Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

May 24, 2020

ATLANTIS TOUR Maj 2020.

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Miroslav Stojanovic
6 (6/0) 77 (46/31)
60%
2 Vlada Stevanović
6 (5/1) 67 (45/22)
67%
3 Marko Miladinovic
5 (4/1) 62 (32/30)
52%
3 Aleksandar Milošević
5 (4/1) 54 (34/20)
63%
5 Dragan Marjanovic
6 (4/2) 62 (34/28)
55%
5 Filip Milicic
5 (4/1) 57 (33/24)
58%
5 Zoran Tasić
4 (3/1) 44 (23/21)
52%
5 Bojan Pejičić
5 (3/2) 44 (26/18)
59%
9 Zoran Krstic
4 (2/2) 42 (21/21)
50%
Show more
9 Dane Samardakovic
3 (2/1) 28 (18/10)
64%
9 Vuk Nikolic
4 (2/2) 40 (22/18)
55%
9 Antonio Kovacic
4 (2/2) 40 (20/20)
50%
9 Pavle Stojanovic
4 (2/2) 40 (21/19)
53%
9 Dimitrije Saranac
3 (2/1) 25 (15/10)
60%
9 Marko Ilic
4 (2/2) 46 (23/23)
50%
9 Sasa Zlatanovic
4 (2/2) 47 (24/23)
51%
17 Sasa Gocic
3 (1/2) 26 (12/14)
46%
17 Aleksandar Tasic
4 (2/2) 40 (21/19)
53%
17 Ilija Jovanovic
4 (2/2) 42 (23/19)
55%
17 Nikodije Petrovic
3 (1/2) 27 (10/17)
37%
17 Danilo Kostić
3 (1/2) 30 (13/17)
43%
17 Mladen Magić
3 (1/2) 30 (12/18)
40%
17 Mijat Vujisić
3 (1/2) 26 (8/18)
31%
17 Aleksa Stanković
5 (3/2) 43 (25/18)
58%
25 Goran Tasic
2 (0/2) 18 (5/13)
28%
25 Bane Deljanin
2 (0/2) 19 (6/13)
32%
25 Ivan Djordjevic
2 (0/2) 22 (9/13)
41%
25 Darko Ćirić
2 (0/2) 22 (9/13)
41%
25 Miloš Radovanović
2 (0/2) 13 (0/13)
0%
25 Željko Denić
2 (0/2) 19 (6/13)
32%
25 Predrag Pavlović
2 (0/2) 19 (6/13)
32%
25 Goran Nikolić
2 (0/2) 19 (6/13)
32%
33 Miloš Stošić
2 (0/2) 19 (6/13)
32%
33 Milan Jovanovic
2 (0/2) 16 (3/13)
19%
33 Marko Radosavljevic
2 (0/2) 17 (4/13)
24%
Entry deadline May 23, 2020, 6:00 PM (local time)
Starts May 24, 2020, 10:00 AM (local time)
Format Double elimination (35 Participants)
Handicap No handicap
Dresscode Dresscode C (bez sortseva/bermuda i papuca).
Organizer ATLANTIS Bilijar Klub Nis
More info
ATLANTIS TOUR, Maj 2020.

Nedelja 24.05.2020. 
Početak u 10h.

Disciplina: 9-ball (alternate break, 9 ball on the spot, 3 piont rule).
Race to: win 7 racks, elimination side to 6, semifinals and final to 9.

Prijava: Vrši administratoru turnira ili na ovoj stranici korišćenjem opcije "JOIN".

Termin za poslednju prijavu: 23.05.2020. do 18h.

Žreb turnira sa satnicom mečeva: Biće objavljen jedan sat nakon "Termina za poslednju prijavu" u nastavku ove stranice (odeljak "Shedule").

Uplata kotizacije: Vrši se prema uputstvima administratora turnira.

Kotizacije po kategorijama igrača (uplata pre početka prvog meča): 

B kategorija 1500,- din
C kategorija 1000,- din

Napomene: Molimo igrače zainteresovane za eventualnu odjavu sa turnira da to učine najkasnije do kraja "Termina za poslednju prijavu". Svi prijavljeni igrači (u žrebu) u obavezi su da izmire kotizaciju najkasnije pre početka svog prvog meča ili nadoknade uplatu u slučaju neblagovremene odjave.
U cilju održanja kvaliteta organizacije i nagradnog fonda turnira, u slučaju remećenja uobičajenih fer-plej običaja takmičenja i korektnih medjuljudskih odnosa van takmičenja ili neblagovremenog izmirenja eventualno nastalih dugovanja, organizator zadrzava pravo ograničenja mogućnosti učešća na turnirima u organizaciji ATLANTIS Bilijar Kluba Niš.

Administrator turnira:
Filip Radiči Miličić (+381646686979) 

Sve rezultate, najave, vesti i informacije o "ATLANTIS" bilijar klubu mozete videti na stranici https://cuescore.com/atlantisbilijarklubnis

Bilo da ste u potrazi za dobrom zabavom ili želite da učestvujete kao takmičar, uvek ste dobrodošli.

Srdačno Vaš,
ATLANTIS Bilijar Klub Niš

NAGRADNI FOND
Na osnovu prijave 35 igrača formiran je zagarantovani nagradni fond i obim trofeja:

I mesto.......... 12.000- din. i Pobednički prhar
II mesto......... 8.000- din. i Trofejni pehar
III-IV mesto... 5.000- din. i Trofejni pehar
V-VIII mesto.. 1.500- din. i Trofejna statua

Dobar provod i fer-play igru želi Vam,
ATLANTIS Bilijar Klub Niš

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

1   
Marko Radosavljevic
Serbia
Aleksa Stanković
Sun 10:40 
2   
Serbia
Antonio Kovacic
Walk Over
 
3   
Walk Over
Serbia
Željko Denić
 
4   
Serbia
Miroslav Stojanovic
Walk Over
 
5   
Walk Over
Serbia
Mijat Vujisić
 
6   
Serbia
Nikodije Petrovic
Walk Over
 
7   
Walk Over
Serbia
Predrag Pavlović
 
8   
Serbia
Dane Samardakovic
Walk Over
 
9   
Serbia
Aleksandar Tasic
Serbia
Ilija Jovanovic
Sun 10:40 
10   
Serbia
Miloš Radovanović
Walk Over
 
11   
Walk Over
Serbia
Bane Deljanin
 
12   
Serbia
Sasa Gocic
Walk Over
 
13   
Walk Over
Serbia
Pavle Stojanovic
 
14   
Serbia
Ivan Djordjevic
Walk Over
 
15   
Walk Over
Serbia
Goran Nikolić
 
16   
Serbia
Filip Milicic
Serbia
Milan Jovanovic
Sun 10:41 

Winner round 1

17   
Serbia
Dimitrije Saranac
Serbia
Aleksa Stanković
Sun 11:50 
18   
Serbia
Antonio Kovacic
Serbia
Goran Tasic
Sun 10:42 
19   
Serbia
Vuk Nikolic
Serbia
Željko Denić
Sun 10:42 
20   
Serbia
Miroslav Stojanovic
Serbia
Bojan Pejičić
Sun 10:42 
21   
Serbia
Aleksandar Milošević
Serbia
Mijat Vujisić
Sun 10:42 
22   
Serbia
Nikodije Petrovic
Serbia
Darko Ćirić
Sun 10:42 
23   
Serbia
Danilo Kostić
Serbia
Predrag Pavlović
Sun 10:42 
24   
Serbia
Dane Samardakovic
Serbia
Miloš Stošić
Sun 10:42 
25   
Serbia
Marko Ilic
Serbia
Aleksandar Tasic
Sun 12:08 
26   
Serbia
Miloš Radovanović
Serbia
Vlada Stevanović
Sun 11:31 
27   
Serbia
Mladen Magić
Serbia
Bane Deljanin
Sun 11:31 
28   
Serbia
Sasa Gocic
Serbia
Zoran Tasić
Sun 11:31 
29   
Serbia
Marko Miladinovic
Serbia
Pavle Stojanovic
Sun 11:31 
30   
Serbia
Ivan Djordjevic
Serbia
Zoran Krstic
Sun 11:49 
31   
Serbia
Sasa Zlatanovic
Serbia
Goran Nikolić
Sun 11:49 
32   
Serbia
Filip Milicic
Serbia
Dragan Marjanovic
Sun 13:09 

Loser round 1

33   
Marko Radosavljevic
Serbia
Dragan Marjanovic
Sun 14:29 
34   
Walk Over
Serbia
Goran Nikolić
 
35   
Walk Over
Serbia
Ivan Djordjevic
 
36   
Walk Over
Serbia
Pavle Stojanovic
 
37   
Walk Over
Serbia
Sasa Gocic
 
38   
Walk Over
Serbia
Bane Deljanin
 
39   
Walk Over
Serbia
Miloš Radovanović
 
40   
Walk Over
Serbia
Aleksandar Tasic
 
41   
Serbia
Ilija Jovanovic
Serbia
Miloš Stošić
Sun 12:20 
42   
Walk Over
Serbia
Predrag Pavlović
 
43   
Walk Over
Serbia
Darko Ćirić
 
44   
Walk Over
Serbia
Mijat Vujisić
 
45   
Walk Over
Serbia
Bojan Pejičić
 
46   
Walk Over
Serbia
Željko Denić
 
47   
Walk Over
Serbia
Goran Tasic
 
48   
Serbia
Milan Jovanovic
Serbia
Aleksa Stanković
Sun 13:31 

Winners qualification

49   
Serbia
Dimitrije Saranac
Serbia
Antonio Kovacic
Sun 13:41 
50   
Serbia
Vuk Nikolic
Serbia
Miroslav Stojanovic
Sun 12:00 
51   
Serbia
Aleksandar Milošević
Serbia
Nikodije Petrovic
Sun 12:15 
52   
Serbia
Danilo Kostić
Serbia
Dane Samardakovic
Sun 13:05 
53   
Serbia
Marko Ilic
Serbia
Vlada Stevanović
Sun 13:08 
54   
Serbia
Mladen Magić
Serbia
Zoran Tasić
Sun 13:17 
55   
Serbia
Marko Miladinovic
Serbia
Zoran Krstic
Sun 14:05 
56   
Serbia
Sasa Zlatanovic
Serbia
Filip Milicic
Sun 14:42 

Loser round 2

57   
Serbia
Dragan Marjanovic
Serbia
Goran Nikolić
Sun 15:28 
58   
Serbia
Ivan Djordjevic
Serbia
Pavle Stojanovic
Sun 13:48 
59   
Serbia
Sasa Gocic
Serbia
Bane Deljanin
Sun 13:40 
60   
Serbia
Miloš Radovanović
Serbia
Aleksandar Tasic
Sun 14:01 
61   
Serbia
Ilija Jovanovic
Serbia
Predrag Pavlović
Sun 14:20 
62   
Serbia
Darko Ćirić
Serbia
Mijat Vujisić
Sun 12:47 
63   
Serbia
Bojan Pejičić
Serbia
Željko Denić
Sun 13:07 
64   
Serbia
Goran Tasic
Serbia
Aleksa Stanković
Sun 14:35 

Losers qualification

65   
Serbia
Dragan Marjanovic
Serbia
Danilo Kostić
Sun 16:07 
66   
Serbia
Pavle Stojanovic
Serbia
Nikodije Petrovic
Sun 15:15 
67   
Serbia
Sasa Gocic
Serbia
Vuk Nikolic
Sun 14:22 
68   
Serbia
Aleksandar Tasic
Serbia
Antonio Kovacic
Sun 14:54 
69   
Serbia
Ilija Jovanovic
Serbia
Sasa Zlatanovic
Sun 16:25 
70   
Serbia
Mijat Vujisić
Serbia
Zoran Krstic
Sun 15:35 
71   
Serbia
Bojan Pejičić
Serbia
Mladen Magić
Sun 15:07 
72   
Serbia
Aleksa Stanković
Serbia
Marko Ilic
Sun 15:31 

Last sixteen

73   
Serbia
Dimitrije Saranac
Serbia
Bojan Pejičić
Sun 19:13 
74   
Serbia
Miroslav Stojanovic
Serbia
Pavle Stojanovic
Sun 19:14 
75   
Serbia
Aleksandar Milošević
Serbia
Sasa Zlatanovic
Sun 19:14 
76   
Serbia
Dane Samardakovic
Serbia
Dragan Marjanovic
Sun 19:13 
77   
Serbia
Vlada Stevanović
Serbia
Zoran Krstic
Sun 18:43 
78   
Serbia
Zoran Tasić
Serbia
Vuk Nikolic
Sun 18:55 
79   
Serbia
Marko Miladinovic
Serbia
Antonio Kovacic
Sun 19:14 
80   
Serbia
Filip Milicic
Serbia
Marko Ilic
Sun 19:14 

Quarter final

81   
Serbia
Bojan Pejičić
Serbia
Miroslav Stojanovic
Sun 19:38 
82   
Serbia
Aleksandar Milošević
Serbia
Dragan Marjanovic
Sun 19:38 
83   
Serbia
Vlada Stevanović
Serbia
Zoran Tasić
Sun 19:38 
84   
Serbia
Marko Miladinovic
Serbia
Filip Milicic
Sun 19:39 

Semi final

85   
Serbia
Miroslav Stojanovic
Serbia
Aleksandar Milošević
Sun 21:28 
86   
Serbia
Vlada Stevanović
Serbia
Marko Miladinovic
Sun 21:28 

Final

87   
Serbia
Miroslav Stojanovic
Serbia
Vlada Stevanović
Sun 22:57 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment