Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 20, 2022

A-mateur huistoernooi 2021/2022 #6

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Rogier Werle
8 (8/0) 47 (34/13)
72%
50
2 Jordy van Tiel
8 (6/2) 50 (28/22)
56%
35
3 Paul Meerzorg
7 (4/3) 41 (24/17)
59%
25
3 Piotr Lepiarz
6 (4/2) 37 (22/15)
59%
25
5 Marco Zaal
6 (3/3) 37 (19/18)
51%
20
5 Liesbeth Wiersma
Poolcentrum Keus
6 (3/3) 34 (17/17)
50%
20
5 Michael Da Costa Goncalo
Poolcentrum Keus
6 (4/2) 34 (18/16)
53%
20
5 Richard van Ostaijen
5 (4/1) 30 (18/12)
60%
20
9 Mark Dumee
4 (1/3) 20 (5/15)
25%
15
Show more
9 Patrick Kommings
Poolcentrum Keus
5 (2/3) 30 (13/17)
43%
15
9 Alvin Stevens
5 (2/3) 30 (15/15)
50%
15
9 David van der Velde
4 (0/4) 27 (11/16)
41%
15
9 Zumfer Bequku
5 (3/2) 32 (16/16)
50%
15
9 Dave van Gulik
5 (3/2) 29 (17/12)
59%
15
9 Phil Mirontoneng
5 (2/3) 25 (11/14)
44%
15
9 Beata Paczek
5 (1/4) 30 (13/17)
43%
15
17 Dirk Wiersma
Poolcentrum Keus
4 (0/4) 21 (5/16)
24%
10
17 Maurice van Lier
4 (1/3) 21 (6/15)
29%
10
17 Anneli Baks
4 (0/4) 23 (7/16)
30%
10
Entry deadline Feb 20, 2022, 1:00 PM (local time)
Starts Feb 20, 2022, 1:00 PM (local time)
Format Round robin (19 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings A-mateur huistoernooi 2021/2022
Organizer Poolcentrum Keus
Contact Dirk Wiersma , Patrick Kommings (p.kommings@hotmail.com, +31 06-28328781) and Liesbeth Wiersma (l.eisses@live.nl, +31 0653373192)
More info
A-mateur, huistoernooi
Recreanten, 3e klasse en nu ook 2e klasse die mee mogen doen.
Er wordt een handicap systeem toegepast, dus grote uitdagingen en veel speel plezier.
Handicap is 8-ball NIET 2e klasse -1 frame / 9-ball 2e klasse +1 frame.

Opzet is poulefase met grote poules, ééns per maand wordt het toernooi gehouden,
met spelsoort 8-ball of 9-ball.

Inleg is €10,- waarvan 30% naar de eindfinale (masters) gaat, hiervoor moet er minimaal 4 van de 10 keer gespeelt zijn om mee te mogen doen.
70% wordt op de desbetreffende toernooi uitgekeerd met verdeling,
1e 40%, 2e 30%, 3e 15%, 4e 15%. deze bedragen worden afgerond.

Overige vragen kan bij de organisator, p.kommings@hotmail

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Zumfer Bequku 4 3 0 1 15 12 3 0 0 0 0.556 3
2 Paul Meerzorg 4 2 0 2 13 10 3 0 0 0 0.565 2
3 Alvin Stevens 4 2 0 2 13 11 2 0 0 0 0.542 2
4 Marco Zaal 4 2 0 2 12 11 1 0 0 0 0.522 2
5 Maurice van Lier 4 1 0 3 6 15 -9 0 0 0 0.286 1
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Richard van Ostaijen 3 3 0 0 12 6 6 0 0 0 0.667 3
2 Piotr Lepiarz 3 2 0 1 11 6 5 0 0 0 0.647 2
3 Mark Dumee 3 1 0 2 4 11 -7 0 0 0 0.267 1
4 David van der Velde 3 0 0 3 8 12 -4 0 0 0 0.4 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Rogier Werle 4 4 0 0 16 4 12 0 0 0 0.8 4
2 Jordy van Tiel 4 3 0 1 12 10 2 0 0 0 0.545 3
3 Patrick Kommings 4 2 0 2 10 13 -3 0 0 0 0.435 2
4 Beata Paczek 4 1 0 3 11 13 -2 0 0 0 0.458 1
5 Anneli Baks 4 0 0 4 7 16 -9 0 0 0 0.304 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Dave van Gulik 4 3 0 1 14 8 6 0 0 0 0.636 3
2 Michael Da Costa Goncalo 4 3 0 1 14 10 4 0 0 0 0.583 3
3 Phil Mirontoneng 4 2 0 2 11 10 1 0 0 0 0.524 2
4 Liesbeth Wiersma 4 2 0 2 12 12 0 0 0 0 0.5 2
5 Dirk Wiersma 4 0 0 4 5 16 -11 0 0 0 0.238 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A   
Netherlands
Maurice van Lier
Netherlands
Marco Zaal
Sun 13:21  Table 18
2-A   
Netherlands
Paul Meerzorg
Kosovo
Zumfer Benquku
Sun 13:05  Table 25
3-B   
Netherlands
Mark Dumee
Netherlands
David van der Velde
Sun 13:05  Table 24
4-B   
Netherlands
Richard van Ostaijen
Poland
Piotr Lepiarz
Sun 13:05  Table 23
5-C   
Netherlands
Jordy van Tiel
Poland
Beata Paczek
Sun 13:05  Table 20
6-C   
Netherlands
Rogier Werle
Netherlands
Patrick Kommings
Sun 13:04  Table 21
7-D   
Netherlands
Dave van Gulik
Netherlands
Dirk Wiersma
Sun 13:05  Table 22
8-D   
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sun 13:05  Table 19

Round 2

Race to 4
9-A   
Netherlands
Marco Zaal
Kosovo
Zumfer Benquku
Sun 13:55  Table 20
10-A   
Netherlands
Maurice van Lier
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 13:41  Table 19
11-B   
Netherlands
Mark Dumee
Poland
Piotr Lepiarz
Sun 14:03  Table 23
12-B   
Netherlands
David van der Velde
Netherlands
Richard van Ostaijen
Sun 14:03  Table 21
13-C   
Poland
Beata Paczek
Netherlands
Patrick Kommings
Sun 13:50  Table 24
14-C   
Netherlands
Jordy van Tiel
Netherlands
Anneli Baks
Sun 13:50  Table 22
15-D   
Netherlands
Dirk Wiersma
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sun 13:31  Table 21
16-D   
Netherlands
Dave van Gulik
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Sun 13:23  Table 22

Round 3

Race to 4
17-A   
Kosovo
Zumfer Benquku
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 15:25  Table 22
18-A   
Netherlands
Marco Zaal
Netherlands
Paul Meerzorg
Sun 15:09  Table 23
19-B   
Netherlands
Mark Dumee
Netherlands
Richard van Ostaijen
Sun 14:53  Table 22
20-B   
Poland
Piotr Lepiarz
Netherlands
David van der Velde
Sun 15:02  Table 21
21-C   
Netherlands
Patrick Kommings
Netherlands
Anneli Baks
Sun 15:59  Table 24
22-C   
Poland
Beata Paczek
Netherlands
Rogier Werle
Sun 14:44  Table 24
23-D   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Sun 14:00  Table 25
24-D   
Netherlands
Dirk Wiersma
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Sun 14:29  Table 25

Round 4

Race to 4
25-A   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Paul Meerzorg
Sun 14:39  Table 20
26-A   
Kosovo
Zumfer Benquku
Netherlands
Maurice van Lier
Sun 14:40  Table 19
27-C   
Netherlands
Anneli Baks
Netherlands
Rogier Werle
Sun 15:31  Table 20
28-C   
Netherlands
Patrick Kommings
Netherlands
Jordy van Tiel
Sun 14:56  Table 18
29-D   
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Sun 15:17  Table 25
30-D   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
Dave van Gulik
Sun 14:34  Table 23

Round 5

Race to 4
31-A   
Netherlands
Paul Meerzorg
Netherlands
Maurice van Lier
Sun 14:11  Table 19
32-A   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Marco Zaal
Sun 16:06  Table 23
33-C   
Netherlands
Rogier Werle
Netherlands
Jordy van Tiel
Sun 16:00  Table 21
34-C   
Netherlands
Anneli Baks
Poland
Beata Paczek
Sun 16:49  Table 24
35-D   
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Netherlands
Dave van Gulik
Sun 13:52  Table 18
36-D   
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Netherlands
Dirk Wiersma
Sun 15:50  Table 25

Last sixteen

Race to 4
37   
Kosovo
Zumfer Benquku
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Sun 17:27  Table 25
38   
Poland
Piotr Lepiarz
Netherlands
Patrick Kommings
Sun 17:27  Table 24
39   
Netherlands
Jordy van Tiel
Netherlands
Mark Dumee
Sun 17:27  Table 23
40   
Netherlands
Dave van Gulik
Netherlands
Marco Zaal
Sun 17:27  Table 22
41   
Netherlands
Paul Meerzorg
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Sun 17:27  Table 21
42   
Netherlands
Richard van Ostaijen
Poland
Beata Paczek
Sun 17:27  Table 20
43   
Netherlands
Rogier Werle
Netherlands
David van der Velde
Sun 17:27  Table 19
44   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 17:27  Table 18

Quarter final

Race to 4
45   
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Poland
Piotr Lepiarz
Sun 18:20  Table 24
46   
Netherlands
Jordy van Tiel
Netherlands
Marco Zaal
Sun 18:20  Table 22
47   
Netherlands
Paul Meerzorg
Netherlands
Richard van Ostaijen
Sun 18:20  Table 23
48   
Netherlands
Rogier Werle
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sun 18:20  Table 25

Semi final

Race to 5
49   
Poland
Piotr Lepiarz
Netherlands
Jordy van Tiel
Sun 19:06  Table 25
50   
Netherlands
Paul Meerzorg
Netherlands
Rogier Werle
Sun 19:06  Table 24

Final

Race to 5
51   
Netherlands
Jordy van Tiel
Netherlands
Rogier Werle
Sun 20:20  Table 24

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants