Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 16, 2020

A-mateur #6 huistoernooi voor recreanten

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Zumfer Benquku
9 (8/1) 53 (35/18)
66%
50
2 E a Costa
9 (8/1) 46 (35/11)
76%
35
3 Phil Mirontoneng
8 (7/1) 41 (31/10)
76%
25
3 Yvo Tieleman
6 (4/2) 29 (18/11)
62%
25
5 Patrick Kommings
Poolcentrum Keus
7 (6/1) 39 (25/14)
64%
20
5 Richard Rick Mookhoek
7 (5/2) 38 (24/14)
63%
20
5 Alvin Stevens
6 (4/2) 33 (18/15)
55%
20
5 Mitchell Lems
5 (4/1) 25 (16/9)
64%
20
9 Liesbeth Wiersma
Poolcentrum Keus
6 (3/3) 31 (17/14)
55%
15
Show more
9 Michael Da Costa Goncalo
Poolcentrum Keus
6 (3/3) 27 (14/13)
52%
15
9 Dave van Gulik
4 (1/3) 20 (7/13)
35%
15
9 Dennis Andrade
6 (3/3) 32 (19/13)
59%
15
9 Jeffrey Johannis
5 (4/1) 25 (19/6)
76%
15
9 Sean R
6 (4/2) 34 (21/13)
62%
15
9 Jessica L
6 (2/4) 27 (10/17)
37%
15
9 Martin Wieringa
5 (2/3) 25 (11/14)
44%
15
17 David van der Velde
5 (2/3) 25 (11/14)
44%
10
17 lloyd Ansems
5 (2/3) 23 (8/15)
35%
10
17 Jeffrey Hermsen
4 (1/3) 21 (8/13)
38%
10
17 Loïs jane Van den broeck
3 (0/3) 15 (3/12)
20%
10
21 Dirk Wiersma
5 (1/4) 25 (9/16)
36%
10
21 Chantal Kusters
Poolcentrum Keus
5 (1/4) 24 (6/18)
25%
10
21 Joshua Van gulik
4 (0/4) 18 (2/16)
11%
10
21 Jeroen Bernoster
5 (1/4) 27 (11/16)
41%
10
25 Frank Meulblok
5 (0/5) 23 (3/20)
13%
5
25 Jo Eu Sou Da Silva
5 (0/5) 21 (1/20)
5%
5
25 Martijn van der Velde
5 (0/5) 23 (3/20)
13%
5
Entry deadline Feb 16, 2020, 1:30 PM (local time)
Starts Feb 16, 2020, 1:00 PM (local time)
Format Round robin (28 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings A-mateur, huistoernooi voor recreanten
Organizer Poolcentrum Keus
Contact Patrick Kommings (p.kommings@hotmail.com, +31 06-28328781)
More info
A-mateur, huistoernooi voor recreanten.
Als je 3e klasse of recreant bent, is dit het toernooi voor jullie.
Laag niveau, gezellig en veel speeltijd.

Opzet is poulefase met grote poules, ééns per maand wordt het toernooi gehouden,
met spelsoort 8-ball of 9-ball.

Inleg is €10,- waarvan 30% naar de eindfinale (masters) gaat, hiervoor moet er minimaal 4 van de 10 keer gespeelt zijn om mee te mogen doen.
70% wordt op de desbetreffende toernooi uitgekeerd met verdeling,
1e 40%, 2e 30%, 3e 15%, 4e 15%. deze bedragen worden afgerond.

Overige vragen kan bij de organisator, p.kommings@hotmail

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Jeffrey Johannis 4 4 0 0 16 2 14 0 0 0 0.889 4
2 Alvin Stevens 4 3 0 1 13 9 4 0 0 0 0.591 3
3 Martin Wieringa 4 2 0 2 11 10 1 0 0 0 0.524 2
4 Jeffrey Hermsen 4 1 0 3 8 13 -5 0 0 0 0.381 1
5 Joshua Van gulik 4 0 0 4 2 16 -14 0 0 0 0.111 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Phil Mirontoneng 5 5 0 0 20 5 15 0 0 0 0.8 5
2 Zumfer Benquku 5 4 0 1 19 8 11 0 0 0 0.704 4
3 Michael Da Costa Goncalo 5 3 0 2 14 9 5 0 0 0 0.609 3
4 lloyd Ansems 5 2 0 3 8 15 -7 0 0 0 0.348 2
5 Dirk Wiersma 5 1 0 4 9 16 -7 0 0 0 0.36 1
6 Frank Meulblok 5 0 0 5 3 20 -17 0 0 0 0.13 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Patrick Kommings 5 5 0 0 20 8 12 0 0 0 0.714 5
2 Richard Rick Mookhoek 5 4 0 1 18 8 10 0 0 0 0.692 4
3 Liesbeth Wiersma 5 3 0 2 16 10 6 0 0 0 0.615 3
4 Jessica L 5 2 0 3 9 13 -4 0 0 0 0.409 2
5 Jeroen Bernoster 5 1 0 4 11 16 -5 0 0 0 0.407 1
6 Jo Eu Sou Da Silva 5 0 0 5 1 20 -19 0 0 0 0.048 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 E a Costa 5 5 0 0 20 6 14 0 0 0 0.769 5
2 Sean R 5 4 0 1 19 9 10 0 0 0 0.679 4
3 Dennis Andrade 5 3 0 2 17 9 8 0 0 0 0.654 3
4 David van der Velde 5 2 0 3 11 14 -3 0 0 0 0.44 2
5 Chantal Kusters 5 1 0 4 6 18 -12 0 0 0 0.25 1
6 Martijn van der Velde 5 0 0 5 3 20 -17 0 0 0 0.13 0
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Mitchell Lems 3 3 0 0 12 4 8 0 0 0 0.75 3
2 Yvo Tieleman 3 2 0 1 10 5 5 0 0 0 0.667 2
3 Dave van Gulik 3 1 0 2 5 9 -4 0 0 0 0.357 1
4 Loïs jane Van den broeck 3 0 0 3 3 12 -9 0 0 0 0.2 0
5 Hans Rooijakkers 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A   
Netherlands
Martin Wieringa
Netherlands
Jeffrey Johannis
Sun 13:05  Table 25
2-A   
Netherlands
Joshua Van gulik
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 13:05  Table 24
3-B   
Kosovo
Zumfer Benquku
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Sun 13:05  Table 23
4-B   
Netherlands
lloyd Ansems
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sun 13:05  Table 22
5-B   
Netherlands
Frank Meulblok
Netherlands
Dirk Wiersma
Sun 13:05  Table 21
6-C   
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Sun 13:05  Table 20
7-C   
Netherlands
Patrick Kommings
Netherlands
Jeroen Bernoster
Sun 13:05  Table 19
8-C   
Brazil
Jo Eu Sou Da Silva
Ireland
Jessica L
Sun 13:05  Table 18
9-D   
Netherlands
Chantal Kusters
Netherlands
Martijn van der Velde
Sun 13:05  Table 17
10-D   
Portugal
E a Costa
Ireland
Sean R
Sun 13:05  Table 16
11-D   
Netherlands
David van der Velde
Netherlands
Dennis Andrade
Sun 13:37  Table 19
12-E   
Netherlands
Dave van Gulik
Netherlands
Yvo Tieleman
Sun 13:37  Table 22
13-E   
Netherlands
Mitchell Lems
Netherlands
Loïs jane Van den broeck
Sun 13:47  Table 24

Round 2

Race to 4
14-A   
Netherlands
Jeffrey Johannis
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 14:10  Table 16
15-A   
Netherlands
Martin Wieringa
Netherlands
Jeffrey Hermsen
Sun 13:59  Table 25
16-B   
Kosovo
Zumfer Benquku
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sun 14:29  Table 23
17-B   
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Netherlands
Dirk Wiersma
Sun 14:49  Table 24
18-B   
Netherlands
lloyd Ansems
Netherlands
Frank Meulblok
Sun 13:48  Table 21
19-C   
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Netherlands
Jeroen Bernoster
Sun 13:53  Table 20
20-C   
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Ireland
Jessica L
Sun 14:55  Table 16
21-C   
Netherlands
Patrick Kommings
Brazil
Jo Eu Sou Da Silva
Sun 14:15  Table 18
22-D   
Netherlands
Chantal Kusters
Ireland
Sean R
Sun 14:14  Table 17
23-D   
Netherlands
Martijn van der Velde
Netherlands
Dennis Andrade
Sun 14:28  Table 19
24-D   
Portugal
E a Costa
Netherlands
David van der Velde
Sun 14:58  Table 19
25-E   
Netherlands
Yvo Tieleman
Netherlands
Loïs jane Van den broeck
Sun 14:49  Table 20
26-E   
Netherlands
Dave van Gulik
Netherlands
Hans Rooijakkers
Sun 14:21  Table 22

Round 3

Race to 4
27-A   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Jeffrey Hermsen
Sun 15:04  Table 25
28-A   
Netherlands
Jeffrey Johannis
Netherlands
Joshua Van gulik
Sun 15:07  Table 18
29-B   
Kosovo
Zumfer Benquku
Netherlands
Dirk Wiersma
Sun 15:59  Table 22
30-B   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
Frank Meulblok
Sun 15:21  Table 21
31-B   
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Netherlands
lloyd Ansems
Sun 15:40  Table 24
32-C   
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Ireland
Jessica L
Sun 15:51  Table 18
33-C   
Netherlands
Jeroen Bernoster
Brazil
Jo Eu Sou Da Silva
Sun 15:15  Table 17
34-C   
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Netherlands
Patrick Kommings
Sun 15:46  Table 16
35-D   
Netherlands
Chantal Kusters
Netherlands
Dennis Andrade
Sun 15:18  Table 23
36-D   
Ireland
Sean R
Netherlands
David van der Velde
Sun 15:31  Table 19
37-D   
Netherlands
Martijn van der Velde
Portugal
E a Costa
Sun 15:26  Table 22
38-E   
Netherlands
Loïs jane Van den broeck
Netherlands
Hans Rooijakkers
Sun 15:27 
39-E   
Netherlands
Yvo Tieleman
Netherlands
Mitchell Lems
Sun 16:35  Table 23

Round 4

Race to 4
40-A   
Netherlands
Jeffrey Hermsen
Netherlands
Joshua Van gulik
Sun 17:16  Table 23
41-A   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Martin Wieringa
Sun 17:13  Table 17
42-B   
Kosovo
Zumfer Benquku
Netherlands
Frank Meulblok
Sun 16:48  Table 22
43-B   
Netherlands
Dirk Wiersma
Netherlands
lloyd Ansems
Sun 16:49  Table 16
44-B   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Sun 16:20  Table 24
45-C   
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Brazil
Jo Eu Sou Da Silva
Sun 17:12  Table 20
46-C   
Ireland
Jessica L
Netherlands
Patrick Kommings
Sun 17:42  Table 18
47-C   
Netherlands
Jeroen Bernoster
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Sun 17:37  Table 25
48-D   
Netherlands
Chantal Kusters
Netherlands
David van der Velde
Sun 16:59  Table 21
49-D   
Netherlands
Dennis Andrade
Portugal
E a Costa
Sun 17:02  Table 24
50-D   
Ireland
Sean R
Netherlands
Martijn van der Velde
Sun 16:29  Table 25
51-E   
Netherlands
Hans Rooijakkers
Netherlands
Mitchell Lems
Sun 15:27 
52-E   
Netherlands
Loïs jane Van den broeck
Netherlands
Dave van Gulik
Sun 16:39  Table 19

Round 5

Race to 4
53-A   
Netherlands
Joshua Van gulik
Netherlands
Martin Wieringa
Sun 16:15  Table 17
54-A   
Netherlands
Jeffrey Hermsen
Netherlands
Jeffrey Johannis
Sun 16:30  Table 20
55-B   
Kosovo
Zumfer Benquku
Netherlands
lloyd Ansems
Sun 18:00  Table 22
56-B   
Netherlands
Frank Meulblok
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Sun 18:04  Table 17
57-B   
Netherlands
Dirk Wiersma
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sun 17:47  Table 19
58-C   
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Netherlands
Patrick Kommings
Sun 18:51  Table 22
59-C   
Brazil
Jo Eu Sou Da Silva
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Sun 18:27  Table 25
60-C   
Ireland
Jessica L
Netherlands
Jeroen Bernoster
Sun 16:37  Table 18
61-D   
Netherlands
Chantal Kusters
Portugal
E a Costa
Sun 16:14  Table 21
62-D   
Netherlands
David van der Velde
Netherlands
Martijn van der Velde
Sun 17:57  Table 21
63-D   
Netherlands
Dennis Andrade
Ireland
Sean R
Sun 18:00  Table 24
64-E   
Netherlands
Mitchell Lems
Netherlands
Dave van Gulik
Sun 16:13  Table 23
65-E   
Netherlands
Hans Rooijakkers
Netherlands
Yvo Tieleman
Sun 15:28 

Last sixteen

Race to 4
66   
Netherlands
Jeffrey Johannis
Kosovo
Zumfer Benquku
Sun 19:39  Table 24
67   
Netherlands
Patrick Kommings
Ireland
Sean R
Sun 19:39  Table 25
68   
Netherlands
Dave van Gulik
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 19:39  Table 23
69   
Netherlands
Martin Wieringa
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Sun 19:39  Table 21
70   
Netherlands
Yvo Tieleman
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sun 19:38  Table 20
71   
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Netherlands
Dennis Andrade
Sun 19:40  Table 18
72   
Netherlands
Mitchell Lems
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Sun 19:40  Table 22
73   
Ireland
Jessica L
Portugal
E a Costa
Sun 19:40  Table 19

Quarter final

Race to 4
74   
Kosovo
Zumfer Benquku
Netherlands
Patrick Kommings
Sun 20:19  Table 25
75   
Indonesia
Alvin Stevens
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Sun 20:11  Table 23
76   
Netherlands
Yvo Tieleman
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Sun 20:12  Table 22
77   
Netherlands
Mitchell Lems
Portugal
E a Costa
Sun 20:19  Table 24

Semi final

Race to 4
78   
Kosovo
Zumfer Benquku
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Sun 21:22  Table 25
79   
Netherlands
Yvo Tieleman
Portugal
E a Costa
Sun 21:22  Table 24

Final

Race to 4
80   
Kosovo
Zumfer Benquku
Portugal
E a Costa
Sun 22:33  Table 24

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment