Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 15, 2020

A-mateur #7 huistoernooi voor recreanten

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Peter Den Reijer
8 (8/0) 40 (27/13)
68%
50
2 Raymond Houtenbrink
8 (6/2) 31 (22/9)
71%
35
3 E a Costa
8 (5/3) 38 (22/16)
58%
25
3 Sekandar Atmar
7 (6/1) 30 (20/10)
67%
25
5 Patrick Kommings
Poolcentrum Keus
6 (5/1) 27 (19/8)
70%
20
5 Liesbeth Wiersma
Poolcentrum Keus
6 (3/3) 24 (11/13)
46%
20
5 David van der Velde
6 (3/3) 29 (12/17)
41%
20
5 Richard van Ostaijen
7 (3/4) 36 (18/18)
50%
20
9 Dirk Wiersma
5 (2/3) 23 (11/12)
48%
15
Show more
9 Richard Rick Mookhoek
6 (2/4) 23 (9/14)
39%
15
9 Jeffrey Hermsen
5 (2/3) 21 (8/13)
38%
15
9 Sohrab Atmar
5 (2/3) 22 (10/12)
45%
15
9 Dave van Gulik
6 (4/2) 26 (15/11)
58%
15
9 Hans Rooijakkers
5 (2/3) 21 (11/10)
52%
15
9 Maurice van Lier
5 (1/4) 22 (9/13)
41%
15
9 Nathalie van de Vliert
Poolcentrum Keus
5 (2/3) 20 (8/12)
40%
15
17 Pieter Barendregt
5 (2/3) 19 (8/11)
42%
10
17 lloyd Ansems
4 (0/4) 15 (3/12)
20%
10
17 Chantal Kusters
Poolcentrum Keus
4 (0/4) 16 (4/12)
25%
10
17 Loïs jane Van den broeck
4 (0/4) 17 (5/12)
29%
10
21 Maiwand Hafiz
5 (2/3) 18 (7/11)
39%
10
Entry deadline Mar 15, 2020, 1:00 PM (local time)
Starts Mar 15, 2020, 1:00 PM (local time)
Format Round robin (21 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings A-mateur, huistoernooi voor recreanten
Organizer Poolcentrum Keus
Contact Patrick Kommings (p.kommings@hotmail.com, +31 06-28328781)
More info
A-mateur, huistoernooi voor recreanten.
Als je 3e klasse of recreant bent, is dit het toernooi voor jullie.
Laag niveau, gezellig en veel speeltijd.

Opzet is poulefase met grote poules, ééns per maand wordt het toernooi gehouden,
met spelsoort 8-ball of 9-ball.

Inleg is €10,- waarvan 30% naar de eindfinale (masters) gaat, hiervoor moet er minimaal 4 van de 10 keer gespeelt zijn om mee te mogen doen.
70% wordt op de desbetreffende toernooi uitgekeerd met verdeling,
1e 40%, 2e 30%, 3e 15%, 4e 15%. deze bedragen worden afgerond.

Overige vragen kan bij de organisator, p.kommings@hotmail

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Sekandar Atmar 4 4 0 0 12 5 7 0 0 0 0.706 4
2 Hans Rooijakkers 4 2 0 2 9 6 3 0 0 0 0.6 2
3 Nathalie van de Vliert 4 2 0 2 7 8 -1 0 0 0 0.467 2
4 Liesbeth Wiersma 4 2 0 2 7 8 -1 0 0 0 0.467 2
5 Chantal Kusters 4 0 0 4 4 12 -8 0 0 0 0.25 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Dave van Gulik 5 4 0 1 14 7 7 0 0 0 0.667 4
2 E a Costa 5 3 0 2 11 8 3 0 0 0 0.579 3
3 Richard van Ostaijen 5 2 0 3 11 12 -1 0 0 0 0.478 2
4 Richard Rick Mookhoek 5 2 0 3 8 10 -2 0 0 0 0.444 2
5 Pieter Barendregt 5 2 0 3 8 11 -3 0 0 0 0.421 2
6 Maiwand Hafiz 5 2 0 3 7 11 -4 0 0 0 0.389 2
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Peter Den Reijer 4 4 0 0 12 3 9 0 0 0 0.8 4
2 Dirk Wiersma 4 2 0 2 8 8 0 0 0 0 0.5 2
3 Sohrab Atmar 4 2 0 2 8 8 0 0 0 0 0.5 2
4 Jeffrey Hermsen 4 2 0 2 7 9 -2 0 0 0 0.438 2
5 Loïs jane Van den broeck 4 0 0 4 5 12 -7 0 0 0 0.294 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Patrick Kommings 4 4 0 0 12 3 9 0 0 0 0.8 4
2 Raymond Houtenbrink 4 3 0 1 9 4 5 0 0 0 0.692 3
3 David van der Velde 4 2 0 2 8 10 -2 0 0 0 0.444 2
4 Maurice van Lier 4 1 0 3 6 9 -3 0 0 0 0.4 1
5 lloyd Ansems 4 0 0 4 3 12 -9 0 0 0 0.2 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Netherlands
Chantal Kusters
Netherlands
Sekandar Atmar
Sun 12:59  Table 25
2-A   
Netherlands
Nathalie van de Vliert
Netherlands
Hans Rooijakkers
Sun 12:59  Table 24
3-B   
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Portugal
E a Costa
Sun 12:59  Table 23
4-B   
Netherlands
Maiwand Hafiz
Netherlands
Dave van Gulik
Sun 12:59  Table 22
5-B   
Netherlands
Pieter Barendregt
Netherlands
Richard van Ostaijen
Sun 12:59  Table 21
6-C   
Netherlands
Loïs jane Van den broeck
Netherlands
Sohrab Atmar
Sun 12:59  Table 20
7-C   
Netherlands
Peter Den Reijer
Netherlands
Jeffrey Hermsen
Sun 12:59  Table 19
8-D   
Netherlands
Maurice van Lier
Netherlands
David van der Velde
Sun 12:59  Table 18
9-D   
Netherlands
Patrick Kommings
Netherlands
lloyd Ansems
Sun 12:59  Table 17

Round 2

Race to 3
10-A   
Netherlands
Sekandar Atmar
Netherlands
Hans Rooijakkers
Sun 13:40  Table 18
11-A   
Netherlands
Chantal Kusters
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Sun 13:41  Table 17
12-B   
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Netherlands
Dave van Gulik
Sun 13:29  Table 21
13-B   
Portugal
E a Costa
Netherlands
Richard van Ostaijen
Sun 13:27  Table 24
14-B   
Netherlands
Maiwand Hafiz
Netherlands
Pieter Barendregt
Sun 13:29  Table 22
15-C   
Netherlands
Sohrab Atmar
Netherlands
Jeffrey Hermsen
Sun 13:55  Table 21
16-C   
Netherlands
Loïs jane Van den broeck
Netherlands
Dirk Wiersma
Sun 13:55  Table 25
17-D   
Netherlands
David van der Velde
Netherlands
lloyd Ansems
Sun 13:32  Table 23
18-D   
Netherlands
Maurice van Lier
Netherlands
Raymond Houtenbrink
Sun 13:34  Table 19

Round 3

Race to 3
19-A   
Netherlands
Hans Rooijakkers
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Sun 14:28  Table 24
20-A   
Netherlands
Sekandar Atmar
Netherlands
Nathalie van de Vliert
Sun 14:29  Table 19
21-B   
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Netherlands
Richard van Ostaijen
Sun 14:02  Table 24
22-B   
Netherlands
Dave van Gulik
Netherlands
Pieter Barendregt
Sun 13:59  Table 19
23-B   
Portugal
E a Costa
Netherlands
Maiwand Hafiz
Sun 14:01  Table 20
24-C   
Netherlands
Jeffrey Hermsen
Netherlands
Dirk Wiersma
Sun 14:42  Table 25
25-C   
Netherlands
Sohrab Atmar
Netherlands
Peter Den Reijer
Sun 14:27  Table 21
26-D   
Netherlands
lloyd Ansems
Netherlands
Raymond Houtenbrink
Sun 14:08  Table 22
27-D   
Netherlands
David van der Velde
Netherlands
Patrick Kommings
Sun 14:08  Table 23

Round 4

Race to 3
28-A   
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Netherlands
Nathalie van de Vliert
Sun 15:13  Table 25
29-A   
Netherlands
Hans Rooijakkers
Netherlands
Chantal Kusters
Sun 15:04  Table 18
30-B   
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Netherlands
Pieter Barendregt
Sun 14:33  Table 22
31-B   
Netherlands
Richard van Ostaijen
Netherlands
Maiwand Hafiz
Sun 14:33  Table 17
32-B   
Netherlands
Dave van Gulik
Portugal
E a Costa
Sun 14:29  Table 18
33-C   
Netherlands
Dirk Wiersma
Netherlands
Peter Den Reijer
Sun 15:47  Table 24
34-C   
Netherlands
Jeffrey Hermsen
Netherlands
Loïs jane Van den broeck
Sun 15:32  Table 22
35-D   
Netherlands
Raymond Houtenbrink
Netherlands
Patrick Kommings
Sun 14:39  Table 23
36-D   
Netherlands
lloyd Ansems
Netherlands
Maurice van Lier
Sun 14:35  Table 20

Round 5

Race to 3
37-A   
Netherlands
Nathalie van de Vliert
Netherlands
Chantal Kusters
Sun 16:00  Table 23
38-A   
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Netherlands
Sekandar Atmar
Sun 16:00  Table 25
39-B   
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Netherlands
Maiwand Hafiz
Sun 15:15  Table 19
40-B   
Netherlands
Pieter Barendregt
Portugal
E a Costa
Sun 15:02  Table 22
41-B   
Netherlands
Richard van Ostaijen
Netherlands
Dave van Gulik
Sun 15:14  Table 24
42-C   
Netherlands
Peter Den Reijer
Netherlands
Loïs jane Van den broeck
Sun 14:52  Table 21
43-C   
Netherlands
Dirk Wiersma
Netherlands
Sohrab Atmar
Sun 15:28  Table 17
44-D   
Netherlands
Patrick Kommings
Netherlands
Maurice van Lier
Sun 14:56  Table 23
45-D   
Netherlands
Raymond Houtenbrink
Netherlands
David van der Velde
Sun 14:56  Table 20

Last sixteen

Race to 4
46   
Netherlands
Sekandar Atmar
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Sun 16:48  Table 25
47   
Netherlands
Dirk Wiersma
Netherlands
David van der Velde
Sun 16:48  Table 24
48   
Netherlands
Raymond Houtenbrink
Netherlands
Sohrab Atmar
Sun 16:48  Table 23
49   
Netherlands
Dave van Gulik
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Sun 16:48  Table 22
50   
Netherlands
Hans Rooijakkers
Netherlands
Richard van Ostaijen
Sun 16:48  Table 21
51   
Netherlands
Peter Den Reijer
Netherlands
Maurice van Lier
Sun 16:48  Table 20
52   
Netherlands
Patrick Kommings
Netherlands
Jeffrey Hermsen
Sun 16:48  Table 19
53   
Portugal
E a Costa
Netherlands
Nathalie van de Vliert
Sun 16:48  Table 18

Quarter final

Race to 4
54   
Netherlands
Sekandar Atmar
Netherlands
David van der Velde
Sun 17:38  Table 22
55   
Netherlands
Raymond Houtenbrink
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Sun 17:38  Table 23
56   
Netherlands
Richard van Ostaijen
Netherlands
Peter Den Reijer
Sun 17:38  Table 20
57   
Netherlands
Patrick Kommings
Portugal
E a Costa
Sun 17:38  Table 25

Semi final

Race to 4
58   
Netherlands
Sekandar Atmar
Netherlands
Raymond Houtenbrink
Sun 18:17  Table 24
59   
Netherlands
Peter Den Reijer
Portugal
E a Costa
Sun 18:25  Table 25

Final

Race to 3
60   
Netherlands
Raymond Houtenbrink
Netherlands
Peter Den Reijer
Sun 19:16  Table 24

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment