Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 3, 2019

BC Relax CUP 02 2019

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Jan Furjesz
9 (7/2) 45 (28/17)
62%
550
2 Zdenko Zizi Zavadinka
9 (7/2) 38 (25/13)
66%
0
3 Johny Kovalčik
8 (6/2) 32 (21/11)
66%
420
3 Juraj Hudo
8 (4/4) 35 (16/19)
46%
420
5 Vladimír Tomečko
7 (5/2) 33 (18/15)
55%
370
5 Monika Palencarova
7 (3/4) 33 (17/16)
52%
370
5 Peter Fiľakovský
7 (3/4) 27 (13/14)
48%
370
5 Tomas Jusko
7 (6/1) 28 (21/7)
75%
370
9 František Sýkora
6 (2/4) 21 (9/12)
43%
330
9 Vladimír Kačmar
6 (2/4) 26 (10/16)
38%
330
11 Janči Satan Palenčár
6 (1/5) 24 (8/16)
33%
330
11 Maroš Vanyo
6 (1/5) 23 (8/15)
35%
330
13 Andrea Gencová
6 (1/5) 20 (3/17)
15%
330
13 Jakub Zbojan
6 (1/5) 23 (7/16)
30%
330
Starts Feb 3, 2019, 2:45 PM (local time)
Format Round robin (14 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Ranking - BC Relax CUP
Organizer BC Relax
Contact Zdenko Zizi Zavadinka (relaxbiliard@gmail.com, +421949300326)
More info
- iná registrácia ako online 14:45 v deň turnaja nebude akceptovaná, ak hráč nepríde do 14:45, bude z turnaja odhlásený
- turnaj sa riadi platnými pravidlami SBiZ a hrá sa striedavý rozstrel
- podľa počtu hráčov sa budú hrať skupiny s postupom do SINGLE-KO... hrá sa o 4 trofeje
- ak hráč nenastúpi na zápas do 5 minút, bude zápas kontumovaný v prospech súpera
- ak hráč odíde z turnaja pred odohraním všetkých zápasov alebo nenastúpi včas na 2 a viac zápasov, bude diskvalifikovaný a všetky jeho zápasy budú anulované – tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí dvojnásobné štartovné

Postupový kľúč do štvrťfinále SINGLE-KO ( 1A-8H, 4D-5E, 3C-6F, 2B-7G )

- pri 1 skupine (s1) postupujú hráči do S-KO z miesta 1-4 takto (1s1=A, 2s1=B, 3s1=C, 4s1=D) a z miesta 5-8 si vylosujú miesta E,F,G,H
- pri 2 skupinách (s1,s2) postupujú hráči do S-KO z miesta 1-2 takto (1s1=A, 1s2=B, 2s1=C, 2s2=D) a z miesta 3-4 si vylosujú miesta E,F,G,H
- pri 4 skupinách (s1,s2,s3,s4) postupujú hráči do S-KO z 1. miesta takto (1s1=A, 1s2=B, 1s3=C, 1s4=D) a z 2.miesta si vylosujú miesta E,F,G,H

- pri 3 skupinách sa dvaja najlepší hráči zo skupiny zoradia* podľa kritérií v skupine od 1 do 6 a 2 najlepší hráči z tretej pozície podľa MUS** od 7 do 8, a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine
- pri 5(6,7) skupinách sa prví najlepší hráči zo skupiny zoradia* podľa kritérií v skupine od 1 do 5(6,7) a 3(2,1) najlepší hráči z druhej pozície podľa MUS** od 6(7) do 8, a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine

- v prípade rovnosti všetkých postupových kritérií v skupine medzi hráčmi rozhodne "rozstrel" (kto zahrá bližšie guľu k mantinelu)

Prihlásením sa do turnaja hráč potvrdzuje, že sa bude riadiť pokynmi organizátora
* hráči sa zoradia bez ohľadu na rozdielny počet hráčov v skupinách
** MUS (miera úspešnosti - pomer víťazných hier ku všetkým hrám)

Video / Livestream

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Tomas Jusko 6 6 0 0 18 3 15 0 0 0 0.857 6
2 Zdenko Zizi Zavadinka 6 5 0 1 16 5 11 0 0 0 0.762 5
3 Peter Fiľakovský 6 3 0 3 13 10 3 0 0 0 0.565 3
4 Juraj Hudo 6 3 0 3 10 12 -2 0 0 0 0.455 3
5 Vladimír Kačmar 6 2 0 4 10 16 -6 0 0 0 0.385 2
6 Maroš Vanyo 6 1 0 5 8 15 -7 0 0 0 0.348 1
7 Andrea Gencová 6 1 0 5 3 17 -14 0 0 0 0.15 1
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Johny Kovalčik 6 5 0 1 16 7 9 0 0 0 0.696 5
2 Vladimír Tomečko 6 5 0 1 15 11 4 0 0 0 0.577 5
3 Jan Furjesz 6 4 0 2 16 11 5 0 0 0 0.593 4
4 Monika Palencarova 6 3 0 3 14 12 2 0 0 0 0.538 3
5 František Sýkora 6 2 0 4 9 12 -3 0 0 0 0.429 2
6 Janči Satan Palenčár 6 1 0 5 8 16 -8 0 0 0 0.333 1
7 Jakub Zbojan 6 1 0 5 7 16 -9 0 0 0 0.304 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Slovakia
Peter Fiľakovský
Slovakia
Juraj Hudo
Sun 14:52  Table 1
2-A   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Andrea Gencová
Sun 14:52  Table 2
3-A   
Slovakia
Tomas Jusko
Slovakia
Vladimír Kačmar
Sun 14:52  Table 3
4-B   
Slovakia
Johny Kovalčik
Slovakia
Monika Palencarova
Sun 14:52  Table 4
5-B   
Slovakia
Janči Palenčár
Slovakia
Jakub Zbojan
Sun 14:52  Table 5
6-B   
Slovakia
Vladimír Tomečko
Slovakia
František Sýkora
Sun 14:52  Table 6

Round 2

Race to 3
7-A   
Slovakia
Juraj Hudo
Slovakia
Andrea Gencová
Sun 15:32  Table 1
8-A   
Slovakia
Peter Fiľakovský
Slovakia
Vladimír Kačmar
Sun 15:32  Table 3
9-A   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Maroš Vanyo
Sun 15:16  Table 2
10-B   
Slovakia
Monika Palencarova
Slovakia
Jakub Zbojan
Sun 15:32  Table 4
11-B   
Slovakia
Johny Kovalčik
Slovakia
František Sýkora
Sun 15:34  Table 5
12-B   
Slovakia
Janči Palenčár
Slovakia
Jan Furjesz
Sun 15:34  Table 6

Round 3

Race to 3
13-A   
Slovakia
Andrea Gencová
Slovakia
Vladimír Kačmar
Sun 16:09  Table 1
14-A   
Slovakia
Juraj Hudo
Slovakia
Maroš Vanyo
Sun 15:56  Table 5
15-A   
Slovakia
Peter Fiľakovský
Slovakia
Tomas Jusko
Sun 16:10  Table 2
16-B   
Slovakia
Jakub Zbojan
Slovakia
František Sýkora
Sun 16:16  Table 6
17-B   
Slovakia
Monika Palencarova
Slovakia
Jan Furjesz
Sun 16:17  Table 4
18-B   
Slovakia
Johny Kovalčik
Slovakia
Vladimír Tomečko
Sun 15:52  Table 2

Round 4

Race to 3
19-A   
Slovakia
Vladimír Kačmar
Slovakia
Maroš Vanyo
Sun 16:51  Table 5
20-A   
Slovakia
Andrea Gencová
Slovakia
Tomas Jusko
Sun 16:49  Table 2
21-A   
Slovakia
Juraj Hudo
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 16:18  Table 1
22-B   
Slovakia
František Sýkora
Slovakia
Jan Furjesz
Sun 17:00  Table 4
23-B   
Slovakia
Jakub Zbojan
Slovakia
Vladimír Tomečko
Sun 16:38  Table 6
24-B   
Slovakia
Monika Palencarova
Slovakia
Janči Palenčár
Sun 17:03  Table 6

Round 5

Race to 3
25-A   
Slovakia
Maroš Vanyo
Slovakia
Tomas Jusko
Sun 17:45  Table 1
26-A   
Slovakia
Vladimír Kačmar
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 17:45  Table 2
27-A   
Slovakia
Andrea Gencová
Slovakia
Peter Fiľakovský
Sun 17:19  Table 2
28-B   
Slovakia
Jan Furjesz
Slovakia
Vladimír Tomečko
Sun 17:12  Table 4
29-B   
Slovakia
František Sýkora
Slovakia
Janči Palenčár
Sun 17:26  Table 6
30-B   
Slovakia
Jakub Zbojan
Slovakia
Johny Kovalčik
Sun 17:20  Table 1

Round 6

Race to 3
31-A   
Slovakia
Tomas Jusko
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 18:36  Table 1
32-A   
Slovakia
Maroš Vanyo
Slovakia
Peter Fiľakovský
Sun 18:36  Table 6
33-A   
Slovakia
Vladimír Kačmar
Slovakia
Juraj Hudo
Sun 18:15  Table 2
34-B   
Slovakia
Vladimír Tomečko
Slovakia
Janči Palenčár
Sun 17:54  Table 5
35-B   
Slovakia
Jan Furjesz
Slovakia
Johny Kovalčik
Sun 17:53  Table 4
36-B   
Slovakia
František Sýkora
Slovakia
Monika Palencarova
Sun 17:47  Table 6

Round 7

Race to 3
37-A   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Peter Fiľakovský
Sun 19:10  Table 2
38-A   
Slovakia
Tomas Jusko
Slovakia
Juraj Hudo
Sun 19:07  Table 1
39-A   
Slovakia
Maroš Vanyo
Slovakia
Andrea Gencová
Sun 19:11  Table 6
40-B   
Slovakia
Janči Palenčár
Slovakia
Johny Kovalčik
Sun 18:50  Table 5
41-B   
Slovakia
Vladimír Tomečko
Slovakia
Monika Palencarova
Sun 18:46  Table 4
42-B   
Slovakia
Jan Furjesz
Slovakia
Jakub Zbojan
Sun 18:15  Table 4

Quarter final

Race to 4
43   
Slovakia
Tomas Jusko
Slovakia
Jan Furjesz
Sun 19:49  Table 1
44   
Slovakia
Vladimír Tomečko
Slovakia
Juraj Hudo
Sun 19:49  Table 2
45   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Monika Palencarova
Sun 19:49  Table 4
46   
Slovakia
Johny Kovalčik
R1
Slovakia
Peter Fiľakovský
Sun 19:49  Table 5

Semi final

Race to 4
47   
Slovakia
Jan Furjesz
Slovakia
Juraj Hudo
Sun 20:56  Table 2
48   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Johny Kovalčik
Sun 20:56  Table 1

Final

Race to 4
49   
Slovakia
Jan Furjesz
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 21:50  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment