Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 16, 2019

6. A Turnir Zvezne Lige Finalni del

10-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Mitja Gradišnik
4 (4/0) 40 (29/11)
73%
2 Matjaž Erčulj
4 (3/1) 38 (26/12)
68%
3 Ana Gradisnik
Ask BC
3 (2/1) 29 (17/12)
59%
3 Denis Godeša
3 (2/1) 34 (16/18)
47%
5 Damjan Kerep
2 (1/1) 21 (13/8)
62%
5 Blaž Bižal
2 (1/1) 18 (8/10)
44%
5 Matej Dakol
2 (1/1) 20 (9/11)
45%
5 Klemen Gradišnik
2 (1/1) 19 (10/9)
53%
9 Blaz Kolenc
1 (0/1) 9 (2/7)
22%
9 Kristijan Nikl
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
9 Robert Rednak
1 (0/1) 9 (2/7)
22%
9 Bojan Uljan
1 (0/1) 9 (2/7)
22%
9 Simon Tomažič
1 (0/1) 10 (3/7)
30%
9 Kristijan Gavez
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
9 Jan Slejko Ljubišič
1 (0/1) 7 (0/7)
0%
9 Joško Kuhelj
1 (0/1) 8 (1/7)
13%
Starts Nov 16, 2019, 2:00 PM (local time)
Format Single elimination (16 Participants)
Race to 7
Handicap No handicap
Organizer Biljardna zveza Slovenije
Contact Blaz Kolenc (blaz.kolenc@gmail.com, +38640654412) and Tina Zdešar Kolenc
More info
OPOMBE
Licencirani tekmovalci so vsi registrirani igralci z veljavno (sezonsko ali enkratno) tekmovalno
licenco BZS. Enkratna tekmovalna licenca za eno tekmovanje znaša +10€
Društva oddajo svoje prijave na naslov tekmovanja@biljardna-zveza.si
Drugi načini prijave ali odjave niso mogoči

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Slovenia
Matjaž Erčulj
Slovenia
Jan Slejko Ljubišič
Sat 16:32  Table 8
2   
Slovenia
Kristijan Gavez
Slovenia
Matej Dakol
Sat 16:32  Table 7
3   
Slovenia
Denis Godeša
Slovenia
Kristijan Nikl
Sat 16:32  Table 6
4   
Slovenia
Joško Kuhelj
Slovenia
Damjan Kerep
Sat 16:32  Table 5
5   
Slovenia
Klemen Gradišnik
Slovenia
Bojan Uljan
Sat 16:32  Table 4
6   
Slovenia
Robert Rednak
Slovenia
Ana Gradisnik
Sat 16:32  Table 3
7   
Slovenia
Simon Tomažič
Slovenia
Blaž Bižal
Sat 16:32  Table 2
8   
Slovenia
Blaz Kolenc
Slovenia
Mitja Gradišnik
Sat 16:32  Table 1

Quarter final

Race to 7
9   
Slovenia
Matjaž Erčulj
Slovenia
Matej Dakol
Sat 18:04  Table 1
10   
Slovenia
Denis Godeša
Slovenia
Damjan Kerep
Sat 18:28  Table 4
11   
Slovenia
Klemen Gradišnik
Slovenia
Ana Gradisnik
Sat 18:04  Table 3
12   
Slovenia
Blaž Bižal
Slovenia
Mitja Gradišnik
Sat 18:04  Table 2

Semi final

Race to 7
13   
Slovenia
Matjaž Erčulj
Slovenia
Denis Godeša
Sat 20:16  Table 1
14   
Slovenia
Ana Gradisnik
Slovenia
Mitja Gradišnik
Sat 20:16  Table 2

Final

Race to 8
15   
Slovenia
Matjaž Erčulj
Slovenia
Mitja Gradišnik
Sat 21:24  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment