Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

January 6, 2019

BC Relax CUP 01 2019

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Jaroslav Kern
7 (6/1) 32 (23/9)
72%
550
2 Juraj Hudo
7 (5/2) 35 (21/14)
60%
480
3 Ján Furjész
6 (4/2) 27 (15/12)
56%
420
3 Péter Ujfalusi
6 (4/2) 29 (18/11)
62%
420
5 Zdenko Zizi Zavadinka
6 (5/1) 21 (15/6)
71%
0
5 Johny Kovalčik
6 (3/3) 26 (13/13)
50%
370
5 Damir Vrljičak
5 (4/1) 19 (15/4)
79%
370
5 Vladimír Kačmar
5 (3/2) 17 (10/7)
59%
370
9 Zoltán Lukács
4 (2/2) 17 (9/8)
53%
330
Show more
9 Vladimír Tomečko
4 (2/2) 15 (7/8)
47%
330
9 Marian Males
5 (3/2) 18 (10/8)
56%
330
9 Peter Balboa Vagaš
4 (2/2) 15 (6/9)
40%
330
13 Tomas Klobusnik
4 (1/3) 15 (4/11)
27%
330
13 Miroslav Cibere
4 (2/2) 15 (7/8)
47%
330
13 Peter Fiľakovský
4 (2/2) 16 (6/10)
38%
330
13 Peter Varhoľák
5 (2/3) 20 (8/12)
40%
330
17 Andrea Gencová
4 (0/4) 18 (6/12)
33%
300
17 František Sýkora
4 (0/4) 13 (1/12)
8%
300
17 Marek Jakubik
4 (0/4) 18 (6/12)
33%
300
17 Radovan Kovalčik
5 (2/3) 20 (8/12)
40%
300
21 Rasťo Tel
5 (0/5) 20 (5/15)
25%
300
Entry deadline Jan 6, 2019, 3:45 PM (local time)
Starts Jan 6, 2019, 2:45 PM (local time)
Format Round robin (21 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Ranking - BC Relax CUP
Organizer BC Relax
Contact Zdenko Zizi Zavadinka (relaxbiliard@gmail.com, +421949300326)
More info
- iná registrácia ako online 14:45 v deň turnaja nebude akceptovaná, ak hráč nepríde do 14:45, bude z turnaja odhlásený
- turnaj sa riadi platnými pravidlami SBiZ a hrá sa striedavý rozstrel
- podľa počtu hráčov sa budú hrať skupiny s postupom do SINGLE-KO... hrá sa o 4 trofeje
- ak hráč nenastúpi na zápas do 5 minút, bude zápas kontumovaný v prospech súpera
- ak hráč odíde z turnaja pred odohraním všetkých zápasov alebo nenastúpi včas na 2 a viac zápasov, bude diskvalifikovaný a všetky jeho zápasy budú anulované – tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí dvojnásobné štartovné

Postupový kľúč do štvrťfinále SINGLE-KO ( 1A-8H, 4D-5E, 3C-6F, 2B-7G )

- pri 1 skupine (s1) postupujú hráči do S-KO z miesta 1-4 takto (1s1=A, 2s1=B, 3s1=C, 4s1=D) a z miesta 5-8 si vylosujú miesta E,F,G,H
- pri 2 skupinách (s1,s2) postupujú hráči do S-KO z miesta 1-2 takto (1s1=A, 1s2=B, 2s1=C, 2s2=D) a z miesta 3-4 si vylosujú miesta E,F,G,H
- pri 4 skupinách (s1,s2,s3,s4) postupujú hráči do S-KO z 1. miesta takto (1s1=A, 1s2=B, 1s3=C, 1s4=D) a z 2.miesta si vylosujú miesta E,F,G,H

- pri 3 skupinách sa dvaja najlepší hráči zo skupiny zoradia* podľa kritérií v skupine od 1 do 6 a 2 najlepší hráči z tretej pozície podľa MUS** od 7 do 8, a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine
- pri 5(6,7) skupinách sa prví najlepší hráči zo skupiny zoradia* podľa kritérií v skupine od 1 do 5(6,7) a 3(2,1) najlepší hráči z druhej pozície podľa MUS** od 6(7) do 8, a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine

- v prípade rovnosti všetkých postupových kritérií v skupine medzi hráčmi rozhodne "rozstrel" (kto zahrá bližšie guľu k mantinelu)

Prihlásením sa do turnaja hráč potvrdzuje, že sa bude riadiť pokynmi organizátora
* hráči sa zoradia bez ohľadu na rozdielny počet hráčov v skupine
** MUS (miera úspešnosti - pomer víťazných hier ku všetkým hrám)

Video / Livestream

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Jaroslav Kern 4 3 0 1 11 4 7 0 0 0 0.733 3
2 Vladimír Kačmar 4 3 0 1 9 3 6 0 0 0 0.75 3
3 Vladimír Tomečko 4 2 0 2 7 8 -1 0 0 0 0.467 2
4 Miroslav Cibere 4 2 0 2 7 8 -1 0 0 0 0.467 2
5 František Sýkora 4 0 0 4 1 12 -11 0 0 0 0.077 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Zdenko Zizi Zavadinka 5 5 0 0 15 2 13 0 0 0 0.882 5
2 Johny Kovalčik 5 3 0 2 12 9 3 0 0 0 0.571 3
3 Marian Males 5 3 0 2 10 8 2 0 0 0 0.556 3
4 Peter Varhoľák 5 2 0 3 8 12 -4 0 0 0 0.4 2
5 Radovan Kovalčik 5 2 0 3 8 12 -4 0 0 0 0.4 2
6 Rasťo Tel 5 0 0 5 5 15 -10 0 0 0 0.25 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Damir Vrljičak 4 4 0 0 12 0 12 1 0 0 1 4
2 Ján Furjész 4 3 0 1 9 5 4 0 0 0 0.643 3
3 Peter Balboa Vagaš 4 2 0 2 6 9 -3 0 0 0 0.4 2
4 Tomas Klobusnik 4 1 0 3 4 11 -7 0 0 0 0.267 1
5 Andrea Gencová 4 0 0 4 6 12 -6 0 0 0 0.333 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Juraj Hudo 4 3 0 1 11 6 5 0 0 0 0.647 3
2 Péter Ujfalusi 4 3 0 1 11 7 4 0 0 0 0.611 3
3 Zoltán Lukács 4 2 0 2 9 8 1 0 0 0 0.529 2
4 Peter Fiľakovský 4 2 0 2 6 10 -4 0 0 0 0.375 2
5 Marek Jakubik 4 0 0 4 6 12 -6 0 0 0 0.333 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Slovakia
František Sýkora
Slovakia
Miroslav Cibere
Sun 15:02  Table 1
2-A   
Slovakia
Vladimír Tomečko
Slovakia
Vladimír Kačmar
Sun 15:02  Table 2
3-B   
Slovakia
Radovan Kovalčik
Slovakia
Peter Varhoľák
Sun 15:02  Table 3
4-B   
Slovakia
Johny Kovalčik
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 15:02  Table 4
5-B   
Slovakia
Marian Males
Slovakia
Rasťo Tel
Sun 15:02  Table 5
6-C   
Slovakia
Andrea Gencová
Slovakia
Damir Vrljičak
R1
Sun 15:02  Table 6
7-C   
Slovakia
Peter Balboa Vagaš
Slovakia
Jan Furjesz
Sun 15:22  Table 6
8-D   
Slovakia
Juraj Hudo
Slovakia
Peter Fiľakovský
Sun 15:26  Table 4
9-D   
Slovakia
Zoltán Lukács
Hungary
Péter Ujfalusi
Sun 15:30  Table 1

Round 2

Race to 3
10-A   
Slovakia
Miroslav Cibere
Slovakia
Vladimír Kačmar
Sun 15:33  Table 2
11-A   
Slovakia
František Sýkora
Slovakia
Jaroslav Kern
Sun 15:46  Table 6
12-B   
Slovakia
Radovan Kovalčik
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 16:13  Table 3
13-B   
Slovakia
Peter Varhoľák
Slovakia
Rasťo Tel
Sun 16:13  Table 5
14-B   
Slovakia
Johny Kovalčik
Slovakia
Marian Males
Sun 15:47  Table 5
15-C   
Slovakia
Damir Vrljičak
Slovakia
Jan Furjesz
Sun 15:50  Table 4
16-C   
Slovakia
Andrea Gencová
Slovakia
Tomas Klobusnik
Sun 16:00  Table 1
17-D   
Slovakia
Peter Fiľakovský
Hungary
Péter Ujfalusi
Sun 16:01  Table 2
18-D   
Slovakia
Juraj Hudo
Slovakia
Marek Jakubik
Sun 16:05  Table 6

Round 3

Race to 3
19-A   
Slovakia
Vladimír Kačmar
Slovakia
Jaroslav Kern
Sun 16:15  Table 4
20-A   
Slovakia
Miroslav Cibere
Slovakia
Vladimír Tomečko
Sun 16:22  Table 2
21-B   
Slovakia
Radovan Kovalčik
Slovakia
Rasťo Tel
Sun 17:49  Table 5
22-B   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Marian Males
Sun 16:44  Table 3
23-B   
Slovakia
Peter Varhoľák
Slovakia
Johny Kovalčik
Sun 17:49  Table 6
24-C   
Slovakia
Jan Furjesz
Slovakia
Tomas Klobusnik
Sun 16:46  Table 1
25-C   
Slovakia
Damir Vrljičak
Slovakia
Peter Balboa Vagaš
Sun 16:32  Table 4
26-D   
Hungary
Péter Ujfalusi
Slovakia
Marek Jakubik
Sun 16:50  Table 4
27-D   
Slovakia
Peter Fiľakovský
Slovakia
Zoltán Lukács
Sun 16:50  Table 2

Round 4

Race to 3
28-A   
Slovakia
Jaroslav Kern
Slovakia
Vladimír Tomečko
Sun 16:54  Table 6
29-A   
Slovakia
Vladimír Kačmar
Slovakia
František Sýkora
Sun 17:10  Table 3
30-B   
Slovakia
Radovan Kovalčik
Slovakia
Marian Males
Sun 17:15  Table 4
31-B   
Slovakia
Rasťo Tel
Slovakia
Johny Kovalčik
Sun 17:19  Table 5
32-B   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Peter Varhoľák
Sun 17:25  Table 6
33-C   
Slovakia
Tomas Klobusnik
Slovakia
Peter Balboa Vagaš
Sun 17:33  Table 2
34-C   
Slovakia
Jan Furjesz
Slovakia
Andrea Gencová
Sun 17:17  Table 1
35-D   
Slovakia
Marek Jakubik
Slovakia
Zoltán Lukács
Sun 17:40  Table 4
36-D   
Hungary
Péter Ujfalusi
Slovakia
Juraj Hudo
Sun 17:32  Table 3

Round 5

Race to 3
37-A   
Slovakia
Vladimír Tomečko
Slovakia
František Sýkora
Sun 17:47  Table 1
38-A   
Slovakia
Jaroslav Kern
Slovakia
Miroslav Cibere
Sun 18:02  Table 4
39-B   
Slovakia
Radovan Kovalčik
Slovakia
Johny Kovalčik
Sun 18:35  Table 4
40-B   
Slovakia
Marian Males
Slovakia
Peter Varhoľák
Sun 18:18  Table 1
41-B   
Slovakia
Rasťo Tel
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 18:32  Table 5
42-C   
Slovakia
Peter Balboa Vagaš
Slovakia
Andrea Gencová
Sun 18:28  Table 2
43-C   
Slovakia
Tomas Klobusnik
Slovakia
Damir Vrljičak
Sun 18:49  Table 3
44-D   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Juraj Hudo
Sun 18:14  Table 3
45-D   
Slovakia
Marek Jakubik
Slovakia
Peter Fiľakovský
Sun 18:17  Table 6

Quarter final

Race to 4
46   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Hungary
Péter Ujfalusi
Sun 19:16  Table 1
47   
Slovakia
Juraj Hudo
Slovakia
Vladimír Kačmar
Sun 19:16  Table 2
48   
Slovakia
Jaroslav Kern
Slovakia
Johny Kovalčik
Sun 19:16  Table 4
49   
Slovakia
Damir Vrljičak
Slovakia
Jan Furjesz
Sun 19:16  Table 5

Semi final

Race to 4
50   
Hungary
Péter Ujfalusi
Slovakia
Juraj Hudo
Sun 20:00  Table 1
51   
Slovakia
Jaroslav Kern
Slovakia
Jan Furjesz
Sun 19:55  Table 4

Final

Race to 4
52   
Slovakia
Juraj Hudo
Slovakia
Jaroslav Kern
Sun 20:57  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment