Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 20, 2022

A-mateur huistoernooi 2021/2022 #7

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Patrick Kommings
Poolcentrum Keus
12 (8/1) 29 (24/5)
83%
50
2 E a Costa
12 (7/2) 35 (24/11)
69%
35
3 Michael Da Costa Goncalo
Poolcentrum Keus
12 (5/4) 35 (18/17)
51%
25
4 Mark Dumee
12 (4/5) 31 (15/16)
48%
25
5 Jeffrey Hermsen
12 (2/4) 23 (8/15)
35%
20
6 lloyd Ansems
12 (1/5) 21 (6/15)
29%
20
7 Frank Meulblok
12 (0/6) 20 (2/18)
10%
20
Entry deadline Mar 20, 2022, 1:00 PM (local time)
Starts Mar 20, 2022, 1:00 PM (local time)
Format League (7 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings A-mateur huistoernooi 2021/2022
Organizer Poolcentrum Keus
Contact Dirk Wiersma , Patrick Kommings (p.kommings@hotmail.com, +31 06-28328781) and Liesbeth Wiersma (l.eisses@live.nl, +31 0653373192)
More info
A-mateur, huistoernooi
Recreanten, 3e klasse en nu ook 2e klasse die mee mogen doen.
Er wordt een handicap systeem toegepast, dus grote uitdagingen en veel speel plezier.
Handicap is 8-ball NIET 2e klasse -1 frame / 9-ball 2e klasse +1 frame.

Opzet is poulefase met grote poules, ééns per maand wordt het toernooi gehouden,
met spelsoort 8-ball of 9-ball.

Inleg is €10,- waarvan 30% naar de eindfinale (masters) gaat, hiervoor moet er minimaal 4 van de 10 keer gespeelt zijn om mee te mogen doen.
70% wordt op de desbetreffende toernooi uitgekeerd met verdeling,
1e 40%, 2e 30%, 3e 15%, 4e 15%. deze bedragen worden afgerond.

Overige vragen kan bij de organisator, p.kommings@hotmail

Round-robin standings Ranking method

Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Patrick Kommings 12 8 3 1 24 5 19 0 0 0 0.828 9.5
2 E a Costa 12 7 3 2 24 11 13 0 0 0 0.686 8.5
3 Michael Da Costa Goncalo 12 5 3 4 18 17 1 0 0 0 0.514 6.5
4 Mark Dumee 12 4 3 5 15 16 -1 0 0 0 0.484 5.5
5 Jeffrey Hermsen 12 2 6 4 8 15 -7 0 0 0 0.348 5
6 lloyd Ansems 12 1 6 5 6 15 -9 0 0 0 0.286 4
7 Frank Meulblok 12 0 6 6 2 18 -16 0 0 0 0.1 3

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1   
Netherlands
Mark Dumee
Portugal
E a Costa
Sun 13:03  Table 25
2   
Netherlands
Patrick Kommings
Netherlands
Jeffrey Hermsen
Sun 13:04  Table 24
3   
Netherlands
Frank Meulblok
Netherlands
lloyd Ansems
Sun 13:04  Table 22

Round 2

Race to 3
4   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
Frank Meulblok
Sun 16:40  Table 24
5   
Netherlands
lloyd Ansems
Netherlands
Patrick Kommings
Sun 13:46  Table 25
6   
Netherlands
Jeffrey Hermsen
Netherlands
Mark Dumee
Sun 13:35  Table 24

Round 3

Race to 3
7   
Portugal
E a Costa
Netherlands
Jeffrey Hermsen
Sun 16:33  Table 22
8   
Netherlands
Mark Dumee
Netherlands
lloyd Ansems
Sun 16:12  Table 25
9   
Netherlands
Patrick Kommings
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sun 16:33  Table 24

Round 4

Race to 3
10   
Netherlands
Frank Meulblok
Netherlands
Patrick Kommings
Sun 14:17  Table 24
11   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
Mark Dumee
Sun 14:20  Table 25
12   
Netherlands
lloyd Ansems
Portugal
E a Costa
Sun 14:22  Table 22

Round 5

Race to 3
13   
Netherlands
Jeffrey Hermsen
Netherlands
lloyd Ansems
Sun 17:17  Table 25
14   
Portugal
E a Costa
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sun 14:19  Table 23
15   
Netherlands
Mark Dumee
Netherlands
Frank Meulblok
Sun 17:17  Table 23

Round 6

Race to 3
16   
Netherlands
Patrick Kommings
Netherlands
Mark Dumee
Sun 14:53  Table 25
17   
Netherlands
Frank Meulblok
Portugal
E a Costa
Sun 14:59  Table 22
18   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
Jeffrey Hermsen
Sun 14:50  Table 23

Round 7

Race to 3
19   
Netherlands
lloyd Ansems
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sun 16:00  Table 24
20   
Netherlands
Jeffrey Hermsen
Netherlands
Frank Meulblok
Sun 15:25  Table 22
21   
Portugal
E a Costa
Netherlands
Patrick Kommings
Sun 15:33  Table 23

Round 8

Race to 3
22   
Portugal
E a Costa
Netherlands
Mark Dumee
Sun 19:24 
23   
Netherlands
Jeffrey Hermsen
Netherlands
Patrick Kommings
Sun 19:28 
24   
Netherlands
lloyd Ansems
Netherlands
Frank Meulblok
Sun 19:28 

Round 9

Race to 3
25   
Netherlands
Frank Meulblok
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sun 19:28 
26   
Netherlands
Patrick Kommings
Netherlands
lloyd Ansems
Sun 19:28 
27   
Netherlands
Mark Dumee
Netherlands
Jeffrey Hermsen
Sun 19:28 

Round 10

Race to 3
28   
Netherlands
Jeffrey Hermsen
Portugal
E a Costa
Sun 19:28 
29   
Netherlands
lloyd Ansems
Netherlands
Mark Dumee
Sun 19:28 
30   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
Patrick Kommings
Sun 17:13  Table 24

Round 11

Race to 3
31   
Netherlands
Patrick Kommings
Netherlands
Frank Meulblok
Sun 19:28 
32   
Netherlands
Mark Dumee
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sun 19:11 
33   
Portugal
E a Costa
Netherlands
lloyd Ansems
Sun 19:28  Table 22

Round 12

Race to 3
34   
Netherlands
lloyd Ansems
Netherlands
Jeffrey Hermsen
Sun 19:28 
35   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Portugal
E a Costa
Sun 17:33  Table 24
36   
Netherlands
Frank Meulblok
Netherlands
Mark Dumee
Sun 19:28 

Round 13

Race to 3
37   
Netherlands
Mark Dumee
Netherlands
Patrick Kommings
Sun 19:12 
38   
Portugal
E a Costa
Netherlands
Frank Meulblok
Sun 19:28 
39   
Netherlands
Jeffrey Hermsen
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sun 19:28 

Round 14

Race to 3
40   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
lloyd Ansems
Sun 19:28  Table 24
41   
Netherlands
Frank Meulblok
Netherlands
Jeffrey Hermsen
Sun 19:28 
42   
Netherlands
Patrick Kommings
Portugal
E a Costa
Sun 19:25 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants