Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 3, 2019

BC Relax CUP 03 2019

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Tomas Jusko
7 (6/1) 33 (22/11)
67%
550
2 Zdenko Zizi Zavadinka
8 (5/3) 36 (21/15)
58%
0
3 Zoltán Lukács
7 (6/1) 31 (20/11)
65%
420
3 Marian Males
6 (3/3) 27 (12/15)
44%
420
5 Vladimír Tomečko
5 (2/3) 22 (11/11)
50%
370
5 Johny Kovalčik
6 (3/3) 29 (16/13)
55%
370
5 Damir Vrljičak
5 (4/1) 20 (15/5)
75%
370
5 Peter Fiľakovský
5 (3/2) 23 (13/10)
57%
370
9 Jan Furjesz
4 (2/2) 15 (7/8)
47%
330
10 František Sýkora
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
330
10 Juraj Hudo
5 (3/2) 18 (9/9)
50%
330
10 Miroslav Cibere
4 (1/3) 13 (4/9)
31%
330
13 Andrea Gencová
5 (1/4) 17 (5/12)
29%
330
13 Tomas Klobusnik
4 (0/4) 15 (3/12)
20%
330
13 Vladimír Kačmar
4 (1/3) 16 (6/10)
38%
330
16 Peter Varhoľák
5 (0/5) 17 (2/15)
12%
330
Entry deadline Mar 3, 2019, 2:45 PM (local time)
Starts Mar 3, 2019, 2:45 PM (local time)
Format Round robin (16 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Ranking - BC Relax CUP
Organizer BC Relax
Contact Zdenko Zizi Zavadinka (relaxbiliard@gmail.com, +421949300326)
More info
- iná registrácia ako online 14:45 v deň turnaja nebude akceptovaná, ak hráč nepríde do 14:45, bude z turnaja odhlásený
- turnaj sa riadi platnými pravidlami SBiZ a hrá sa striedavý rozstrel
- podľa počtu hráčov sa budú hrať skupiny s postupom do SINGLE-KO... hrá sa o 4 trofeje
- ak hráč nenastúpi na zápas do 5 minút, bude zápas kontumovaný v prospech súpera
- ak hráč odíde z turnaja pred odohraním všetkých zápasov alebo nenastúpi včas na 2 a viac zápasov, bude diskvalifikovaný a všetky jeho zápasy budú anulované – tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí dvojnásobné štartovné

Postupový kľúč do štvrťfinále SINGLE-KO ( 1A-8H, 4D-5E, 3C-6F, 2B-7G )

- pri 1 skupine (s1) postupujú hráči do S-KO z miesta 1-4 takto (1s1=A, 2s1=B, 3s1=C, 4s1=D) a z miesta 5-8 si vylosujú miesta E,F,G,H
- pri 2 skupinách (s1,s2) postupujú hráči do S-KO z miesta 1-2 takto (1s1=A, 1s2=B, 2s1=C, 2s2=D) a z miesta 3-4 si vylosujú miesta E,F,G,H
- pri 4 skupinách (s1,s2,s3,s4) postupujú hráči do S-KO z 1. miesta takto (1s1=A, 1s2=B, 1s3=C, 1s4=D) a z 2.miesta si vylosujú miesta E,F,G,H

- pri 3 skupinách sa dvaja najlepší hráči zo skupiny zoradia* podľa kritérií v skupine od 1 do 6 a 2 najlepší hráči z tretej pozície podľa MUS** od 7 do 8, a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine
- pri 5(6,7) skupinách sa prví najlepší hráči zo skupiny zoradia* podľa kritérií v skupine od 1 do 5(6,7) a 3(2,1) najlepší hráči z druhej pozície podľa MUS** od 6(7) do 8, a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine

- v prípade rovnosti všetkých postupových kritérií v skupine medzi hráčmi rozhodne "rozstrel" (kto zahrá bližšie guľu k mantinelu)

Prihlásením sa do turnaja hráč potvrdzuje, že sa bude riadiť pokynmi organizátora
* hráči sa zoradia bez ohľadu na rozdielny počet hráčov v skupinách
** MUS (miera úspešnosti - pomer víťazných hier ku všetkým hrám)

Video / Livestream

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Tomas Jusko 4 3 0 1 10 8 2 0 0 0 0.556 3
2 Vladimír Tomečko 4 2 0 2 9 7 2 0 0 0 0.563 2
3 Marian Males 4 2 0 2 8 8 0 0 0 0 0.5 2
4 František Sýkora 4 2 0 2 8 8 0 0 0 0 0.5 2
5 Vladimír Kačmar 4 1 0 3 6 10 -4 0 0 0 0.375 1
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Zoltán Lukács 5 5 0 0 15 4 11 0 0 0 0.789 5
2 Zdenko Zizi Zavadinka 5 3 0 2 13 8 5 0 0 0 0.619 3
3 Johny Kovalčik 5 3 0 2 13 9 4 0 0 0 0.591 3
4 Juraj Hudo 5 3 0 2 9 9 0 0 0 0 0.5 3
5 Andrea Gencová 5 1 0 4 5 12 -7 0 0 0 0.294 1
6 Peter Varhoľák 5 0 0 5 2 15 -13 0 0 0 0.118 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Damir Vrljičak 4 4 0 0 12 1 11 0 0 0 0.923 4
2 Peter Fiľakovský 4 3 0 1 10 6 4 0 0 0 0.625 3
3 Jan Furjesz 4 2 0 2 7 8 -1 0 0 0 0.467 2
4 Miroslav Cibere 4 1 0 3 4 9 -5 0 0 0 0.308 1
5 Tomas Klobusnik 4 0 0 4 3 12 -9 0 0 0 0.2 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Slovakia
František Sýkora
Slovakia
Vladimír Kačmar
Sun 14:45  Table 1
2-A   
Slovakia
Vladimír Tomečko
Slovakia
Tomas Jusko
Sun 14:45  Table 2
3-B   
Slovakia
Andrea Gencová
Slovakia
Peter Varhoľák
Sun 14:45  Table 3
4-B   
Slovakia
Juraj Hudo
Slovakia
Johny Kovalčik
Sun 14:45  Table 4
5-B   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 14:45  Table 5
6-C   
Slovakia
Jan Furjesz
Slovakia
Tomas Klobusnik
Sun 15:05  Table 6
7-C   
Slovakia
Damir Vrljičak
Slovakia
Miroslav Cibere
Sun 14:45  Table 6

Round 2

Race to 3
8-A   
Slovakia
Vladimír Kačmar
Slovakia
Tomas Jusko
Sun 15:29  Table 2
9-A   
Slovakia
František Sýkora
Slovakia
Marian Males
Sun 15:20  Table 1
10-B   
Slovakia
Andrea Gencová
Slovakia
Johny Kovalčik
Sun 15:30  Table 3
11-B   
Slovakia
Peter Varhoľák
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 15:23  Table 5
12-B   
Slovakia
Juraj Hudo
Slovakia
Zoltán Lukács
Sun 15:27  Table 4
13-C   
Slovakia
Tomas Klobusnik
Slovakia
Miroslav Cibere
Sun 15:46  Table 6
14-C   
Slovakia
Jan Furjesz
Slovakia
Peter Fiľakovský
  Table 6

Round 3

Race to 3
15-A   
Slovakia
Tomas Jusko
Slovakia
Marian Males
Sun 16:23  Table 1
16-A   
Slovakia
Vladimír Kačmar
Slovakia
Vladimír Tomečko
Sun 16:28  Table 2
17-B   
Slovakia
Andrea Gencová
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 15:59  Table 5
18-B   
Slovakia
Johny Kovalčik
Slovakia
Zoltán Lukács
Sun 16:09  Table 4
19-B   
Slovakia
Peter Varhoľák
Slovakia
Juraj Hudo
Sun 16:19  Table 5
20-C   
Slovakia
Miroslav Cibere
Slovakia
Peter Fiľakovský
Sun 16:29  Table 6
21-C   
Slovakia
Tomas Klobusnik
Slovakia
Damir Vrljičak
Sun 16:40  Table 4

Round 4

Race to 3
22-A   
Slovakia
Marian Males
Slovakia
Vladimír Tomečko
Sun 15:55  Table 1
23-A   
Slovakia
Tomas Jusko
Slovakia
František Sýkora
Sun 17:06  Table 1
24-B   
Slovakia
Andrea Gencová
Slovakia
Zoltán Lukács
Sun 16:47  Table 5
25-B   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Juraj Hudo
Sun 16:50  Table 2
26-B   
Slovakia
Johny Kovalčik
Slovakia
Peter Varhoľák
Sun 16:54  Table 6
27-C   
Slovakia
Peter Fiľakovský
Slovakia
Damir Vrljičak
Sun 17:06  Table 4
28-C   
Slovakia
Miroslav Cibere
Slovakia
Jan Furjesz
Sun 17:07  Table 3

Round 5

Race to 3
29-A   
Slovakia
Vladimír Tomečko
Slovakia
František Sýkora
Sun 17:38  Table 4
30-A   
Slovakia
Marian Males
Slovakia
Vladimír Kačmar
Sun 17:10  Table 5
31-B   
Slovakia
Andrea Gencová
Slovakia
Juraj Hudo
Sun 17:14  Table 2
32-B   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Peter Varhoľák
Sun 17:39  Table 1
33-B   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Johny Kovalčik
Sun 17:45  Table 5
34-C   
Slovakia
Damir Vrljičak
Slovakia
Jan Furjesz
Sun 17:50  Table 2
35-C   
Slovakia
Peter Fiľakovský
Slovakia
Tomas Klobusnik
Sun 17:31  Table 6

Quarter final

Race to 4
36   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Johny Kovalčik
Sun 18:46  Table 1
37   
Slovakia
Tomas Jusko
Slovakia
Vladimír Tomečko
Sun 18:46  Table 2
38   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Peter Fiľakovský
Sun 18:46  Table 4
39   
Slovakia
Damir Vrljičak
Slovakia
Marian Males
Sun 18:46  Table 5

Semi final

Race to 4
40   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Tomas Jusko
Sun 19:56  Table 1
41   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Marian Males
Sun 19:34  Table 4

Final

Race to 4
42   
Slovakia
Tomas Jusko
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 20:47  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment