Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

April 17, 2022

A-mateur huistoernooi 2021/2022 #8

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Bas van Kaam
8 (8/0) 44 (37/7)
84%
50
2 Dennis Andrade
8 (6/2) 50 (32/18)
64%
35
3 Dirk Wiersma
Poolcentrum Keus
6 (5/1) 38 (21/17)
55%
25
3 Liesbeth Wiersma
Poolcentrum Keus
7 (3/4) 46 (22/24)
48%
25
5 Mark Dumee
6 (3/3) 36 (16/20)
44%
20
5 Patrick Kommings
Poolcentrum Keus
6 (3/3) 38 (20/18)
53%
20
5 Dave van Gulik
6 (3/3) 38 (20/18)
53%
20
5 Anneli Baks
6 (2/4) 34 (13/21)
38%
20
9 Shamier Balaydin
Poolcentrum Keus
5 (1/4) 26 (10/16)
38%
15
9 Richard Rick Mookhoek
5 (1/4) 28 (10/18)
36%
15
9 Richard Baks
5 (1/4) 31 (12/19)
39%
15
9 Piotr Lepiarz
5 (3/2) 25 (12/13)
48%
15
9 lloyd Ansems
5 (1/4) 26 (9/17)
35%
15
9 E a Costa
5 (3/2) 29 (14/15)
48%
15
9 Loïs jane Van den broeck
5 (1/4) 29 (11/18)
38%
15
Entry deadline Apr 17, 2022, 1:00 PM (local time)
Starts Apr 17, 2022, 1:00 PM (local time)
Format Round robin (15 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings A-mateur huistoernooi 2021/2022
Organizer Poolcentrum Keus
Contact Dirk Wiersma , Patrick Kommings (p.kommings@hotmail.com, +31 06-28328781) and Liesbeth Wiersma (l.eisses@live.nl, +31 0653373192)
More info
A-mateur, huistoernooi
Recreanten, 3e klasse en nu ook 2e klasse die mee mogen doen.
Er wordt een handicap systeem toegepast, dus grote uitdagingen en veel speel plezier.

Opzet is poulefase met grote poules, ééns per maand wordt het toernooi gehouden,
met spelsoort 8-ball of 9-ball.

Inleg is €10,- waarvan 30% naar de eindfinale (masters) gaat, hiervoor moet er minimaal 4 van de 10 keer gespeelt zijn om mee te mogen doen.
70% wordt op de desbetreffende toernooi uitgekeerd met verdeling,
1e 40%, 2e 30%, 3e 15%, 4e 15%. deze bedragen worden afgerond.

Overige vragen kan bij de organisator, p.kommings@hotmail

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Dirk Wiersma 4 4 0 0 16 10 6 0 0 0 0.615 4
2 Patrick Kommings 4 2 0 2 12 11 1 0 0 0 0.522 2
3 Mark Dumee 4 2 0 2 12 13 -1 0 0 0 0.48 2
4 Liesbeth Wiersma 4 1 0 3 11 13 -2 0 0 0 0.458 1
5 Richard Rick Mookhoek 4 1 0 3 10 14 -4 0 0 0 0.417 1
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Bas van Kaam 4 4 0 0 16 2 14 0 0 0 0.889 4
2 Piotr Lepiarz 4 3 0 1 12 9 3 0 0 0 0.571 3
3 Richard Baks 4 1 0 3 10 15 -5 0 0 0 0.4 1
4 Loïs jane Van den broeck 4 1 0 3 9 14 -5 0 0 0 0.391 1
5 Anneli Baks 4 1 0 3 7 14 -7 0 0 0 0.333 1
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Dennis Andrade 4 3 0 1 15 7 8 0 0 0 0.682 3
2 E a Costa 4 3 0 1 12 11 1 0 0 0 0.522 3
3 Dave van Gulik 4 2 0 2 14 13 1 0 0 0 0.519 2
4 Shamier Balaydin 4 1 0 3 8 12 -4 0 0 0 0.4 1
5 lloyd Ansems 4 1 0 3 7 13 -6 0 0 0 0.35 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A   
Netherlands
Patrick Kommings
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Sun 13:11  Table 24
2-A   
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Netherlands
Mark Dumee
Sun 13:11  Table 25
3-B   
Netherlands
Richard Baks
Netherlands
Bas van Kaam
Sun 13:11  Table 23
4-B   
Poland
Piotr Lepiarz
Netherlands
Loïs jane Van den broeck
Sun 13:12  Table 22
5-C   
Netherlands
Dave van Gulik
Netherlands
lloyd Ansems
Sun 13:12  Table 20
6-C   
Suriname
Shamier Balaydin
Portugal
E a Costa
Sun 13:12  Table 18

Round 2

Race to 4
7-A   
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Netherlands
Mark Dumee
Sun 13:43  Table 24
8-A   
Netherlands
Patrick Kommings
Netherlands
Dirk Wiersma
Sun 13:43  Table 25
9-B   
Netherlands
Bas van Kaam
Netherlands
Loïs jane Van den broeck
Sun 14:15  Table 22
10-B   
Netherlands
Richard Baks
Netherlands
Anneli Baks
Sun 13:44  Table 23
11-C   
Netherlands
lloyd Ansems
Portugal
E a Costa
Sun 13:47  Table 18
12-C   
Netherlands
Dave van Gulik
Cape Verde
Dennis Andrade
Sun 13:46  Table 20

Round 3

Race to 4
13-A   
Netherlands
Mark Dumee
Netherlands
Dirk Wiersma
Sun 14:22  Table 18
14-A   
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Sun 14:24  Table 25
15-B   
Netherlands
Loïs jane Van den broeck
Netherlands
Anneli Baks
Sun 15:07  Table 24
16-B   
Netherlands
Bas van Kaam
Poland
Piotr Lepiarz
Sun 15:10  Table 25
17-C   
Portugal
E a Costa
Cape Verde
Dennis Andrade
Sun 14:19  Table 24
18-C   
Netherlands
lloyd Ansems
Suriname
Shamier Balaydin
Sun 14:21  Table 20

Round 4

Race to 4
19-A   
Netherlands
Dirk Wiersma
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Sun 15:06  Table 23
20-A   
Netherlands
Mark Dumee
Netherlands
Patrick Kommings
Sun 14:59  Table 18
21-B   
Netherlands
Anneli Baks
Poland
Piotr Lepiarz
Sun 16:11  Table 25
22-B   
Netherlands
Loïs jane Van den broeck
Netherlands
Richard Baks
Sun 15:45  Table 24
23-C   
Cape Verde
Dennis Andrade
Suriname
Shamier Balaydin
Sun 15:11  Table 20
24-C   
Portugal
E a Costa
Netherlands
Dave van Gulik
Sun 14:57  Table 22

Round 5

Race to 4
25-A   
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Netherlands
Patrick Kommings
Sun 15:56  Table 20
26-A   
Netherlands
Dirk Wiersma
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Sun 15:42  Table 23
27-B   
Poland
Piotr Lepiarz
Netherlands
Richard Baks
Sun 14:29  Table 23
28-B   
Netherlands
Anneli Baks
Netherlands
Bas van Kaam
Sun 15:47  Table 25
29-C   
Suriname
Shamier Balaydin
Netherlands
Dave van Gulik
Sun 15:30  Table 22
30-C   
Cape Verde
Dennis Andrade
Netherlands
lloyd Ansems
Sun 15:30  Table 20

Last sixteen

Race to 4
31   
Netherlands
Dirk Wiersma
Walk Over
 
32   
Suriname
Shamier Balaydin
Netherlands
Anneli Baks
Sun 17:05  Table 24
33   
Portugal
E a Costa
Netherlands
Mark Dumee
Sun 17:05  Table 23
34   
Netherlands
Bas van Kaam
Netherlands
lloyd Ansems
Sun 17:05  Table 22
35   
Poland
Piotr Lepiarz
Netherlands
Dave van Gulik
Sun 17:05  Table 21
36   
Cape Verde
Dennis Andrade
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Sun 17:05  Table 20
37   
Netherlands
Patrick Kommings
Netherlands
Richard Baks
Sun 17:05  Table 18
38   
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Netherlands
Loïs jane Van den broeck
Sun 17:05  Table 25

Quarter final

Race to 5
39   
Netherlands
Dirk Wiersma
Netherlands
Anneli Baks
Sun 17:47  Table 25
40   
Netherlands
Mark Dumee
Netherlands
Bas van Kaam
Sun 17:47  Table 24
41   
Netherlands
Dave van Gulik
Cape Verde
Dennis Andrade
Sun 17:47  Table 23
42   
Netherlands
Patrick Kommings
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Sun 17:48  Table 22

Semi final

Race to 5
43   
Netherlands
Dirk Wiersma
Netherlands
Bas van Kaam
Sun 18:50  Table 25
44   
Cape Verde
Dennis Andrade
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Sun 18:50  Table 24

Final

Race to 7
45   
Netherlands
Bas van Kaam
Cape Verde
Dennis Andrade
Sun 19:34  Table 24

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants