Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

June 19, 2022

A-mateur huistoernooi 2021/2022 #10

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Marco Zaal
7 (5/2) 44 (25/19)
57%
50
2 Phil Mirontoneng
7 (5/2) 46 (27/19)
59%
35
3 Piotr Lepiarz
5 (3/2) 30 (17/13)
57%
25
3 Beata Paczek
6 (3/3) 29 (15/14)
52%
25
5 Dirk Wiersma
Poolcentrum Keus
5 (3/2) 29 (14/15)
48%
20
5 Mark Dumee
4 (3/1) 24 (14/10)
58%
20
5 Patrick Kommings
Poolcentrum Keus
5 (3/2) 30 (18/12)
60%
20
5 Dennis Andrade
6 (3/3) 34 (18/16)
53%
20
9 Shamier Balaydin
Poolcentrum Keus
5 (2/3) 30 (13/17)
43%
15
9 Zumfer Bequku
5 (3/2) 30 (16/14)
53%
15
9 Michael Da Costa Goncalo
Poolcentrum Keus
4 (1/3) 23 (10/13)
43%
15
9 E a Costa
4 (0/4) 22 (6/16)
27%
15
9 Frank Meulblok
5 (0/5) 25 (5/20)
20%
15
Entry deadline Jun 19, 2022, 1:00 PM (local time)
Starts Jun 19, 2022, 1:00 PM (local time)
Format Round robin (13 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings A-mateur huistoernooi 2021/2022
Organizer Poolcentrum Keus
Contact Dirk Wiersma , Patrick Kommings (p.kommings@hotmail.com, +31 06-28328781) and Liesbeth Wiersma (l.eisses@live.nl, +31 0653373192)
More info
A-mateur, huistoernooi
Recreanten, 3e klasse en nu ook 2e klasse die mee mogen doen.
Er wordt een handicap systeem toegepast, dus grote uitdagingen en veel speel plezier.
Handicap is 8-ball NIET 2e klasse -1 frame / 9-ball 2e klasse +1 frame.

Opzet is poulefase met grote poules, ééns per maand wordt het toernooi gehouden,
met spelsoort 8-ball of 9-ball.

Inleg is €10,- waarvan 30% naar de eindfinale (masters) gaat, hiervoor moet er minimaal 4 van de 10 keer gespeelt zijn om mee te mogen doen.
70% wordt op de desbetreffende toernooi uitgekeerd met verdeling,
1e 40%, 2e 30%, 3e 15%, 4e 15%. deze bedragen worden afgerond.

Overige vragen kan bij de organisator, p.kommings@hotmail

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Phil Mirontoneng 4 3 0 1 15 10 5 0 0 0 0.6 3
2 Zumfer Bequku 4 3 0 1 13 10 3 0 0 0 0.565 3
3 Dennis Andrade 4 2 0 2 13 9 4 0 0 0 0.591 2
4 Shamier Balaydin 4 2 0 2 13 13 0 0 0 0 0.5 2
5 Frank Meulblok 4 0 0 4 4 16 -12 0 0 0 0.2 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Piotr Lepiarz 3 2 0 1 10 6 4 0 0 0 0.625 2
2 Dirk Wiersma 3 2 0 1 9 9 0 0 0 0 0.5 2
3 Marco Zaal 3 1 0 2 8 10 -2 0 0 0 0.444 1
4 Michael Da Costa Goncalo 3 1 0 2 7 9 -2 0 0 0 0.438 1
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Mark Dumee 3 3 0 0 12 6 6 0 0 0 0.667 3
2 Patrick Kommings 3 2 0 1 11 8 3 0 0 0 0.579 2
3 Beata Paczek 3 1 0 2 7 8 -1 0 0 0 0.467 1
4 E a Costa 3 0 0 3 4 12 -8 0 0 0 0.25 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A   
Suriname
Shamier Balaydin
Netherlands
Frank Meulblok
Sun 12:59  Table 25
2-A   
Netherlands
Phil Mirontoneng
Cape Verde
Dennis Andrade
Sun 13:00  Table 24
3-B   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
Dirk Wiersma
Sun 13:00  Table 23
4-B   
Netherlands
Marco Zaal
Poland
Piotr Lepiarz
Sun 13:00  Table 22
5-C   
Netherlands
Patrick Kommings
Netherlands
Mark Dumee
Sun 13:01  Table 21
6-C   
Portugal
E a Costa
Poland
Beata Paczek
Sun 13:01  Table 20

Round 2

Race to 4
7-A   
Netherlands
Frank Meulblok
Cape Verde
Dennis Andrade
Sun 13:54  Table 25
8-A   
Suriname
Shamier Balaydin
Kosovo
Zumfer Bequku
Sun 13:54  Table 20
9-B   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Poland
Piotr Lepiarz
Sun 13:43  Table 22
10-B   
Netherlands
Dirk Wiersma
Netherlands
Marco Zaal
Sun 13:43  Table 23
11-C   
Netherlands
Patrick Kommings
Poland
Beata Paczek
Sun 13:43  Table 24
12-C   
Netherlands
Mark Dumee
Portugal
E a Costa
Sun 13:43  Table 21

Round 3

Race to 4
13-A   
Cape Verde
Dennis Andrade
Kosovo
Zumfer Bequku
Sun 14:27  Table 20
14-A   
Netherlands
Frank Meulblok
Netherlands
Phil Mirontoneng
Sun 14:23  Table 23
15-B   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
Marco Zaal
Sun 14:21  Table 22
16-B   
Poland
Piotr Lepiarz
Netherlands
Dirk Wiersma
Sun 14:21  Table 25
17-C   
Netherlands
Patrick Kommings
Portugal
E a Costa
Sun 14:44  Table 22
18-C   
Poland
Beata Paczek
Netherlands
Mark Dumee
Sun 14:43  Table 24

Round 4

Race to 4
19-A   
Kosovo
Zumfer Bequku
Netherlands
Phil Mirontoneng
Sun 15:09  Table 21
20-A   
Cape Verde
Dennis Andrade
Suriname
Shamier Balaydin
Sun 14:55  Table 25

Round 5

Race to 4
21-A   
Netherlands
Phil Mirontoneng
Suriname
Shamier Balaydin
Sun 15:47  Table 24
22-A   
Kosovo
Zumfer Bequku
Netherlands
Frank Meulblok
Sun 15:47  Table 25

Last sixteen

Race to 4
23   
Netherlands
Mark Dumee
Walk Over
 
24   
Netherlands
Marco Zaal
Kosovo
Zumfer Bequku
Sun 16:41  Table 25
25   
Cape Verde
Dennis Andrade
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sun 16:41  Table 24
26   
Netherlands
Frank Meulblok
Poland
Beata Paczek
Sun 16:42  Table 23
27   
Netherlands
Phil Mirontoneng
Walk Over
 
28   
Portugal
E a Costa
Netherlands
Dirk Wiersma
Sun 16:42  Table 22
29   
Netherlands
Patrick Kommings
Suriname
Shamier Balaydin
Sun 16:42  Table 21
30   
Walk Over
Poland
Piotr Lepiarz
 

Quarter final

Race to 4
31   
Netherlands
Mark Dumee
Netherlands
Marco Zaal
Sun 17:25  Table 25
32   
Cape Verde
Dennis Andrade
Poland
Beata Paczek
Sun 17:28  Table 23
33   
Netherlands
Phil Mirontoneng
Netherlands
Dirk Wiersma
Sun 17:25  Table 22
34   
Netherlands
Patrick Kommings
Poland
Piotr Lepiarz
Sun 17:24  Table 24

Semi final

Race to 4
35   
Netherlands
Marco Zaal
Poland
Beata Paczek
Sun 19:00  Table 25
36   
Netherlands
Phil Mirontoneng
Poland
Piotr Lepiarz
Sun 19:20  Table 24

Final

Race to 5
37   
Netherlands
Marco Zaal
Netherlands
Phil Mirontoneng
Sun 19:34  Table 24

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants