Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Who starts to play?

Runouts
Innings
Highbreaks

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

May 22, 2022

A-mateur huistoernooi 2021/2022 #9

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Pieter Barendregt
9 (8/1) 41 (28/13)
68%
50
2 Richard van Ostaijen
8 (7/1) 38 (25/13)
66%
35
3 Sohrab Atmar
7 (5/2) 28 (17/11)
61%
25
3 Marcos Saborido
8 (4/4) 34 (17/17)
50%
25
5 Alvin Stevens
6 (4/2) 23 (14/9)
61%
20
5 Michael Da Costa Goncalo
Poolcentrum Keus
7 (4/3) 27 (14/13)
52%
20
5 E a Costa
6 (3/3) 26 (13/13)
50%
20
5 Maurice van Lier
7 (5/2) 29 (17/12)
59%
20
9 Shamier Balaydin
Poolcentrum Keus
5 (3/2) 21 (12/9)
57%
15
Show more
9 Patrick Kommings
Poolcentrum Keus
5 (1/4) 19 (7/12)
37%
15
9 David van der Velde
5 (2/3) 23 (10/13)
43%
15
9 Dave van Gulik
6 (2/4) 25 (12/13)
48%
15
9 Phil Mirontoneng
6 (3/3) 21 (11/10)
52%
15
9 Dennis Andrade
6 (5/1) 23 (15/8)
65%
15
9 Frank Meulblok
5 (1/4) 20 (7/13)
35%
15
9 Beata Paczek
6 (3/3) 27 (14/13)
52%
15
17 Mark Dumee
5 (2/3) 18 (6/12)
33%
10
17 Liesbeth Wiersma
Poolcentrum Keus
5 (1/4) 20 (7/13)
35%
10
17 Piotr Lepiarz
4 (1/3) 17 (6/11)
35%
10
17 Anneli Baks
4 (0/4) 16 (4/12)
25%
10
21 Dirk Wiersma
Poolcentrum Keus
5 (0/5) 21 (6/15)
29%
10
21 Zumfer Bequku
5 (1/4) 21 (7/14)
33%
10
Entry deadline May 22, 2022, 1:10 PM (local time)
Starts May 22, 2022, 1:00 PM (local time)
Format Round robin (22 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings A-mateur huistoernooi 2021/2022
Organizer Poolcentrum Keus
Contact Dirk Wiersma , Patrick Kommings (p.kommings@hotmail.com, +31 06-28328781) and Liesbeth Wiersma (l.eisses@live.nl, +31 0653373192)
More info
A-mateur, huistoernooi
Recreanten, 3e klasse en nu ook 2e klasse die mee mogen doen.
Er wordt een handicap systeem toegepast, dus grote uitdagingen en veel speel plezier.
Handicap is 8-ball NIET 2e klasse -1 frame / 9-ball 2e klasse +1 frame.

Opzet is poulefase met grote poules, ééns per maand wordt het toernooi gehouden,
met spelsoort 8-ball of 9-ball.

Inleg is €10,- waarvan 30% naar de eindfinale (masters) gaat, hiervoor moet er minimaal 4 van de 10 keer gespeelt zijn om mee te mogen doen.
70% wordt op de desbetreffende toernooi uitgekeerd met verdeling,
1e 40%, 2e 30%, 3e 15%, 4e 15%. deze bedragen worden afgerond.

Overige vragen kan bij de organisator, p.kommings@hotmail

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Alvin Stevens 4 3 0 1 11 5 6 0 0 0 0.688 3
2 Shamier Balaydin 4 3 0 1 11 6 5 0 0 0 0.647 3
3 Sohrab Atmar 4 3 0 1 9 7 2 0 0 0 0.563 3
4 Frank Meulblok 4 1 0 3 5 10 -5 0 0 0 0.333 1
5 Anneli Baks 4 0 0 4 4 12 -8 0 0 0 0.25 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Pieter Barendregt 5 4 0 1 14 6 8 0 0 0 0.7 4
2 Phil Mirontoneng 5 3 0 2 11 7 4 0 0 0 0.611 3
3 Beata Paczek 5 3 0 2 12 10 2 0 0 0 0.545 3
4 Michael Da Costa Goncalo 5 3 0 2 11 10 1 0 0 0 0.524 3
5 Mark Dumee 5 2 0 3 6 12 -6 0 0 0 0.333 2
6 Dirk Wiersma 5 0 0 5 6 15 -9 0 0 0 0.286 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Dennis Andrade 5 5 0 0 15 5 10 0 0 0 0.75 5
2 Maurice van Lier 5 4 0 1 13 7 6 0 0 0 0.65 4
3 Dave van Gulik 5 2 0 3 10 10 0 0 0 0 0.5 2
4 Marcos Saborido 5 2 0 3 9 12 -3 0 0 0 0.429 2
5 Liesbeth Wiersma 5 1 0 4 7 13 -6 0 0 0 0.35 1
6 Zumfer Bequku 5 1 0 4 7 14 -7 0 0 0 0.333 1
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Richard van Ostaijen 4 4 0 0 12 4 8 0 0 0 0.75 4
2 David van der Velde 4 2 0 2 10 10 0 0 0 0 0.5 2
3 E a Costa 4 2 0 2 9 9 0 0 0 0 0.5 2
4 Patrick Kommings 4 1 0 3 6 9 -3 0 0 0 0.4 1
5 Piotr Lepiarz 4 1 0 3 6 11 -5 0 0 0 0.353 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Netherlands
Anneli Baks
Suriname
Shamier Balaydin
Sun 13:06  Table 25
2-A   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Frank Meulblok
Sun 13:06  Table 24
3-B   
Poland
Beata Paczek
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sun 13:06  Table 23
4-B   
Netherlands
Mark Dumee
Netherlands
Dirk Wiersma
Sun 13:06  Table 22
5-B   
Netherlands
Phil Mirontoneng
Netherlands
Pieter Barendregt
Sun 13:06  Table 21
6-C   
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Kosovo
Zumfer Bequku
Sun 13:06  Table 20
7-C   
Netherlands
Dave van Gulik
Cape Verde
Dennis Andrade
Sun 13:06  Table 16
8-C   
Netherlands
Maurice van Lier
Spain
Marcos Saborido
Sun 13:27  Table 16
9-D   
Poland
Piotr Lepiarz
Netherlands
David van der Velde
Sun 13:34  Table 25
10-D   
Portugal
E a Costa
Netherlands
Richard van Ostaijen
Sun 13:35  Table 18

Round 2

Race to 3
11-A   
Suriname
Shamier Balaydin
Netherlands
Frank Meulblok
Sun 13:38  Table 24
12-A   
Netherlands
Anneli Baks
Netherlands
Sohrab Atmar
Sun 13:38  Table 22
13-B   
Poland
Beata Paczek
Netherlands
Dirk Wiersma
Sun 13:57  Table 20
14-B   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
Pieter Barendregt
Sun 13:59  Table 16
15-B   
Netherlands
Mark Dumee
Netherlands
Phil Mirontoneng
Sun 13:40  Table 21
16-C   
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Cape Verde
Dennis Andrade
Sun 14:34  Table 25
17-C   
Kosovo
Zumfer Bequku
Spain
Marcos Saborido
Sun 14:26  Table 24
18-C   
Netherlands
Dave van Gulik
Netherlands
Maurice van Lier
Sun 14:01  Table 23
19-D   
Netherlands
David van der Velde
Netherlands
Richard van Ostaijen
Sun 15:29  Table 25
20-D   
Poland
Piotr Lepiarz
Netherlands
Patrick Kommings
Sun 15:14  Table 22

Round 3

Race to 3
21-A   
Netherlands
Frank Meulblok
Netherlands
Sohrab Atmar
Sun 14:27  Table 18
22-A   
Suriname
Shamier Balaydin
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 14:34  Table 21
23-B   
Poland
Beata Paczek
Netherlands
Pieter Barendregt
Sun 14:47  Table 20
24-B   
Netherlands
Dirk Wiersma
Netherlands
Phil Mirontoneng
Sun 15:06  Table 23
25-B   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
Mark Dumee
  Table 23
26-C   
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Spain
Marcos Saborido
Sun 15:07  Table 24
27-C   
Cape Verde
Dennis Andrade
Netherlands
Maurice van Lier
Sun 15:07  Table 25
28-C   
Kosovo
Zumfer Bequku
Netherlands
Dave van Gulik
Sun 15:11  Table 21
29-D   
Netherlands
Richard van Ostaijen
Netherlands
Patrick Kommings
Sun 14:27  Table 22
30-D   
Netherlands
David van der Velde
Portugal
E a Costa
Sun 14:41  Table 16

Round 4

Race to 3
31-A   
Netherlands
Sohrab Atmar
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 15:29  Table 18
32-A   
Netherlands
Frank Meulblok
Netherlands
Anneli Baks
Sun 15:43  Table 16
33-B   
Poland
Beata Paczek
Netherlands
Phil Mirontoneng
Sun 15:53  Table 20
34-B   
Netherlands
Pieter Barendregt
Netherlands
Mark Dumee
Sun 15:57  Table 22
35-B   
Netherlands
Dirk Wiersma
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sun 15:46  Table 23
36-C   
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Netherlands
Maurice van Lier
Sun 15:47  Table 24
37-C   
Spain
Marcos Saborido
Netherlands
Dave van Gulik
Sun 16:09  Table 18
38-C   
Cape Verde
Dennis Andrade
Kosovo
Zumfer Bequku
Sun 16:00  Table 21
39-D   
Netherlands
Patrick Kommings
Portugal
E a Costa
Sun 16:00  Table 23
40-D   
Netherlands
Richard van Ostaijen
Poland
Piotr Lepiarz
Sun 17:46  Table 25

Round 5

Race to 3
41-A   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Anneli Baks
Sun 17:16  Table 23
42-A   
Netherlands
Sohrab Atmar
Suriname
Shamier Balaydin
Sun 16:22  Table 22
43-B   
Poland
Beata Paczek
Netherlands
Mark Dumee
Sun 17:16  Table 22
44-B   
Netherlands
Phil Mirontoneng
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sun 16:54  Table 20
45-B   
Netherlands
Pieter Barendregt
Netherlands
Dirk Wiersma
Sun 16:40  Table 23
46-C   
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Netherlands
Dave van Gulik
Sun 16:59  Table 16
47-C   
Netherlands
Maurice van Lier
Kosovo
Zumfer Bequku
Sun 16:45  Table 18
48-C   
Spain
Marcos Saborido
Cape Verde
Dennis Andrade
Sun 16:45  Table 24
49-D   
Portugal
E a Costa
Poland
Piotr Lepiarz
Sun 16:40  Table 21
50-D   
Netherlands
Patrick Kommings
Netherlands
David van der Velde
Sun 16:47  Table 25

Last sixteen

Race to 3
51   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Patrick Kommings
Sun 18:32  Table 25
52   
Netherlands
Pieter Barendregt
Netherlands
Dave van Gulik
Sun 18:32  Table 24
53   
Cape Verde
Dennis Andrade
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sun 18:32  Table 23
54   
Netherlands
David van der Velde
Netherlands
Sohrab Atmar
Sun 18:33  Table 22
55   
Suriname
Shamier Balaydin
Portugal
E a Costa
Sun 18:33  Table 21
56   
Netherlands
Phil Mirontoneng
Spain
Marcos Saborido
Sun 18:33  Table 20
57   
Netherlands
Maurice van Lier
Poland
Beata Paczek
Sun 18:33  Table 18
58   
Netherlands
Richard van Ostaijen
Netherlands
Frank Meulblok
Sun 18:33  Table 16

Quarter final

Race to 3
59   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Pieter Barendregt
Sun 19:23  Table 25
60   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
Sohrab Atmar
Sun 19:13  Table 24
61   
Portugal
E a Costa
Spain
Marcos Saborido
Sun 19:13  Table 22
62   
Netherlands
Maurice van Lier
Netherlands
Richard van Ostaijen
Sun 19:33  Table 23

Semi final

Race to 4
63   
Netherlands
Pieter Barendregt
Netherlands
Sohrab Atmar
Sun 20:11  Table 24
64   
Spain
Marcos Saborido
Netherlands
Richard van Ostaijen
Sun 20:11  Table 25

Final

Race to 4
65   
Netherlands
Pieter Barendregt
Netherlands
Richard van Ostaijen
Sun 21:36  Table 24

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants