Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

December 15, 2019

A-mateur #4 huistoernooi voor recreanten

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Peter Den Reijer
8 (7/1) 38 (26/12)
68%
50
2 Phil Mirontoneng
8 (5/3) 42 (25/17)
60%
35
3 Zumfer Benquku
7 (6/1) 30 (20/10)
67%
25
3 Sohrab Atmar
7 (4/3) 32 (18/14)
56%
25
5 Richard Rick Mookhoek
6 (4/2) 26 (14/12)
54%
20
5 Michael Da Costa Goncalo
Poolcentrum Keus
6 (3/3) 22 (10/12)
45%
20
5 E a Costa
6 (5/1) 23 (16/7)
70%
20
5 Maurice van Lier
6 (2/4) 26 (10/16)
38%
20
9 Patrick Kommings
Poolcentrum Keus
5 (2/3) 18 (8/10)
44%
15
Show more
9 Alvin Stevens
5 (2/3) 21 (11/10)
52%
15
9 Liesbeth Wiersma
Poolcentrum Keus
5 (3/2) 21 (12/9)
57%
15
9 David van der Velde
5 (2/3) 19 (8/11)
42%
15
9 Joyce van der Velde
5 (0/5) 19 (4/15)
21%
15
9 Sekandar Atmar
5 (3/2) 18 (10/8)
56%
15
9 Dennis Andrade
5 (2/3) 20 (10/10)
50%
15
9 Jeffrey Johannis
5 (3/2) 19 (10/9)
53%
15
17 Dirk Wiersma
4 (2/2) 14 (7/7)
50%
10
18 Frank Meulblok
4 (0/4) 12 (0/12)
0%
10
18 Chantal Kusters
Poolcentrum Keus
4 (0/4) 15 (3/12)
20%
10
18 Hans Rooijakkers
4 (0/4) 15 (3/12)
20%
10
Entry deadline Dec 15, 2019, 1:30 PM (local time)
Starts Dec 15, 2019, 1:00 PM (local time)
Format Round robin (20 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings A-mateur, huistoernooi voor recreanten
Organizer Poolcentrum Keus
Contact Patrick Kommings (p.kommings@hotmail.com, +31 06-28328781)
More info
A-mateur, huistoernooi voor recreanten.
Als je 3e klasse of recreant bent, is dit het toernooi voor jullie.
Laag niveau, gezellig en veel speeltijd.

Opzet is poulefase met grote poules, ééns per maand wordt het toernooi gehouden,
met spelsoort 8-ball of 9-ball.

Inleg is €10,- waarvan 30% naar de eindfinale (masters) gaat, hiervoor moet er minimaal 4 van de 10 keer gespeelt zijn om mee te mogen doen.
70% wordt op de desbetreffende toernooi uitgekeerd met verdeling,
1e 40%, 2e 30%, 3e 15%, 4e 15%. deze bedragen worden afgerond.

Overige vragen kan bij de organisator, p.kommings@hotmail

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Zumfer Benquku 4 4 0 0 12 4 8 0 0 0 0.75 4
2 Phil Mirontoneng 4 2 0 2 10 8 2 0 0 0 0.556 2
3 Sohrab Atmar 4 2 0 2 8 9 -1 0 0 0 0.471 2
4 Patrick Kommings 4 2 0 2 7 7 0 0 0 0 0.5 2
5 Hans Rooijakkers 4 0 0 4 3 12 -9 0 0 0 0.2 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Peter Den Reijer 4 3 0 1 10 4 6 0 0 0 0.714 3
2 Sekandar Atmar 4 3 0 1 10 5 5 0 0 0 0.667 3
3 Alvin Stevens 4 2 0 2 9 7 2 0 0 0 0.563 2
4 David van der Velde 4 2 0 2 7 8 -1 0 0 0 0.467 2
5 Frank Meulblok 4 0 0 4 0 12 -12 0 0 0 0 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 E a Costa 4 4 0 0 12 2 10 0 0 0 0.857 4
2 Richard Rick Mookhoek 4 3 0 1 10 6 4 0 0 0 0.625 3
3 Michael Da Costa Goncalo 4 2 0 2 6 7 -1 0 0 0 0.462 2
4 Maurice van Lier 4 1 0 3 7 11 -4 0 0 0 0.389 1
5 Chantal Kusters 4 0 0 4 3 12 -9 0 0 0 0.2 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Liesbeth Wiersma 4 3 0 1 11 6 5 0 0 0 0.647 3
2 Jeffrey Johannis 4 3 0 1 9 6 3 0 0 0 0.6 3
3 Dennis Andrade 4 2 0 2 8 7 1 0 0 0 0.533 2
4 Dirk Wiersma 4 2 0 2 7 7 0 0 0 0 0.5 2
5 Joyce van der Velde 4 0 0 4 3 12 -9 0 0 0 0.2 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Netherlands
Sohrab Atmar
Sun 13:00  Table 25
2-A   
Kosovo
Zumfer Benquku
Netherlands
Hans Rooijakkers
Sun 13:00  Table 24
3-B   
Netherlands
Sekandar Atmar
Netherlands
David van der Velde
Sun 13:00  Table 23
4-B   
Netherlands
Peter Den Reijer
Netherlands
Frank Meulblok
Sun 13:00  Table 22
5-C   
Netherlands
Chantal Kusters
Netherlands
Maurice van Lier
Sun 13:00  Table 21
6-C   
Portugal
E a Costa
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sun 13:00  Table 20
7-D   
Netherlands
Dennis Andrade
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Sun 13:00  Table 19
8-D   
Netherlands
Jeffrey Johannis
Netherlands
Joyce van der Velde
Sun 13:00  Table 18

Round 2

Race to 3
9-A   
Netherlands
Sohrab Atmar
Netherlands
Hans Rooijakkers
Sun 14:08  Table 21
10-A   
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Netherlands
Patrick Kommings
Sun 14:08  Table 25
11-B   
Netherlands
David van der Velde
Netherlands
Frank Meulblok
Sun 13:52  Table 23
12-B   
Netherlands
Sekandar Atmar
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 13:53  Table 20
13-C   
Netherlands
Maurice van Lier
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sun 13:57  Table 19
14-C   
Netherlands
Chantal Kusters
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Sun 13:57  Table 18
15-D   
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Netherlands
Joyce van der Velde
Sun 13:45  Table 24
16-D   
Netherlands
Dennis Andrade
Netherlands
Dirk Wiersma
Sun 13:45  Table 22

Round 3

Race to 3
17-A   
Netherlands
Hans Rooijakkers
Netherlands
Patrick Kommings
Sun 15:04  Table 21
18-A   
Netherlands
Sohrab Atmar
Kosovo
Zumfer Benquku
Sun 15:04  Table 20
19-B   
Netherlands
Frank Meulblok
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 15:04  Table 18
20-B   
Netherlands
David van der Velde
Netherlands
Peter Den Reijer
Sun 14:44  Table 19
21-C   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Sun 14:49  Table 23
22-C   
Netherlands
Maurice van Lier
Portugal
E a Costa
Sun 14:29  Table 22
23-D   
Netherlands
Joyce van der Velde
Netherlands
Dirk Wiersma
Sun 14:41  Table 24
24-D   
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Netherlands
Jeffrey Johannis
Sun 15:01  Table 25

Round 4

Race to 3
25-A   
Netherlands
Patrick Kommings
Kosovo
Zumfer Benquku
Sun 16:02  Table 23
26-A   
Netherlands
Hans Rooijakkers
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Sun 15:47  Table 25
27-B   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Peter Den Reijer
Sun 16:47  Table 18
28-B   
Netherlands
Frank Meulblok
Netherlands
Sekandar Atmar
Sun 15:30  Table 22
29-C   
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Portugal
E a Costa
Sun 15:13  Table 23
30-C   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
Chantal Kusters
Sun 15:11  Table 24
31-D   
Netherlands
Dirk Wiersma
Netherlands
Jeffrey Johannis
Sun 15:42  Table 24
32-D   
Netherlands
Joyce van der Velde
Netherlands
Dennis Andrade
Sun 15:14  Table 19

Round 5

Race to 3
33-A   
Kosovo
Zumfer Benquku
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Sun 16:29  Table 23
34-A   
Netherlands
Patrick Kommings
Netherlands
Sohrab Atmar
Sun 16:27  Table 24
35-B   
Netherlands
Peter Den Reijer
Netherlands
Sekandar Atmar
Sun 15:50  Table 22
36-B   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
David van der Velde
Sun 15:30  Table 18
37-C   
Portugal
E a Costa
Netherlands
Chantal Kusters
Sun 15:55  Table 19
38-C   
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Netherlands
Maurice van Lier
Sun 16:03  Table 21
39-D   
Netherlands
Jeffrey Johannis
Netherlands
Dennis Andrade
Sun 16:08  Table 24
40-D   
Netherlands
Dirk Wiersma
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Sun 16:08  Table 20

Last sixteen

Race to 3
41   
Kosovo
Zumfer Benquku
Netherlands
David van der Velde
Sun 17:27  Table 25
42   
Portugal
E a Costa
Netherlands
Joyce van der Velde
Sun 17:28  Table 24
43   
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 17:27  Table 23
44   
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Netherlands
Dennis Andrade
Sun 17:27  Table 19
45   
Netherlands
Sohrab Atmar
Netherlands
Sekandar Atmar
Sun 17:28  Table 21
46   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
Jeffrey Johannis
Sun 17:28  Table 20
47   
Netherlands
Patrick Kommings
Netherlands
Peter Den Reijer
Sun 17:28  Table 22
48   
Netherlands
Maurice van Lier
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Sun 17:26  Table 18

Quarter final

Race to 4
49   
Kosovo
Zumfer Benquku
Portugal
E a Costa
Sun 18:04  Table 25
50   
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Sun 18:28  Table 23
51   
Netherlands
Sohrab Atmar
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sun 18:04  Table 24
52   
Netherlands
Peter Den Reijer
Netherlands
Maurice van Lier
Sun 18:04  Table 22

Semi final

Race to 4
53   
Kosovo
Zumfer Benquku
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Sun 19:15  Table 25
54   
Netherlands
Sohrab Atmar
Netherlands
Peter Den Reijer
Sun 19:02  Table 24

Final

Race to 5
55   
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Netherlands
Peter Den Reijer
Sun 20:14  Table 24

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment