Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

June 18, 2017

7e DistelCup 2016/2017

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Tim De Ruyter
4 (4/0) 35 (27/8)
77%
250
2 Elise Qiu
6 (4/2) 49 (25/24)
51%
180
3 Hoa Nguyen
3 (3/0) 29 (18/11)
62%
140
3 OC Chan
4 (3/1) 41 (23/18)
56%
140
5 Richard Eijmberts
4 (2/2) 33 (20/13)
61%
100
5 Mario Martokarijo
5 (3/2) 37 (22/15)
59%
100
7 Rory van der Wee
4 (2/2) 35 (17/18)
49%
80
7 Thomas Vanbroekhoven
4 (2/2) 32 (17/15)
53%
80
9 Patrick Berkenpas
Thurston Rotterdam
3 (1/2) 28 (13/15)
46%
60
9 Keith Gonesh
SPC Capelle
3 (1/2) 31 (14/17)
45%
60
9 Jeroen Gelens
3 (1/2) 27 (11/16)
41%
60
9 Stefan Leeflang
3 (1/2) 22 (6/16)
27%
60
13 Gino De Ruyter
De Distel
2 (0/2) 20 (8/12)
40%
55
13 J.P. Rens
De Distel
2 (0/2) 20 (8/12)
40%
55
13 Susan Verheijen
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
55
13 Kevin van den Brink
2 (0/2) 13 (1/12)
8%
55
Entry deadline Jun 18, 2017, 2:20 PM (local time)
Starts Jun 18, 2017, 1:00 PM (local time)
Format Double elimination (16 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Organizer De Distel
More info
Rankingtoernooi met Side-event voor de pechvogels. Voor meer informatie over de opzet: https://www.facebook.com/DeDistelCup/posts/1337650812931318 .

Spelsoort: 9-Ball
Schema: DKO, daarna SKO

Inschrijfgeld:
Heren: €15,-
Dames en Jeugd: €7,50

Verdeling inschrijfgeld:
€10,- naar dagprijs
€5,- naar Masters

Huidige ranking: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1u0dxwFtGvqVhOJN9RlRSydCJSpnbXewOhn6n2wi_j2U/edit?usp=sharing

Overige informatie:
Dames en jeugdspelers die in de prijzen komen, krijgen maar de helft van de prijs uitgekeerd. Het restant van de prijs wordt in de Masterspot gedaan. Als dames en Jeugdspelers mee willen doen voor de complete prijs, moeten ze zich net als de heren voor €15,- inschrijven.

Als jeugdspeler worden spelers verstaan die op 1 januari 2017 nog geen 18 zijn.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Netherlands
Jeroen Gelens
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Sun 13:25  Table 10
2   
Netherlands
J.P. Rens
China
O.C. Chan
Sun 13:25  Table 12
3   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sun 13:25  Table 13
4   
Belgium
Gino De Ruyter
Netherlands
Keith Gonesh
Sun 13:25  Table 16
5   
Netherlands
Rory van der Wee
Netherlands
Kevin van den Brink
Sun 13:25  Table 15
6   
Netherlands
Elise Qiu
Netherlands
Tim De Ruyter
Sun 13:25  Table 14
7   
Netherlands
Susan Verheijen
Nepal
Richard Eijmberts
Sun 13:25  Table 9
8   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Stefan Leeflang
Sun 13:25  Table 8

Winner round 1

Race to 6
9   
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
China
O.C. Chan
Sun 14:21  Table 13
10   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Keith Gonesh
Sun 14:21  Table 12
11   
Netherlands
Rory van der Wee
Netherlands
Tim De Ruyter
Sun 14:06  Table 9
12   
Nepal
Richard Eijmberts
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 14:06  Table 14

Loser round 1

Race to 6
13   
Netherlands
Jeroen Gelens
Netherlands
J.P. Rens
Sun 14:21  Table 16
14   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Belgium
Gino De Ruyter
Sun 14:21  Table 10
15   
Netherlands
Kevin van den Brink
Netherlands
Elise Qiu
Sun 14:07  Table 15
16   
Netherlands
Susan Verheijen
Netherlands
Stefan Leeflang
Sun 14:07  Table 8

Loser round 2

Race to 6
17   
Netherlands
Jeroen Gelens
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 15:22  Table 10
18   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Rory van der Wee
Sun 15:22  Table 16
19   
Netherlands
Elise Qiu
Netherlands
Keith Gonesh
Sun 15:28  Table 14
20   
Netherlands
Stefan Leeflang
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Sun 15:44  Table 13

Winners qualification

Race to 6
21   
China
O.C. Chan
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 16:22  Table 16
22   
Netherlands
Tim De Ruyter
Nepal
Richard Eijmberts
Sun 16:23  Table 13

Loser round 3

Race to 6
23   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Rory van der Wee
Sun 16:23  Table 12
24   
Netherlands
Elise Qiu
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Sun 16:50  Table 10

Losers qualification

Race to 6
25   
Netherlands
Mario Martokarijo
China
O.C. Chan
Sun 17:23  Table 16
26   
Netherlands
Elise Qiu
Nepal
Richard Eijmberts
Sun 17:53  Table 14

Semi final

Race to 7
27   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Elise Qiu
Sun 19:23  Table 14
28   
Netherlands
Tim De Ruyter
China
O.C. Chan
Sun 19:23  Table 16

Final

Race to 9
29   
Netherlands
Elise Qiu
Netherlands
Tim De Ruyter
Sun 19:25  Table 16

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment