prípade, že hráč odohrá všetky zápasy v skupine (základnej časti) a odíde, organizátor ho zaradí do ďalšej časti turnaja a súper takéhoto hráča má v následnom zápase voľný postup a tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí štandardné štartovné

Postupový kľúč do štvrťfinále SINGLE-KO ( 1A-8H, 4D-5E, 3C-6F, 2B-7G )

- pri 1 skupine (s1) postupujú hráči do S-KO z miesta 1-4 takto (1s1=A, 2s1=B, 3s1=C, 4s1=D) a z miesta 5-8 si vylosujú miesta E,F,G,H
- pri 2 skupinách (s1,s2) postupujú hráči do S-KO z miesta 1-2 takto (1s1=A, 1s2=B, 2s1=C, 2s2=D) a z miesta 3-4 si vylosujú miesta E,F,G,H
- pri 4 skupinách (s1,s2,s3,s4) postupujú hráči do S-KO z 1. miesta takto (1s1=A, 1s2=B, 1s3=C, 1s4=D) a z 2.miesta si vylosujú miesta E,F,G,H

- pri 3 skupinách sa dvaja najlepší hráči zo skupiny zoradia* podľa kritérií v skupine od 1 do 6 a 2 najlepší hráči z tretej pozície podľa MUS** od 7 do 8, a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine
- pri 5(6,7) skupinách sa prví najlepší hráči zo skupiny zoradia* podľa kritérií v skupine od 1 do 5(6,7) a 3(2,1) najlepší hráči z druhej pozície podľa MUS** od 6(7) do 8, a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine

- v prípade rovnosti všetkých postupových kritérií v skupine medzi hráčmi rozhodne "rozstrel" (kto zahrá bližšie guľu k mantinelu)

Prihlásením sa do turnaja hráč potvrdzuje, že sa bude riadiť pokynmi organizátora
* hráči sa zoradia bez ohľadu na rozdielny počet hráčov v skupinách
** MUS (miera úspešnosti - pomer víťazných hier ku všetkým hrám)

Video / Livestream

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Marin Rusenov 4 4 0 0 16 4 12 0 0 0 0.8 4
2 Peter Varhoľák 4 3 0 1 13 8 5 0 0 0 0.619 3
3 Andrea Gencová 4 2 0 2 11 11 0 0 0 0 0.5 2
4 Gabriel Bilkei 4 1 0 3 9 13 -4 0 0 0 0.409 1
5 Martin Tomek 4 0 0 4 3 16 -13 0 0 0 0.158 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Péter Ujfalusi 3 3 0 0 12 5 7 0 0 0 0.706 3
2 rusen rusenov 3 2 0 1 9 7 2 0 0 0 0.563 2
3 Juraj Hudo 3 1 0 2 7 10 -3 0 0 0 0.412 1
4 Marian Males 3 0 0 3 6 12 -6 0 0 0 0.333 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Zdenko Zizi Zavadinka 4 4 0 0 16 6 10 0 0 0 0.727 4
2 Tomas Jusko 4 3 0 1 14 9 5 0 0 0 0.609 3
3 Vladimír Tomečko 4 2 0 2 14 9 5 0 0 0 0.609 2
4 Timotej Išky-Janík 4 1 0 3 5 12 -7 0 0 0 0.294 1
5 Maroš Vanyo 4 0 0 4 3 16 -13 0 0 0 0.158 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Johny Kovalčik 4 4 0 0 16 3 13 1 0 0 0.842 4
2 Damir Vrljičak 4 3 0 1 13 8 5 1 0 0 0.619 3
3 Jaroslav Kern 4 2 0 2 12 8 4 0 0 0 0.6 2
4 Denis Zvolanek 4 1 0 3 5 14 -9 0 0 0 0.263 1
5 Matus Sedlak 4 0 0 4 3 16 -13 0 0 0 0.158 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A   
Marin Rusenov
Slovakia
Martin Tomek
Sun 14:56  Table 1
2-A   
Slovakia
Peter Varhoľák
Slovakia
Andrea Gencová
Sun 14:56  Table 2
3-B   
Slovakia
Marian Males
Slovakia
Juraj Hudo
Sun 15:48  Table 2
4-B   
Hungary
Péter Ujfalusi
Antarctica
rusen rusenov
Sun 15:48  Table 5
5-C   
Slovakia
Timotej Išky-Janík
Slovakia
Tomas Jusko
Sun 14:56  Table 3
6-C   
Slovakia
Maroš Vanyo
Slovakia
Vladimír Tomečko
Sun 14:56  Table 4
7-D   
Slovakia
Johny Kovalčik
R1
Slovakia
Jaroslav Kern
Sun 15:26  Table 3
8-D   
Matus Sedlak
Slovakia
Denis Zvolanek
Sun 14:57  Table 5

Round 2

Race to 4
9-A   
Slovakia
Martin Tomek
Slovakia
Andrea Gencová
Sun 15:49  Table 6
10-A   
Marin Rusenov
Gabriel Bilkei
Sun 15:30  Table 1
11-B   
Slovakia
Marian Males
Antarctica
rusen rusenov
Sun 14:57  Table 6
12-B   
Slovakia
Juraj Hudo
Hungary
Péter Ujfalusi
Sun 16:39  Table 2
13-C   
Slovakia
Tomas Jusko
Slovakia
Vladimír Tomečko
Sun 15:37  Table 4
14-C   
Slovakia
Timotej Išky-Janík
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 15:58  Table 3
15-D   
Slovakia
Jaroslav Kern
Slovakia
Denis Zvolanek
Sun 16:19  Table 5
16-D   
Slovakia
Johny Kovalčik
Slovakia
Damir Vrljičak
R1
Sun 16:25  Table 1

Round 3

Race to 4
17-A   
Slovakia
Andrea Gencová
Gabriel Bilkei
Sun 16:58  Table 1
18-A   
Slovakia
Martin Tomek
Slovakia
Peter Varhoľák
Sun 16:58  Table 6
19-B   
Slovakia
Marian Males
Hungary
Péter Ujfalusi
Sun 17:20  Table 2
20-B   
Antarctica
rusen rusenov
Slovakia
Juraj Hudo
Sun 17:23  Table 4
21-C   
Slovakia
Vladimír Tomečko
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 16:38  Table 4
22-C   
Slovakia
Tomas Jusko
Slovakia
Maroš Vanyo
Sun 16:38  Table 5
23-D   
Slovakia
Denis Zvolanek
Slovakia
Damir Vrljičak
Sun 17:46  Table 5
24-D   
Slovakia
Jaroslav Kern
Matus Sedlak
Sun 17:46  Table 2

Round 4

Race to 4
25-A   
Gabriel Bilkei
Slovakia
Peter Varhoľák
Sun 18:11  Table 1
26-A   
Slovakia
Andrea Gencová
Marin Rusenov
Sun 18:13  Table 4
27-C   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Maroš Vanyo
Sun 18:03  Table 3
28-C   
Slovakia
Vladimír Tomečko
Slovakia
Timotej Išky-Janík
Sun 18:03  Table 6
29-D   
Slovakia
Damir Vrljičak
Matus Sedlak
Sun 18:16  Table 2
30-D   
Slovakia
Denis Zvolanek
Slovakia
Johny Kovalčik
Sun 18:16  Table 5

Round 5

Race to 4
31-A   
Slovakia
Peter Varhoľák
Marin Rusenov
Sun 19:09  Table 5
32-A   
Gabriel Bilkei
Slovakia
Martin Tomek
Sun 19:07  Table 1
33-C   
Slovakia
Maroš Vanyo
Slovakia
Timotej Išky-Janík
Sun 18:51  Table 6
34-C   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Tomas Jusko
Sun 19:01  Table 4
35-D   
Matus Sedlak
Slovakia
Johny Kovalčik
Sun 18:39  Table 5
36-D   
Slovakia
Damir Vrljičak
Slovakia
Jaroslav Kern
Sun 18:38  Table 2

Quarter final

Race to 4
37   
Slovakia
Johny Kovalčik
R1
Slovakia
Tomas Jusko
R1
Sun 19:48  Table 1
38   
Hungary
Péter Ujfalusi
Slovakia
Damir Vrljičak
Sun 19:49  Table 2
39   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Antarctica
rusen rusenov
Sun 19:49  Table 4
40   
Marin Rusenov
Slovakia
Peter Varhoľák
Sun 19:49  Table 5

Semi final

Race to 4
41   
Slovakia
Johny Kovalčik
Hungary
Péter Ujfalusi
Sun 20:45  Table 1
42   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Marin Rusenov
Sun 20:45  Table 4

Final

Race to 4
43   
Hungary
Péter Ujfalusi
Marin Rusenov
Sun 21:16  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment