Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

January 19, 2020

A-mateur #5 huistoernooi voor recreanten

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 E a Costa
9 (8/1) 51 (36/15)
71%
50
2 Patrick Kommings
Poolcentrum Keus
9 (8/1) 48 (36/12)
75%
35
3 Alvin Stevens
8 (5/3) 42 (24/18)
57%
25
3 Yvo Tieleman
8 (5/3) 48 (28/20)
58%
25
5 David van der Velde
7 (3/4) 36 (17/19)
47%
20
5 Michael Da Costa Goncalo
Poolcentrum Keus
7 (3/4) 41 (20/21)
49%
20
5 Phil Mirontoneng
7 (4/3) 40 (23/17)
58%
20
5 Peter Den Reijer
7 (4/3) 38 (22/16)
58%
20
9 Pieter Barendregt
6 (4/2) 39 (22/17)
56%
15
Show more
9 Scott Laurens
Pool and Billiards Delft
6 (4/2) 37 (18/19)
49%
15
9 Zumfer Benquku
6 (5/1) 34 (22/12)
65%
15
9 Jeffrey Hermsen
6 (2/4) 32 (12/20)
38%
15
9 Dave van Gulik
6 (4/2) 34 (19/15)
56%
15
9 Maurice van Lier
6 (2/4) 34 (15/19)
44%
15
9 Rene Zand
6 (2/4) 33 (14/19)
42%
15
9 Jeroen Westein
6 (3/3) 36 (16/20)
44%
15
17 Richard Rick Mookhoek
5 (1/4) 30 (13/17)
43%
10
17 Chantal Kusters
Poolcentrum Keus
5 (2/3) 32 (14/18)
44%
10
17 werner barelds
5 (1/4) 24 (8/16)
33%
10
17 Jeroen Bernoster
5 (2/3) 27 (10/17)
37%
10
21 lloyd Ansems
5 (0/5) 26 (6/20)
23%
10
21 Frank Meulblok
5 (1/4) 22 (5/17)
23%
10
21 Hans Rooijakkers
5 (1/4) 27 (9/18)
33%
10
21 Youri Ouwerkerk
5 (1/4) 27 (10/17)
37%
10
Entry deadline Jan 19, 2020, 1:00 PM (local time)
Starts Jan 19, 2020, 1:00 PM (local time)
Format Round robin (24 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings A-mateur, huistoernooi voor recreanten
Organizer Poolcentrum Keus
Contact Patrick Kommings (p.kommings@hotmail.com, +31 06-28328781)
More info
A-mateur, huistoernooi voor recreanten.
Als je 3e klasse of recreant bent, is dit het toernooi voor jullie.
Laag niveau, gezellig en veel speeltijd.

Opzet is poulefase met grote poules, ééns per maand wordt het toernooi gehouden,
met spelsoort 8-ball of 9-ball.

Inleg is €10,- waarvan 30% naar de eindfinale (masters) gaat, hiervoor moet er minimaal 4 van de 10 keer gespeelt zijn om mee te mogen doen.
70% wordt op de desbetreffende toernooi uitgekeerd met verdeling,
1e 40%, 2e 30%, 3e 15%, 4e 15%. deze bedragen worden afgerond.

Overige vragen kan bij de organisator, p.kommings@hotmail

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 E a Costa 5 4 0 1 19 5 14 0 0 0 0.792 4
2 Pieter Barendregt 5 4 0 1 19 13 6 0 0 0 0.594 4
3 Jeroen Westein 5 3 0 2 15 16 -1 0 0 0 0.484 3
4 Maurice van Lier 5 2 0 3 14 15 -1 0 0 0 0.483 2
5 Chantal Kusters 5 2 0 3 14 18 -4 0 0 0 0.438 2
6 lloyd Ansems 5 0 0 5 6 20 -14 0 0 0 0.231 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Patrick Kommings 5 5 0 0 20 3 17 0 0 0 0.87 5
2 Phil Mirontoneng 5 3 0 2 16 12 4 0 0 0 0.571 3
3 Alvin Stevens 5 3 0 2 14 10 4 0 0 0 0.583 3
4 Jeffrey Hermsen 5 2 0 3 11 16 -5 0 0 0 0.407 2
5 werner barelds 5 1 0 4 8 16 -8 0 0 0 0.333 1
6 Frank Meulblok 5 1 0 4 5 17 -12 0 0 0 0.227 1
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Dave van Gulik 5 4 0 1 17 11 6 0 0 0 0.607 4
2 Peter Den Reijer 5 3 0 2 17 11 6 0 0 0 0.607 3
3 Yvo Tieleman 5 3 0 2 17 13 4 0 0 0 0.567 3
4 David van der Velde 5 2 0 3 13 13 0 0 0 0 0.5 2
5 Jeroen Bernoster 5 2 0 3 10 17 -7 0 0 0 0.37 2
6 Hans Rooijakkers 5 1 0 4 9 18 -9 0 0 0 0.333 1
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Zumfer Benquku 5 5 0 0 20 8 12 0 0 0 0.714 5
2 Scott Laurens 5 4 0 1 18 15 3 0 0 0 0.545 4
3 Rene Zand 5 2 0 3 13 15 -2 0 0 0 0.464 2
4 Michael Da Costa Goncalo 5 2 0 3 13 15 -2 0 0 0 0.464 2
5 Richard Rick Mookhoek 5 1 0 4 13 17 -4 0 0 0 0.433 1
6 Youri Ouwerkerk 5 1 0 4 10 17 -7 0 0 0 0.37 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A   
Netherlands
Jeroen Westein
Netherlands
Chantal Kusters
Sun 13:03  Table 25
2-A   
Netherlands
Maurice van Lier
Netherlands
Pieter Barendregt
Sun 13:03  Table 24
3-A   
Netherlands
lloyd Ansems
Portugal
E a Costa
Sun 13:03  Table 23
4-B   
Indonesia
Alvin Stevens
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Sun 13:03  Table 22
5-B   
Netherlands
Frank Meulblok
Netherlands
Jeffrey Hermsen
Sun 13:03  Table 21
6-B   
Netherlands
Patrick Kommings
Netherlands
werner barelds
Sun 13:03  Table 20
7-C   
Netherlands
Hans Rooijakkers
Netherlands
Yvo Tieleman
Sun 13:03  Table 19
8-C   
Netherlands
Jeroen Bernoster
Netherlands
Dave van Gulik
Sun 13:03  Table 18
9-C   
Netherlands
David van der Velde
Netherlands
Peter Den Reijer
Sun 13:03  Table 17
10-D   
Netherlands
Scott Laurens
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Sun 13:27  Table 18
11-D   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
Rene Zand
Sun 13:31  Table 23
12-D   
Kosovo
Zumfer Benquku
Netherlands
Youri Ouwerkerk
Sun 13:40  Table 17

Round 2

Race to 4
13-A   
Netherlands
Jeroen Westein
Netherlands
Pieter Barendregt
Sun 14:08  Table 25
14-A   
Netherlands
Chantal Kusters
Portugal
E a Costa
Sun 14:11  Table 17
15-A   
Netherlands
Maurice van Lier
Netherlands
lloyd Ansems
Sun 13:53  Table 24
16-B   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Jeffrey Hermsen
Sun 14:30  Table 17
17-B   
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Netherlands
werner barelds
Sun 13:54  Table 22
18-B   
Netherlands
Frank Meulblok
Netherlands
Patrick Kommings
Sun 14:01  Table 21
19-C   
Netherlands
Hans Rooijakkers
Netherlands
Dave van Gulik
Sun 13:55  Table 19
20-C   
Netherlands
Yvo Tieleman
Netherlands
Peter Den Reijer
Sun 13:58  Table 23
21-C   
Netherlands
Jeroen Bernoster
Netherlands
David van der Velde
Sun 13:43  Table 20
22-D   
Netherlands
Scott Laurens
Netherlands
Rene Zand
Sun 14:11  Table 18
23-D   
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Netherlands
Youri Ouwerkerk
Sun 14:27  Table 24
24-D   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Kosovo
Zumfer Benquku
Sun 14:25  Table 20

Round 3

Race to 4
25-A   
Netherlands
Jeroen Westein
Portugal
E a Costa
Sun 14:47  Table 25
26-A   
Netherlands
Pieter Barendregt
Netherlands
lloyd Ansems
Sun 14:48  Table 24
27-A   
Netherlands
Chantal Kusters
Netherlands
Maurice van Lier
Sun 14:51  Table 18
28-B   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
werner barelds
Sun 15:07  Table 19
29-B   
Netherlands
Jeffrey Hermsen
Netherlands
Patrick Kommings
Sun 15:20  Table 25
30-B   
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Netherlands
Frank Meulblok
Sun 14:50  Table 21
31-C   
Netherlands
Hans Rooijakkers
Netherlands
Peter Den Reijer
Sun 14:40  Table 19
32-C   
Netherlands
Dave van Gulik
Netherlands
David van der Velde
Sun 14:40  Table 22
33-C   
Netherlands
Yvo Tieleman
Netherlands
Jeroen Bernoster
Sun 14:37  Table 23
34-D   
Netherlands
Scott Laurens
Netherlands
Youri Ouwerkerk
Sun 15:00  Table 20
35-D   
Netherlands
Rene Zand
Kosovo
Zumfer Benquku
Sun 15:09  Table 22
36-D   
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sun 15:06  Table 17

Round 4

Race to 4
37-A   
Netherlands
Jeroen Westein
Netherlands
lloyd Ansems
Sun 15:36  Table 19
38-A   
Portugal
E a Costa
Netherlands
Maurice van Lier
Sun 15:48  Table 22
39-A   
Netherlands
Pieter Barendregt
Netherlands
Chantal Kusters
Sun 15:48  Table 23
40-B   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Patrick Kommings
Sun 16:13  Table 24
41-B   
Netherlands
werner barelds
Netherlands
Frank Meulblok
Sun 15:38  Table 17
42-B   
Netherlands
Jeffrey Hermsen
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Sun 15:45  Table 25
43-C   
Netherlands
Hans Rooijakkers
Netherlands
David van der Velde
Sun 15:21  Table 21
44-C   
Netherlands
Peter Den Reijer
Netherlands
Jeroen Bernoster
Sun 15:11  Table 23
45-C   
Netherlands
Dave van Gulik
Netherlands
Yvo Tieleman
Sun 15:25  Table 24
46-D   
Netherlands
Scott Laurens
Kosovo
Zumfer Benquku
Sun 15:55  Table 21
47-D   
Netherlands
Youri Ouwerkerk
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sun 15:47  Table 20
48-D   
Netherlands
Rene Zand
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Sun 15:49  Table 18

Round 5

Race to 4
49-A   
Netherlands
Jeroen Westein
Netherlands
Maurice van Lier
Sun 16:43  Table 25
50-A   
Netherlands
lloyd Ansems
Netherlands
Chantal Kusters
Sun 17:11  Table 19
51-A   
Portugal
E a Costa
Netherlands
Pieter Barendregt
Sun 17:07  Table 22
52-B   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Frank Meulblok
Sun 16:43  Table 23
53-B   
Netherlands
Patrick Kommings
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Sun 16:55  Table 18
54-B   
Netherlands
werner barelds
Netherlands
Jeffrey Hermsen
Sun 16:43  Table 17
55-C   
Netherlands
Hans Rooijakkers
Netherlands
Jeroen Bernoster
Sun 16:14  Table 22
56-C   
Netherlands
David van der Velde
Netherlands
Yvo Tieleman
Sun 16:41  Table 21
57-C   
Netherlands
Peter Den Reijer
Netherlands
Dave van Gulik
Sun 16:17  Table 18
58-D   
Netherlands
Scott Laurens
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sun 16:36  Table 19
59-D   
Kosovo
Zumfer Benquku
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Sun 16:48  Table 24
60-D   
Netherlands
Youri Ouwerkerk
Netherlands
Rene Zand
Sun 16:23  Table 20

Last sixteen

Race to 4
61   
Portugal
E a Costa
Netherlands
Jeffrey Hermsen
Sun 18:17  Table 25
62   
Netherlands
Dave van Gulik
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sun 18:17  Table 24
63   
Netherlands
Pieter Barendregt
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 18:17  Table 23
64   
Netherlands
Peter Den Reijer
Netherlands
Rene Zand
Sun 18:18  Table 22
65   
Netherlands
Jeroen Westein
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Sun 18:18  Table 21
66   
Netherlands
Yvo Tieleman
Netherlands
Scott Laurens
Sun 18:18  Table 20
67   
Netherlands
Maurice van Lier
Netherlands
Patrick Kommings
Sun 18:18  Table 19
68   
Netherlands
David van der Velde
Kosovo
Zumfer Benquku
Sun 18:18  Table 18

Quarter final

Race to 4
69   
Portugal
E a Costa
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sun 18:28  Table 25
70   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Peter Den Reijer
Sun 18:31  Table 24
71   
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Netherlands
Yvo Tieleman
Sun 18:49  Table 23
72   
Netherlands
Patrick Kommings
Netherlands
David van der Velde
Sun 18:49  Table 22

Semi final

Race to 4
73   
Portugal
E a Costa
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 19:12  Table 24
74   
Netherlands
Yvo Tieleman
Netherlands
Patrick Kommings
Sun 19:12  Table 25

Final

Race to 5
75   
Portugal
E a Costa
Netherlands
Patrick Kommings
Sun 20:18  Table 24

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment