Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 4, 2020

Amatorski Puchar Gdańska - PAŹDZIERNIK 2020 - Green Club Gdańsk

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Patryk Jełowicki
7 (6/1) 29 (21/8)
72%
20
2 Janusz Kiełbratowski
7 (6/1) 27 (19/8)
70%
18
3 Beniamin Straszewski
5 (3/2) 22 (12/10)
55%
16
3 Patryk Martyniak
5 (3/2) 18 (10/8)
56%
16
5 Marek Kwiatkowski
4 (3/1) 17 (9/8)
53%
14
5 Bartłomiej Pietraszuk
5 (4/1) 18 (14/4)
78%
14
5 Tomasz Wendicki
4 (3/1) 15 (11/4)
73%
14
5 Damian Bielecki
5 (4/1) 21 (13/8)
62%
14
9 Tomasz Jaks
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
12
Show more
9 Jacek Brzeziński
3 (2/1) 11 (7/4)
64%
12
9 JAKUB KOZŁOWSKI
3 (1/2) 11 (4/7)
36%
12
9 Karina Cuper
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
12
9 Piotr Winiarz
4 (2/2) 14 (7/7)
50%
12
9 Weronika Brzezińska
3 (1/2) 12 (5/7)
42%
12
9 Michał Śpiewak
3 (1/2) 14 (6/8)
43%
12
9 Krzysztof Leżań
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
12
17 Tomasz Karpiński
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
10
17 Adam Byszof
3 (1/2) 10 (4/6)
40%
10
17 Dominik Homza
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
10
17 Patryk Bogumił
3 (1/2) 10 (4/6)
40%
10
17 Dawid Marcin Całka
2 (1/1) 9 (4/5)
44%
10
17 Kamil Jasiński
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
10
17 Radosław Maszk
3 (1/2) 13 (7/6)
54%
10
17 Edyta Jaworska
3 (1/2) 11 (4/7)
36%
10
25 Leszek Pieśniak
Green Club
3 (0/3) 10 (1/9)
10%
8
25 Ireneusz Szczepanek
3 (0/3) 12 (3/9)
25%
8
25 Zbigniew Samsel
3 (1/2) 11 (3/8)
27%
8
25 Robert Kowalski
3 (0/3) 10 (1/9)
10%
8
Entry deadline Oct 4, 2020, 11:00 AM (local time)
Starts Oct 4, 2020, 10:05 AM (local time)
Format Round robin (28 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings RANKING - Amatorski Puchar Gdańska 2020 - Green Club Gdańsk
Organizer Green Club
Contact Leszek Pieśniak (piesniak.l@orange.pl) and Grzegorz Lasota (grzegorz.lasota@o2.pl)
More info
Jak zawsze zapraszamy w najbliższą niedzielę na turniej z cyklu Amatorski Puchar Gdańska.

Gramy w odmianę 8 bil.

Wpisowe 20zł, a dla kobiet i juniorów TYLKO 5 zł.

Jak co miesiąc do wygrania puchary i wejściówki na poniedziałkowe turnieje w Green Clubie!

Oczywiście, tradycyjnie już, o godzinie 14 losowanie różnych nagród dla każdego uczestnika.

Zapraszamy wszystkich obecnych i przyszłych bilardzistów!

Przypominamy, że w styczniu wygrał Mirosław Ziętarski, a w lutym Piotr Żejmo. W lipcu natomiast Ireneusz Szczepanek. W sierpniu 1 miejsce zajął Zbigniew Samsel. We wrześniu na najwyższym stopniu podium stanął Marcin Chmiel.

Cały ranking możecie zobaczyć tutaj:

https://cuescore.com/ranking/RANKING+-+Amatorski+Puchar+Gda%C5%84ska+2020+-+Green+Club+Gda%C5%84sk/7957581

WAŻNE!

Lista osób, które nie mogą grać w tegorocznej edycji 2020, na podstawie regulaminu, czyli wyników ligowych lub innych osiągnięć w turniejach:

*** II liga sezony 2017-2019 ***
Antczak Cezary
Bendig Michał
Bottcher Jakub
Chabowski Przemek
Dzienisz Tomasz
Grzębski Mateusz
Jurek Grzegorz
Korsak Łukasz
Kur Mateusz
Majer Mateusz
Muklewicz Osman
Raniszewski Maciej
Rudziewicz Sławomir
Stefański Mariusz
Szczepański Krzyszrtof
Wodecki Krzysztof
Zosiuk Wojtek

plus osoby grające w 1 lidze lub ekstraklasie ( kiedykolwiek pełny sezon, a nie pojedyncze mecze ), plus osoby, które awansowany na turniej MP lub zdobywały medale na MPA w Łodzi.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Jacek Brzeziński 2 2 0 0 6 1 5 0 0 0 0.857 6
2 Weronika Brzezińska 2 1 0 1 3 4 -1 0 0 0 0.429 3
3 Kamil Jasiński 2 0 0 2 2 6 -4 0 0 0 0.25 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Damian Bielecki 3 3 0 0 9 4 5 0 0 0 0.692 9
2 Karina Cuper 3 2 0 1 7 5 2 0 0 0 0.583 6
3 Radosław Maszk 3 1 0 2 7 6 1 0 0 0 0.538 3
4 Leszek Pieśniak 3 0 0 3 1 9 -8 0 0 0 0.1 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Patryk Jełowicki 3 2 0 1 8 4 4 0 0 0 0.667 6
2 Tomasz Jaks 3 2 0 1 8 5 3 0 0 0 0.615 6
3 Adam Byszof 3 1 0 2 4 6 -2 0 0 0 0.4 3
4 Zbigniew Samsel 3 1 0 2 3 8 -5 0 0 0 0.273 3
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Tomasz Wendicki 2 2 0 0 6 0 6 0 0 0 1 6
2 JAKUB KOZŁOWSKI 2 1 0 1 3 4 -1 0 0 0 0.429 3
3 Tomasz Karpiński 2 0 0 2 1 6 -5 0 0 0 0.143 0
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Beniamin Straszewski 2 1 0 1 5 4 1 0 0 0 0.556 3
2 Michał Śpiewak 2 1 0 1 5 5 0 0 0 0 0.5 3
3 Dawid Marcin Całka 2 1 0 1 4 5 -1 0 0 0 0.444 3
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Bartłomiej Pietraszuk 3 3 0 0 9 1 8 0 0 0 0.9 9
2 Krzysztof Leżań 3 2 0 1 7 5 2 0 0 0 0.583 6
3 Patryk Bogumił 3 1 0 2 4 6 -2 0 0 0 0.4 3
4 Robert Kowalski 3 0 0 3 1 9 -8 0 0 0 0.1 0
Group G Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Janusz Kiełbratowski 3 3 0 0 9 2 7 0 0 0 0.818 9
2 Piotr Winiarz 3 2 0 1 6 4 2 0 0 0 0.6 6
3 Edyta Jaworska 3 1 0 2 4 7 -3 0 0 0 0.364 3
4 Ireneusz Szczepanek 3 0 0 3 3 9 -6 0 0 0 0.25 0
Group H Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Marek Kwiatkowski 2 2 0 0 6 3 3 0 0 0 0.667 6
2 Patryk Martyniak 2 1 0 1 4 3 1 0 0 0 0.571 3
3 Dominik Homza 2 0 0 2 2 6 -4 0 0 0 0.25 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Poland
Jacek Brzeziński
Poland
Kamil Jasiński
Sun 10:20  Table 1
2-B   
Poland
Damian Bielecki
Poland
Leszek Pieśniak
Sun 10:20  Table 2
3-B   
Poland
Radosław Maszk
Poland
Karina Cuper
Sun 10:20  Table 3
4-C   
Poland
Adam Byszof
Poland
Patryk Jełowicki
Sun 10:20  Table 4
5-C   
Poland
Zbigniew Samsel
Poland
Tomasz Jaks
Sun 10:20  Table 5
6-D   
Poland
JAKUB KOZŁOWSKI
Poland
Tomasz Wendicki
Sun 10:20  Table 6
7-E   
Philippines
Beniamin Straszewski
Poland
Dawid Marcin Całka
Sun 10:20  Table 7
8-F   
Poland
Bartłomiej Pietraszuk
Poland
Patryk Bogumił
Sun 10:20  Table 8
9-F   
Poland
Krzysztof Leżań
Poland
Robert Kowalski
Sun 10:20  Table 10
10-G   
Poland
Piotr Winiarz
Poland
Janusz Kiełbratowski
Sun 10:20  Table 11
11-G   
Poland
Ireneusz Szczepanek
Poland
Edyta Jaworska
Sun 10:20  Table 12
12-H   
Poland
Marek Kwiatkowski
Poland
Dominik Homza
Sun 10:20  Table 13

Round 2

Race to 3
13-A   
Poland
Kamil Jasiński
Poland
Weronika Brzezińska
Sun 11:09  Table 1
14-B   
Poland
Damian Bielecki
Poland
Karina Cuper
Sun 11:21  Table 3
15-B   
Poland
Leszek Pieśniak
Poland
Radosław Maszk
Sun 11:21  Table 13
16-C   
Poland
Adam Byszof
Poland
Tomasz Jaks
Sun 11:08  Table 11
17-C   
Poland
Patryk Jełowicki
Poland
Zbigniew Samsel
Sun 11:21  Table 12
18-D   
Poland
Tomasz Wendicki
Poland
Tomasz Karpiński
Sun 11:08  Table 10
19-E   
Poland
Dawid Marcin Całka
Poland
Michał Śpiewak
Sun 11:07  Table 8
20-F   
Poland
Bartłomiej Pietraszuk
Poland
Robert Kowalski
Sun 10:54  Table 5
21-F   
Poland
Patryk Bogumił
Poland
Krzysztof Leżań
Sun 10:54  Table 6
22-G   
Poland
Piotr Winiarz
Poland
Edyta Jaworska
Sun 11:07  Table 7
23-G   
Poland
Janusz Kiełbratowski
Poland
Ireneusz Szczepanek
Sun 11:07  Table 4
24-H   
Poland
Dominik Homza
Poland
Patryk Martyniak
Sun 11:07  Table 2

Round 3

Race to 3
25-A   
Poland
Weronika Brzezińska
Poland
Jacek Brzeziński
Sun 12:18  Table 1
26-B   
Poland
Damian Bielecki
Poland
Radosław Maszk
Sun 12:01  Table 12
27-B   
Poland
Karina Cuper
Poland
Leszek Pieśniak
Sun 12:01  Table 3
28-C   
Poland
Adam Byszof
Poland
Zbigniew Samsel
Sun 11:39  Table 5
29-C   
Poland
Tomasz Jaks
Poland
Patryk Jełowicki
Sun 11:39  Table 7
30-D   
Poland
Tomasz Karpiński
Poland
JAKUB KOZŁOWSKI
Sun 11:40  Table 2
31-E   
Poland
Michał Śpiewak
Philippines
Beniamin Straszewski
Sun 12:18  Table 8
32-F   
Poland
Bartłomiej Pietraszuk
Poland
Krzysztof Leżań
Sun 11:58  Table 6
33-F   
Poland
Robert Kowalski
Poland
Patryk Bogumił
Sun 11:58  Table 5
34-G   
Poland
Piotr Winiarz
Poland
Ireneusz Szczepanek
Sun 11:48  Table 11
35-G   
Poland
Edyta Jaworska
Poland
Janusz Kiełbratowski
Sun 11:47  Table 4
36-H   
Poland
Patryk Martyniak
Poland
Marek Kwiatkowski
Sun 11:48  Table 10

Last sixteen

Race to 3
37   
Poland
Jacek Brzeziński
Poland
Patryk Martyniak
Sun 13:14  Table 1
38   
Poland
Damian Bielecki
Poland
Piotr Winiarz
Sun 13:14  Table 2
39   
Poland
Patryk Jełowicki
Poland
Krzysztof Leżań
Sun 13:14  Table 3
40   
Poland
Tomasz Wendicki
Poland
Michał Śpiewak
Sun 13:14  Table 4
41   
Philippines
Beniamin Straszewski
Poland
JAKUB KOZŁOWSKI
Sun 13:14  Table 5
42   
Poland
Bartłomiej Pietraszuk
Poland
Tomasz Jaks
Sun 13:14  Table 6
43   
Poland
Janusz Kiełbratowski
Poland
Karina Cuper
Sun 13:14  Table 7
44   
Poland
Marek Kwiatkowski
Poland
Weronika Brzezińska
Sun 13:14  Table 8

Quarter final

Race to 3
45   
Poland
Patryk Martyniak
Poland
Damian Bielecki
Sun 13:48  Table 2
46   
Poland
Patryk Jełowicki
Poland
Tomasz Wendicki
Sun 13:59  Table 4
47   
Philippines
Beniamin Straszewski
R1
Poland
Bartłomiej Pietraszuk
Sun 14:03  Table 6
48   
Poland
Janusz Kiełbratowski
Poland
Marek Kwiatkowski
Sun 14:02  Table 7

Semi final

Race to 3
49   
Poland
Patryk Martyniak
Poland
Patryk Jełowicki
Sun 14:40  Table 4
50   
Philippines
Beniamin Straszewski
Poland
Janusz Kiełbratowski
Sun 14:41  Table 5

Final

Race to 3
51   
Poland
Patryk Jełowicki
Poland
Janusz Kiełbratowski
Sun 15:25  Table 4

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment